» »

povečanje velikosti

povečanje velikosti

pozorhudmaček ::

Torej,mogoče se kdo še spomni zaščite,ki jo je imel Commandos,in ki je nelegalnim uporabnikom onemogočala,da bi naredil backup le tega.Zakaj?Ko si hotel dotično zadevo prekopirat na standarden disk 650 MB,ti zaradi velikosti samega fajla le tega ni omogočal.Velikost igre je bila namreč malo čez 3GB(mensezdi),oz.velikost samo enega fajla,ki si jo potem lahko miroljubno odpustil.Torej,hočem nekaj takega.Nekaj kar ti bo naredilo datoteko nekaj GB veliko,vendar ti bo kljub vseemu zasedel manj kot 1KB prostora na disku.

Hvala!

Dalmatinc ::

Ti si nor - sorry
TO SPLOH NE OBSTAJA IN NIKOLI NE BO; KOLIKOR JE DATOTEKA VELIKA JE IN BASTA

Sergio ::

dalmatinc:

1) tvoj odnos na forumu je v pizdi. lepše se obnašaj

2) to celo je možno, saj sem imel jaz isti problem. ne vem pa kako bi se to naredilo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Nisem vedel, da še obstaja tako omejeni ljudje ...

pozorhudmaček ::

Jah,no.Nor ali ne,glede na to koliko ljudi je moj trditev potrdilo domnevam da je to svet norcev.:D

Sicer pa si poglej original disk od Commandosov.Desni klik,lastnosti.Mislim da more bit čez 3GB.

Pa tale post nisem vedel,ali bi ga dal v softwerki kotiček ali pa semle,pa sem se odločil kar za sem.(nasvet pač)

Sergio-Hvala.Vem,vsi poznajo to foro,ampak nobeden ne ve zakaj se gre,ali v čem je fora.

Zgodovina sprememb…

MitjaM. ::

Mah to je znana zascita. Uporab nero cd-copy pa odklukaj ignore illegal TOC type pa force raw reading. Do zdej mi je vedno naredu backup ampak nisem pa sigurn k jest sem meu zmeri programe za pc...
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

Dalmatinc ::

Se opravičujem; povsejverjetnost sem bil pod plivom alkohola.....

pozorhudmaček ::

MitjaM.-Hvala.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

pa še enkrat: ni ga cdja ki ga clonecd nebi znal skopirat>:D
Dalmatinčevi izpadi pa zadnje čase že presedajo;((

miranpozar ::

Temu tipu zaščite se reče illegal TOC. Da se narediti. Jaz tako zaščitim svoje izdelke, da jih lamerji ne morejo kopirati :D. Pred ostalimi glavami pa itak ni rešitve.

Zaradi lamerjev kot je zadnje čase Dalmatinc, rešitve ne bom objavil. Lamerji je itak ne znajo najti na internetu (kaj je že to google?), lahko pa mi pišeš na e-mail, pa ti bom osebno povedal kako in kaj.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

miranpozar ::

A ja... še nekaj....
Dalmatinc: WARNING! Počasi mi presedaš!

Ali opusti alkohol in začni raje kaditi travo, da se malo umiriš in globlje razmisliš o problemih ali pa SPIZDI!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rab test Radeona 7200

Oddelek: Pomoč in nasveti
22901 (703) Dalmatinc
»

Boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
71208 (1125) TheHijacker
»

dvd + cdrw

Oddelek: Kaj kupiti
151673 (1443) miranpozar
»

Kako razstavit file?

Oddelek: Programska oprema
181957 (1758) andrej
»

RAID kontroler (abit kt7)

Oddelek: Strojna oprema
271979 (1780) Igor

Več podobnih tem