» »

Downloadanje podnapisov

Downloadanje podnapisov

kmetek ::

Obstaja kak program, ki ti zdownloada podnapise naenkrat, označiš itd? Vem, da je en samo se ne spomnim imena.

SimplTech ::

Sublight? (link)

kmetek ::

mislim, da je to to ;)

uporablja podnapisi.net?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

kmetek ::

Zadeva je dobra, samo mi bi pasalo nekaj v stilu, da mi več podnapisov najde za več izbranih video datotek...tukaj pa samo 1 pa po 1....

našel :) standardni pogled, paketni prenos....odlična aplikacija, delo Slovencev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

d4vid ::

Da, je uporabik tudi na tem forumu - macofaco se mi zdi?
Uporabna aplikacija, ampak sam bi želel še en feature - da mi pregleduje določene mape in samodejno išče in downloada, ker sem sam prelen :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

kmetek ::

kupil 2500 pik za 10€ :)

MaCoFaCo ::

d4vid je izjavil:

Uporabna aplikacija, ampak sam bi želel še en feature - da mi pregleduje določene mape in samodejno išče in downloada, ker sem sam prelen :)


Načeloma je to že podprto v SublightCmd programčku z ukazom watch:

 SublightCmd / watch

SublightCmd / watch



Nekateri namesto watch ukaza uporabljajo Windows Task Scheduler in potem kličejo ukaz batch


Skratka, ni da ni :)

d4vid ::

Se je še ustvarjalec oglasil :D
Pa je res :) Hvala za informacije, nisem vedel prej, saj uporabljam samo namizni aplikaciji. Sedaj bo moj HTPC še bolj avtomatiziran :D

Anyway, maš kak API? Ta SubLightCMD mi na linuxu ne deluje :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Janac ::

to ma bs player ze vse vgrajeno!

kuglvinkl ::

Sam, kako pa omejiš iskanje podnapisa na točno določen videofajl?

d4vid ::

Ja? Ampak meni se je BSPlayer nekako zameril par let nazaj (uporabniški vmesnik iz večih delov fuj, offtopic: všeč mi je novi GIMP) in uporabljam samo VLC (na Win včasih media player) in je SubLight pravzaprav neodvisen od programa. Pa BsPlayer vleče iz podnapisi.net?

Meni se zdi SL vrhunski, poleg tega pa še slovenski in brezplačen! In to podpiram :)

EDIT:
@kuglvinkl (upam da misliš sublight) greš v mapo v Explorerju in z desno klikneš na fajl in izbereš Poišči podnapis, če imaš to omogočeno v nastavitvah SubLighta, drugače pa odpreš SubLight(mini) in izbereš datoteko, ima pa vgrajene algoritme da poišče v imenu datoteke točno sezono in epizodo za ta fajl :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

MaCoFaCo ::

@d4vid: Enega izmed (enostavnejših) server API-jev dobiš tu: http://www.sublight.me/developers/api

To je implementacija z REST servisi, Sublight pa zaenkrat uporablja SOAP web servis na naslednjem naslovu (na žalost zaenkrat ni dokumentacije): http://www.sublight.me/API/WS/WcfSublig...

@Janac: za iskanje podnapisov imajo nekaj narejeno vendar ne uporabljajo vsi bs player. Kot je d4vid povedal je Sublight lahko neodvisen od playerja (samodejno iskanje in prenos podnapisov), lahko ga uporabiš v kombinaciji z video predvajalnikom (samodejno iskanje in predvajanje v izbranem video predvajalniku; podprt je tudi bs player). V najnovejši verziji lahko uporabiš enostaven grafični vmesnik za paketni prenos podnapisov za vse filme na disku (batch download). Za najnaprednejše uporabnike pa je na voljo tudi SublightCmd - command line programček brez grafičnega vmesnika za samodejni prenos podnapisov (kar močna zadeva).

@kuglvinkl: če sprašuješ za SublightCmd - za samodejni prenos podnapisov za točno določeno video datoteko lahko uporabiš ukaz sublightcmd download (parametre dobiš z ukazom sublightcmd help download). V grafičnem vmesniku pa drag&drop video datoteke na Sublight (ali bližnjico Sublighta na namizju). Lahko tudi uporabiš kontekstni meni v Windows Explorerju, če imaš tako nastavljeno (kot je že omenil d4vid).

kuglvinkl ::

hvala! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333337 (1666) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579105918 (10522) Morison
»

BullShit Player

Oddelek: Pomoč in nasveti
211793 (1004) blackbfm
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729586 (16093) KontraCepec
»

Ne morem aktivirati podnapisov :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
101323 (1247) AlesCretnik

Več podobnih tem