» »

BullShit Player

BullShit Player

filip007 ::

Oh, ja...

Sem hotel inštalirati zadnji BSPlayer pa mi to dela, Eset je vprašal za W32.Amonotize spam, sem dal ne zdaj se je pa stvar očitno zaštekala samo sebe.


Predlogi: macola, rorcange...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

bluefish ::

Namesti VLC in je. Zastonj varianta BSP je že leta naphana s smetjem.

[D]emon ::

BullShit Player je koncno postal to, kar njegovo ime ze od vsega zacetka pravi. Bullshit.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

hojnikb ::

media player classic.
#brezpodpisa

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

donvito ::

PotPlayer ali KMPlayer, sam imam oba in sta zakon:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

broken/link ::

Oba?
PotPlayer is a free advanced multimedia player. Done by the same Korean author as The KMPlayer. Considered to be faster and improved version of KMP. Plenty of features and rich customization. Built in support for most video formats and support for video in ZIP and RAR archives. Note! Download the ENGLISH version from our site(The direct link under download). The developer site is in Korean and has the Korean version.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

Tako je, zato, ker je hči navajena na KMPlayer, sem ga pustil gor.
Meni pa bolj leži PotPlayer.

mailer ::

Jaz pa še nikoli nisem dobil kakršnekoli reklame od omenjenega playerja. Pa še vse potrebne kodeke potegne dol sam. Če se pa zgodi slučajno, da katere datoteke ne predvaja je pa VLC.

krof1 ::

Meni velikokrat film/ serija štekne na Potplayerju, zadeva je res moteča!!!!

krof1 ::

Kater je kakšn dobr program? daum pot player šteka, pri Bs playjeru mi nobena koda ne prime

broken/link ::

*VLC
*Media Player Classic

poskusi enega izmed zgoraj omenjenih.

pri BsPlayerju pa ne potrebuješ nobene kode, razen če si BsPlayer kupil in prejel PRO verzijo.

Skyman ::

Kateri program za predvajanje filmov mi priporocate glede na to da imam tak obcutek da je VLC cas povozil ali pa se samo motim.Predvsem za predvajanje Blu-ray filmov!HVala

draciel ::

Jaz vedno uporabljam starejši bs player ( 2011 ) + k-lite codeke.

tiggx ::

@Skyman VLC je eden najboljših, meni do zdaj ni odprl le enega videja pa še to ker je bil nekaj pokvarjen na sredini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tiggx ()

Skyman ::

ja prasam glede na to da odkar je Bs player zacel spam imeti v programu sm VLC zacel uporabljat sedaj me pa zanima ker nism vec tako na tekocem,kateri program je sedaj TOP.Meni je zadnic nekaj zajebaval ko sm dal not zvocno,in ker imam 64 bit windovse mi ni hotel predvajati zvoka ce nism namestu 64 bit verzijo VLC-ja.!

DeeJay ::

MPC. Ni me še pustil na cedilu.

Opkow ::

Jaz sem z VLCja in obcasno MPCja presaltal na PotPlayer. Meni osebno dosti boljsi player.

noob96 ::

bullshit player je meni všeč predvsem zaradi samodejnega iskanja podnapisov. Drugače pa res malo pretiravajo z vso nesnago...

[D]emon ::

Za iskanje podnapisov imas tudi program sublight (www.sublight.si) ki je neprimerno boljsi. (In takisto slovenski izdelek)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

hojnikb ::

me prav zanima ka bo prnesla v3 .. 8-)
#brezpodpisa

blackbfm ::

Kateri program za predvajanje filmov mi priporocate glede na to da imam tak obcutek da je VLC cas povozil ali pa se samo motim


motiš se, res pa da interni kodeki za kakšne formate niso ravno najboljši, vendar velika večina stvari deluje lepo - boljše kot na drugih playerjih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi WinAmp 5.8 je tu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
379193 (3935) mister77
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814835 (7160) Map
»

4k film na računalniku porazen

Oddelek: Pomoč in nasveti
132088 (1156) mat11
»

QuickTimeov čas se je iztekel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6414189 (10414) noraguta
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13738809 (29109) Icematxyz

Več podobnih tem