» »

podnapisi.net

podnapisi.net

1 2
3
»

NooB ::

Uf, uf nostalgija. Že leta nisem bil tam ...
LP, JAZ

BorutK-73 ::

donvito je izjavil:

Kdo ve kaj se dogaja s stranjo? Melje, melje ... 502 Bad Gateway

isto že 2 dni.

scipascapa ::

dol so ja.

aiko ::

Najboljše bi bilo, če bi se vrnili na prejšnji look strani, ker ta je neuporaben.
Za iskanje podnapisov porabiš enostavno preveč, kar je bilo na stari stani delo 3-h klikov (npr..iskanje podnapisa serije za celo sezono). Tega več ne najdem

Tarzan ::

Težave z izpadi so sedaj odpravljene in hrošč eliminiran.

Aiko - prenos paketov podnapisov bo prišel nazaj. Trenutno še ni v celoti implementiran. Drugače pa uporabi filtre za iskanje po jeziku, za iskanje glede na sezono pa imaš še vedno možnost neposredno s podstrani podnapisa, klikni na številko sezone. Enako s klikom na številko poleg epizode vrne iskalne rezultate le točno te epizode.

IL_DIAVOLO ::

Angleske subse najdes vsepovsod, slo subsi so pa tako redki in se tisti tako slabi, da prevod izgubi pomen.

donvito ::

Tarzan je izjavil:

Težave z izpadi so sedaj odpravljene in hrošč eliminiran.

Ne bi rekel, še vedno trokira ... :(

Spet ne dela, WTF?! :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

SebaR ::

Ima še kdo težave pri odpiranju podstrani? Forum, zasebna sporočila, profil... mi odpre "General error".

 Napaka.

Napaka.



Sem poslal mail pa ni odgovora.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

donvito ::

Da ne odpiram nove teme, a kdo ve kaj se dogaja s stranjo https://si.titlovi.com/podnapisi/, meni ne odpira že tretji dan? :|

Fractal ::

donvito je izjavil:

Da ne odpiram nove teme, a kdo ve kaj se dogaja s stranjo https://si.titlovi.com/podnapisi/, meni ne odpira že tretji dan? :|

Na facebooku so napisali, da imajo težave s hekerji.

meho7 ::

Nisem vedel da je clan foruma zacel s to stranjo.
Drugace pa strani ze dolgo vec ne uporabljam ceprav sem jo redno uporabljal v 00ih.
Se kdo mogoce spomni Skladisca?

RiNC ::

Da ne odpiram nove teme... a ima še kdo probleme odpirat spletno stran podnapisi.net?

Jaz že nekaj časa dobivam tole v chrome browserju:

This site can't provide a secure connection
www.podnapisi.net sent an invalid response.
Try running Windows Network Diagnostics.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!

Yossarian ::

Meni na Chrome počenja isto, zato moram odpirat Z Mozillo ali pa z Edge.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

KiNgKoNgX ::

RiNC je izjavil:

Da ne odpiram nove teme... a ima še kdo probleme odpirat spletno stran podnapisi.net?

Jaz že nekaj časa dobivam tole v chrome browserju:

This site can't provide a secure connection
www.podnapisi.net sent an invalid response.
Try running Windows Network Diagnostics.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR


Jap, že nekaj dni enako. Zato sem prišel sem vprašati, če stran sploh še obstaja.




Yossarian je izjavil:

Meni na Chrome počenja isto, zato moram odpirat Z Mozillo ali pa z Edge.


Wow, zanimivo. V Edge pa res odpre v sekundi.
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

V takih primerih je dobro obvestiti admine.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Toiletman ::

Tole so včeraj objavili na FB strani (vglavnem ja odpreti stran z drugim browserjem):
To bi morali oni fixati ne pa da si nekaj izklapljaš v chrome nastavitvah...

About Chrome Browser Access Issue - Solution Available!
Dear Chrome Browser Users,
If you are experiencing difficulties accessing our website, we have a solution for you! Please refer to response number 7 in the following link: https://serverfault.com/questions/11448...
Thank you for your understanding and cooperation.
Best regards,
Podnapisi.NET

Senior Dev ::

Kot kaže imajo raje 65% (Chrome) manj obiska kot pa da popravijo tole napako. Zanimivo razmišljanje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Kaj je sploh poanta podnapisi.net? Zakaj bi imel specificno stran za slovenske podnapise?

Senior Dev ::

Poanta je da tu najdeš podnapise v slovenskem jeziku, ki jih naložijo povečini uporabniki sami. Veliko je hobi prevajalcev, polprofesionalcev in tudi profesionalce najdeš med njimi.
Kot kaže pa jim letos tako ali tako še ne bo uspelo omogočiti TLS 1.3 na Apache strežniku in na novo namestiti certifikat z Letsencrypt. Usoda se je grdo poigrala z njimi. Oni so bolj umetniki po duši. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

kow ::

In zakaj ti 'hobi prevajalci' ne nalozijo na opensubtitles? Kaj tocno vec jim nudi podnapisi.net?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Senior Dev ::

Kaj je to za ena stran opensubtitles? Nikjer ni napisan niti avtor prevoda podnapisa in nič. To lahko jutri zaprejo zaradi kraje intelektualne lastnine, saj je avtor vseh podnapisov kao ista oseba - Bolfenk. Tale mojster si je kot kaže "sposodil" prevode od nekje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kow ::

Avtor prevoda se ponavadi napise kar v podnapise. Ogromno jih je itak pokradenih z blu raya ipd. Pa itak to ni poanta. Poanta je, da obstajajo ze solidne strani za podnapise, z API-ji ipd. Edina prava dodana vrednost je forum.

Ali trdis da so na podnapisi.net bolj striktni in se gor ne uploadajo nelegalni podnapisi?

Ne razumem tudi zakaj podnapisi niso enkodirani kot UTF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kehgart ::

Senior Dev je izjavil:

Kaj je to za ena stran opensubtitles? Nikjer ni napisan niti avtor prevoda podnapisa in nič. To lahko jutri zaprejo zaradi kraje intelektualne lastnine, saj je avtor vseh podnapisov kao ista oseba - Bolfenk. Tale mojster si je kot kaže "sposodil" prevode od nekje.


In v čem je razlika pri podnapisi.net? Saj isto ne veš, če so podnapisi realno od nalagalca ali jih je kje spizdil...

Če smo realni ima Opensubtitles to bolj poštimano, saj lahko pri nalaganju izrecno vneseš prevajalca in ne samo v nek opis. Je pa seveda odvisno pri vsaki strani od tistega, ki podnapise nalaga, da tudi omeni, če so podnapisi od drugih uporabnikov.

Drugače pa je tudi veliko bolje, da se podnapisi naložijo na opensubtitles, ker veliko več programov podpira to stran kot pa podnapisi.net. Osebno, če kaj gledam, gledam prek strem.io in edino z opensubitltes.org addonon nimam problemov.

bemfa ::

Z vprašanjem avtorstva se itak ukvarjajo prevajalci, ampak glede na področje (piratstvo) in da je vse brezplačno se itak na veliko krade intelektualno lastnino. Mene kot uporabnika bolj moti, da ne ločujejo AI generated subsov od kvalitetnih. Pol pa maš zmešano vikanje/tikanje in spole, da o besednih igrah ne govorim. Saj kul da so taki titli na voljo za nestrpne, ampak bi si želel da so posebaj označeni, npr. kot drug jezik sl-ai, tako kot je to s titli za gluhe - en-hi (hearing impaired).

Kehgart ::

bemfa je izjavil:

Z vprašanjem avtorstva se itak ukvarjajo prevajalci, ampak glede na področje (piratstvo) in da je vse brezplačno se itak na veliko krade intelektualno lastnino. Mene kot uporabnika bolj moti, da ne ločujejo AI generated subsov od kvalitetnih. Pol pa maš zmešano vikanje/tikanje in spole, da o besednih igrah ne govorim. Saj kul da so taki titli na voljo za nestrpne, ampak bi si želel da so posebaj označeni, npr. kot drug jezik sl-ai, tako kot je to s titli za gluhe - en-hi (hearing impaired).


Saj so?

En primer, ki sem ga na hitro našel: https://www.opensubtitles.org/en/subtit...

Problem je spet, če uporabnik to označi ali ne, pa tudi to, da vsi programi tega ne ločujejo/posebej oznažijo ampak to verjetno ni na opensubtitles, razen če programi do tega podatka ne morejo priti.

bemfa ::

Zanimivo, nisem vedel, hvala za info. Morem raziskat od kje mi bazarr vleče te strojne title pa pogledat če se da kak filter nastavit.

KiNgKoNgX ::

Toiletman je izjavil:

Tole so včeraj objavili na FB strani (vglavnem ja odpreti stran z drugim browserjem):
To bi morali oni fixati ne pa da si nekaj izklapljaš v chrome nastavitvah...

About Chrome Browser Access Issue - Solution Available!
Dear Chrome Browser Users,
If you are experiencing difficulties accessing our website, we have a solution for you! Please refer to response number 7 in the following link: https://serverfault.com/questions/11448...
Thank you for your understanding and cooperation.
Best regards,
Podnapisi.NET


Meni trenutno ne odpre niti z Edge. Še kdo?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

sbawe64 ::

Na Edge ne gre sploh, ni več flaga za spremeniti
Še komu ne gre na podnapisi.net?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kodrnusa ::

Na operi na androidu deluje, na cromu ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

RiNC ::

Tole pomaga na Chromu:

If toggling chrome://flags/#use-sha1-server-handshakes to "Enabled" (instead of "Default" or "Disabled") makes the issue go away...
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RiNC ()

Ndivia ::

Stran poganja elektrika. Tile mojstri so odšli po gobe, ker niso jemali resno opozoril, da je treba posodobiti strežnik.
https://podnapisi.net/

RIP

donvito ::

Ndivia je izjavil:

Stran poganja elektrika. Tile mojstri so odšli po gobe, ker niso jemali resno opozoril, da je treba posodobiti strežnik.
https://podnapisi.net/

RIP

https://www.podnapisi.net/

Ndivia ::

Nekaj se je premaknilo in zdaj kot kaže dela tudi tistim 60% uporabnikov, ki uporabljajo Chrome in njegove derivate.

donvito ::

Problem je, da se moram za vsako sejo ponovno prijavljati, ne glede na to, da sem pobrisal piškotke in zgodovino in dam zapomni se. Na FF-u.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106418 (11022) Morison
»

Kako prevajati serije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8017557 (14560) maxa2maxa
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50176967 (54163) Dead_Meat
»

Kako postati prevajalec filmov

Oddelek: Zvok in slika
2711286 (2505) madmitch
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124177 (13883) MaCoFaCo

Več podobnih tem