» »

Ne morem aktivirati podnapisov :(

Ne morem aktivirati podnapisov :(

AlesCretnik ::

Prosim za pomoč .... ne morem aktivirati podnapisov :( javlja mi napako, da je arhiv neznanega formata ali pa je poškodovan. Imam Visto in mi tu ne deluje medtem, ko mi na XP deluje brezhibno. Skratka, ko ekshaliram mi na koncu napiše omenjeno težavo. Tudi če podnapis posnamem v XP-ju in ga prenesem na Visto mi naredi isto. Če pa vstavim posnet CD z podnapisi mi pa deluje normalno. :( Mi morda lahko pomagate prosim, ker že kr ne vem več kaj še lahko naredim :S

AmokRun ::

Kje si dobil podnapise?

AlesCretnik ::

nekaj je bilo priloženih nekaj pa sem jih dobil na podnapisi.net ... nobeni pa ne delujejo.

AmokRun ::

Kaj pa kakšni drugi zip arhivi, ne podnapisi, ti Vista tudi javlja napako.
Za unzip uporabi program 7zip.

Drugače pa za iskanje podnapisov uporabi program Sublight, pa ne rabiš nič extractat podnapisov.

AlesCretnik ::

za nič druga mi ne javlja napake .... sem pa sedajle poskusil z 7zip in pa stran Sublight pa je isto naredilo ... podnapise mi vrže v paket in mi napiše tole, ko extrahiram, če sem čist natančen:

"D:\Filmi\Sylvester.Stallone.Pack.XviD-SCT\Oscar1991.DVDRip.XviD-ph2\Oscar\Oscar1991.DVDRip.XviD.ph2.sub
Arhiv je bodisi neznanega izvora, ali pa je poškodovan"


Tole mi napiše za vsak film, ki mu hočem dodati podnapise :(

rdecaluc ::

Ali pa uporab drug program za predvajanje. Dosedaj mi je VLC player še vse odprl.
Est modus in rebus. ,typos

AlesCretnik ::

Aha, hvala za nasvet .... ampak ali mi bo potem to predvajalo tudi na hišnem kinu, če ne bom imel "klasično" urejenih podnapisov?

rdecaluc ::

Ne vem. V kolikor sem dosedaj zapekel. Če mi je na kompu delalo mi je tudi na philipsovem hišnem kinu. Sicer pa poskusi ane, saj bo šel samo 1 cd k vragu. :)
Est modus in rebus. ,typos

AlesCretnik ::

imaš prav ... hvala za pomoč, bom poskusil ;) še vseeno pa bi rad rešil težavo z podnapisi .... ker na XP pa dela vse u nulo ...

AmokRun ::

Kaj misliš s tem, da ti podnapise vrže v paket??

AlesCretnik ::

v tisto ikono od winrara al kaj je že ... tisto, ki jo je treba extrahirati ponavad ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106525 (11129) Morison
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393099 (49595) NejcSSD
»

Usb ključ ne predvaja določenih formatov

Oddelek: Strojna oprema
1611628 (9533) Toros
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729750 (16257) KontraCepec
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724298 (8912) bizi72

Več podobnih tem