» »

Program za avto download podnapisov

Program za avto download podnapisov

1
...
3 4
5
»

telexdell ::

Sicer ne vidim slik, vendar če prav domnevam, imam nastavjeno na visoko ločljivost (120dpi).
Na računalniku sam nisem spreminjal nobenih nastavitev strojne opreme. Imam pa naloženih več licenčnih programov (Siemens, Autodesk, Ige+xao...)kateri posegajo v grafiko. Podobnih težav nisem opazil pri delovanju drugih programov.

MaCoFaCo ::

Ok, bo popravljeno v naslednji verziji.

MaCoFaCo ::

telexdell, kaj lahko prosim namestiš testno verzijo iz spodnjega naslova in sporočiš, če je zdaj kaj boljše:
SublightSetup_0_9_6_BETA.exe

telexdell ::

telexdell, kaj lahko prosim namestiš testno verzijo iz spodnjega naslova in sporočiš, če je zdaj kaj boljše:
SublightSetup_0_9_6_BETA.exe


Ta verzija dela OK (pojavi se mi gumb "zapri" in opcija za možnost izklopa pojave okna.

MaCoFaCo ::

Super :)

MaCoFaCo ::

@KontraCepec: v novi verziji boš imel v dialogu za posodobitev kljukico "Ne prikazuj več za to verzijo" (obvestilo se prikaže le enkrat za vsako novo verzijo).

 Nov dialog za posodobitev

Nov dialog za posodobitev



**********************************************

Novost verzije 0.9.6 je tudi podpora za filme in dokumentarne serije, ki jih v IMDB bazi (še) ni.

Dodan je tudi pregled petih najbolj priljubljenih filmov:

 Najbolj priljubljeni filmi

Najbolj priljubljeni filmi

KontraCepec ::

E super, hvala ;)
Statistika je dobra ideja. Naj ti ne zmanjka zagona. Res dober program je ratal... s tem prideš v katerokoli firmo.

Pa vsenajboljše ;)
Krijejtiv

MaCoFaCo ::

Ma program je najboljši :P

 SublightCmd

SublightCmd

fabrskd ::

Svašta
Screw you guys i'm going home!!!

MaCoFaCo ::

Kaj si hotel s tem povedati?

KontraCepec ::

Stari moj, ta program si zjahal do onemoglosti. Odpira ga toliko casa kot avtocad, odziven je pa kot crknjen konj. Pa skos tezi z nekimi novicami, prijavami in updatei. Uporabniski vmesnik je katastrofalen.

Cestitke!
Krijejtiv

MaCoFaCo ::

Prešaltaj na drug program, ali pa ga napiši sam ;)

telexdell ::

Tudi sam se ti zahvaljujem za trud. Sem pa program že pred časom izbrisal iz računalnika. Mnogo prej, lažje in enostavneje pridem do podnapisa, če ga direktno presnamem in nato spremenim ime.
Pa tako dobro idejo si imel!
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

destiny ::

Men je pa programčič zlo simpatičen, tud ideja z mikrotransakcijami je kul, da maš vsaj nekaj od truda. Edino zagonski čas je pa res svinjski, sploh če ga ganjaš na malo slabšem računalniku.

MaCoFaCo ::

Imam že pripravljeno verzijo, kjer je zagonski čas krajši za 20-25%. Pride kmalu ;)

KontraCepec ::

V programu je čisto preveč navlake:

1.) novice nimajo v takem programu kaj delat
2.) zakaj novice utripajo? A je treba utrujat uporabniku?
3.) Zakaj se ne da izklopit automatskega preverjanja updatov? Zakaj skos mori z updati?
4.) A je treba imet načičkan in počasen GUI? Kaj je bilo narobe s tistim iz verzije 1?
5.) Čisto preveč delaš neko zapleteno socijalno omrežje iz programa... folk se pač ne druži in debatira okrog podapisov ?! Pač potegneš ko rabiš, pa je. Kak profil? Nedavni članki? O čem?! Podnapisih?
6.) 25% izboljšanje zagonskega časa je dosti premalo za tak ozko opravilen program. Zagnat bi se moral v max 2 sekundah na vsaki mašini, ki prebavlja divxe.
Človek! Meni se autocad zažene prej.
7.) Točke ne rečem. Naj bodo, vsaj vemo zakaj so tam.

Saj je vse lepo in kapo dol. Tudi sam sem nekoč cele noči delal en program in vem koliko truda gre v to. Ampak sori. Pretiravaš. To je simpl orodje, ki mora bit predvsem hitro in jasno.

Seveda se lahko obrnem in grem, ampak a ni škoda tvojega truda? Vse nas boš odgnal, če ne boš poslušal dobronamernih kritik. In to sem ti povedal že pred letom in pol, ko sem videl kam gre vse skupaj.

LP, Jan
Krijejtiv

MaCoFaCo ::

Glede na to, da si bolj napreden uporabnik ti svetujem, da raje uporabljaš SublightCmd. Je zelo hiter, nima preverjanja update-ov in nima obvestil, ki te tako motijo :)

Sublight uporablja preko 150.000 ljudi in logično je, da ne ustreza čisto vsem. Če je vsaj 90% ljudi zadovoljnih z aplikacijo sem tudi jaz čisto zadovoljen s tem rezultatom. Ko bom prvič opazil trend upadanja uporabnikov bo pa to zame alarm, da je potrebno nekaj spremeniti (zaenkrat pa tega trenda ne opažam). Si pač le eden izmed tistih nekaj procentov uporabnikov. Če aplikacijo uporabljaš ali ne je meni čisto vseeno :)



(upam, da ne bo danes padlo preveč snega, ker bom moral spet kidat :S)

KontraCepec ::

"Ko bom prvič opazil trend upadanja uporabnikov bo pa to zame alarm"
Ponavadi je takrat prepozno.

Pa srečno za naprej!
Krijejtiv
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333650 (1979) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106413 (11017) Morison
»

Downloadanje podnapisov

Oddelek: Pomoč in nasveti
123162 (2943) kuglvinkl
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50176966 (54162) Dead_Meat
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124176 (13882) MaCoFaCo

Več podobnih tem