» »

Nakup divx predvajalnika

Nakup divx predvajalnika

kelly1 ::

Pozdravljeni,.

Pa se je tudi pri meni zgodilo,.

Moj xoro hsd 415 je po cca. 4 letih izdahnil! - mislim, da je šel motorček za odpiranje vratc in popravilo ni smotrno!

Kaj naj kupim, kaj predlagate, saj je poplava na tem tržišču, v tem forumu pa je vsega preveč!...

Zahteve so pa naslednje:

- podprto max. Različnih formatov,
- 5. 1. Izhod za zvok (pač imam stari ojačevalec),
- usb vhod, na katerega se lahko priključi hdd ali usb ključ,
- lepo berljivi podnapisi
- hdmi - zaželjeno v nadaljevanju nakup lcd-ja!

Za vaše konkretne usmeritve se vam najlepše zahvaljujem!

Kelly1

P. S. Obiskal sem tudi že nekaj trgovin,... - neuspešno! Zanj pa sem pripravljen odšteti tudi malo več!


Hvala!

Han ::

PHILIPS DVP-5990 + novejši firmware.

kelly1 ::

Pozdravljen,.....

Ja tudi sam sem pogledoval za tem, še boljši nakup je PHILIPS DVP-5992 - podpira tudi wmv,.................... žal nima 5.1 analognega izhoda in moj yamahin sistem potem ne igra več tako kot je do sedaj !

Lp

Pyr0Beast ::

Poglej za Avia PL3601, 40 EUR, 5.1, USB, citalec kartic [8-)]

Ima pa nagravzne plave ledice spredaj .. pobarvas na crno pa je [:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

kelly1 ::

Pozdravljeni,....

Ja še vedno iščem naj,.. no max. za vloženi denar, sem pač filmoljub in še vedno,.. no ne vem. Sem pa v zadnjem času preizkusil kar nekaj dvd/divx komponent in prišel do zanimivega zaključka,... cenejši ko je predvajalnik boljši je !?? podpira in bere vse,... tako da, je pa zoprno, ker mi vsakega priklopijo na lcd TV, tako da izgubim občutek za velikost podnapisov.

Razmišljam celo o kakem HDD predvajalniku,....

No je pa zanimivo, da so xoroti izginili iz naših prodajaln ??!!

Lp

aja,... da ne pozabim, kaj izkušenj z: Trekstor MovieStation maxi t.u.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelly1 ()

Hardstyle ::

A nisi v prvem postu omenil, da misliš nabavit LCD ?

xorote še vedno lahko dobiš v bigbangu (europark maribor), ker sem danes bil tam in jih videl. Kupujem pa tudi sam divx player in bom vzel -akai-adx5130x res da ni bogve kaj ampak po besedah prodajalca podpira slovenske podnapise tako, da se nakup splača, seveda če nisi zahteven.

mtosev ::

vzami Kiss. lp
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Yossarian ::

En nasvet: DVD na vsakem playerju praviloma dela BP. Zato pa si zapeči en divx film in sicer v dveh mapah. V eni imej ime filma in podnapisov enako, v eni pa različno, da sprobaš, če ti bere tudi podnapise, ki imajo različno ime od filma. Podnapisi (začnejo se naj že pri prvi sekundi, da ne boš predolgo čakal na njih) naj bodo takšni, da daš najprej v vsako vrstico npr. najprej 30 znakov, nato 31 pa vse tja do nekje 40 znakov v eni vrstici (vedno pa imej dve vrstici), tako da boš videl velikost, pozicijo, barvo ter predvsem, kaj naredi s črkami, če je v eni vrstici preveč znakov. To vse sprobaj v trgovini in na koncu še prevrti film malo naprej, da boš videl, kako hitro se prikažejo podnapisi po prevrtavanju; hkrati pa film nastavi na točno določeno minuto (obvezno najmanj čez eno uro npr. na 1:11.11, da tudi tu vidiš, kako hitro se prikažejo podnapisi nazaj. Zakaj čez eno uro? Ker sem ugotovil, da moj player nekatere podnapise čez določen čas neha predvajat, pa ne vem, zakaj. To bi bil en osnovni test. Sicer pa bi se jaz med zgoraj opisanimi odločil za Philipsa.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kelly1 ::

Pozdravljeni,....

Žal, xorote ne prodajajo več niti v Merkurju niti v Big-bang- mega in giga (Ljubljana) jih nimajo (fizično). (Maribor je žal malo predaleč)

Hardstayle: Ja tega akai-ja sem tudi sam gledal, vendar pozor - obstaja podoben model (akai) samo da ima priključek USB 2.0. in je za 6 eur dražji, prežveči pa vse - verjemi testirano, tudi dvd format posnet na USB ključku, tako da - sploh boljši nakup !!!

Yossarian : Ja, podobno testiram predvajalnike tudi jaz, vsaj tam, kjer so prodajalci dostopni, kar pa ni povsod - verjemi !!!!!!! Ja tudi jaz bi se najraje odločil za Philipsa, vendar kot sem že omenil - na žalost imam hišni kino ki zahteva zunanji dekoder DTS, kar pomeni 5.1 izhod na predvajalniku, ki ga potem moja yamahca obdela do konca. To pa imajo skoraj vsi ceneni modeli in modeli v višjem rangu (sredinskega ni) -zanimivo tudi sony-jev bluray ima 5.1. izhod in to celo pozlačen !??

še vedno iščem, če mi uspe bom poizkusil testirat Hyundai, ki ga imajo trenutno v akciji bigbang - pa da vidimo !?

Lp

rimljan ::

verjetno misliš, model AKAI ADX5150X? To je pol verjetno best price/performance v tem rangu seveda


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395623 (52119) NejcSSD
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059227301 (37807) fr33sat
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209324161 (49505) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724744 (9358) bizi72
»

WD TV HD Media Player + 5.1 Surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
113990 (3733) Okapi

Več podobnih tem