» »

F1 - sezona 2005

F1 - sezona 2005

««
6 / 52
»»

ripmork ::

Ja Senna je največja legenda zame kar se f1 tiče,nažalost sem večino njegovih dirk zavoljo moje mladosti(otročkosti) zamudil,sem si pa naknadno ogledal marsikatere posnetke njegovih dvobojev,dirk,tudi nekaj dobrih dokumentarcev....pa literatura je jasno najpomembnejša.

sploh ni dvoma da je Michael odličen dirkač ki je v tem športu svojo voljo in talent dokazal že zdavnaj kar se mene tiče,ampak take krvave boje kot sta imela Prost pa Senna za vsako dobljeno točko.....bil pa je Senna dosti bolj simpatičen,morda bolj zaprt pa vendar bolj priljubljen kot noben dirkač prej in potem....in res ni vse v številu kapic in njihovi barvi na tribunah,Senno so ljudje imeli radi kot človeka in osebnost,kar za nemca kljub njegovi superiornosti v zadnjih letih očitno ne velja ravno.

sicer pa kdor ga le bolj slabo pozna,naj si prebere in pogleda kaj o njem in bo kmal videl zakaj je bil on taka legenda in zakaj bo še dolgo veljal za najhitrejšega dirkača.

SebaR ::

res o Senni se da tolk povedat stvari...LEGENDA
pa Hill pa enkrat bo seveda tudi Šumi :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

BigWhale ::

Naredite si temo F1 legende pa tam obujajte spomine. Tole je tema kjer Ferari navijaci razlagajo kako dober je ferari oziroma, da imajo slabe gume... ;>

SebaR ::

to pa sigurn....

komi čakam tanov avto v bahrajnu :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Daedalus ::

Kaj ti pomaga nov avto, če pa pol gume crknejo:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BigWhale ::

Sej tanov avto je ze dober, po mojem je najboljsi, sam, pol jih bodo pa spet gume zajebale....

Ampak tko je to ce more firma delat gume za vec avtov, se ne morejo enmu prilagajat...

... waaait a minute! ;>

SebaR ::

mah sej je šla tud raikkonenu....
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Daedalus ::

Ja, samo obstaja temeljna razlika med gumo, ki jo raznese (ponavadi je ne, ker bi bla tak obrabljena -- navadno so krivci kaki ostanki dirkalnikov na stezi) in gumo, ki konec dirke dočaka popolnoma obrabljena, tak da je že skor slick.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

markec_ ::

veliko rdeče srce je nepremagljivo
vse navijace ferrarija druzi med seboj. Ferrariju stojimo od strani v doberm in slaben, ne pa tako kot navijaci nebomo jih dobesedno omenili, sicer pa bojo se hitro oglasili tisti, ki se jih bo to dotaknilo. No navijaci ferrarija so z ferrariju v dober in slabem, ne pa tako kot drugi, ki so lani ze obupali nad svojimi mostvi v formuli in zaradi tega prenehali z gledanjem formule. Ferrari neglede na mesto prvo ali zadnje nikoli nebo vozil sam, vedno bomo z njim v dobrem in slabem. Zadnic je sumaher dejal, da pricakuje bolse rezultate ferrarija na naslednjih tekmah. To je povedal za vse neresne navijace, kajti nas prave navijace druzi veliko rdece ferrarijevo srce in ne rabim takih vzpodbudnih besed najbolsega voznika vseh casev, kajti mi vemo da prihajajo bolsi casi. Casi ki nas bojo ponesli na pota stare slave, tam kjer nam je mesto.

markec_ ::

Nikoli ne pozabi sanjati, še bolj pomembno pa je da jih poizkušaš uresniciti in se nikoli ne vdaš,..kdor upa vztraja, kdor vztraja zmaguje>:D ferrariju je uspelo :)) in verjamem da mu še bo uspevalo ker nekaj let :)) Ferrari you will never drive alone, we will always be with youuuuuuuuuuu:)

Gundolf ::

smeh

overlord_tm ::

ekipe ala mclaren so ko so imele dober dirkalnik imele navijače, potem ko so pa prvo sezono bli mal slabši, so pa vsi navijači zginl. ne gledajo več formule

navijači ferrarija pa ostajajo, neglede na to kok slabi so :)

Myth ::

Ja in? Kaj bi radi zdaj s tem povedali? Da so navijaci rdecih ... ???
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

PersonaRudis ::

Kolk naj bi dobival Jacques na leto pri Sauberju?>:D

BigWhale ::

Jest vam predlagam ritualno meditiranje... ali kaj podobnega.

ripmork ::

tole bo šlo v kratkem pomoje pod funny links>:D

Daedalus ::

Jaz predlagam, da si naredite lepo en velik kip F2003GA dirkalnika in ga pol hodite častit. Seveda ne sme ob njem manjkati par ubermenschov tipa Šunaher, Todt, Brawn. Po malikovanju pa seveda obvezen neprekinjen ogled vseh zadnjih 5 sezon, vsake dirke posebej in pol še malo več malikovanja. Na koncu, ko bo pa Ferrari leto spušil, predlagam skupinski samomor>:D Da bomo ostali, normalni navijači meli končno mir pred "rdečo grožnjo." V obliki tifosijev, seveda.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Aja, tisti ki navijamo za rdece pa nismo normalni? Aha... seveda.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TribesMan ::

ekipe ala mclaren so ko so imele dober dirkalnik imele navijače, potem ko so pa prvo sezono bli mal slabši, so pa vsi navijači zginl.


Kakor kdo... jest sem McLarnov pristas ze vsaj 8 let odkar imajo najlepse pobarvan avto ;) ... v dobrem in slabem.Sicer se pa zelo rad spomnim koliko rdecih kapic je v Avstriji na glavni tribuni leta 2003 obrnilo palce navzdol... Ferrariju da ne bo pomote. ;)

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Daedalus ::

Lahko bi opazil kanček pretiravanja v mojem postu;) Ki ni mišljen, da bi se ga jemalo dobesedno0:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Tudi jaz nisem odobraval tistega "manevra" pa sem še vedno njihov pristaš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

shock ::

Prosim do "DRUGAČNIH" bodite strpni :D, pač človek doživlja traumo. BTW če bi zmagoval zadnja leta Osama Bin Laden bi navijal za njega do smrti >:D.

P.S.: Hec da smo na jasnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shock ()

Tilen ::

nekateri res ja. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Super Sonic ::

če hočte res vidt kaj je fanatičen forum, je ene dve strani nazaj tisti iz siola...

o moj bog, sej sm kr križu doma k sm vidu tiste poste :)

Sicer pa gumarji na strani ferrarija že bolj na glas govorijo, da so še kako krivi za te (ne)uspehe na zadnjih dirkah.

Bi blo pa fajn če bi letos Red Bull vsaj enkrat zmagu (tko, da bo unim na Fordu še bolj slabo in vroče:)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

overlord_tm ::

evo ene 10 osebkov, ki je navijalo za mclarna, sedaj ne gleda več f1 ... prej so me pa za vsako tekmo ko ni ferrari zmagu klical, če prnesejo robčke

najlepš pobarvan avto? pol nč čudnga zakaj ma minardi tok mal navijačev ... če bi bil to kriterij, bi jaz navijal za BMW :D

Stampl ::

navijam za mclarna ze odkar gledam tv:D pa ce jih gre mal slabs al pa bols pa letos je z ferarijem konec>:D

markec_ ::

ce gledamo letosnje rezultate pa recemo da je konec z ferrarijem, potem sklepam da bi se mclaren mogo upokojit ze pred leti >:D

ripmork ::

tudi jaz bi prav rad videl da bi Red bull zmagal....fordu bi se tak nos dol povesel:D
markec_:vi zvesti predani tiffosiji,začnite zbirat prostovoljne prispevke za ferrarija,da si bodo lah Michelinke privoščil....pa kak dober aero paket povrh....saj ste zvesti in predani navijači,anede?
;) 8-) >:D

Alexius Heristalski ::

Ko smo že pri zmagi RedBulla: še bolje bi bilo, če bi zmagal Coulthard, po možnosti pred McLarnom.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

overlord_tm ::

Tuki mate take ideje ... se bodo še ekipe pa proizvajalci motorjev med sabo pobil.

In kok možnosti je, da je mclaren pred Coulthard, če zmaga Coulthard? a se bo mlcaren urinu na mesto 0? :D

Alexius Heristalski ::

Ne, ne, ne. McLaren bi bil drugi (ni važno al Kimi al Juan). Saj veste, Ron Dennis pravi: "Drugi je prvi poraženec."
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

dëych ::

Ja, po vsej verjetnosti se bo podrl svet, če bo Coulthard zmagal z RedBullom in to pred McLarnom. Jst že bunker delam.

Lp

TribesMan ::

Veste kaj bi pa jest rad videl... to da bi letos ukinili dodaten tretji avto v petkovih testiranjih, pa da bi se Ferrari uvrstil na najvec peto mesto med konstuktorji...

To in tisto z Red Bullovo zmago je priblizno enako verjetno... bi blo pa zadovoljstvo ob moji situaciji vsaj miljonkrat vecje :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SebaR ::

tribesman šokiral si me
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tilen ::

Mene pa nasmejal >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

pa da bi se Ferrari uvrstil na najvec peto mesto med konstuktorji...
No, trenutno so na četrtem mestu skupaj z Williamsom, če te že tako veseli. Še vedno pa so pred McLarnom, ki je šesti ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

shock ::

Ferrari bo imel že nov avto v Bahrainu - novica. Kako je zdaj s tem, menda šumi je vozil z novim motorjem prejšno dirko in zdaj bo spet dobil nov motor, skratka to pomeni da bi moral štartat 10 mest zadaj ali ne?

Daedalus ::

Šumi je vozil s starim motorjem... Če bi uporabljal nov motor, ga ne bi mogli zmontirat v F2005 in bi bil ob 10 mest. Tako da te naj ne skrbi, ne bo Šumi zadaj zaradi menjave motorja (bo zarad gum in nepoznavanja nastavitev novega avta)>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Alexius Heristalski ::

Montoye ne bo v Bahrajn, ker si je na tenisu poškodoval roko. Želim mu čimprejšnje okrevanje. Namesto njega bo vozil Pedro De la Rosa.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Microsoft ::

Bemtis, pa res. Sej itak ne bi gledu, ker se mi ne da, sam vseeno.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Alexius Heristalski ::

Arabcem pa želim, da bi jim Miran Ališič razbil njihovo dirkališče.>:D Saj veste, zakaj.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BigWhale ::

Ne vemo.

markec_ ::

dame in gospodje, obiskovalci in obiskovalke foruma :)) zgodilo je tisto česar so si vsi sovražniki rdečih najmanj želeli :)) FERRARI se je vrnil :)) in to na najlepsi mozen nacin :D Michale Schumacher je na prvem treningu pred VN Bahrajna zasedel drugo mesto. :)) Zgleda da so se potrudili tudi pri bridstonu saj je bilo kar neverjetnih 36 stopinj :) We are back, FERRARI is back >:D

P.S. poudarjam da ne gre za prvo aprilsko šalo :) http://sportal.siol.net/default.asp?art...
Lep dan vsem, pa se lepse uživanje ob gledanju dirke v nedeljo 8-)

dëych ::

Ena lastovka še ne prinese pomladi..al kako že pravijo..:P

globoko grlo ::

jest tut ne vem

kdaj je pr ns prenos, ob ene 8 al kdaj, ker prej se mi ne da vstajat

ajd

markec_ ::

Po obsežnih testiranjih novega avtomobila prejšnji teden, pa se je v ekipo lanskih konstruktorskih prvakov naselil optimizem. "Avto je izredno hiter, navdušenja ni skrival Rubens Barrichello: "Še posebej navdušujoča je vožnja skozi ovinke z visoko hitrostjo. Zaradi novega dirkalnika se spet smejem, z njim pa se bomo lahko pošteno borili s tekmeci."

vožnja skozi ovinke z veliko hitrostjo :)) maham drugim :))

Rubensov moštveni kolega Michael Schumacher že dolgho ni imela tako slabega začetka sezone, kljub temu pa ga prednost Renaulta vsaj navidez ne skrbi pretirano. "V formuli 1 sem že toliko let, da vem, da ima vsaka sezona svoje vzpone in padce. Letošnja sezona pa bo najdaljša doslej in zgodi se lahko še marsikaj," mirno razlaga sedemkratni svetovni prvak.

slab začetek izredno dober konec :)) kako bo kul ko bo nakoncu sezone vzdignil pokal na katerem bo pisalo svetovni prvak :)

Alexius Heristalski ::

Ne vemo.
Ker so nam ukradli enajstmetrovko in razveljavili rdeč karton beloruskega igralca.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

markec_ ::

dëych

ena lastovka še ne prinese pomladi:)) torej lahko pričakujem v naslednih dirkah minardija da bo krojil sam vrh v formuli ena:)) zanimivo :)) če ena slaba uvrstiteve še ne pomeni da so slabi so torej dobri in bojo na vrhu:)) zanimivo

Tilen ::

Glavno da je Renault po koncu druge dirke ze napovedoval naslov prvaka...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BigWhale ::

Kaj ko bi pocakali, do nedelje, do treh popoldan. A bi?

Al se boste spet prepucavali kot en trop nedojebanih pubertetnikov?
««
6 / 52
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778472 (50792) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876616 (34154) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152783 (2538) Daedalus
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178665 (45988) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237990 (22651) balocom

Več podobnih tem