» »

philips DVR 70, ima kdo?

philips DVR 70, ima kdo?

polde66 ::

me zanima če kdo to ma in kako se obnese?
Ali se splača ali je meni ok?
polde
  • zaklenil: CaqKa ()

sopksese ::

jaz mam philipsa dvr 75, zadeva je zelooo coool. Prava mašina za (nažalost) lepi denar. Če te kaj zanima, piši!!

Matty ::

jest mam tud DVDR 75 (ki ima ekstra se vhod za DV kamero).

Sej, rekorder je fajn, ima pa tri vcasih precej motece pomanjkljivosti (ne vem pa kako je pri ostalih rekorderjih). Ena je kompliciranost menijev, oz. nastavljanja razlicnih nastavitev, druga je daljinec ki ne omogoca direktne nastavitve npr. podnapisov (moras skozi menije - kot dodatna oprema je naveden bolj user friendly daljinec za playerje) ter pocasno priziganje...

Razmisljam pa, da ga bi prodal in kupil enega z HD - vseeno je tisto bolj enostavno kot pa stalno snemati na DVD... tud ce je philips, sem se pac navadil na komplicirane menije... imam pa od philipsovega playerja se daljinec, tako da je tudi enostavnost upravljanja resena...

polde66 ::

no jest sem se potem odloču ter zamenjal pro vision dvd rekorder za omenjenega philipsa 70,
poleg njega imam tudi še dvd divx predvajalnik philips 630/2 ter philips reciver. Mal bi mogu frekvence spremenit ker z enim lahko prižigam pa ugašam vse tri. No pa to ni kar hočem povedat. Moti me pri dvd-ju le to da nima jpeg podpore, kar pa sebeva skompenziram z drugim playerjem, žal pa nimam dv in vhoda. Kar se pa tiče podnapisov pa moram rečt da je ta opcija v notranjem meniju zelo v redu in sicer zaradi tega ker:
par filmov sem preripal na dvd in ko ga vstavim v 630 dvd predvajalnik mi s tipko podnapisi ne da možnosti izbire le teh čeprav ven da jih imam več na izbiro ( izbere mi prvega po vrsti in), no dočim mi pa ta funkcija v 70-tki dela brez problema. Kakovost slike oz tv tunerja je pa super ok. Možnost pobiranja že imenovanih programov direkt s televizije je pa fantastična. Pa glede na to koliko denarja stane (65.000) sit bom kar ostal na njem.
Skratka kar ne najdem na philipsu dvr 70 najdem na phlilipsu dvd 630 in obratno.
LP
polde

CaqKa ::

>>> naslov teme: philips DVR 70, ima kdo?
>>> vsebina teme: me zanima če kdo to ma in kako se obnese?
>>> Ali se splača ali je meni ok?

a ti dejansko pričakuješ da gremo guglat najprej sploh kaj ta stvar je?

tema v bistvu že obstaja. mislim da nebi bilo slabo če bi izkušnje skupaj združli v eno temo namesto v xyz temah. zaklepam.

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik

Jago ::

Snemalnik je v redu, kaj naj recem. To je tisti model, ki se je dal zraven gratis, ce si nabavil philipsovo plazmo v bigbangu.

Presnel sem vse vhs kasete na dvdje in ni nobenih tezav, prav tako lahko upgrejdas FW, je okol 60mb in da neke dodatne moznosti.

Ce si obicajen uporabnik bos z njim povsem zadovoljen. Je preprost za uporabo in da dober rezultat.

Je pa res da je ze kar nekaj casa na trgu...

polde66 ::

Caqka, mal poglej datum moje teme pol bod pa pametn.
polde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36863044 (15534) Buffy
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954395413 (51909) NejcSSD
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209323979 (49323) cryptozaver
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522903 (10118) Yossarian
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724705 (9319) bizi72

Več podobnih tem