» »

Kateri MMO?

Kateri MMO?

piti3 ::

Bi mi lahko svetovali kateri MMORPG bi začel igrati. Nimam nobenih izkušen na MMo in bi rad igra kje je preprostejša, free to play, multiplayer.

Hvala

Boobiz ::

I'm drunk, what's your excuse?

Zmajc ::

Final Fantasy XIV - A Realm Reborn Trenutno najboljši MMO z naročnino na trgu imo.

Na voljo imaš tudi free trial do lvl 20.

ahac ::

Sicer lahko probaš ta free trial FF14, ampak... meni se ne zdi nič boljši od kakšnih F2P iger ali vsaj takih brez naročnine. Probaš lahko tudi WoW trial, če ga še nisi. Boš vsaj imel nekaj za primerjavo, ko boš igral druge MMOje.

Ampak saj praviš, da bi raje F2P, kar ni neumno... ker so nekateri čisto na nivoju plačljivih iger.

Drugače je pa odvisno kaj ti je bolj pomembno: story, pve, pvp... Pri nekaterih igrah je ena stvar boljša, pri drugih pa druga. Raje igraš z drugimi ali raje bolj sam? Imaš raje fantasy ali scifi, itd.?
Pa vedt moraš kakšen je F2P sistem. Recimo... SWToR se smatra za F2P in lahko igraš skoraj vse brez da bi plačal, ampak ima pa omejitve pri št. dungeonov, ki jih lahko kot F2P igralec narediš na dan, itd. pa zadnji expansion nikoli ni free. To je bolj subscription game z F2P opcijo, ki je sicer čisto kul za casual igralce... ampak to je dobr vedt preden začneš. :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BorutK-73 ::

Free2play ali pay2play? Kakšne igre so ti všeč?

Jaz ti priporočam Star Trek Online ki je f2p.

todman74 ::

Jaz še vedno igram Neverwinter, ki je tudi f2p (čeprav nekateri, ki ne razumejo igre, trdijo, da je p2w). Jutri dobimo strongholde. Pa xbox varijanta tudi obstaja..

Tr0n ::

Guild Wars 2 of course. :)

shadeX ::

Elder Scrolls Online..

XsenO ::

Trenutno se zabavam z Elder scrolls sicer je pay2play samo se mi je zdel 11 EUR deal, ki je bil pred kratkim na GMG kar dober
1 + 1 = 1

Domobrancek ::

Pozdravljeni. Sem v iskanju kakšnega dobrega MMO-ja. Zanima me, kaj bi mi svetovali? Iščem nekaj, kar bi bilo F2P oz lahko je P2P, če se gre za enkratni znesek (brez kakšnih mesečnih naročnin). Glede PVP-PVM se nekako bolj nagibam k PVM ampak tudi PVP bi bilo vredu. Nazadne sem igral Metin2, ki mi je sicer zelo všeč vendar se ga običajno naveličan po kakem mesecu igranja. Všeč mi je predsem to, da moraš za napad držati določeno tipko in ni tako, da klikneš na moba pa čakaš minuto da ga udar pa potem spet minuto da te mob nazaj nadar pa potem spet minuto da ti njega..tak stil mi ne potegne lih. Ma kdo kakšne predloge? Probal sem že neverwinter in nekaj drugih pa me niso lih potegnil k igranju.Nekak ušeč mi je bil še DC Universe, vednar mi je bil Metin 2 kljub temu boljši. Hvala Lp

Tr0n ::

Guild Wars 2 of course. 8-)

abazuu ::

Lahko ti prodam guild wars 2 HoT , če želiš :)

ahac ::

Tr0n je izjavil:

Guild Wars 2 of course. 8-)
A ni GW2 dead pa nihče ni želel kupit expansiona? :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Ne rabis kupit, GW2 je free (z nekaj omejitvami, kot so bag in character sloti, levelas lahko do max levela).

https://welcome.guildwars2.com/en/play-...

Strato5 ::

Pa tudi sicer je GW2 daleč od "dead"...

Igralcev je v PVE povsod dovolj (zaradi megaserver sistema), sploh pri kakih večjih eventih in po mestih, tako da med solo igranjem več ali manj vedno lahko najdeš kako družbo
Za PVE party content obstaja LFG tool, preko katerega nardiš grupo ali pa se pridružiš kakšni obstoječi.
PVP je tudi dokaj aktiven (kar je logično, odkar se da skozi PVP dobit unikaten legendary backpiece), čeprav je meta v tej sezoni izjemno tečen za igrat (ampak kot novega igralca brez MMO izkušenj dvomim, da te ranked PVP skrbi, v naslednji sezoni se pa lahko že marsikaj spremeni).

Edit: Lahko pa greš v kino gledat Warcraft in dobiš kupon za igro + vsi expansioni (razen Legion, ki še ni izšel) + 30 dni igranja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strato5 ()

bajsibajsi ::

Strato5 je izjavil:

Edit: Lahko pa greš v kino gledat Warcraft in dobiš kupon za igro + vsi expansioni (razen Legion, ki še ni izšel) + 30 dni igranja :)


Huh?

Strato5 ::

bajsibajsi je izjavil:


Huh?


Kaj "huh?"?
Jaz ne nameravam plačevat naročnine za igranje česarkoli, pa imam wow account z WOD aktiven (tudi špilov nisem kupil) in za 3 mesce aktivne naročnine samo iz kuponov iz kina ;)

folfy333 ::

Strato5 je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:


Huh?


Kaj "huh?"?
Jaz ne nameravam plačevat naročnine za igranje česarkoli, pa imam wow account z WOD aktiven (tudi špilov nisem kupil) in za 3 mesce aktivne naročnine samo iz kuponov iz kina ;)


V katerem kinu si pa dobil te kupone? Sem bil včeraj v Cineplexx MB pa nisem nikjer kuponov kakih videl :D

ahac ::

A ni bilo tako, da so kuponi samo za nove igralce? Torej ne moreš na tisti account dat treh...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Strato5 ::

Kupon sem dobil v kinu bežigrad v LJ, brat ga je pa dobil v Murski Soboti (mislim da je Cineplexx tam).

ahac je izjavil:

A ni bilo tako, da so kuponi samo za nove igralce? Torej ne moreš na tisti account dat treh...


na kuponu piše, da je za 30 dni gametime-a, če pa nardiš nov account in redeemaš, pa dobiš core + expansions up to WOD + 30 dni gametime-a. Redeemal sem ga in igre+expac+30 dni sem dobil brez težav, dva kupona ma imam še na mizi tako da po pravici povedano še nisem probal redeemat za dodajanje gametime-a ampak po tem sodeč kar na kuponih piše, bi moglo it.

sash69 ::

No, sem jaz poskusil.

Na obstoječ bnet account sem redeemal kodo iz kina - kljub temu da imam obstoječ WoW account, mi je dodalo nov WoW account z WoD + 30dni igranja le na tem WoW accountu (stari je še vedno inactive). Torej, če bi uporabil še enega, sklepam da bi mi dodalo še en WoW account, kar pa nekako ni tisto kar človek želi. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Strato5 ::

Jap sem jaz tudi včeraj probal... to je pa res bedna fora... vem za nekaj ljudi, ki so se veselili 30 dni gametime-a kot bonus ob ogledu filma (pač obstoječi igralci).
Torej tisti, ki so že zvesti igralci ne profitirajo nič, če grejo v kino in dobijo kupon, medtem, ko nekdo ki še ne igra (in potencialno nima sploh interesa), lahko dobi za 100€ igric v bistvu zastonj... Marketing at it's best... res mi je bedno kak ta podjetja slabo caterajo obstoječemu playerbase-u, medtem ko novi igralci x-let po izidu dobijo res noro dobre deale...

49106 ::

Vi ste ze odvisniki :))

Epialt ::

@ Sash69 + Strato5.
Vidva pa sta res pametna. Po vajini logiki, bi v predprodaji kupil vse karte... počastil kolege, kode pa prodajal za 8-10€. Torej... hipotetično... kupil sem 100 kart po 6€... prodal kode za 8-10€.... sem instant zaslužil 200-400€. Če bi to delovalo po vajini logiki, bi šel jaz na banko po kredit in v predprodaji kupil VSE karte v Sloveniji.
Think about it.

Truga ::

ahac je izjavil:

Sicer lahko probaš ta free trial FF14, ampak... meni se ne zdi nič boljši od kakšnih F2P iger ali vsaj takih brez naročnine.

Nice trol, ko niti do levela 15 nisi priso :D

FF14 se zacne zelo pocasi, ker je narejen tako da se novi MMO igralci pocasi navadijo. Je narjen za newbije. Tutorial je prakticno do levela 50. Do levela 30 se moras ze konkretno trudit da failas kak dungeon.

Ce ti to ni ok, pol pac ni igra zate, jebiga. Za novega igralca je debest.

sash69 ::

Epialt je izjavil:

@ Sash69 + Strato5.
Vidva pa sta res pametna. Po vajini logiki, bi v predprodaji kupil vse karte... počastil kolege, kode pa prodajal za 8-10€. Torej... hipotetično... kupil sem 100 kart po 6€... prodal kode za 8-10€.... sem instant zaslužil 200-400€. Če bi to delovalo po vajini logiki, bi šel jaz na banko po kredit in v predprodaji kupil VSE karte v Sloveniji.
Think about it.


Jaz resnično ne vem kaj te je zmotilo - sva samo povedala na kakšen način delujejo te kode, da ne bo nesporazuma in da ne bo kdo šel kar kupit 12 teh kart in mislil, da bo dobil 1 leto playtima na obstoječem accountu.

Kar pa še ne pomeni, da ti tega ne moreš narest, a ne - torej da te kode oz. praktično celotno igro + 30 dni playtima prodajaš za 10€ novim igralcem? Vrednost tega paketa, ki ga s kodo redeemaš je pa 15€ (če zadevo vzameš direktno iz battle.net strani), tako da tržna ideja sigurno je :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534215769 (6190) oo7
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230362 (9267) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142185 (8992) oo7
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131235 (60946) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461068 (23363) Meizu

Več podobnih tem