» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
3 / 43
»»

IvoJan ::

matr to bi pa šou :) lahko bi kej organiziral pa da ns gre več skupi??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Evo, odgovori so prispeli. Od poslanih 32 vprasanj so odgovorili na samo 9.

Guild Wars 2 Intervju

No ja, vsaj nekaj podrobnosti so pojasnili. :)

Tr0n ::

IvoJan ::

NORO!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

To je to! To je to folk :) Igra, kateri bom posvetil naslednjih 5 let :)

Archer sem difinitivno ali pa warrior ma ne human ampak tista žival tam :) To bo res težko pričakat :)

IvoJan ::

tisto je bil charr :) omg komi cakam!! To bo res noro! Kako pa to da warrior uporabla lok??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Spalatum ::

Imajo zanimive inovacije za MMO žanr. Komaj čakam, da sprobam. Eviscerate napad od Warriora izgleda kul >:D
http://www.guildwars2.com/en/the-game/p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spalatum ()

Meizu ::

IvoJan je izjavil:

tisto je bil charr :) omg komi cakam!! To bo res noro! Kako pa to da warrior uporabla lok??


Hvalabogu da ga uporablja :) V MMOjih sm vedno razpet med archerja in warriorja. Tank se mi ne dopade vedno, ok, kul je bil v Aionu, kjer si s templarjem in pravim crit buildom lahko delal kar ornk DPS, hkrati pa mel nor defence in ogromen health pool.

Tako da mešanca Warriorja in lokostrelca... Woot!

Edit: Typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

IvoJan ::

sej ni nič narobe :) samo nisem navajen hehe xD to bo noro. Ziher bom warriorja igral. Tisti z lokom zgleda bolno! Pa human ne bom 100% :) asura al pa charr!
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Kaj bos te neki mali asura, da te bodo pohodli. :)

IvoJan ::

ti bom lahko v rit zlezu pa čreva pojedu :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

tt2 ::

pa to je sigurno, da bo imela vsaka rasa vse klase na voljo?

Meizu ::

Še vedno pa čakam na recimo mmo, ki bi imel med temi rasami tudi klase zbalansirane sledeče:

Torej tista ogromna žival v warrior filmu (ne vem zdaj teh ras na pamet), bi moral met večji melee dmg kot pa tisti mali asura. Ni mi logično da en majhen pimpelj nabije isti dmg kot neka mogočna žival z dvemi pol tonskimi sabljami :)) Bi bli pa potem recimo po moje tile veliki stvori bolj melee oriented, medtem ko bi za isti dps ali podoben asura bil bolj "magical" enchanted. Recimo razni buffi ipd. Pomoje bi bil gameplay še toliko bolj interesanten, saj bi še znotraj ene klase bilo ogromno možnosti za razvoj chara. No, razen če imajo to v planu tukaj za nardit, pa sem spregledal kaj?

IvoJan ::

točno to imajo v planu ;)

kaj ti nisi igral prvega guild warsa??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Meizu ::

Nope, nikoli, čeprav bi si želel, ampak sem si rekel da bom raje počakal na GW2. Prej sm igral Aion, zdaj pa nabiram energijo za GW2 :)

IvoJan ::

če nisi igral gw1 boš težko razumel zgodbo v dvojki.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Zato pa imamo obširne reviewe in zgodbe, ki si jih lahko prebereš. Sicer pa nisem bil nikoli toliko mahnjen na zgodbo, vedno mi je bil važen kvaliteten gameplay, ter party play. Samo tole. Aja in wicked animacije likov, kot so tule :)

Tr0n ::

tt2 je izjavil:

pa to je sigurno, da bo imela vsaka rasa vse klase na voljo?

Ja.

tt2 ::

super :D

tt2 ::

a je znano koliko različnih klas bo ter katere in do kdaj bi naj bile vse predstavljene?

Bananovec ::

Tr0n je izjavil:

Guild Wars 2 Warrior


S tako grdo animacijo se naj raje pospravijo... (nasvet: glej lokostrelca)

Tr0n ::

tt2 je izjavil:

a je znano koliko različnih klas bo ter katere in do kdaj bi naj bile vse predstavljene?

8 razlicnih class. Tocnega datuma predstavitev ni. :)

Guzzy ::

Bananovec je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Guild Wars 2 Warrior


S tako grdo animacijo se naj raje pospravijo... (nasvet: glej lokostrelca)



animacija je super rajsi se ti pospravi ko ze tak kritiziras igre..kdo pravi, da v gw2 niso dobre animacije? kdo? razen 9000..

tt2 ::

mah, kar koli reče 9000, po mojem bo gw2 trgal, ker bo imel zelo izdelan gameplay. Na drugi strani imaš npr. Tera Online, ki ima neverjetno grafiko ampak vse ostalo pa bo po mojem spet na zelo niskem nivoju. :D

Meizu ::

Itak da bo trgal gate :) Že Guild Wars mi je zelo všeč in sem ga skoraj že nabavu, pa me je potem od nakupa odvrnilo dejstvo, da se bliža GW2 in ne vem kako bo potem s communityjem v GW1...

Bananovec ::

Vem, da bo igra TRGALA gate na polno, vendar vam dam še en nasvet.
Trailer=/=Gameplay

Tudi meni je igra všeč, ampak pri tisti animaciji, ko izstreli ognjeno puščico, pa mi gre na bruhanje.
Upam, da popravijo ta zmazek pri archerju in naredijo bolj tekoče.

IvoJan ::

sej tudi pri prvem posnetku ko warrior dobesedno leti po zraku mi zgleda animacija nekam lesena.. Upam da zrihtajo :) preveč mi liči na azijske mmoje ko warriorji z 90 kilskimi meči ki so večji od njih skačejo okol kot žabe. Me nebi niti najmanj motilo če bi bile animacije iste kot pri enki samo da bi bila grafika lepša.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

ahac ::

Trailer=/=Gameplay

Pri MMOjih sploh. Age of Conan je imel super filmčke, zgledal je full zanimivo... zdaj nihče ne igra več.
Prvi WoW gameplay moviji so bli pa npr. zelo bedni.

Sploh pa animacije ne smejo bit over the top, ker pri taki igri boš tiste animacije veliko gledal. Je pa pomembno, da se iz animacije vidi kaj nek character dela (sploh v PvP).

preveč mi liči na azijske mmoje ko warriorji z 90 kilskimi meči ki so večji od njih skačejo okol kot žabe.

Hehe, mogoče so pa NCsoft šefi šli postavljat svoje zahteve glede designa. :))

No, men tole sicer izgleda kar kul in zaenkrat izgleda, da bo velik napredek glede na GW1.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Meni pa je kot prvo padla v oci ravno smooth animacija likov, combata in mobov. Baje so razvili svoj tech za "vmesno" animacijo modelov, da so prehodi med gibi bolj gladki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

IvoJan ::

men neumno zgleda tisto ko kar leti okol.. mislm wtf
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Pac tak zgleda skill Eviscerate. :) Kaj bo sele kak assassin delal.

IvoJan ::

si videl kako zgleda v enki??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Ja, samo to ni GW1. ;)

Meizu ::

Ej a tale GW1 se še kaj igra? Sm namreč vidu na Igabibi, da dobiš komplet vseh dodatkov za 27EUR... Mogoče bi se do izida GW2 tole splačalo kupit pa probat? Al je glede na dolgo dobo obstoja community že kaj upadel?

Guzzy ::

Včeraj sem malo igral.. folka še vedno ogromno..

IvoJan ::

še veno se igra :) vsaj jaz igram :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Tole bi blo vredno naročit...

Aja še vprašanje - a mora imet vsak računalnik svojo kopijo, al je zadosti, če kupim en CD pa potem naložim na dva računalnika?

IvoJan ::

account rabs.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

ah jajc....

Ja sam 50EUR pa ne bom dajal za dve kopiji... :/

Bom naroču eno in je... Pa bomo vidli kako in kaj...

Meizu ::

Mogoče je pa kdo pripravljen GW zamenjat za Aion? :P Zraven lahko dam še account če je potreba... Gor sta dva lvl 30+ chara, Templar in Sorcerer, ter Lvl 20 Assassin. Pa še en lvl 11 ranger, ter lvl 16 Cleric mislim da.

Izmenjava bi bla z moje strani zastonj. Če je kdo zainteresiran naj prosim sporoči, drugače bom igro pač naročil.

Guzzy ::

Drugače rabiš samo account. Lahk ose logiraš na enem drugem kompu. Na gw accu mam 4 lvl 20 pve-je in 4 pvpje.(karakterji, to je max lvl). Sam menjal nebom, ker me bo ziher kdaj potegnilo nazaj v GW, čeprav bi mel Aion.

Meizu ::

Hmm, vedno bolj se mi zdi, da GW ni ravno tisti klasičen MMORPG... Kaj je tukaj drugačnega? Nevem no, če je lvl cap 20, to dosežeš v 3 dneh pismo... Al je kej drugače? V čem se recimo razlikuje od Aiona? Razmišljam namreč, če bi si kupil GW ali ostanem na Aionu...GW2 si bom itak zrihtal, ampak do takrat si bo treba čas nekako pregnat...

Edit: Glede 2-h računalnikov se gre zato, da bi lahko z bratom skupaj igrala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Tr0n ::

Ne, GW1 ni klasicen MMORPG. :)

Meizu ::

Daj prosim, če si lahko 5 min časa vzameš mi malce razloži s prve roke, kako tole zgleda, ker reviewi po netu mi ne povedo dosti... Kako je s team playem, role playing, dungeons, questi, kaj je tu drugačnega?

Tr0n ::

Guild Wars FAQs
Guild Wars Wiki

Ce te zanima kaj specificnega, pa vprasaj.

Meizu ::

1. Zanima me, kako je s temi armorji, ali so raznovrstni (glede na majhno število lvlov), je gameplay bolj odvisen od lvla ali od opreme posameznika? Torej npr. prideš na lvl 20 "u trenu oka", ampak rabiš šele nekje zgrindat ali pa lootat dobro opremo, da lahko neko drugo stvar napadeš/oropaš?

2. Kako je s tem lvlanjem, kaj je s questi?

3. Kako je s team playem in role playem?

Nekaj v tem stilu me zanima, sam da vidim, če je igra privlačna za špilanje, če je dosti stvari za počet, predvsem pa me zanima sledeče: Glede na to, da je tale zadeva mešanca Multiplayer in Singleplayer načina, ali je ta zadeva kar se pvpjev tiče ali pa samih oblik teh napadov ipd. podobna bolj kakšnem klasičnem mmorpgju, ali recimo Savage 2? (Tisti ki tole zadevo pozna, bo vedel kaj mislim)...

Pa prosim ne zameri, sem sicer našel GW temo na STju ampak je dolga čez 10 strani pa res nimam časa danes za branje... Upam da si najdeš čas malce odpisat. Al pa seveda kateri drugi, ki to igro že veselo preigrava :)

Sicer smo OT ampak no, je to moj zadnji post o GW. Samo da zvem za kaj se gre :)

IvoJan ::

ni tolk fore v opremi kokr je v taktiki, buildih in team worku. Armorjev se ne farma ampak jih narediš pri crafterju.

špil nima questov ala ubij 10 pujsov ampak ima vsak quest svojo zgodbo. Poudarek je na team worku. V špilu je ogromno za počet. Razni dungeoni itd. Če hočeš preigrat pve v vseh 4ih delih boš imel več koot dovolj dela do izida gw2 ;) glede pvpja je tako: spet je povdarek na teamworku. Imaš HA v katerem se teami borijo za prevlado in favor of the gods. Favor of the gods pa world potrebuje za potovanje v underworld in fow. Tam se v glavnem farma leet shit :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Tr0n ::

Ja, GW je ze po definiciji CORPG (Competitive Online RPG). Prides do levela 20, ko koncas single-player zgodbo (co-op misije za 2 do 8 igralcev). Ko si 20 pa delas naprej klasicne queste in dungeone (EoTN expansion pack) in pa PvP (Guild vs. Guild, team arena itd.). Poudarek je bolj na PvPju, kot je ze tKBurek povedal. Ves ostali info imas pa na uradnem FAQu, ki sem ti ga zgoraj zlinkal.

Ce isces klasicen MMORPG ala. Aion ali WoW, potem GW verjetno ni zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tt2 ::

a GW2 tudi ne bo klasičen mmorpg?

Meizu ::

Hmm... Hvala za informacije obema :) Nevem, izgleda zanimivo, čeprav bom verjetno pogrešal tiste prave elemente MMORPGja mi je vedno bil važen team play. I think I'll give it a go :)
««
3 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254581 (3178) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713680 (6990) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151647 (1361) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46633940 (12969) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313083 (1823) Tilen

Več podobnih tem