» »

Aion

Aion

««
15 / 17
»»

earth2me666 ::

ja vem da je katastrofa imet tolko pinga sej sem ga na 350 znisal samo tudi to je prevec hehe
ja jst si gear sam izdelujem.

TechBeats ::

vorantz je izjavil:

kak cryengine problem...tudi js ko igram na prenosniku doivam neke neznosne artefakte z ati grafično pa preklopim na vgrajeno intel pa dela v redu (ne vem sicer kako cryengine špil dela tekoče na vgrajeni intel ampak ok :P)

sicer pa js sm večino grafičnih reči na vseh računalnikih izklopu oz dal kr na minimum...razn kolko daleč izrisuje stvar - da od daleč vidim nasprotnika >:)

btw kdaj za vraga pride 3.0 na evropsko? :s
če se ne motim še ni zej (vsaj po neki objavi na njihovi strani)


Tisto na video je samo za info, to je od nvidia ambient occlusion. Drugače tega ni privezeto v špilki, meni dela ok vse na max, samo problem je z nekim loadanjem/zatikanjem, a je to fora v pingu ali se res rabi hiter disk? Jaz imam 500gb sata2 (16mb)..


Aja 3.0 je še zmeraj v izdelavi,
http://www.aionfreetoplay.com/website/n...
AciD TriP

vorantz ::

no sej zarad te novice sm opazu, da še ni 3.0 pa sm mislu da je že neki cajta
sej ostali jo že majo samo EU gre neki počasi za vpeljat to reč :|
ne vem zakaj ne pohitijo

earth2me666 ::

vorantz si asmo ali elyos ?

vorantz ::

elyos

earth2me666 ::

aja...zjutraj sem si naredu na kahrun-u templar elyos.
a je kaksna slovenska legija ?

stražar ::

mah v AION še ni pri nas 3.0 verzije....

vorantz ::

Do zej sm vidu 2 slovenski legiji (pač take da je očitno po imenu :P) sam se nism še nikomur pridružu
Drugače pa 2 balkanski legiji ful spamata LFG da rekrutirajo zadnje par dni

stražar ::

jaz sem v balkanski legiji,ki je precej aktivna na UK serverju.

Meizu ::

Mah balkanske legije so krneki.

Veliko raje mam angleško govoreče legije.

stražar ::

kaj hočem, v to so me povabili že skoraj na začetku:)

Meizu ::

Vedno se lahko "izbaciš" ;)

stražar ::



kje se te lokacije skrivajo v igri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tilen ::

Jih ni. F2P še ni 3.0.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

vorantz ::

Js sm še vedno brez legije pa mi random folk non stop pošilja prošnje :|
Ponavadi neke random lvl1 legije tko, da niti ne razmišljam pa zavrnem :P

Nekako mi ni do tega da se bom kr pridružu nekomu brez, da prej vidim če so sploh za kej.

stražar ::

tko je guild dela folk, več folka ko zapušča guild ali se jim ne da več igrat slabši bo guild, če pa je obratno, potem je guild vse boljši in folk bo sam prihajal:), če mu pa ne paše v guildu gre drugam, morda še na slabše ali bolje:).

earth2me666 ::

kaj je kdo prisu z templar-jem do 30 levela in kolko casa si rabu ?
kaj se sploh splaca potrpet do 40 levela da postane dober ?

stražar ::

jaz igram spiritmasterja in sem lvl 10 :):)

earth2me666 ::

SM je kao full tezek za se navadit in ves cas mora pet drzat aggro samo enkrat ko ves kako deluje da je full mega :)

stražar ::

mah niti ne,le trenutno ne vem kako nadaljevat :)

earth2me666 ::

kako mislis neves kako nadaljevat ?

Meizu ::

SM je eden najbolj OP classov v pvp. Če si dovolj sposoben kliknit tri knofe za fear combo, potem lahko zmagaš marsikoga.

Templar je pa tako. Tam nekje do lvl 30 je res dolgočasen za igrat. Vendar prej ko vložiš v crit strike, prej bo dolgčasa konec. Čimprej investiraj v nek blue gear set (zato, ker dobiš potem 3-4 slote na gear) in nabijaj noter crit strike manastone (white manastone so ok, green manastone boš za svoj level ful preplačal - +10 in +12 white manastonei so med najcenejšimi crit manastoni (lvl 50 in lvl 60), tko da na tisto ciljaj) vsaj do 440 (44% crit strike chance), lahko tudi več. Ostalo pa po želji - za boljši base damage daj noter attack, če želiš bit bolj tanky, pa nabij noter HP. Tam nekje po lvlu 40-45 dobi templar tiste prave tank skille (iron skin, hp restore skilli, increased defense in hp), zaradi katerih postane pve in pvp gledano (če ga pravilno igraš) precej nepremagljiv. Z crit strike chanci, je templar tudi v pve med najboljšimi characterji. Čimprej prešaltaj na two handed greatsword, fusaj ga s še enim, da dobiš boljši base damage, ter slotaj z crit strike in attack manastonei.

Če boš naredil to, kar sem ti zgoraj napisal, boš s templarjem zelo zadovoljen. Sam sem templarja igral še v aion 1.5 in je bil že takrat meni zakon, brat ga sedaj igra in je lvl 50+, igra po zgoraj opisanem buildu. Zdaj, ko so pa manastone tako poceni, je pa sploh gušt igrat templarja. Tudi opremo je veliko lažje danes dobit, tko da lahko templarja hitro narediš uber. Prav zanimivo je, ko skuša kak assassin napast templarja in se zaleti vanj, pa mu samo malce popraska lajf. Nakar se templar sam obrne in ga potolče do smrti :)

stražar ::

v mesto ne pridem več, čeprav sem bil nazadnje tam in na mapi je odprto...

Meizu ::

stražar - ne razumem?

stražar ::

imam lvl 10 in sem prišel v mesto, nekaj časa nisem igral pa se znajdem nazaj v začetni mapi brez questov,le kam so izginili:)

Meizu ::

Saj v tistem glavnem mestu nimaš kaj dosti počet s questi. Odvisno sicer kateri race igraš ampak če si Ely pokukaj v Verteron, če si Asmo pa v Altgard. Tam bodo questi za tvoj lvl.

stražar ::

sem Eloy,ta svetli v igri berem komentarje da trenutno svetli prevladujejo:)

vorantz ::

na kerem strežniku si sploh?

stražar ::

hmm kako pa pridem v verteron ,:)

igram na spatalos strežniku-UK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tilen ::

Ko končaš vse campaign queste te zadnji teleportira v Verteron.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

vorantz ::

ugh res ni nobenga na anuhart? :P

stražar ::

kateri to-modri?

Tilen ::

Jaz sem Elyos na Perentu, če koga zanima :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

vorantz ::

uf lihkar preveru pa vidim da je anuhart očitno polno zaseden ;((

btw a gre še komu konkretno na penis, da zadeva ne pozna back to login al neki?

recimo se mi zadeva disconnecta kr net jebe, klikneš ok in gre kr vn iz igre
ko pri loginu ne najde auth serverja (recimo ko servisirajo strežnike ob torkih) gre kr vn iz igre
in lihkar opazu ko maš odprt server select več kot par minut gre kr vn iz igre

če bi se igra zagnala v par sekundah ok...sam ne tle ko morš čakat 100 let da se vse naloži :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

stražar ::

ja to pa ima gw1 bolje pošlihtano, mene je danes 2x vrglo z Aion serverja, pa moram vse na novo zagnat vsakič(moteče).

Tilen ::

Pri meni traja ~20 sekund, od klika na "run game" do login okna. Igra se pri disconnectu zapira iz varnostnih razlogov. Se pa ne spomnim kdaj me je nazadnje disconnectalo brez razloga. Zelo, zelo dolgo nazaj. Če vaju disconnecta večkrat na dan imata najverjetneje problem pri sebi. :S
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

vorantz ::

anywho berem malo to temo http://forums.na.aiononline.com/na/show...
glede na to, da mi kmalu poteče gold pack (sm ga prvič zej kupu) se resno sprašujem če bi ga spet kupu :|
sm jih hotu podpret, sam to dramo ki jo zej berem res nočem finančno podpirat
povrh tega je brez gold packa igra itak neuporabna

bom pobral us verzijo in pogledal če bo ping sprejemljiv...če ne bo bom resno premislu kolk cajta bom še porabu za ta špil :P

razn če jim uspe ta klinčev 3.0 spravit sm v zelo kratkem kar itak ne bo lol

Tilen ::

Lepo te prosim. Gold pack stane na Perentu cca 7-10m kinah. Praktično free. Zboostaj se že na level 55 in pozabi na ta drobiž.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

vorantz ::

Še vedno je tisti priokus gameforga...nesposobni kot so bodo zihr neki zajebali pri 3.0 patchanju da se bo zavleklo na par dni
Pa še pol jim bo uspelo pol baze zgubit in adijo accounti :P

stražar ::

mah zaupam gameforge,le čas potrebujejo pa bo pošlihtano:)

goldpack je pa res smešno poceni v sami igri za kinah :),čeprav ga ne uporabljam ,ker sem zadovoljen z starter igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

earth2me666 ::

je probal kdo z ranger-om igrat ?kaj je res po 25 lv bolj easy ?

Tilen ::

Imam 55 rangerja in je super. Potrebuješ vsaj level 44/45, da dobiš 2 najbolj pomembni stigmi. Bestial fury in Focused shots.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

earth2me666 ::

upam da bom cim prej prisu do tega lv :D
vedno moram tec stran ampak naprej nikoli nazaj,ne

stražar ::

scout lvl 10 se odločiš med rangerjem in asasinom, kaj bi bilo bolje sicer nagibam se k rangerju vendar tudi asasin ne izgleda slabo.

earth2me666 ::

ja assasin je zanimiv samo nesmes imet pinga ker ti pol zajebe stun-e ;)
evo zdej ko sem dobil pri ranger-ju deadshot je full lazje samo porabi nekaj mane hehe

stražar ::

potm je ranger boljši od asasina v aion?

Tilen ::

Zaenkrat še.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Meizu ::

Odvisno zakaj ga nucaš. Jst se v pvpju načeloma bolje znajdem z assassinom kot rangerjem. Sam vedet moraš kako assassina igrat.

Kot assassin imaš podarjen skill, ki ti omogoči 5 minutni hide, s katerim lahko sovraga praktično nemoteno zasleduješ. Point assassina ni, da bi napadel nasprotnika, ko ima vse buffe vključene, pač pa takrat, ko jih nima. Ko si to enkrat razčistiš v glavi, lahko instantno pobijaš vse, razen templarja, ki je pa žilav v 3pm (templarjev se assassini ponavadi izogibamo/jo).

Tilen ::

V bistvu je to bilo tako, do 1.7 patcha, ko se je dodal stun counter. Do takrat ste lahko recimo skocili iz hide in nekoga pokoncali iz 100% na 0%, preden je sovraznik sploh kaj pritisnil. To dandanes vec ne gre. Razen na noobih, ki tako ali tako ne vejo kaj pritiskat. Problem pri assassinu je ta, da če nasprotnika v eni kombinaciji ne ubiješ, si mrtev. Takoj, ko boš dal nasprotniku možnost, da karkoli pritisne, boš dobil root, slow, sleep, blind, 25m razdalje in nimaš več šanse.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Meizu ::

Seveda. Saj zato pa imamo lahko para GS na orožjih, mamo pa tudi stun rune. Praktično, ko si nabiješ gor attack speed, lahko stune tako efektivno talaš naokrog, da tudi če pritisne na remove stun skill, lahko stunaš še enkrat in ga imaš spet v loopu. Ne dela vedno, dela pa zadostikrat. :) Tisti ki so bolj izkušeni, kot praviš, se znajo znajt - ne vedno, ampak ko se, si pa kot assassin bolj al manj pečen.
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416004 (2154) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713680 (6990) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333654 (3094) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111393 (808) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223750 (2636) FireSnake

Več podobnih tem