» »

Aion

Aion

««
17 / 17
»
»»

yoco ::

Sem mal probal pa mi igra ni preveč všeč oz. se mi nekak ne dopade. Preveč quest grind že na samem začetku, me je takoj odbilo :|

Guzzy ::

Eh to ni niti malo blizu grindu hah :) Grinda se lvl 40+, pa še to najbrž ne več po patchu 4.0

Meizu ::

Ko je Aion prišel šele ven, je bil tale špil kr ornk grindfest. Levelanje od 40-50 (takratni level cap) je bla prava nočna mora včasih.

stražar ::

stvari v Aion so se spremenile,na boljše ni več toliko grinda:)

Meizu ::

No, kaj pa vem, že res da danes v Aionu ni niti približno več toliko grinda kot včasih, je bil pa zame Aion vanilla experience daleč pred vsemi expansioni, ki so prišli kasneje.

Zergi so totalno zjebali riftanje ter še posebej abyss experience.

stražar ::

da, zerg postaja vse bolj igran način tudi v Aion

Snegec ::

Ce se sam spomnim grindanja od 40-50 na unih macorah, za popizdit.. par tednov sem se odlogiral gor v tistem lebdecem mestu k je bil aggro train station ultima. Napacen korak, pa si mel pol vasi/mesta na sebi :P
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Meizu ::

Snegec je izjavil:

Ce se sam spomnim grindanja od 40-50 na unih macorah, za popizdit.. par tednov sem se odlogiral gor v tistem lebdecem mestu k je bil aggro train station ultima. Napacen korak, pa si mel pol vasi/mesta na sebi :P


Kako je bilo še meni, ko sem fural templarja.

Danes rešiš zadevo enostavno, stackaš phys crit manastone, ker se itak prodajajo đabe. Včasih si mogu bit kr konkretno pri dnarju, da si si lahko pred lvl 40 nabral dovolj crit stoneov za 440 crit limit.

tom-182 ::

Men je bil zares hud spil igral sm od prvega dneva ko je prisel. Ampak spil je bil tako neuravnovesen za popizdit.. Elyosi so mel lepsi svet in bolse istance.. chari eni so 10x lazje grindal solo k drugi oz drugi eni sploh niso mogl.. farmat dredgion pa druge zadeve je blo prizadeto ker te je vrglo proti nasportnemu teamu kater je mel cel abbys set.. Lahko bi nardil zlo dobro igro pa so zajebal po celi crti + nobenega end game playa
Asus p8h77-m pro // intel i7 2700k // 280x // 8GB // Benq XL2411z @144hz

Guzzy ::

Zdaj pa je to en ta bolših mmojev :) (če igraš na NA)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

stražar ::

to je bilo pred leti,a po novem se Aion uvršča med boljše MMOje, vsaj v ameriki.Napredka ne moreš spregledati.Veliko lažje in enostavnejše igranje, prej dobiš nagrade, etc.

Snegec ::

stražar je izjavil:

to je bilo pred leti,a po novem se Aion uvršča med boljše MMOje, vsaj v ameriki.Napredka ne moreš spregledati.Veliko lažje in enostavnejše igranje, prej dobiš nagrade, etc.


Jest spilam spet EverQuest, na Project 1999, res, ni ga boljsga kt 5 ur igranja za en level.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Meizu ::

Kaj je zdaj aionci, igramo se kaj?

tt2 ::

A Aion še ima ta pvp način, da greš na preko porta na drugo stran in pol pk/pvp-jaš po mili želji?

Meizu ::

Da.
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416005 (2155) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713680 (6990) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333658 (3098) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111393 (808) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223750 (2636) FireSnake

Več podobnih tem