» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
16 / 16
»
»»

Evolve ::

Zmeraj bolj razmišljam da bi nabavil tale gejm

Kaj se trenutno najbolj splača?
The Elder Scrolls Online - Elsweyr? se dobi že za slabih 40€

    The base game
    The Morrowind Chapter
    The Summerset Chapter
    The Elsweyr Chapter

Meizu ::

Evolve je izjavil:

Zmeraj bolj razmišljam da bi nabavil tale gejm

Kaj se trenutno najbolj splača?
The Elder Scrolls Online - Elsweyr? se dobi že za slabih 40€

    The base game
    The Morrowind Chapter
    The Summerset Chapter
    The Elsweyr Chapter


Odvisno kaj zelis. To kar si omenil je glavna baza. Vsi expansioni plus bazna igra. Ostalo do DLCji, ki so nedostopni dokler jih ne kupis z ingame crown valuto ali pa se narocis na eso subscription. Splaca se v vsakem primeru, sploh zaradi crafting baga, poleg tega imas z eso premium membershipom avtomatsko odkljenjene vse dlcje.

Splaca se pogledat tudi zgoraj omenjene expansione v CE verziji (80eur ce se ne motim), ce zelis nekaj kozmetike, CE vseh teh expansionov je precej ogromen, dobis nekaj armor skinov, 3 mounte ce se ne motim, ter se kar nekaj ostalih stvari. Seveda to ni nujno.

Meizu ::

Kaj je folk, tema? A niben ne spila ESO? :)

Ce je se kak prezivel elder skrolovc, javite se pa gremo kaj delat po tamrielu.

Zdaj je double xp event se cel ta teden, idealen moment da si spravite kak class do max levela, sam tudi trenutno spravljam na 50 ze 9i character.

Sem cp810+, imam razvit crafting do najmanj 6. Stoonje, lahko craftam prakticno taboljse crafting sete za pve. Ce je kakse tu ki vztraja in rabi pomoc, sem na voljo. :)

oo7 ::

The Elder Scrolls Online: Elsweyr - The Game Awards 2019 Cinematic Trailer

jina ::

Meizu je izjavil:

Kaj je folk, tema? A niben ne spila ESO? :)

Ce je se kak prezivel elder skrolovc, javite se pa gremo kaj delat po tamrielu.

Zdaj je double xp event se cel ta teden, idealen moment da si spravite kak class do max levela, sam tudi trenutno spravljam na 50 ze 9i character.

Sem cp810+, imam razvit crafting do najmanj 6. Stoonje, lahko craftam prakticno taboljse crafting sete za pve. Ce je kakse tu ki vztraja in rabi pomoc, sem na voljo. :)


živjo, igram a šele od letos
sem lvl40, nevem kaj dost od craftinga, pvp mi ne gre, pve... ja bi rabla pomoč
če je kdo ka bi igral skupi naj napiše, solo is kinda lonely :)

Jqnox ::

Meizu je izjavil:

Kaj je folk, tema? A niben ne spila ESO? :)

Ce je se kak prezivel elder skrolovc, javite se pa gremo kaj delat po tamrielu.

Zdaj je double xp event se cel ta teden, idealen moment da si spravite kak class do max levela, sam tudi trenutno spravljam na 50 ze 9i character.

Sem cp810+, imam razvit crafting do najmanj 6. Stoonje, lahko craftam prakticno taboljse crafting sete za pve. Ce je kakse tu ki vztraja in rabi pomoc, sem na voljo. :)


Z veseljem. Začel sem kratek čas nazaj, in bi rad da bi z nekom igral.

Jqnox ::

jina je izjavil:

Meizu je izjavil:

Kaj je folk, tema? A niben ne spila ESO? :)

Ce je se kak prezivel elder skrolovc, javite se pa gremo kaj delat po tamrielu.

Zdaj je double xp event se cel ta teden, idealen moment da si spravite kak class do max levela, sam tudi trenutno spravljam na 50 ze 9i character.

Sem cp810+, imam razvit crafting do najmanj 6. Stoonje, lahko craftam prakticno taboljse crafting sete za pve. Ce je kakse tu ki vztraja in rabi pomoc, sem na voljo. :)


živjo, igram a šele od letos
sem lvl40, nevem kaj dost od craftinga, pvp mi ne gre, pve... ja bi rabla pomoč
če je kdo ka bi igral skupi naj napiše, solo is kinda lonely :)


OMG Jaaaaaa, daj dodaj me na discordu Jqnox#6307 al pa Facebooku, Jan Dajčman, al pa na snapu al pa insta jdajcman . Res rabim da bi z nekom spilal. Sem nekje level 35 ker nisem imel s kom igrat samemu pa se mi ne da. De prosim te klikni

oo7 ::

The Elder Scrolls Online - Gates of Oblivion Trailer

oo7 ::

The Elder Scrolls Online: Legacy of the Bretons - Cinematic Announcement Trailer

Meizu ::

Kot vedno fantastičen trailer. A serverji za skozlat. Res ne vem, kaj jim ni jasno no. Poštimajte to govno!

oo7 ::

The Elder Scrolls Online - Set Sail for High Isle - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022




21 JUNIJ

krefi ::

zdravo
razmišljam da bi se ponovno vrnil v igro pa me zanima če še vedno kdo igra?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Meizu ::

Ma špil so totalna jajca, namesto da bi porihtali performance in server lag še naprej štancajo neke expansione in molzejo denar, posledično je tudi populacija na serverjih vsaj po podatkih steama kar pošteno upadla. Zadnjič sem se po dolgem času prijavil noter, se sprehodil 5 min ter zbrisal špil.

Sicer sem CP level 900+ in imam vse maxed out, vključno s characterji, vloženih imam skoraj 3000ur v ta špil skozi čas, pa me je najbolj razkurilo dejstvo, da so z nekim patchem dodali veteran maelstrom orožja v standard maelstrom areno, ter buffali orožja v vet maelstrom areni - to pomeni, da si tisti, ki smo mesece farmali veteran maelstrom areno in (v mojem primeru) pridobili vsa vet maelstrom orožja, lahko samo obrišemo rit, ker bi moral zdaj celoten vet maelstrom content ponovno sfarmat, da bi dobil kao "buffed" verzijo teh orožij - kot da vet maelstroma nikoli nisem farmal, ves moj trud in orožja, pa lahko zdaj nekdo pridobi z napol polomljenim buildom in v napol spanju v normal maelstrom areni. To je dobesedno norčevanje iz tistih, ki smo v špil vložili ogromno časa, naštudirali najtežje contente, morali konstantno tekmovati z weekly ladderjem v maelstrom areni (pa tudi ostalih arenah, dawnstar al kaj je že bla, ista situacija), samo za to, da smo zdaj spet na nuli.

Klinc jih gleda.

oo7 ::

20 junij 2023

The Elder Scrolls Online - Journey to Necrom
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767713 (3031) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418455 (6504) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131239 (60950) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254581 (3178) sash69

Več podobnih tem