» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
«
1 / 19
»»

Rotaidal ::

Nov MMO s strani Bioware. Prvi dve njihovi igri KOTOR sta bili odlični. Sedaj so Star Wars tematiko postavili v mmo svet.

1


2



http://www.swtor.com/
Star Wars: The Old Republic E3 09: Jedi vs Sith Cinematic HD

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Highlag ::

Mah bo verjetno spet samo za konzole.... nej si jih nekam zataknejo. ;(
Never trust a computer you can't throw out a window

Rotaidal ::

Samo konzole? Če je MMORPG igra. Seveda je za PC.

a story-driven massively multiplayer online PC game set in the timeframe of the Star Wars

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Rotaidal ::

Rippy ::

Trenutno zgleda, da jim je na prvem mestu zgodba in na drugem gameplay. Nekako me na Mass Effect spominja, sicer kul za 1-3x preigrat ampak mogoče ne za MMO.

A je "igralcu" glas sposodil Pablo Francisco..."the preview guy" :D

subby ::

gameplay bo hud, imate že walkthruje, kako bo zgledal gameplay do sedaj predstavljenih class

sam osebno sem si že sestavil i7 samo zaradi te igre in se prijavil na beto, upam da bom sprejet

drugače pa je release date napovedan za 26. oktobra 2010, lahko samo upamo, da bo zunaj že kaj prej

destroyer2k ::

subby

Nikoli ne bodo dal beta test tistim imajo najbol zmogljivi računalnik, ker to je MMO in rabijo čim majnše zahteve zato se največ testira low end modele (starejše računalnike).

subby ::

We will be selecting testers from the Star Wars: The Old Republic community based on various requirements such as systems specifications, age, and region.



z novim računalnikom imam vseeno dosti večje možnosti kot pa s starim prescottom, na katerem sploh nebi bilo igralno

destroyer2k ::

subby

Ne vem no če veš, ampak MMO je namenjen tudi za low end in najbol pomembni trg je LOW END, ker mmo igralci ne nadgrajujejo računalnike. Ne moreš misliti da MMO delajo za high end računalnike, ker to kot vemo je majhen delež v trgu.

Zgodovina sprememb…

subby ::

Vse dobro vem. Vem pa tudi, da so nam developerji že dali vedet, da bodo minimalne zahteve vsaj kakšen dvojedrnik z grafiko, ki bo zmožna prikazovat dovolj okolja. Sicer pa jaz ciljam, da bom igro lahko brez problema igral na max.

Btw, ljudje že delajo premade clane, al karkoli že bo. Če ste za, lahko naredimo nekaj slovenskega, če se najde dovolj resnih. V mislih imam dark side, ker imam namen igrati sith warriorja.

destroyer2k ::

subby

Mi daš link? Ker če je to res so pravkar izgubili največji tržni delež.

Rotaidal ::

destroyer2k zakaj pa ga bi?

Poglej si kakšno mašino si mogel imet za AoC. Pa je igra imela ogromno beta testerjev in potem igralcev na začetku. Igra potem ni izgubila ljudi, zaradi zahtevnosti, ampak zaradi nedodelanosti.

destroyer2k ::

Rotaidal

Povej mi en mmo, ki ima visoke zahteve in je zelo uspešen?

Warhamer online vem da je bil nazadnje in poglejmo zahteve:

For Windows XP

? 2.5 GHz P4 (single core) processor or equivalent
? 1 Gigabyte RAM
? A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
? At least 15 GB of hard drive space

Mene osebno ne motjo zahteve če so višje, ampak večino mmo igralcev imajo starejše računalnike.

ahac ::

Men se pa zdi zanimivo, da še nič nismo vidl glede MMO v tem MMORPG. Vse kar so prikazal bi bil z lahkoto single player RPG.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

destroyer2k ti ravno pravim da Age of Conan. Igra ni propadla zaradi strojnih zahtevnosti. Ampak zaradi nedodelanosti po 20 lvlu.

MMo ki je zelo uspešen je samo WoW in EvE. Pa tudi za WoW rabiš že dobro mašino če želiš igrat vsaj malo solidno na kašnem 22' monitorju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

subby ::

lineage 2 je dokaj zahtevna in zelo uspešna, sicer dela na starejših računalnikih, vendar nalaga zelo počasi ko se teleportaš, da pa je mesto polno igralcev, si pa nastradal

Rotaidal ::

Star Wars: The Old Republic to miss 'Spring' 2011 launch window?







EA's confirmed that BioWare's Star Wars MMO, The Old Republic, won't make the publisher's next financial year, casting a previous "spring 2011? release date into serious doubt. Speaking in EA's Q3 earnings call last night, CFO Eric Brown said the game won't ship in the 12 months ending March 31, 2011. "We are not assuming that we bring a major new MMO to market in fiscal '11. We will continue to increase significant development cost as we prepare this title for launch," he said.



http://www.thegalacticstruggle.com/2010...

Spet čakanje :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

subby ::

upajmo, da pridemo v beto torej =)

subby ::

Danes ponoči no na E3 pokazal nov cinematic trailer in povedal še nekaj zanimivosti o špilu.

Shuli ::

Ena redkih zgodb, ki prekaša blizzardovo sago WoW-a. Samo kaj, ko je nekoliko prepozno prišla na trg.;(

McGregorSL ::

Še en nov trailer

Multiplayer Coop... ne PvP (o PvPju še ni veliko znanega razen da se govori o Battlegrounds)

lp

subby ::

Sem ga čekiral zadnjič... Ja v tem videu se kr dost vid, sam consular mi deluje kot totalen nub(igralec, ne klasa)
Pozabil si ga linkat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

McGregorSL ::

hmm sm ga linkal... "nekdo" ga je zbrisal... ali pa sem nepravilno linkal in je odstranilo direkten link...

tnx da si popravu napako :D

za consularja sem bral na njihovih forumih, da je upravljal s kamero... ker to je bila pač predstavitev in ni igral 100%

Sam špil bi znal bit dobr.... če ne bojo "spet" PvPja zafural.

Nevem kaj razvijalcem ni jasno PvP oziroma multiplayer je prihodnost oz. more bit endgame v MMOjih. Tko da upam, da naredijo res nekaj posebnega in če že morjo skopirat nej skopirajo iz Planetside špila...

subby ::

za ta špil sploh ne NE SMEŠ pričakovat, da bo kakšna slaba stvar na njem... seveda pa tudi, če imaš še tako velika pričakovanja, te špil NE MORE razočarat... ker to pač je bioware
sicer pa, sam sem se že odločil kaj bom igral, še preden je bil špil uradno napovedan -> sith warrior, dual wield dps, torej Marauder v končni fazi

sem pa zdaj slučajno pogledal na swtor.com in opazil TOLE NUJNO ČTIVO! tudi kot ateist bi molil, da me vzamejo med testerje

za ta špil sploh ne NE SMEŠ pričakovat, da bo kakšna slaba stvar na njem... seveda pa tudi, če imaš še tako velika pričakovanja, te špil NE MORE razočarat... ker to pač je bioware
sicer pa, sam sem se že odločil kaj bom igral, še preden je bil špil uradno napovedan -> sith warrior, dual wield dps, torej Marauder v končni fazi

sem pa zdaj slučajno pogledal na swtor.com in opazil TOLE NUJNO ČTIVO! tudi kot ateist bi molil, da me vzamejo med testerje

Game Testing is an on-going process being rolled out in several phases. These phases began with smaller, more focused tests with community members from North America, and later will expand to other territories.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

Zaenkrat izgleda kot Mass Effect: A long time ago in a galaxy far, far away....
Še vedno niso razložil kakšen bo endgame. No, saj... če jim Mythic pomaga, potem ni za pričakovat, da sploh bo. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

opažam, da je ponekod že možno prednaročit igro(Amazon, 30 funtov) in zraven informacija, da izide nekje konec marca 2011
še dobro, da bo v teh 6 mescih dost odličnih iger zunaj, da me zamotijo

McGregorSL ::

Izid še vedno ni znan prav tako ne sistemske zahteve. Izid zaenkrat ostaja 2011.

Je pa kar nekaj novih filmčkov in kar veliko informacije. Prav tako je za večino klas znana pod klasa.

lp

McGregorSL ::

Sem najdu zadnje novice glde izida:

Everyone at BioWare and EA is working to ensure that Star Wars: The Old Republic is delivered at the quality level you expect from BioWare and Star Wars.

‪Star Wars: The Old Republic is expected to launch this year after the close of EA's fiscal 2011 (which ends March 31st, 2011). Information on the release date and pre-order programs will be released as it becomes available.


vir: http://www.swtor.com/community/showthre...

subby ::

Razer je že kar naredil SWTOR tipkovnico. Sam raje ostanem na black widow ultimate.

Alex24 ::

komaj cakam ker sta bila prva dva dela zelo dobra.Dopade se mi da sta bile obe dolge docim se mi zdi da več ali manj mmo-jev kopira wow

particle ::

Ja sej po gameplay trailerju sodeč, je čista kopija wowa, which is not a bad thing...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

subby ::

Peshkeer, se hecaš ali nisi pogledal dovolj gameplay posnetkov?
Sam zato, ker uporabljaš WASD za premikanje in številke, da uporabiš skille, še ne pomeni, da je kopija wowa... mnogo iger pred tem je uporabljalo ta sistem.

ahac ::

Vsakič, ko pride kakšen nov MMO in pobere stvari, ki jih je WoW naredil popularne, se najdejo fani, ki zatrjujejo, da sploh ni podobno WoW (ker za njih je vsaka podobnost slaba stvar).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Ravno to je problem. Vsi mislijo, da je neke mmo STANDARDE wow naredil popularne, ampak je zgolj eden mnogih, ki so jih posvojil. Podobnost definitivno je v teh, osnovnih lastnostih igre, ampak to je tudi vse.

particle ::

Dobro, ravno lora nisem primerjal. Ampak če pa odmisliš lokacijo in zamenjaš barve... Kaj ni kopija?? Valda je.

subby ::

Dejstvo je, da wow ni prvi, ki je uporabljal te standarde. Potem po tvoji logiki lahko wowu rečemo, da je zgolj kopija ene druge igre. Dovolj povedanga.

ahac ::

Saj nihče ne trdi, da je Blizzard vse sam izumil. Sploh ne...
Ampak dejstvo je, da je WoW tisti, ki je te standarde naredu popularne. Če bi WoW določene stvari naredu čisto po svoje (drugače kot starejši MMOji)... kako misliš, da bi zdaj izgledal SWTOR?
Recimo ena taka stvar so questi. Pred WoW so MMOji imel 10x manj questov. Blizzard je pa iz questov naredu cele zgodbe, questflow te pelje v vsak kotiček mape, nikol ne pobijaš samo za XP... in to zdaj Bioware z SWTOR hoče še izboljšat.
Brez WoW bi moderni MMOji verjetno izgledal dost drugače in SWTOR tudi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

celebro ::

Dejstvo, da je SWTOR naslednica KOTOR 1 in 2, kjer so bili questi in zgodba cel point igre, si pa malo zanemaril, a ne.

ahac ::

WoW je pa naslednik Warcraft 3...

MMO se pač drugače dela kot single player špil, čeprav je pa res, da SWTOR izgleda kot KOTOR z naročnino...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

celebro ::

Točno to, KOTOR z naročnino, oz. prilagoditvami za MMO. Kar pa ni isto kot "kopija WoW".

particle ::

Lej sej men je špila všeč, pa 100% jo bom špilu, samo če mal uporabiš oči, je UI na moč podoben wowu. Character window je isti, talent tree - isto, Mapa ista, sam da maš Opacity funkcijo, kar je blo v wowu tud možno z addonom. Unit frames isti, action buttons pa tud no, še risbice me nekako na blizzard spominjajo.

McGregorSL ::

Join the Dark side!!!
http://www.swtor.com/guilds/71180/slove...

21+ (let)
Casual play

~your Sithlord McGregor >:)

Pretorijanec ::

No, če ste spremljali: preorder je mogoč tu. No, ampak ne za nas. Ahac: sej se strinjam s tabo, da malo počakaš, mogoče še patch ali dva in potem igraš. Ampak na živce mi gre, da smo spet "izpuščeni" iz možnosti prednaročila. Sredi Evrope smo, Italijani, Avstrijci IN Madžari lahko prednaročajo. Še Rusi! No, mi pa ne. In me zanima kako delajo ta izbor držav... Kaj, a smo premali na zemljevidu, da kadarkoli delajo take izbore Slovenija odpade. Sori, sam kaj ti bo EU, če še na en spisek za prednaročila ne morš prit... Za svet smo še vedno nekje tam na Balkanu kjer so kočije in ni elektrike.

subby ::

Sem včeraj malce študiral... Najbrž bom prednaročil iz UK ali Madžarske(če mi bo uspelo kaj razbrat v njihovem jeziku), kjer se preračunano dobi osnovno verzijo za 45€. Avstrija ter Nemčija avtomatsko odpadeta, ker pri njih se dobi nemško verzijo. Medtem, ko je v Italiji za celih 10€ dražje.

Sem pa tudi ravnokar prebral, da je EA potrdil izid na leto 2011, datuma še ni. Se pa baje septembra začnejo beta testi.

@Pretorijanec: Ne, da smo premajhni. Samo naše trgovine se, kot kaže, ne zanimajo za to igro. Njihova izguba.

ahac ::

Ni fora v trgovinah, če ni možen niti preorder digitalne verzije direkt od EA.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pretorijanec ::

subby: ma trgovine mi niso tok panika. Jezi me, ker ne morem do digital prednaročila. Kaj njih briga kje sem, saj plačam. Pa ok, da nimajo digitalnega prednaročila za Alžirijo...sam sorry, tuki bi nam pa res lah pustil, da jim dnar dajemo. Dej če kej najdeš, prosim, še meni sporoči... Thx

subby ::

Tale opcija zgleda solidno. Poceni je, pošiljajo po Evropi in to z nizko poštnino.
Je pa tudi meni glupo, da se ne da prek origina nabavt. Pa oni naj bi se šli konkurenco steamu...

TheForce123 ::

Zgleda vredu. Nameravam kupiti Collector's Edition a nimam Mastercard in podobno, samo Maestro...

Se da mogoče prek naših naročit npr: Igabiba, Platform? Če kdo ve.

BALAST ::

Ta game.co.uk ne pošilja v slovenijo.

subby ::

Si siguren? Hja no, vidim da so na amazonu tud že dodali v trgovino. Včeraj še ni bilo.

Edit: sem naročil kar na amazonu
Items: ?39.99
Postage & Packing: ?9.58
Order Total: ?49.57
Preračunano v evre je to 56,3EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()
««
«
1 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107230603 (9508) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763142457 (9264) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418485 (6534) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713708 (7018) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487149 (4597) Denis6

Več podobnih tem