» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
2 / 43
»»

Tr0n ::

Ne, guildwars.si domena je prosta, tako da lahko kdo drug prevzame. :)

svecka ::

Predvidevam da bo guildwars2.si striktno usmerjena samo v guildwars 2? Torej nič guildwars 1 debat, novic itd?

Tr0n ::

Bolj ali manj samo GW2 ja. Edino ce bo res kaj zanimivega v GW1. :)

ahac ::

somewhat offtopic:

Em... zakaj greš potem na drugo domeno?
Zdaj si zjebal ves traffic, ki bi ti na google in najdi.si pripeljala na staro domeno + vse linke, ki z raznih strani (recimo ST) kažejo na guilwars.si. Vsaj redirectaj z stare na novo domeno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Stare domene ze kar nekaj casa ni. :)

Pa za traffic se mi sploh ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

svecka ::

Ja saj lahk pošlje zahtevo googlu, da kakršnikoli search navezave na guildwars.si ne obstajajo več. Isto je za najdi.si (če se ne motim).

EDIT: guildwars.si ne obstaja več na search zadetkih...je kot zgleda Tr0n že poslal zahtevo za čiščenje.

Pa še eno vprašanje zate Tr0n, kolikšen je predviden čas, ko bo portal gw2.si končan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Tr0n ::

Design je bolj ali manj koncan, vsebina pa bo prihajala sproti.

Nov trailer o rasah.



hgjghj



Hoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Troy Baker (Logan, Human), Steve Blum (Rytlock, Charr), Felicia Day (Zojja, Asura) in Kari Wahlgren (Caithe, Sylvari) kot voice-over cast za Guild Wars 2.

Pesimist ::

Mater so ripoff ta NCsoft. Danes sem htel zahec it pogledati kaksna darila majo moji karakteri. Pa account nima niti enega kampinga veljavnega vec. Samo z rdeco pise ces ce cem spilat dalje moram kupit enega od kempingov. Mel sam pa vse. lol Vse zbrisano ven, samo neki nigger PVP karakter se not. Mel sem kupleno online preko tega NCstore dreka.
V master accounti vidim moj email address in valid account, a ko loginam v client tema.

No GW2 for me. NEVER!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Lol, kaki kemping?

bajsibajsi ::

Ce bo GW2 res imel odprt svet in obenem privlekel vse dobro iz prvotne igre ter ob tem se kaksne novosti in izboljsave, bi to res znal bit izjemen MMO. Trejlerji delujejo cudovito.

Tr0n ::

Vsi explorable predeli bodo persistencni, seveda pa bodo se vedno uporabljali instance za dungeone in single player story line. Na zalost to tudi pomeni, da bodo igralci loceni na serverje.

Pravijo pa, da bo vseeno zelo enostavno menjat server, verjetno nekaj takega, kot si lahko menjal district v GW1.

Pesimist ::

Eh ne sem se zajebo. Moj spil je na drugi gmail registriran in ne vec na siolovega. Zaj pa vem account od spila in ne master account od NCstore. Lol.
Jebelacesta pa sem mislo se nekaj dokupit. :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

Cudno. Fireimpa pa mi neda ko napisem bonus. Ceprav imam tisti 2008 updete zgleda. Dobim pa vse ostale iteme razen fireimp stona.

tt2 ::

A je kaj novega o gw2? Jaz res komaj čakam kakšne gameplaye ter podateke o izidu!!!

Tr0n ::

Manjse stvari tu pa tam. :) Najvec je se vedno concept arta.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Guild Wars 2 Design Manifesto

Par zanimivih GW2 informacij o co-op PvEju, combatu in design filozofiji podjetja ArenaNet.

Also - Happy 5th Birthday Guild Wars! :)

Guzzy ::

Glede ''tretje opcije'' da ti lahko kar en pomaga z questom pa nista v partyu je zlo super.

Tr0n ::

If a Stone Elemental throws a boulder at you, pick it up and throw it back. Or as an Elementalist, use that boulder to create a meteor storm. If you're fighting an Oakheart with an axe and you manage to hack off a branch, pick up the branch and try using it as a weapon. If you meet a beekeeper outside town, buy a jar of bees from him and see what happens when you lob it at nearby enemies. If you come across a stash of powder kegs, don't just blow them up in place, but try moving them to where they can do the most damage. If a centaur wheels a siege machine up to the outskirts of a village, don't just destroy it; take it over and use it to turn the tide of battle.

Tole se slisi precej divje.

tt2 ::

kje so gameplay videiiiiiiiiiiiii? xd

Tr0n ::

Evo, prva info injekcija. ;) Informacije in kratki video posnetki Elementalista, 10 skill-bar in kombinacije razlicnih skillov. Prav tako ne bo vec secondary poklicev.

Guild Wars 2 Elementalist
Guild Wars 2 Skills
Dodatni Članki

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

bajsibajsi ::

Meizu ::

Nice, igra je res pravi eyecandy. Zna bit res zanimiv mmorpg.

Guzzy ::

Ooo legenda animacije. Supeer :) me zanima ce bodo dodali kak nov proffesion :)

tt2 ::

huh, ta video me je kar lepo pozitivno presenetil. upam, da bo pvp res na nivoju. grafika skillov mi je res neverjetna sodeč po videu. A morda kdo ve če bo v gw2 tudi kakšne "siege" stvari (zavzemanje gradov...) kot je to bilo v L2, aion-u?

Tr0n ::

Yup, World vs. World bo imel objective, med katerimi bo tudi fort siege.

Secondly, we have world versus world - which is what would be called servers or a shards in another game. That's more if you want to think of it as an open world PvP, where levels matter and you can have unequal fights like 5 on 1 or 3 on 2 - or even 100 on 50. That's where we have our epic castle sieges and that kind of thing.

Guzzy ::

Ooo, ljubim 100 na 100 pa take fore ko se ogromno ljudi fajta. Ampak bi blo tudi kul da bi ble omejitve-Bitke do 10 lvl,bitke do 20 lvl itd.

Tr0n ::

Se kratek opis, kako bo deloval WvW (malce slabsi prevod iz francoscine).

World vs. World PvP, WVW or as we call it, can be imagined in a massive strategy game in which each player represents a unit in the conflict. Each week we take three of our worlds (the so-called servers in other games) and will compete in WVW. Each world will bear a map starting with castles, mercenary camps, mines, mills and villages. All these things will provide valuable resources for this camp. Between the cards will find a neutral zone, controlled by any clan, and also equipped with fortresses, mines and villages. WVW is the battle between the three worlds for the control of these key strategic points. Players can choose to go alone and attack the caravans of supply, playing a single group and capture a mine, or ally in mass to storm one of the many fortresses that could give them an advantage in area.

The battle can erupt in any area, even in the territory controlled by a World. Capturing the scene and control territories will bring bonuses to your world. At the end of the week, the world will be declared the winner and three new worlds will be chosen to compete.

Guzzy ::

Legenda stari, pa pejmo vsi na en world :)

tt2 ::

kaj pa o izidu je že kakšen podatek z uradne strani?

Tr0n ::

Ne. Verjetno 2011.

Guzzy ::

Ahjej.. prvic smo slisali da bo prisel ven leta 2008 xD

tt2 ::

nekaj me zanima in se mi ne da preveč prebirati. Če bo npr. hotel igrati čarovnika nukerja, a boš imel več možnosti izbire poklica (npr. kot imaš pri wow frost mage...), ali pa se bo ta razlika naredila zgolj z izbiro orožja, s katerim boš potem dobil določene prednosti/skille...?

Tr0n ::

Kolko razumem bo elementalist prvih 5 skillov odvisnih od tega, kako bo "attunan" (fire, water, air, earth) in katero orozje bo imel. Drugih 5 skillov je poljubnih, s tem da je eden slot rezerviran za heal in eden za elite skill.

Tako da bos lahko verjetno svoj attunement in weapon menjal med combatom on-the-fly.

Tr0n ::

Pa ce se koga zanima, kako bo deloval nov skill sistem.

10 Skill Bar

tt2 ::

btw, a je znano koliko bo klas (je elementalist edini dmg dealer čarovnik?) ter kako je s tem rasa/klasa npr. a bo elemtalist na voljo le kot human rasa?

PS: nikoli nisem igral GW1, tako da tudi iz tega vidika ne poznam sistema, če so slučanjo kakšne podobnosti

Tr0n ::

V bistvu je kar nekaj razlik med GW1 in GW2, vsaj tako kaze po teh prvih informacijah. GW1 ni imel ras (samo human), prav tako je bil drugacen skill in class sistem (primary in secondary).

Class-ov oz. profession-ov bo 8 in ras je 5. Mozne so vse kombinacije.

Tr0n ::

Dodatne informacije o dinamicnem event sistemu.

http://guildwars2.si/2010/05/12/dinamic...







Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Rotaidal ()

tt2 ::

a tale katapult se bo lahko uporabil praktično tudi? ali je to zkolj za okras :D

Tr0n ::

Se bo dalo uporabit. Prvih 5 skillov se ti bo potem spremenilo v skille za uporabo katapulta npr.

Slo-One ::

A torej tako kot oni črvi, ko so te pojedli kot je bilo v GW 1-ki?

Meizu ::

A tole bo spet varianta kupit škatlo z igro in igranje na mrtvo potem brezplačno al bojo uvedli monthly fee?

Slo-One ::

Valda, da igranje na mrtvo z škatlo.

Meizu ::

Hvala bogu, vsaj en konkreten MMO, ki ne bo zahteval teh bednih monthly fee-jev :)

Tr0n ::

Zastavite Guild Wars 2 Vprašanje

Casa imate do nedelje do 20. ure, nakar bodo vprasanja poslana na ArenaNet.

Make it count! :)

Tr0n ::

Ena izmed novosti v GW2 bo tudi osebni story mode, ki bo neke vrste single-player igra znotraj MMORPGja. Vec informacij na spodnjem linku + par novih screenshotov.

Personal Story Sistem










IvoJan ::

fak!! komi cakam :) sam GW1 je se zmer zakon :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Ne ne ne, jst komej čakam GW2 ker bo špil res sekal :) Res zakon kombinacija elementov v igri.

IvoJan ::

a tukaj kdo se igra gw??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Gre kdo na gamescom v Köln (Cologne), ki bo med 19. in 22. avgustom? Boste lahko igrali Guild Wars 2 demo. ;)

Guild Wars 2 Demo @ gamescom & PAX Prime!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
2 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254606 (3203) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713756 (7066) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151664 (1378) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634147 (13176) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem