» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
4 / 43
»»

IvoJan ::

gw sploh ne bo klasičen mmo :)

Meizu je izjavil:

Hmm... Hvala za informacije obema :) Nevem, izgleda zanimivo, čeprav bom verjetno pogrešal tiste prave elemente MMORPGja mi je vedno bil važen team play. I think I'll give it a go :)



np :)

aja meizu če zeliš imam jaz en acc na katerem lahko igraš.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Tr0n ::

tt2 je izjavil:

a GW2 tudi ne bo klasičen mmorpg?

GW2 bo, kot kaze, veliko bolj "MMORPG"-like, ampak s svojimi idejami oz. implementacijami standardnih featurjev. Namesto klasicnih questov bodo dinamicni eventi, single-player zgodba se bo odvijala glede na tvoje odlocitve, combat bo bolj "vizualen" oz. akcijski (uporaba environmental orozij, cross profession comboti, uporaba fizike - Havok).

ArenaNet zeli z GW2 pac izboljsati in inovirati obstojece MMORPG funkcionalnosti, ki se niso spremenile ze leta in leta. Rizicno, ampak nekdo mora inovirati. :)

IvoJan ::

to pomeni da ne bo standarden mmo xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Odvisno kaj si predstavljas kot standarden MMO. :)

Imel bos persistenten svet, levelal bos, craftal bos, pobijal bos posasti, raidal bos dungeone ipd. Iz tega vidika ne bo nic kaj drugacen. Razen seveda, da ne bo imel mesecne narocnine. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

IvoJan ::

če bo imel monthly fee se ga tudi dotaknem ne. tudi fighting sistem bo precej drugačen od klasičnih mmojev.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

A ne bi placal recimo 10 EUR za GW2 na mesec?

Jaz bi takoj. :)

IvoJan ::

mah nevem.. vedno sem se izogibal plačljivim špilom. ne da se mi hodit po gamecarde xD
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Nabavi si kartico ne. :)

BALAST ::

Tudi jaz plačujem prek gamecardov in nakazil, saj si z direktno s kreditno ne upam plačevat.

GW2 je zakon!

Tr0n ::

Kak ves da je zakon, ce se ga se nisi probal? :)

Guzzy ::

Sej ga nemors probat (se), itak pa vsi vemo da bo gw2 zakon.

strictom ::

Prav zares je sam en gameplay muvi?

GW2 lahk kamot zajebejo. Asuri mi delujejo čist preveč korejski. Sam Charrov kot playable rase nebi nikol vključil v igro.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tr0n ::

Dva gameplay, elementalist in warrior, ter dva trailerja.

tt2 ::

A na E3 ni bilo nič o gw2?

Tr0n ::

Ne, ArenaNet ni bilo na E3. Zato pa bodo imeli hands-on GW2 demo na gamescomu in PAXu. :)

http://www.arena.net/blog/arenanet-hits...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

IvoJan ::

razmišlam al nej grem na GC al ne.. a kdo ve če bojo mel tisti camp pa chill out zone pa to??
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

ArenaNet si je ocitno izposodila par idej od iger kot so Modern Warfare in Left 4 Dead, saj bodo implementirali "last stand" mehaniko v Guild Wars 2 z uporabo posebnih "downed" skillov. Vec si lahko preberete na spodnji povezavi. 8-)

Smrt & Oživljanje v GW2




IvoJan ::

podobno je blo ze v gw 1 ko si mel tiste brawling skille da ko so te knockoutali si moral nadrkavat tist gumb da si se spet pobral :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

tt2 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

Tr0n ::

Sharks included! :)

Pets are charmed by interacting with juvenile versions of the species you want to charm. There are a variety of Tyrian species that can be charmed, including bears, moas, devourers, and sharks. As you adventure with a pet, it evolves to become more unique and eventually allows you to give it abilities that compliment your tactics.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tt2 ::

mene ranger ni ravno navdušil :D. Še vedno ostajam pri čarovnikih. Upam, da bo kakšen "necromancer" varianta oz. čarovnik, ki bo uporabljal črno magijo :D:D:D

Tr0n ::

Mene pa je. Ze to, da imas toliko kontrole nad petom je cool. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

McGregorSL ::

upam da ne izide takrat, ko star wars old republic... ampak kupu bom GW2 zihr že zaradi principa, da so dobri MMOji tudi lahko free to play/"per month"

se prav na eni stran bodo lahko rangerji z lokom... na drugi strani pa boš lahko imel puško...

se prav hmm puška vs lok... sej vete kaj se je indijancem zgodil :P

Zgodovina sprememb…

reptilia ::

McGregorSL je izjavil:


se prav hmm puška vs lok... sej vete kaj se je indijancem zgodil :P


ja sam tist je bil proizvajalc kriv k ni dpsja zbalanciral...
pri ncsoftu ni te bojazni :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

Tr0n ::

Mislis pri ArenaNet-u? NCsoft je samo zaloznik. :)

Pesimist ::

Kaj tr0n bos spet page runal pa spil kupo in ga kar v vitrino postavo? se bo storija iz gw1 ponovila?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Saj sem GW1 page fural kar nekaj let. A bi ga se danes moral? :P

Pesimist ::

na ircu se reje oglasi nab

tt2 ::

škoda, da v teh videih o poklicih niso prikazani asura ter sylvari rasi. btw, sem nekje prebral, da so že nekaj govorili o necromancer poklicu. a ve kdo kaj več o tem?

Tr0n ::

V prvi noveli Ghosts of Ascalon precej podrobno opisujejo eno sylvari necromancerko, ce si to mislil. Tako da zelo verjetno bomo dobili necrota. Na spodnji sliki pa imas asura rangerja.

tt2 ::

btw, skje pa folk dobiva te artistične slike



predvsem me zanima, koliko takšnih slik že obstaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tt2 ()

Tr0n ::

To so koncepte slike, ki jih je ArenaNet relesnila skozi razlicne forume in njihove YouTube filmcke.

GW2 Wiki Professions Reveal

tt2 ::

ko maa folk malo preveč časa :D
necromancer
assassin

Tr0n ::

Heh, poglej si na GW2Guru forume (najvecji GW2 forum), kaj vse folk pise in debatira. :)

tt2 ::

Kaj pa o tem je že bilo kaj povedanega, kako se bo razlikoval isti poglic pri različnih rasah?

Tr0n ::

Po rasnih skillih.

tt2 ::

A mi lahko kdo razloži kakšen je to poklic "mesmer" (v GW1 seveda) . Ker sem na začetku mislil, da je to kao neka okrnjena varijanta healerja (ker pač hočejo odpraviti healerje), ampak sem sedaj bral in vidim, da je to spet nek čarovnik, ampak v čem se potem razlikuje od elemtalista ali necromancerja?

IvoJan ::

mesmer deluje na principu mind controla in iluzij.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

ahac ::



Glede tega...

Level je ponavadi točka v igri, kjer se ti povečajo stats in kjer dobiš nove skille.
Prvi leveli so v večini MMOjih neke vrste tutorial, kjer ti dajo osnovne skille in te naučijo igrat. Nove in neizkušene igralce se tako uči igranja.
To pa pomeni, da mora prvih nekaj levelov it mimo dost hitro.
Ko si pa enkrat višji level je pa potreba po novih skillih veliko manjša. Zato je tudi smiselno, da so takrat leveli daljši.

Zdaj... lahko imaš enako dolge levele, ampak to pomeni, da bodo moral na začetku igre dat več novih skillov, razen če ima igralc že vse dobre class skille od začetka (kar je pa za začetnike mogoče preveč).

Po drugi strani pa ravno ta sistem z enako dolgimi leveli postane neke vrste kazalec. Level 40 bo tako (v glavah igralcev) predstavljal sredino igre, lvl 20 bo četrtina, itd...

Če dobiš skille pri napredovanju v zgodbi (od trainerjev ki nekje stojijo - kot v GW1), potem je pa v levelu še manj smisla in ostane samo progress indicator.

ps.

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Guild Wars 2 @ gamescom
Zvok in posnet dialog v GW2

Ocitno bo imel GW2 kar veliko posnetega dialoga. Za kar 60 celovecernih filmov. :)

Tr0n ::

Prvi gameplay video - Guild Wars 2 Manifesto! :)

Guzzy ::

ohjej. z vsako novico še bolj težko čakam na gw 2 :)

McGregorSL ::

it looks promising :D

IvoJan ::

oprosti ampak tole ni bil gameplay.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Komaj cakam na gamescom. Se 1 teden! :D

IvoJan je izjavil:

oprosti ampak tole ni bil gameplay.

Nego? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

IvoJan ::

gameplay je zame to da pokazejo dejanski spil. Tole je bil kot nekaksen napovednik v katerega so vkljucili posnetke iz ostalih trailerjev.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

IvoJan je izjavil:

gameplay je zame to da pokazejo dejanski spil. Tole je bil kot nekaksen napovednik v katerega so vkljucili posnetke iz ostalih trailerjev.

Saj to je dejanski spil. :) Cisto vse tukaj je in-game gameplay. Pac samo UI vmesnika ne vidis.

ArYeS ::

Tr0n imas kak vir za te stvari ki jih govoris.

Vse kar vidim so tukaj skriptirane stvari znotraj game engina, to je pa daleč od gameplaya. Res malo stvari bi opisal kot gameplay tukaj. Neke letece kamere po luftu, kar sploh ne zgleda player kamera.

Tr0n ::

Mislim, da je ocitno, da to ni player kamera. Ampak kar vidis, je gameplay. :)

Personal branching story quest (ko gorijo hise), dinamicni eventi v persistentnih mapah (Centaur napad, charr spopad s pink minioni, summon lightning elementalist ko vse leti po zraku) in high level area, kjer fightas minion zmaja (cisto na koncu trailerja).

Ce bi rad videl pa UI in gameplay iz vidika igralca, pa pridi naslednji cetrtek na gamescom pa probaj. Mogoce se srecamo. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
4 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254581 (3178) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713680 (6990) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151647 (1361) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46633940 (12969) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313083 (1823) Tilen

Več podobnih tem