» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
15 / 16
»»

BorutK-73 ::

ahac je izjavil:

The Elder Scrolls Online: Morrowind
http://www.elderscrollsonline.com/en-gb...
http://www.elderscrollsonline.com/en-gb...

Jaz sem pa mislu da bodo končno šli na f2p.:P

btw, prodam ESO račun.

Kehgart ::

40€ se mi res ogromno zdi :/ ampak je pa res da main game lahko danes dobiš že za dobrih 10€ prav tako 2 mesca ESO + (+ 3000 crownsov) za 15€ (g2a).

Jaz bom počakal da se cena mal zbije pa na mnenja igralcev :D

Drugače pa če koga zanima, nekaj screenshots-ov/concept Art-a: http://imgur.com/a/oSBiP

111111111111 ::

A ni sedaj free to play? Kupiš main game in lahko po mili volji špilaš? Kaj pomeni 2 meseca ESO?

ahac ::

ESO PLUS (opcijska naročnina)
http://www.elderscrollsonline.com/en-gb...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BorutO ::

Ful fajne hiše so v ESOju. Sem si kupil za 1 krono celo opremljeno hišo. Luksuzna hiša stane tudi po 3mio golda. Sem si kupil eno za 3,4mio golda - oz vredno 1 krono. Pa je super. Ne vem samo, ali je samo v testni različici, ali bo tudi v navadni, da nič drugo ne moreš v hiši početi, kot samo sveče oz. ogenj prižigat pa ugašjat?

Kehgart ::

BorutO je izjavil:

Ful fajne hiše so v ESOju. Sem si kupil za 1 krono celo opremljeno hišo. Luksuzna hiša stane tudi po 3mio golda. Sem si kupil eno za 3,4mio golda - oz vredno 1 krono. Pa je super. Ne vem samo, ali je samo v testni različici, ali bo tudi v navadni, da nič drugo ne moreš v hiši početi, kot samo sveče oz. ogenj prižigat pa ugašjat?


Hiše koliko vem so trenutno samo dekorativa, da dnar nekam zapraviš :D na redditu sem že veliko videl iz PTS-a :D
Drugače pa 1 krona so verjetno samo na PTS-i :))

ABX ::

111111111111 je izjavil:

A ni sedaj free to play? Kupiš main game in lahko po mili volji špilaš? Kaj pomeni 2 meseca ESO?


Da, naročnina je optional in ti nudi par bonusov.
Najdi kak CD-key site in vzemi gold edition za ~23Eur. Notri je dovolj vsebine da si dober za kako leto.
Ampak ta igra je bolj usmerjena v single player kot WoW end game raiding. Kot en Skyrim, sam da je svet dosti bolj živ ker je ogromno folka ki skače okoli in si pomaga (ker mehanika igre to promovira).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ahac ::

Homestead (player housing) je live na PCju.
http://www.elderscrollsonline.com/en-us...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Kehgart ::

Tisti, ki igrate trenutno ESO, kako se vam zdijo hiše? Sam se še nisem od posodobitve prijavil v igro saj čas je problem ;)
Sem pa videl par komentarjev po raznih straneh pa eni pravijo, da je najboljši sistem za hiše v MMO igri drugi se jočejo, ker nimaš posebej shrambe za stvari spet drugi pa da jim nič ne dela in sem zdaj čist zmeden :? :D

Lolcek23 ::

Za 5k golda si lahko kar lepo stanovanje zrihtaš

 ESO: Homestead - 5k hiša

ESO: Homestead - 5k hiša



Če pa imaš preveč časa pa lahko veliko in res veliko narediš:

 Homestead - vrt

Homestead - vrt

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lolcek23 ()

111111111111 ::

Gold se lahko samo kupi ali se lahko tudi v igri dobi?

A lahko na vrtu posadiš rastline in delaš potem napoje? Ti lahko kdo rastline pobere in ti oropa hišo?

ahac ::

Ti lahko kdo rastline pobere in ti oropa hišo?

Ne. Vsaka hiša je v ločeni instanci, brez povabila drugi ne morejo notr.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Lolcek23 ::

111111111111 je izjavil:

Gold se lahko samo kupi ali se lahko tudi v igri dobi?


Vse se lahko dobi z goldom kar pa je default valuta in se uporablja za vse. Dobiš jo enostavno z igranjem in višje kot prideš več dobiš. Premium valuta so Crowns s katerimi se tudi da kupiti hiše. Vse cene lahko najdeš TUKAJ

111111111111 je izjavil:

A lahko na vrtu posadiš rastline in delaš potem napoje?


Mislim, da trenutno še ne, so pa dataminerji našli, da bodo v prihodnje prišle farme, katere se bo dalo kupit.

krefi ::

Pozdravljeni
Po 5 ih mescih prrmora sem se odlocil ponovno igrati se vedno sem na 44 lvl in mi nikakor ne rata pridt na lvl 50 zato bi prosil za pomoc pregledal sem kar nekaj youtube posnetkov kako hitro zlevelati samo imam problem da me zivali hitro potovcejo tko da mi ne ratuje glih to s hitrim lvlsnjem.
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Furbo ::

Fak ker drek od igre, igral 5 ur, samo bezlanje okoli, čist brezveze, steam noče refundat.. kao čez 2 uri.. ja valda v teh igrah eno uro samo lik ustvarjaš.. oh ja.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kehgart ::

A igra kdo zdaj Morrowind expansion na PC? A je dober oz. se splača kupiti ali so bo bolje splačalo fajn počakati pol leta, da cena pade?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kehgart ()

Izi ::

Review: The Elder Scrolls Online: Morrowind - Ocena 4/5
Kot kaže je Morrowind impresivna nadgradnja in The Elder Scrolls Online je v treh letih od izida postal en najboljših MMORPG-jev.

eXpertiz ::

Yoyo, a mogoče kdo igra tule tole? Obstaja kak slovenski guild?

BorutO ::

Hm, par mesecev nisem aktivno igral igre, pa sem pred dnevi, ko sem začel spet igrati malo več, opazil, da je veliko preveč igralcev v sami igri! Pol leta nazaj jih sploh ni bilo tako veliko, zdaj jih je toliko, da ... ne vem no kam to vodi ... mape sploh niso majhne, ampak igralcev je pa toliko, da kamor koli se postaviš, vidiš najmanj enega.

Zraven tega me pa igra tako zajebava, da sploh več ne morem igrati... ko hočem iti v igro, me vrže iz nje z nekim errorjem. Igra kot grafika in zgodba mi je všeč, boljša od WOWa, ampak je WOW veliko lažje igrati.

Testman42 ::

Če koga zanima kako zgleda multiplayer za originalni Morrowind:
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Kehgart ::

Zasledil tole: Naslednja Elder Scrolls Online razširitev znana?

Summerset Isles wut? upam, da je res #hype :D

oo7 ::

The Elder Scrolls Online - Official E3 2018 Trailer

dvince ::

če je kakšen na PC EU serverju in ima kaj low level crafting recipejev ali cloth armorjev z training tratsi se priporočam @berzer980,
sem lvl 20 magicka sorc broken n00b:)

Meizu ::

Glede na to da sem ES fan, me strano mika, da bii koncno nabavil ta spil. Sam se cas je treba najt.

Zelnick ::

Ti dam mojega za gajbo pira :) Nisem igral že leto in pol. :D
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

oo7 ::

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter - Official Trailer

THoRvat051 ::

Iščem soigralce na PS4 EU

Meizu ::

A mi lahko kdo priporoci na kak nacin zlevelat character do lvl 50 160cp?

Ne gre se toliko za to kaj je najhitrejsi nacin, ker trenutno zelo uspesno kombiniram dungeon play in questing in uzivam v igri, kar je itak point.

Gre se za gear. Gear outlevelas izjemno hitro. Trenutno sem level 49 stam sorc in uporabljam kombinacijo Automaton seta in Hundigs Rage. Hundings rage set (vkljucno z lokom in greatswordom) je level 40 in pocasi izgublja paro, automaton set je pa precej up to date ker stalno farmam darkshade caverne al kaj so ze, ker ne morem nikakor dropat necklace-a.

A se splaca obdrzat hundings rage set do 160cp al bo kompletno izgubil gear bonus? Ce dobim necklace od automaton seta lahko presaltam s hundings rage bonusom na armor, tako da si sprostim slote za mec in lok.

Druga varianta, sem gledal je kaksen toothrow ali pa leviathan set. Zaenkrat lavfam zgoraj omenjena seta z thief mundus stoneom, bi pa v nasprotnem primeru z leviathan ali toothrow presaltal na warrior stone, ker bi blo critov itak malo morje. Warrior stone bi pa providal cca dobre 2/3 weapon damagea, ki ga hundings rage ponuja. Se to bolj splaca?

Edit: Da bo bolj jasno, ker sem napisal malce celavo.

Trenutno uporabljam:

Automaton ring x2
Automaton Helmet, Shoulder, Chest piece

Hundings Rage Boots, Greaves, Belt
Hundings Bow in Greatsword

Torej ali Hundings Rage obdrzat ali ga nadomestit z ali toothrow ali leviathan setom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

krefi ::

zdravo zanima me ce kdo od vas igra se vedno eso? ter ce obstaja kaksen slovenski guild?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Meizu ::

Afkors.
User Sparkl, cp316. Za slo gild ne vem. Jaz bolj gledam gilde ki majo traderje v vivecu, alinorju, craglornu ipd. tockah za lazjo prodajo. Bi bla pa fora imet slo progression gildo ja. Pa da upalimo enkrat kak vet content.

krefi ::

iscem pve guild
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Izi ::

The Elder Scrolls praznuje 25. obletnico, zato ob tem jubileju igranje ESO brezplačno en cel teden od 28. marca - 3. aprila 2019

https://www.elderscrollsonline.com/en-g...

Igra je še vedno zelo aktivna saj po 4-krat letno prihajajo novi DLCji oziroma poglavja.
Wrathstone je prišel ta mesec, junija pa pride Elsweyr

Medtem ko čakamo na Elder Scrolls 6, ki pride menda enkrat 2021, če bo vse po sreči :D

Meizu ::

Igra ne samo da je še vedno zelo aktivna, igra je aktivna prakicno bolj kot kdajkoli prej (ce vzamemo povprecno stevilo igralcev).

111111111111 ::

Izi je izjavil:

The Elder Scrolls praznuje 25. obletnico, zato ob tem jubileju igranje ESO brezplačno en cel teden od 28. marca - 3. aprila 2019

A ni že v osnovi brezplačna? Kupiš pač igro in potem igraš neomejeno?

Izi ::

111111111111 je izjavil:

A ni že v osnovi brezplačna? Kupiš pač igro in potem igraš neomejeno?

Ja, samo prvo leto je bila mesečna naročnina. Od marca 2015 pa moraš igro kupiti in potem igraš neomejeno.
DLC-ji, ki pridejo trikrat na leto so zastonj, kolikor je meni znano.
Ampak enkrat letno pa pride razširitev, ki ji pravijo Chapter. To pa moraš posebej kupiti, če hočeš igrati tisti razširjeni del.
1. razširitev (6. junij 2017) - Morrowind
2. razširitev (5. junij 2018) - Summerset
3. razširitev (4. junij 2019) - Elsweyr

Za ta zastonjski teden, ki se začne jutri, pa ne ne rabiš kupljene igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

111111111111 ::

Hvala Izi. Po koliko pa so potem razširitve?

Izi ::

111111111111 je izjavil:

Hvala Izi. Po koliko pa so potem razširitve?

Tukaj imaš njihovo trgovino: https://account.elderscrollsonline.com/...

Moraš tudi vedeti, da odkar ni več mesečne naročnine so v igri Mikrotransakcije, kjer lahko zapraviš na stotine € ;)
Samo prihajajoča razširitev Elsweyr je 40€,
če pa hočeš komplet vse kar je izšlo do sedaj + prihajajoči Elsweyr pa te bo prišlo 60€
Najcenejša varianta je pa trenutno akcija za Osnovno igro + Morrowind Chaper za 10 € (drugače je 20€)
Summerset Chapter je trenutno tudi v akciji za 12 €.

BorutK-73 ::

Jaz prodam račun za ESO.

Meizu ::

Izi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

A ni že v osnovi brezplačna? Kupiš pač igro in potem igraš neomejeno?

Ja, samo prvo leto je bila mesečna naročnina. Od marca 2015 pa moraš igro kupiti in potem igraš neomejeno.
DLC-ji, ki pridejo trikrat na leto so zastonj, kolikor je meni znano.
Ampak enkrat letno pa pride razširitev, ki ji pravijo Chapter. To pa moraš posebej kupiti, če hočeš igrati tisti razširjeni del.
1. razširitev (6. junij 2017) - Morrowind
2. razširitev (5. junij 2018) - Summerset
3. razširitev (4. junij 2019) - Elsweyr

Za ta zastonjski teden, ki se začne jutri, pa ne ne rabiš kupljene igre.


Ne. DLCji niso zastonj ampak jih je potrebno kupit. Lahko jih pa igras "zastonj", ce imas aktiven ESO Plus racun, kateri pa sestoji na mesecni narocnini cca 12eur/mesec.

Chapterji so pa v vsakem primeru placljivi kar si pravilno zapisal, da je to zaenkrat Morrowind, Summerset ter Elsweyr.

krefi ::

obstaja kaksen slovenski guild?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

BorutO ::

Mislim, da ne, edino tisti balkanski, ko je kar nekaj slovencov notri ...

Premalo nas igra, da bi si naredili slovenski guild, ker za gear pa otalo sranje rabiš čim več ljudi v guildu, da ti dejansko vsaj nekdo lahko pomaga kaj skraftati ipd.

krefi ::

okej v tem balkanskemu sm ze notri.
na kaj se osrodotocate pri igranju ESO PVP/PVE ali preigravanje misij?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Meizu ::

krefi je izjavil:

okej v tem balkanskemu sm ze notri.
na kaj se osrodotocate pri igranju ESO PVP/PVE ali preigravanje misij?


Jaz kombiniram ceprav sem nasel svoje veselje v PVP sistemu, res je zabavno. Questing je super ceprav sem sam vedno bil bolj end-gamer in sem najprej hotel vse pomembne classe spravit na lvl 50 najprej, sedaj pa mirno uzivam v questanju in branju zgodb.

Fajn je da lahko tako s pure pvpjem kot pure pvejem zasluzis dosti denarja.

Mimogrede slovenski guild dvomim da bo kdaj obstajal, ker je obstoj guilde precej odvisen od stevila aktivnih igralcev in dvomim, da lahko osnujemo slovensko guildo, ki bo dnevno gostila vsaj cca 60-100 aktivnih igralcev. Potem imas tezave ze s financami ko poskusas outbidat ostale guilde v bitki za dobro lokacijo guild traderja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

krefi ::

edini kar me moti ce nisi member in hoces inetinuse dlje ter dodatke kar precej cenovno nanese
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Meizu ::

krefi je izjavil:

edini kar me moti ce nisi member in hoces inetinuse dlje ter dodatke kar precej cenovno nanese


Membership je realno najcenejsi nacin kako dobit vse dodatke. Najprej placujes za dodatke, to je res, ampak z vsakim membershipom dobis crown kovance, ki jih komot ponucas da odkupis dlcje za vedno.

Igra ni pay2win, z mesecno narocnino je pa povsem na nivoju iger kot so wow npr. tako da osebno se nad tem ne morem pritozevat.

Ja, mesecni sub je kljucnega pomena za crafterje, crafting bag je res OP ampak cisto realno se da spilat igro komplet brez craftinga oz. lahko craftas v manjsem obsegu brez crafting baga ce crafting malce fokusiras.

Drugace pa sem jaz vecino svojega geara za karakterje nafarmal cisto brez craftinga, trial gear je pa itak bound drop. Napoji niso big deal za sustainat, gear repair je poceni, edini realni financni problem je jewelry upgrade, ki pa ne prinese kljucne razlike statom karakterja. Blue jewelry je lahko cisto soliden tudi napram legendary jewelryju.

BorutO ::

Malo gledam statistiko ESO-ja in sta mi zanimiva prav dva meseca ...
Oktobra 2016, je bilo vse skupaj 9.653 igralcev ...
Novembra 2016, pa je bilo že 29.305 igralcev ...

Zanima me, kaj je bilo takrat za eno obdobje pri ESO, da je tako poskočila številka navzgor? Vse do oktobra 2016, je bilo do 10.000 igralcev, od Novembra 2016 pa stalno nad 20.000

A ni igra izšla nekje leta 2014?

https://steamcharts.com/app/306130#All

BorutK-73 ::

A ni enkrat takrat šla igra ven iz naročniškega sistema in je postala neke vrste f2p s tem da si moral igro prvo kupit?

ahac ::

To je statistika samo na Steam, ampak ESO ni treba igrat preko Steama. Mislim, da ga na začetku sploh niso prodajal preko Steama.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Elder Scrolls Online Elsweyr - Dragon Fight Cinematic Trailer (E3 2019)

Meizu ::

Odlicen spil in super expansion.
««
15 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767715 (3033) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418456 (6505) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131239 (60950) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254581 (3178) sash69

Več podobnih tem