» »

World Of Warcraft

World Of Warcraft

««
4 / 31
»»

AnWar ::

Cist prazno, zdej ce pa hocem na drug server morem pa igrat od zacetka?
[Asus ROG Strix SCAR III]

strictom ::

Seveda.

Ta ingame webbrowser niti približno ne dela. Al frizne al samo ne gre kliknit nanj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Daggerspine, kaj ta server prazen!! Nobenga slovenca do zdej nisem srecal.



Jap.. mislim, da ja.

Vsi so migrirali na Mazrigos, vsaj večinoma.

Daggerspine je bil prepoln.

strictom ::

Pa to je blo že like par let nazaj, da se je Daggerspine spraznil. Zdaj so slovenci večino na Mazrigosu in Kazzaku.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

AnWar ::

Bravo!
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Omenjali smo ti Kazzak in Mazrigos. Doben ti ni priporočal Daggerspine server.

Sicer pa ti priporočam da bereš novičke in forum na http://www.wow.si/

mogoče pa se najde kdo na daggerspine.

Dami ::

Ko se je daggerspine preimenoval v laggerspine, smo migrirali na mazrigos (horde). Če misliš igrat tam, ti ne priporočam alliance ker je razmerje nekak močno v prid horde (cca 87%).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AnWar ::

No prov grem se enkrat od zacetka: Katerei server mi potem priporacate, da je vecina nas (slovencev).

Kaj pa je to normal, pvp....
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Rotaidal ::

Že 10x povedano.

Horda-Mazrigos
Alliance-Kazzak
Vendar sta serverja relativno polna. Je pa tu gor veliko število slovencev.
Nekaj še jih je na Balnazzarju in Argent Down(ta je RP server-tu veljajo posebna pravila obnašanja)

Na pvp serverju se lahko ally in horda med samo tepeta, razn na začetnih conah.
Na normal pa ne, razn če omogočiš pvp on/off. Pa obe strani(ally/horda) lahko igraš na enkrat na serveju, kar pri drugih ne moreš.

http://www.wow-europe.com/en/index.xml

Tu si poglej osnove. Pa omenil ti sem da si dobro preberi knjigo, ki so dobil zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

87damjan ::

Prosim za pomoč!!

Kupo sm wow (navadno igro brez expansion packov) zj bi pa rad probal 10 days free trial igrat. Ampak mi zmeraj napiše patch required potem mi jih samo downloada- vse patche inštaliram pol mi pa napiše da sta geslo in ime napačno.
Kupo bi si game card ampak ne vem če bo delal dokler ne dela vsaj to.Aja pa poleg teh patchov mi je inštaliral burning crusade pa ga sploh nimam.

Pomagajte!!!! Hvala vsem

87damjan ::



No to mi napiše, če kdo ve kaj nardit naj prosim pomaga!
Hvala!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 87damjan ()

XsenO ::

Si se sploh registriral?
1 + 1 = 1

87damjan ::

Ja registriral sm se sam za free acount, zaj pa ne vem če morm dol potegnt trial verzijo al lahk ime pa password vpišem kr v tega ko sm ga kupo?
Pa finta je da mi zdej ko sm vse patche inštaliral piše pod ikono na namizju PLAY WOW- BURNING CRUSADE, pa sploh nimam tega ampak čist običnega. Ve kdo zakaj???
Hvala!!

strictom ::

Ziher vse prav vpisal? Imaš EU verzijo WoWa in EU account?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

87damjan ::

Ej hvala vam nism vedel da se morm na europe strani registrirat dela zdaj super.

AnWar ::

Zdravo!

Nabavil sem sicer WoW Battle chest, in sem dobil zraven dve knjigi (v anglescini), ali je mozno kje dobit tudi v slovenscini?

Hvala za pomoc.
Lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Tu poglej: http://www.wow.si/index.php?option=com_...


Sicer pa ne verjamem, da je kakšen prevod knjig.

Sicer pa zakaj bi sploh rabo prevod? Za igranje wow boš moral malo obvladat ang. Sploh za kakšne resnejše stvari.

AnWar ::

Rad bi se naucil igro do podrobnosti.

Ni problem zaradi anglescine v igri. Samo pac rad bi prebral celotno knjigo v slovenscini. Razumes?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Težka bo.. ne vem... Sicer pa, v knjigi si poglej samo osnovne stvari. Kaj kdo nosi, osnovne fraze, poklice.. itd. Je pa tudi ta knjiga v ang dobro, razumljivo napisana.

Ostalo pa se sproti v igri naučiš. Ni druge. Razn če ti kdo v sami igri še zraven pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

AnWar ::

Google Transtlate...za silo bo :) samo morem dobit pdf datoteko tocno to knjigo.
[Asus ROG Strix SCAR III]

strictom ::

Treba bo nabavit WOTKL. Nimam kaj za delat z warriorju :) Vse je prazno in vsi v Northerendu...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vajenc ::

A nisi imel nekega high lv maga?

Drugače pa sem jaz opustil levanje vseh svojih 70+, ker je DK ftw. Če ne zaradi drugega moraš kupit WotLK, da probaš overpowered PvP DK. Pa menda je bil v beti še mnogo močnejši.

A mogoče kdo igra na Kul Tiras serverju?

Edit: Kdor je igral WC3:Frozen Throne, bo v Northerendu velikokrat obujal spomine ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Rotaidal ::

Imam 80 dkja... pa niti ni tako op, kot je to retri paladin. Sam igram kot unholy in imam samo proti paladinom in disc priestom težave.

Ja... v beti si bil uber op. 2-3 igralci so se spravili na tebe in niso morali nič. Dober aoe dmg in self healing.


Za questanje pa je itak zakon. 5-6 mobov na sebe aoe in boom. Vun prideš z 90% hp. Sicer pa se splača igrat dkja že zaradi lvl med 55-58, ker zadnji qeusti so uber dobri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Vajenc ::

A imaš full unholy ali mešanco?

Jaz sem probal skoraj pol pol v blood-unholy pa je zaenkrat kar učinkovito, čeprav sem šele 75. Ko bom velik pa bo izgledalo takole ;) Mnenja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Rotaidal ::

Jaz vse mam v skoraj vse v unholy. To je moj spec http://www.wowhead.com/?talent=j0xMZhg0...


Če boš igral kot dps pol ja... Za pvp pa je pomoje dobro full blood, zaradi dosti healanja. Tudi unholy ni slab, vendar je bolj za pve aoe. Sploh ta tankanje je uber.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Vajenc ::

Saj sem dal v blood vse kar je v vezi z heal-anjem. Pa še bone shield v unholy ... mislim, da bom ready za vlogo tank-a in/ali DPS-ja v heroic instancah in 10man raidih. V PvP pa ima DK tako ali tako prednost, podobno kot že omenjeni retribution paladin.

Za pokušino probaj še to mešanico (jaz sem podobno tvoji že preiskusil, verjetno boš pogrešal le scourge strike). Če še nisi spreminjal talente boš poceni prišel skozi ;) In v primeru, da boš, ne pozabi uporabljati Gargoyla. btw, a lahko uporabiš Army of the dead v BG? Ker, če lahko imaš lahko z njimi + Raise dead + Gargoyle celo armado in s tem ogromen DPS:)

Vajenc ::

Takšen talent tree tudi ne bi bil slab.

AnWar ::

Zanima me glede the death knight, lahko ga vzames ce imas lvl 55, kaj mores od zacetka ali nadaljujes od lvl 55 naprej?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Na serverju moreš imet vsaj enega lika nad 55. Takrat lahko narediš DK, z njim pa začneš igrat z lvl 55 naprej, na posebni coni za dkje.

a lahko uporabiš Army of the dead v BG? Ker, če lahko imaš lahko z njimi + Raise dead + Gargoyle celo armado in s tem ogromen DPS:)



Hmm, nevem, ker še nisem sprobal bgjev v wotlk. Kot si omenil, če vse te pete spustiš vun... bomba. Škoda ker ima army tak dolg cd:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Vajenc ::

Tvoj obstoječi lik se ne spremeni v DK, ampak je ta povsem svoj alt, ki ga začneš "vzgajati" kot lv55 DK (katera koli rasa)z solidno zeleno opremo. Ko končaš z death night questi imaš kompletno modro opremo, ki z lahkoto zdrži do Northerenda. Že v štartu imaš vse bag slote zapolnjene z 12 space bagi. 100% ground mount spada med omenjene štartne DK queste.

AnWar ::

Hvala.
[Asus ROG Strix SCAR III]

Rotaidal ::

Takšen talent tree tudi ne bi bil slab.



Ja.. full blood ni slab. Ker ima dosti healinga. Ta spec je bolj za klanje ene tarče, unholy pa aoe. Frost pa dual wep.

Vajenc ::

hmm, ja full blood ni slab ... mogoče še bolj blood ;) ... ne bom več moril z variantami, grem delat.

strictom ::

Prot frost ali pa arcane specced mageo nimajo DKji šance :) Vsaj pri lvl 70.

Retribuition paladin so pa druga zgodba. Velik burst DMG je za mejđe smrt.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Magi? Skoraj najlažji. Potegneš ga k sebi, upočasniš ga na 0%, spell shield, bone shield, silence za 5 sec + spellock, pa še ghoul. Pa še kaki anti magic zone...sploh ne ve kaj ga je zadelo :D

DOOM_er ::

to ti misliš. usacga 70 dkja k sm ga duelu sm ga razmesaru.
Robots will steal your job. But that's OK

Rotaidal ::

3/4 folka sploh ne zna z dkjem igrat...
Ko sem delal queste v icecrown sta me napadla dk in lock... oba pospravo kot za šalo. Če zna folk igrat z dkje, se bo z vsakim drugim udarcem nahealal. Prej ostalim mane zmanjka kot dk crkne:)

Alo lvl 70 dk? Si mu pogledal gear? Vsi dkji do lvl 80 imajo crap gear. Ker vsaki samo leti skozi outlandse in ima crap napol zeleni/blue gear. Vse ostale klase pa imajo vsaj nekaj pvp geara, kar se pozna.

Sicer pa so pri dkju pomembni skilli igralca ki ga igra. Pomembna je rotacija run, ker se lahko takoj zajebeš in imaš cd na celotnih runah.. takrat pa si v p....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

strictom ::

3/4 folka sploh ne zna z dkjem igrat...

Zato so pa povečini mala malca DKji. Vsaj za zdaj.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Ampak pazi. Sprobaj duele pri lvl 80. Kajti kot sem že omenil, ima dk do lvl 80 crap gear. Vsak samo rusha od lvl 55-80. Doben ne gleda na gear. Vse ostale klase pa imajo dober gear ko vstopijo v northrend.

Osebno imam probleme samo proti paladinom, pa še to je veliko odvisno kako gearanega naletiš. Kak S3+ te zmele kot za šalo. Ostali še grejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

strictom ::

Retri pallyje caka en nerf. Z svojem prot warriorju komajda fentam enga z malo slabsim gearom.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

DOOM_er ::

nevem kva ces nardit z prot warriorjem, sej ni boss pala
Robots will steal your job. But that's OK

strictom ::

A ste zato da gremo skupi igrat na en server? Nardimo guild in malo gikamo?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Vajenc ::

Jaz sem za. Je en nov server in iz mojega je možen brezplačen prenos :P

Če natreniraš pravo rotacijo spellov mag nima pogojev (nisem pa še probal z magom lv80, ki ima mirror image). Najhuj je bilo ko me je 5 lv manjši hunter uniču, ko sem prišel iz DK območja popolnoma "junfer" v DK PvP izkušnjah. Sedaj je popolnoma drugače ;)

strictom ::

Povej server? Nas boš zalagu z kešom in free boostam :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Rotaidal ::

Hehe.

Privat serverji za MMO igre so zelo priljubljeni po svetu, saj igralcem ni treba plačevat za igranje ter, da ne omenjam stvari, ki jih lahko počnejo lastniki serverjev. Na njihovo žalost, je začel Blizzard prvi a velik in močan korak proti temu - Vsi lastniki privat serverjev dobivajo pošto Blizzardovih odvednikov, ki zahtevajo zaustavitev le teh preko DMCA (Digital Millenium Copyright Act) - privatni serverji za WoW v zadnjih dneh padajo kot dežne kaplje. Veliko ljudi je posledično reklo, da je to začetek konca privat serverjev.

Zgleda, da je lista odstranjenih serverjev že zelo velika in odstranjevanje le teh se še zmeraj nadaljuje. Lastniki privat serverjev, kateri so še odprti, že sami od sebe le te zapirajo, spet drugi, pa se odločajo, da bodo serverje postavili na novo za "underground" sceno. Upam le, da se zavedajo morebitne vsode kakor je že doletela nekatere.


Seznam bolj znanih privat serverjev, ki so bili odstranjeni:
chaoscrusade, toxic-wow, ani-wow, wowfusion, wowgasm, wowscape

http://www.wow.si/index.php?option=com_...

Vajenc ::

Sem se narobe izrazu. Iz mojega realm-a (Kul tiras) je free character migration na realm Chamber of Aspects. Oba sta PvE. Za Boost se da zmenit, imam tudi jaz še kakšnega low lv ;)

Brezplačni serverji pa niso nič kaj dobrega, vsaj glede na št. aktivnih igralcev težko najdeš raid grupo ali pa npr. AV BG.

bloo ::

Še moje mnenje glede privatov....raide se da dobit (čeprav je 80% populacije devetletnikov who want to play human race..) problem so lag, bugi, custom itemi, donatorji etc. in prav je da se je Blizzard odloču za ta ukrep 8-) pa še spomnimo se ko je TBC prišu ven...velik jih je že takrat pogrnalo zato ker enostavno ni to Blizz in nemalo jih Outlanda še odprlo ni da ne omenjam posodobljenega Game Engine-a v WoTLK-ju....(me prav zanima kako bi izgledala instanca Nexus, kjer je treba jahajoč na zmaju obračat bosse...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bloo ()

Rotaidal ::

zanima kako bi izgledala instanca Nexus, kjer je treba jahajoč na zmaju obračat bosse...)


To ni nexus. Ampak Oculus. Zgleda pa ql. Zadnjega bossa fajtaš na mountih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

AnWar ::

Mene zanima ce ve kdo mogoce kaksen link ali sliko, za human warrior (kam naj dajam talents) vem da bi dal pod arms same katere naj izberem.

Hvala
[Asus ROG Strix SCAR III]
««
4 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šestnajst let pozneje: World of Warcraft

Oddelek: Novice / Igre
225587 (2806) shadeX
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259744 (12774) kr?en
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132228 (61939) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461398 (23693) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487162 (4610) Denis6

Več podobnih tem