» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
3 / 16
»»

particle ::

Jup tudi jaz. Ampak piše šele v Petek..

def0r ::

Jp par dni, ne pricakujem veliko.

Wizard ::

particle je izjavil:

Jup tudi jaz. Ampak piše šele v Petek..


Yup stress test bo ta vikend. Začne se v petek ob 18.00 in konča v pon ob 6.00.

Če še kdo ni dobil ključa, naj gre pogledat na curse.com

Client download time :)

Izi ::

A to pomeni, da so sedaj pa kar vsem, ki smo se prijavili za beto poslali beta ključ?
Tudi jaz sem ga namreč dobil.
To pomeni nekaj 10 milijonov igralcev naenkrat in vprašanje, če se niso malo precenili in se bo ta stress test spremenil v vsesplošno sesutje strežnikov :P

Edit:
Sem opazil, da so celo napisali, da gre za podiranje rekorda z največjim številom igralcev naenkrat. če se ne bo vse skupaj sesulo jim bo morda celo uspelo podreti rekord.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Jup, stress test. This is gonna suck.

Zmajc ::

Ta to se sploh ne splaca downloadati 25+ Gb

SlimDeluxe ::

Ključne besede "beta" in "stress test"... Ne pa fully featured free weekend pass.

Tudi jaz sem dobil...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Igra je celotna brez omejitev, samo časovno bo omejeno.
In ravno v tem, da je treba zdownloadati celotno igro je problem. Jaz igre nimam kam dati ;((

Imam 40 GB praznega prostora, zaženem launcher in mi napiše, da ni dovolj prostora in da moram sprostiti še dodatnih 30 GB.
WTF :O Rabim 70 GB praznega prostora, da gre skozi namestitev.

Sem jih vprašal ali je kaj narobe pri meni in takoj dobil odgovor, da igra sicer zasede 30 GB ampak rabi še dodatnih 30 GB, za download in izvajanje vseh Inštalacijskih operacij.
Svetujejo minimalno 60 GB prostega prostora pred začetkom inštalacije.

detroit ::

ahac je izjavil:

Če bi stvar takrat dokončali in začeli prodajat bi po moje bilo veliko bolj uspešno.

Ampak s tem bi mogoče na začetku mogoče nekaj več prodal... ne bi pa na dolgi rok dobil naročnikov, ker bi kmalu vsi ugotovil, da je TESO dost drugačen špil kot Skyrim.

Opsov je daleč premalo za konkreten end game

Evo, o tem govorim. :P Na začetku WoW smo imel samo Molten Core, kjer smo cele večere wipal, dropal je pa po par itemov na večer (bil je pa 40 man raid)... ampak smo bili čist happy.
Zdaj pa folk pričakuje dost več endgame contenta (instance, PvP, daily quests, story updates, ...) da je zadovoljen.


Folk postaja vse bolj razvajen ampak iz naslova da ima vse manj časa (imo). Jst sm imel ko sm bil še bolj frišen čas nabijat UO mnogo ur na dan recimo, tudi zdaj bi imel če ne bi tempo bil tak kot je. Za mene si tudi ti najbrž razvajen, ker sm moral pregarat da sm dobil end game več tisoč ur:P Eye of the beholder I guess;)
Skero

Killermode ::

PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

Operating System: Windows XP 32-bit
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
Memory: 2GB System RAM
Hard Disk Space: 60GB free HDD space
Video Card: DirectX 9.0 compliant video card with 512MB of RAM (NVIDIA(R) GeForce(R) 8800 / ATI Radeon™ 2600 or better)
Sound: DirectX compatible sound card

Meizu ::

Izi je izjavil:

Igra je celotna brez omejitev, samo časovno bo omejeno.
In ravno v tem, da je treba zdownloadati celotno igro je problem. Jaz igre nimam kam dati ;((

Imam 40 GB praznega prostora, zaženem launcher in mi napiše, da ni dovolj prostora in da moram sprostiti še dodatnih 30 GB.
WTF :O Rabim 70 GB praznega prostora, da gre skozi namestitev.

Sem jih vprašal ali je kaj narobe pri meni in takoj dobil odgovor, da igra sicer zasede 30 GB ampak rabi še dodatnih 30 GB, za download in izvajanje vseh Inštalacijskih operacij.
Svetujejo minimalno 60 GB prostega prostora pred začetkom inštalacije.


pff to pa bo ena zajetna špilka... zdej pa sam čakat da prešaltajo na f2p hihi.

Izi ::

Pa če kdo ni opazil, pred igranjem je treba podpisati Non-Disclosure Agreement (NDA).
Vse kar boš videl v igri je strogo zaupno, in ničesar ne smeš izdati, nobene slike posneti, nobenega videa narediti, niti kakršnegakoli opisa kjerkoli, drugače ti obljubljajo zapor >:D

Da ne bo kdo delal opisa igre tukaj. Čeprav dvomim, da je kdorkoli zmožen dešifrirati našo Slovenščino, ki je tako redka in neznana, da jo verjetno še NSA ne zna prevesti :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

detroit ::

pa njihovi zakoni veljajo v eu? Lahko se gremo isto kot se grejo oni, mislim predvsem ignoranco...
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

bzzero ::

Izi je izjavil:

A to pomeni, da so sedaj pa kar vsem, ki smo se prijavili za beto poslali beta ključ?
Tudi jaz sem ga namreč dobil.


Jaz nisem dobil nič :'(

Izi ::

Sem začel download in moram pohvaliti njihove serverje. Kaže, da so zadevo kar resno zastavili. Download mi ves čas vleče na polno z 100 Mb/s, ker je dandanes še vedno velika redkost. Omejitev 100 Mb/s je pri meni, kot kaže bi šlo še več in bi rekel, da imajo celo Gigabitno linijo.
Na primer Blizzard in njegov Diablo 3 mi nikoli ni potegnilo čez 20 Mb/s pri posodobitvah.
Tako, da to je že dobro znamenje, da so se resno lotili zadeve.

Kot kaže sem se motil glede pošiljanja Beta povabil vsem. Na njihovi strani piše, da so 4. februarja poslali sicer največje število beta povabil do sedaj ampak še zdaleč ne vsem.

dottor ::

Jaz sem pustil čez noč pobirat, zjutraj ko sem pogledal je bla napaka da je premalo placa na disku kljub temu da ga je blo 30+GB, za DLjat pa piše 22GB. Ajmo jovo na novo, stem da sem sprostil še ene 10GB.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutO ::

Jaz mam vse igre na drugem disku, ki sem si ga kupil, 2tb. Tam so vsi programi in pa igre. Tako, da je placa preveč. :P Mam komaj 60gb zasedenega z igrami, pa 11gb s programi. ;)

Za v petek sem dobil poizkusno ... pa da vidimo, kaj bo s tega ...

Tr0n ::

30 GB razpakirano in instalirano.

Izi ::

Ja, inštalacija lepo počisti za seboj, download datoteke se same pobrišejo in na koncu ostane nainštaliranih 29,4 GB. Toliko je trenutno same igre.
Pri meni je download in inštalacija vse skupaj trajala dobre pol ure. Igra se zažene, logoti se zrolajo, potem pa pride login zaslon, kjer je obvestilo, da trenutno Beta igranje ne poteka.

Sem mislil, da beta teče ves čas, pa kot kaže imajo samo občasne beta seanse po par dni in potem spet konec do naslednjega testiranja. Bo treba počakati do petka.

Tr0n ::

Saj ti v mailu pise od kdaj do kdaj bo tale stress test.

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Saj ti v mailu pise od kdaj do kdaj bo tale stress test.

Ja, vem, ampak sem mislil, da stari beta igralci pa vseeno igrajo igro in beta testiranje teče ves čas. Sedaj pa vidim, da trenutno sploh ne poteka nobeno beta igranje.

Zmajc ::

Verjetno je server offline zaradi patchanja in priprav na stress test.

BorutO ::

From Friday, February 7th at 12:00PM EST
Until Monday, February 10th at 11:59PM EST

Wizard ::

dottor je izjavil:

Jaz sem pustil čez noč pobirat, zjutraj ko sem pogledal je bla napaka da je premalo placa na disku kljub temu da ga je blo 30+GB, za DLjat pa piše 22GB. Ajmo jovo na novo, stem da sem sprostil še ene 10GB.


Q: The ESO launcher keeps telling me I'm out of space, but I have over 30Gb free!
You need at least 60Gb free on the drive you're downloading ESO on. Once the client has been downloaded and installed, the final size will be around 25Gb, but you will need to have 60Gb free during download.

dottor ::

Ko ob 2h zjutraj predno greš spat cel navdušen vidiš mejl in pripraviš vse za DL ne greš brat FAQ in brskat kolko placa rabi. Ko sem zagnal je pisalo nekaj manj kor 22GB da ima za pobrat, na disku sem imel še nekaj čez 30GB placa, pa sem mislu da bo to to.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Izi ::

Wizard je izjavil:

Yup stress test bo ta vikend. Začne se v petek ob 18.00 in konča v pon ob 6.00.
Ponedeljek ob polnoči EST je pri nas že torek ob 6h zjutraj.

Torej po našem času:

Začetek: Petek 7. februar 2014 ob 18:00
Konec: Torek 11. februar 2014 ob 5:59

yoco ::

Igra je inštalirana, čakam na petek 18.00h >:D Da vidim zakaj jo folk tok kritizira!

dottor ::

Uh jaz bom v petek do poznega Magice igral (release). Bomo pa cel vikend in ponedeljek igrali.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutO ::

Samo res ... katero klaso naj izberem? Jaz rad dpsjam, ker neko healanje pa to je brezveze ... Rad bi izbral najboljši karakter, da bom videl, če mi bo v teh dveh treh dneh igra všeč ali ne ...

bzzero ::

huh, tudi jaz dobil mail :D Že točim dol 8-)

Izi ::

Najprej pojdi sem: Alliances
In se odloči, h kateremu zavezništvo izmed treh se boš sploh priključil. Vsak začne na drugem koncu zemljevida in vsak ima menda svojo zgodbo in cilj.
Potem klikni na zavezništvo in se ti odpre katere rase ima vsak na voljo. V vsakem zavezništvu so po tri rase, ponavadi je ena bolj bojevniško usmerjena, ena magično, ena pa lopovsko (Thief).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Wizard ::

BorutO je izjavil:

Samo res ... katero klaso naj izberem? Jaz rad dpsjam, ker neko healanje pa to je brezveze ... Rad bi izbral najboljši karakter, da bom videl, če mi bo v teh dveh treh dneh igra všeč ali ne ...


Najbolš je, da si greš mal prebrat beta forume.

Vsaka klasa (Dragon Knight, Nightblade, Templar, Sorcerer) lahko uprablja vse vsako orožje in ima lahko light/mediu/heavy armor.

Z leveli dobivaš skill pointe, ki jih lahko talaš bilo kateri skill ti je všeč(so tudi specifični klas skilli..)

BorutO ::

To je potem ene vrste podobna igra kot ona world of warcraft? :/

Killermode ::

Podobna da je MMO? Ali RPG? Druga se pa pol konča pri podobnosti...

BorutK-73 ::

Če rabi kdo invite za beto, imam 1 viška, mogoče celo 2, ker verjetno nebo časa za igrat.

MrX ::

Prodam beta key. ZS

BorutK-73 ::

MrX je izjavil:

Prodam beta key. ZS

LOL

dottor ::

Jaz bom skupaj z bratom igral. Je tudi on dobil. Mogoče če komu ne rabi bi za kolega uzel, da bi igrali skupaj v treh.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

def0r ::

Je kdo dobil key pa ne namerava igrat?:)

Meizu ::

hmm to tudi mene zanima.

BorutO ::

Če že čakamo na igro ... je kdo za, da se dodamo med frende, če gre, da bomo potem lahko skupaj levelali ali kakor koli bo že pač ta igra šla ...

XsenO ::

Trenutno se da na curse.com dobiti ključe, tudi če nisi premium user.
1 + 1 = 1

Wizard ::

BorutO je izjavil:

Če že čakamo na igro ... je kdo za, da se dodamo med frende, če gre, da bomo potem lahko skupaj levelali ali kakor koli bo že pač ta igra šla ...


Super ideja. jaz sem za!

Izi ::

The beta server opens on Friday, Feb. 7th at 12:00 PM EST. Please help us break our global beta record by logging in on Saturday, Feb. 8th at 12:00 PM EST!

Meritev števila igralcev za rekord se bo torej začela v soboto ob 18:00 po našem času.

Bolf3nk ::

in koliko mora bit cifra, da pada rekord? Kdo sploh ima ta "beta" rekord? aoc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Killermode ::

Priporočam se za kak beta key :)

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Meizu ::

Na curse.com se jih dobi, ravnokar sem si svoj račun aktiviral.

Zmajc ::

Haha ker hype. Kako razočaranje bo to k bo vikenda konec. ;)

Tr0n ::

Jp. Folk verjetno pricakuje MMO Skyrim, dobili pa bodo first person WoW. :)
««
3 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767716 (3034) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418456 (6505) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915131239 (60950) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254581 (3178) sash69

Več podobnih tem