» »

Bush speech... :)

Bush speech... :)

Narcos Satanicos ::

Thomas ::

Vaš trud je "ganljiv" - ampak zaman. Iraški režim bo padel.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Predator ::

ja huesinu se včasih zgodi da mu rahlo spodrsne po stopnicah

vse kar je več so pa sanje vas proameričanov

;)

Thomas ::

Jelinčič je bil pri Huseinu ... Haider pa kakšen mesec prej.

Ampak tudi to mu ne bo nič pomagalo.

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

"Nas" trud?? Meni se zdi zabavno tud ce sesujejo Sadama, ker se zanj ne bom sekiral.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Zakaj si pa potem mislil, da se moraš prišteti zraven Binji?

Ene sorte refleks al kaj? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

Zato ker se pod "mi" oz "vi" s tvoje perspektive pristeva vseh ostalih 5000 or something uporabnikov foruma. Se niste pr slovenscini ucili oseb pri slovnici?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Saj sem rekel - refleks.

Meni je jasno, da vsaj 1/2 uporabnikov tegale foruma ne mara Sadama Huseina.

Z "vi" sem pa mislil dosedanje posterje v tej temi. Nikakor tistih, ki samo overklokajo naprimer (in tegale še berejo ne).



:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

dosedanje posterje v tej temi? Samo eden je postal pred tabo. No ma sej je vseeno..refleks pa je biu res..se pac pristevam med vse uporabnike foruma razen tebe, Sadama pa prou res ne podpiram
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

Thomas ::

Ja no ... pa še tistih nekaj desettisoč, ki so se danes (včeraj) v Londonu tako "trudili za mir", kot se je svoje čase Chamberlain. Pa tiste, ki so sestavili link iz prvega posta.

Kar lepa druščina. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Murja ::

Vaš trud je "ganljiv" - ampak zaman. Iraški režim bo padel.


LOL. Ja, sedaj bo padel še sadam, tako kot pred njim bin laden.
Američani morajo biti pazljivi, da bojo tudi pri lovu na sadama tako
natančni in učinkoviti kot pri bin ladnu.



Thomas - tvojibušizmi me vedno spravljajo v smeh,
keep up the good work!

Double_J ::

Lol smeh:)
Kaj vse se da sestavit iz tistih besed.
Če nekako prav oceniš presledke je slišat kot čisto prav govor.

"America stands commited to violent ambisions but not freedom.

We created the world raging disease to kill generations and innocent lives

There can be destroyed peace so that our principles would be suffering on a massive scale.

My country will conflict human dignity shared by all nations by further destruction."

Eto tole sem spacal in se režim:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Brane2 ::

Saj res, kaj je z BinLadnom ?

Nehu sem spremljat stvar, ko so na cnn.com objavli najnovejši ameriški projekt iskanja Binladna-odkopavanje grobov talibanskih borcev. Projekt, ki se ga je lotil en američan (logistika) in pet afganistancev (lopate)...

Kar se Saddama tiče, bi bil pa že cajt da odleti.

Sicer sam ne težim folku da mora jest svinjino in se zato ne sekiram (bo več za ostale) samo igranje s ceno Petrolovega zelenega Supra 95 mi gre pa na živce :D

TESKAn ::

Kolikor vem, jim je BinLaden pobegnil...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Murja ::

Ja, sej to je tisto. Američanom, supersili, z neštetimi do zob oboroženimi komandosti, vrhunsko izurjenimi za boj s terorizmom in z miljonskimi proračuni za vse CIA in podobne, pod vodstvom samega masterminda Busha, se je ob logistični podpori neštetih satelitov in nevidnih letal v afganistanskem višavju z nasmeškom na ustih izmuznil bosonogi, raztrgani, bradati skrivnostnež, poznan tudi kot bin laden.

Smeh :D

Kako bo pa to izgledalo pri lovu na sadama, ki je mimogrede šef precej številčne države z veliko dolarji prihodka od nafte, ki jo mimogrede največ pokupijo prav bušiji, si lahko pa samo predstavljamo (zaenkrat).

Smeh :D

Gh0st ::

Bush je neumen. Preneumen, da bi se šel nekega "svetovnega vzpostavljalca miru" (:D -- pa ja!). Sej ne zna niti enga pametnega stavka skup spravt (beri: škandal, ko je vprašal Brazilskega predsednika, ali imajo v Braziliji črnce).

On je itaq orodje neki lobijev, predvsem tistih nekaj 50 massive industrijalcev. Predvsem farmacija, vojaška industrija, bančništvo, itd. Ampak za njih je vredu, ker je enostavno en kmet iz texasa, ki ne zna niti poštevanke. Ambicije Busha niso ambicije Amerike, niti t.i. "boljšega sveta", temveč stalnega obtoka kapitala, da korporacije ne propadejo. In vse te kvazi "proti-teroristične" kampanije so u bistvu taka zarota, da ni res. Amerika hoče imeti nadzor nad zalogami nafte. Itaq so vsi zasebni oz. privatni črpalci nafte v ZDA že načrtno "propadli", ker si naftna industrija ne more privoščiti trgovanja z nekimi Arabskimi teroristi. Hočejo pač imeti popoln nadzor nad tistim kar je še ostalo.

Ker pa vemo, da je Bush tusi sam naftar, so ambicije jasne. Napad na WTC pa eno bluzenje. Laden = plačanec CIE, dejstvo, da je CIA urila arabske gverilce pove veliko več kot mislite. Notranji spopadi med Izraelom in Arafatovim ljudstvom je itaq del kampanije destabilizacije Bližnjega Vzhoda. LAhko na vse skupaj gledamo tko:

Veliko lažje je zavzeti sovražnika, oz. njegovo ozemlje, če je le-ta oslabljen. Tako američani financirajo in skrivno podpirajo Izrael in Šarona, ter TUDI Arafata, ker ti dve sili morata propasti. Izrael je vojaško zelo močna država na tistem koncu. Vse kar morajo narediti je, da onesposobijo še eno tako velesilo na tem območju: Irak. Husein, pa sploh ni sovražnik. Itaq je baje CIA prodajala kemično orožje na Bližnji Vzhod med hladno vojno.

8-)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Thomas ::

"Intelektualiziranje" mnogih Zahodnjakov - in celo nekaterih Iračanov, ki so šli skozi njegove mučilnice - je lahko Huseinu v zadovoljstvo. In upanje, da se ne bo zgodilo nič.

Samo kalkulacija je zgrešena. "Rekla kazala" politologija ni vredna nič in mu ne bo pomagala.

Na srečo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vojna v Iraku (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
175347791 (28353) gfighter
»

Rumsfeld se rokuje s Husseinom

Oddelek: Problemi človeštva
343443 (2215) BigWhale
»

Washington se zahvaljuje Ljubljani za podporo vojni v Iraku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1507954 (6798) nevone

Ali bodo Združene Države napadle Irak? (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Loža
215556023 (33976) Tomi
»

Napad na Irak (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17610060 (7749) Thomas

Več podobnih tem