» »

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

««
6 / 14
»»

BigWhale ::

A si ze kdaj videl ali pa slisal kako raznese slabo potapljasko jeklenko?! Razturi jo dobesedno in poci in slisi se kot explozija. In notri je stisnjen zrak. Cudno ha?. Nehaj no!


Kakšen argument, kot seveda vsi ostali tvoji argumenti. ROFL


Hm, kak argument je to? Tak, ki ti lahko pove, da je hitra ekspanzija zraka v bistvu isto kot eksplozija.

nevone ::

Grem jaz kaj bolj pametnega počet, take nebuloze ko jih stresate me pa resnično mine, da bi jih komentiral, kaj šele bral.

Ja, pejt se fizko učit, da boš sploh lahko ločil nebuloze od ostalega.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

PacificBlue ::

Hm, kak argument je to? Tak, ki ti lahko pove, da je hitra ekspanzija zraka v bistvu isto kot eksplozija.


Stisjen zrak v jeklenki? pa veš kok barov je to? torej čist ista situacija kot pri WTCju?

Ma dej nehaj prosim BW, sem mislil, da si kaj bolj inteligenten.

Prav tako Nevone, predstavi kakšen argument, ne pa da se oglašaš kdaj tebi paše.

PacificBlue ::

Torej kot spet vidim, niste si pogledali filmčkov ki sem jih vam dal, niti vas ne zanima da bi si jih. Če bi si jih bi malo bolj razumsko razmišljali. Ne pa da nekateri uletavate z primerjavami, ki so daleč od kakršne koli primerjave. Vse to v žalostnih poskusih, da bi dokazali, da je uradno poročilo resnično.Pa ni.

jype ::

PacificBlue> Prav tako Nevone, predstavi kakšen argument, ne pa da se oglašaš kdaj tebi paše.

Occamova britev vas poreže pri gležnjih, skupaj z vsemi teorijami, ki jih skušate spravit skup.

poweroff ::

Jaz sem si filmčke danes pogledal. Če so to tisti filmčki, ki so bili najprej na TV, pol so pa izginili. Čeprav so izginili, sem jih pogledal.

Pa še priznal sem, da me George WMD Bush plačuje.

:-)
sudo poweroff

PacificBlue ::

@jype

Tvoj
entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem
mi ne seže niti do gležnjev.

leinad ::

PacificBlue, če hočeš, da te ljudje začno resno jemati, boš moral podati resne argumente. Kateri pa temeljijo na izračunih oz. fiziki. Da boš vedel vsaj približno te izračune skup spacat boš pa rabil znanje iz področij kot so: tole, pa tole in tole. Pa vso matematično znanje, ki temu pritiče jasno.

PacificBlue ::

@Mathhai

Sarkazem on:
Vidim, da si kr velik komik. Mogoče bi lahko nastopil v kakšnem cirkusu. Si že pomislil kaj takšnega? Aja te Georgy mastno plačuje..Sarkazem off

Nisem našel primernega "smajlija".

PacificBlue ::

@Carnivore

Pa pusti matematiko in fiziko..To so osnovna dejstva, za katero je dovolj že sredješolsko znanje.

Poleg tega ti pa ta inženir iz MiT-a lepo vse razloži...boš verjel bolj njemu kot pa enemu diplomantu gradbenega ali strojnega faksa?

Mene ne zanima v tem primeru toliko fizika in matematika, ampak pretvarjanje in potvarjanje dejstev. Pa imamo tudi veliko prič in video gradiva. Da bi pa to prezrli je pa že nezaslišano.

Edit:typo

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Ja ne vem kaj je tukaj problem.

Najprej ste me zmerjali, da sem najmanj del zarote, ko pa to odkrito priznam, vam pa spet ni povšeči. :-)
sudo poweroff

jype ::

PacificBlue> Pa imamo tudi veliko prič in video gradiva. Da bi pa to prezrli je pa že nezaslišano.

Prosim, da napišeš (v kratek post na ta forum) kratko in jasno obnovo dogodka v Pentagonu, kot naj bi se po tvoje zgodil. Lahko tudi kratko in jasno obnovo dogodkov v WTC.

Da vidimo, na koliko trhlih nogah so tvoje alternativne teorije, preden zavržemo obstoječe.

Kenpachi ::

Comic relief:
 Beware

Beware

Zaraki Kenpachi.

leinad ::

PB, kot za gradnjo stolpnic ni dovolj "srednješolsko znanje" ampak je potreben gradbeni faks, tako za natančno razumevanje njihovega obnašanja ob trku letala ni dovolj zgolj to.

PacificBlue ::

@jype

Tale novinar vse lepo pove,da v Pentagon se ni zaletelo letalo. Tako mislim tudi jaz. Dovolj?

KLIK

Pa spomnil sem se enega francoskega novinarja, ki je v tistih časih po 911 napisal celo knjigo otem..Veliko je bilo tam tudi dobro razloženih stvari. Bi bilo fajn če si jo preberete, ampak se na žalost ne spomnim ne imena avtorja in ne naslova kjnige.

PacificBlue ::

Zdj me pa zanima kaj meniš jype in ostali na to? Na ta posnetek in kaj je novinar povedal? bil je očitno zelo blizu dogajanja in je videl verjetno dovolj, da je pač povedal kar je povedal.

poweroff ::

Tista francoska knjiga je bila že ovržena.

Aja! Zarota. Tudi to, da so jo ovrgli je del zarote.
sudo poweroff

PacificBlue ::

@Mathhai

Ne izogibaj se in odgovori na moje vprašanje?:P

poweroff ::

Odgovor: pravi, da ON ne vidi kakšnih delov letala. Pač pove svoje mnenje, ki ga pa ne utemelji z ničemer, razen s tem, da se mu zdi, da bi morali biti kje kakšni deli letala.
sudo poweroff

Balandeque ::

NO, tule mamo novinarja, ki JE videl letalo. Jet, American Airlines. Pa kot lepo vidiš s posnetka, je prizorišče na takem kraju, kjer je nemogoče kaj čarat z inscenacijami.

Sem pa bral zadnjič novo teorijo: Čak Noris je dobil topel pir v bližnjem baru in je jezen brcnil v steno. ;)
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

nevone ::

Kdor verjame, da bi morali ob trku letet špliterji na vse strani, naj to dokaže, šele potem se lahko pogovarjamo naprej.
Zaenkrat imamo samo posnetek, da ob trku ni nobenih špliterjev, sploh pa ne velikih kosov, ki bi leteli naokoli.

Naj zagovorniki zarote priskrbijo dokaze, kako se stvar po njihovem ob trku obnaša, potem bomo pa revidirali doslej videno.

Ampak hočemo posnetek, ki bo to jasno dokazoval. Drugače lahko lapamo vsak svoje do onemoglosti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

PacificBlue ::

@Balaneque

Hehe, pa smešiš sebe no..že v uvodni špici vidiš z veliko rdečo napisano WHERE IS THE PLANE..pa potem v nadaljevanju tisti očividec pravi, da je videl letalo, ki je bilo kot kakšen izstrelek oz raketa z krili. Vsaj poglej kaj objavljaš, jezus...

PacificBlue ::

Ampak hočemo posnetek, ki bo to jasno dokazoval. Drugače lahko lapamo vsak svoje do onemoglosti.


Ja na to se pa kr obrni na tiste, ki so zaplenili posnetke nadzornih kamer okoli Pentagona. Le zakaj bi jih, če ne bi kaj prekrivali..ma dejte že razmišljati malo bolj pametno no..

Balandeque ::

Daj poglej ti še enkrat. Posnetek je namenjen bučam kot si ti, ki za vsakim grmom vidijo fašista. Tip reče, da je videl jet in to American Airlines jet. Zdaj mi je jasno zakaj nasedaš babjim čenčam. Ker si površen in vidiš tisto, kar si želiš videti.

Na koncu posnetka imaš pa celo malo fakte naštete. Pa poglej oni link, ki sem ga dal včeraj malo višje. Tam se je tip res sistematično lotil dokazov.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

poweroff ::

Pa tiste zaplenjene posnetke so potem objavili.

Aja, vmes so jih sfabricirali. Šment, spet zarota.
sudo poweroff

PacificBlue ::

Ja veliko kdo je že kaj rekel, reči je čist enostavno..Recimo kake buče, ki se skoz ponavljajo so tudi zelo enostavne.

Pa niti nimam časa zdj za take buče, morm it delat. Lp

Balandeque ::

Aha, oni tvoj novinar je bil pa kredibilen govorec al kaj? Ker je po tvojem mlinu vodo spuščal?

A si ti kdaj bil v Vašingtonu? Tam okoli Pentagona? Če si bil, potem veš, da vsak trenutek par sto oči gleda in ne moreš jih vseh pobit al pa jim oprat možganov, da niso videli, kar so videli.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

poweroff ::

Balandeque - kaj pa ona lučka iz Man-in-black?

A to si pa kar pozabil?
sudo poweroff

Balandeque ::

Ja, seveda sem pomislil. Ampak je bil sončen septembrski dan in so šminkerji ameriški imeli vsi sončna očala na nosu. Tak da so pomojem potem neoconi šli na množično hipnozo in zdaj trepetajo, da bo kateremu od teh očividcev kdo kdaj tlesknil s prsti pred obrazom...

Ja, življenje zarotnikov niso samo firtahi in žebranje. Vse polno resnih skrbi jih tare. Tako kot Pacifica.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

jype ::

PacificBlue> Zdj me pa zanima kaj meniš jype in ostali na to? Na ta posnetek in kaj je novinar povedal?

Da nima pojma, o čem govori. Jaz sem _VIDEL_ celo prednjo nogo podvozja, ko so jo potegnili iz ruševin. Menda ja niso v 1942 zazidali not noge podvozja letala iz leta 1982?

Poleg tega ni dovolj, da linkaš nekoga, ki pravi, da letala ni bilo. Če to storiš, moraš pojasnit:

- Kje je letalo?
- Kaj točno je priletelo v Pentagon in od kod potem v Pentagonu in okolici najdejo ostanke omenjenega letala?
- Kje so potniki in člani posadke iz letala?

Da vseh ostalih nujnih reči take preiskave (motiv, način izvedbe zločina, gradivo, ki dokazuje, da je teorija pravilna) sploh ne omenjamo.

PacificBlue> Pa niti nimam časa zdj za take buče, morm it delat. Lp

- || -

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BigWhale ::

Hm, kak argument je to? Tak, ki ti lahko pove, da je hitra ekspanzija zraka v bistvu isto kot eksplozija.


Stisjen zrak v jeklenki? pa veš kok barov je to? torej čist ista situacija kot pri WTCju?

Ma dej nehaj prosim BW, sem mislil, da si kaj bolj inteligenten.

Prav tako Nevone, predstavi kakšen argument, ne pa da se oglašaš kdaj tebi paše.


PB,
A si nore gobe jedel al kaj?! V eni potapljaski jeklenki imas pri 200 barih imas priblizno 2.5 kubikov zraka. Okno v WTCju ne zdrzi 200 barov ampak recimo deset barov, ce ne se vec preden ga odnese ven. Za pritisk deset barov je dovolj, da zdruznes dva nadstropja enega na drugega. Verjetno se manj ampak nadstropja niso vsa neprodusno zaprta, tako da nekaj zraka uide prej ven. No, vsega skupaj je zraka povsem dovolj, da okno odnese ven, pri tem razbije steklo na zilijon kosov in vse tisti prah, ki je bil potisnjen iz zgornjih nadstropij puhne ven skozi razbito okno.

Vse skupaj dejansko zgleda kot eksplozija.

A to se ti zdi nesmiselno?!

BigWhale ::

- Kje je letalo?
- Kaj točno je priletelo v Pentagon in od kod potem v Pentagonu in okolici najdejo ostanke omenjenega letala?
- Kje so potniki in člani posadke iz letala?


Ja, tega njim ni treba. Tako so rekli....

imagodei ::

A vam še ni jasno, da LOST v bistvu mnogo idej črpa iz zarote 911? Alvar Hanso corporation...
- Hoc est qui sumus -

T-h-o-r ::

do we really need to go trough with this? AGAIN?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Utk ::

do we really need to go trough with this? AGAIN?


Ne, ker ne bo nihče nikogar nič prepričal.

echo ::

Motiv? Kmalu po napadu na WTC so ZDA sprejele precej antiteroristiičnih represivnih zakonov, ki omogočajo tudi aretacijo brez razloga, prisluškovanje itd.

Ampak, zakaj se vsi tak sekirate glede tega bogega WTC-ja? Kaj vam je pol žlahte noter pomrlo? Osebno me maš boli, kolk Američanov je pomrlo, ker če bi se sekiral za vsakega umrlega/ubitega človeka na svetu...

Utk ::

Proti vsem vojnam, ki so nastale iz tega, in ki še bojo, je tistih 3000 mrtvih tam drobiž. Ne bi blo čisto nič čudnega, če bi bil to inside job.

rndm2008 ::

Evo, ni treba gledati večurnih morečih filmov, le eno kratko poročilo BBCja, par minutk. To pa ja ni tako težko, niti angleščine ne rabite kaj dosti znat:

Naj mi en truth debunker da eno smiselno razlago, kaj se je zgodilo tule. Aja, pa odgovor "honest mistake" se ne upošteva. Da se ve. Je približno tako debilen, kot tista, da je WTC 7 bila pač slabo zgrajena, podobno šentviškemu predoru. Take ne bodo prišle v ožji izbor, mislim da iz očitnih razlogov.

Dejmo, publika, da vas vidim. Kakšno obrambo bodo spravili skupaj mogočni analitični umi?

Ali boste po stari navadi neugodno zadevico ignorirali? Kako bo?

Volta ::

Haha, dobra :) Kaj človek lahko pove v obrambo. Nič, ker nikogar za branit. Ameriška vlada je najverjetneje zrušila še 47 nadstropno trgovino zraven po nesreči. Večina se nas zaveda, da so zrušili dvojčka, da bi upravičili vojno na bližnjem vzhodu. Za nafto seveda...

jype ::

rndm2008> Dejmo, publika, da vas vidim. Kakšno obrambo bodo spravili skupaj mogočni analitični umi?

Obrambo česa? V tem BBC poročilu samo pravijo, da se bajte okoli WTC podirajo, ker so nanje padli veliki kosi dvojčka in ker je v njih divjal požar.

Dejstvo je, da sploh _ni treba_ da so v dvojčka namestili eksploziv in da so podrli WTC 7. Če si GWB in hočeš vojno na bližnjem vzhodu je _bistveno lažje_ če samo plačaš dovolj denarja Bin Ladnu, da potem on to izpelje. Pa še bistveno težje je temu sledit in to dokazat, kot neke smešne "ni bilo letal" teorije.

BigWhale ::

Ali boste po stari navadi neugodno zadevico ignorirali? Kako bo?


A tako, kot ti nekatere poste ignoriras?

rndm2008 ::

Ne laži, Jure. To je največ, kar zmoreš? Lagati? V faco? Res misliš, da nihče ne bo pogledal linka, al kaj?
V tem poročilu zelo jasno pravijo, da je padla bajta 7. Povsem jasno to pove že reporter v studiu, potem pa ponovi še češplja.

Kako si drzneš trditi, da ne poročajo o zrušenju bajte 7? A greva prevajat stavek po stavek? Ja?

pecorin ::

rndm2008:
Kako si drzneš trditi, da ne poročajo o zrušenju bajte 7? A greva prevajat stavek po stavek? Ja?

kje je to trdil? citat...

mogoce je pa zarota to, da tebe nikoli niso naucili brati, da te zaradi tega nihce ne bi resno jemal in ne bi mogel razkriti zarote...

rndm2008 ::

Whale, res je, to kar skupaj spravljaš, sem začel ignorirat, posebej vse dalje od primerjave WTC 7 s šentviškim predorom. Tu si dovolj jasno pokazal, da si vreden le vrstičke ali dveh, komaj več. Torej, ja glupe poste ignoriram oz. poskušam. Ti pa ignoriraš dejstva. Velika, velika razlika. Ignorirati glup post ali ignorirati (beri: ostati brez odgovora) na neizpodbitno dejstvo. Tule je neizpodbitno dejstvo, da poročajo o kolapsu WTC 7, preden je res padla.

Pa saj, a ni enostavno, no? Le povej, kako je mogoče, da poročajo o dogodku, preden se je zgodil? Samo to me zanima. Izvoli.

Pecorin, prvi stavek, ki ga pove voditelj oddaje, je kolaps Salomon Building. Nekaj kasneje (okoli 2 min 20) se to celo izpiše na ekranu: "The 47 storey Salomon Building close to World Trade Centre has also collapsed" To je WTC 7, če ti ni jasno.

Ja?

echo ::

V faco?

bwahahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: echo ()

Volta ::

Dobro napisano rndm2008! Se strinjam, da je v tem zanka, ki je ne gre spregledati.

c0dehunter ::

@nevone
Kdor verjame, da bi morali ob trku letet špliterji na vse strani, naj to dokaže, šele potem se lahko pogovarjamo naprej.


Ahm, to je bilo že preizkušeno z kopico fizikov, gradbenikov, bomb majstrov in ostalih, pa tudi ob prisotnosti kamere ;)
Ne spomnem pa se naslova, niti kje sem videl... V glavnem, naredili so rekonstrukcijo, najprej računalniško, pa računalniško simulacijo, potem pa tudi v resničnem svetu.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

suntrace1 ::

BigWhale ::

Whale, res je, to kar skupaj spravljaš, sem začel ignorirat, posebej vse dalje od primerjave WTC 7 s šentviškim predorom.


"Baldrick, do you know what irony is?"
"Of course sire, it is the same as bronzy or goldy, except that it is made out of iron."

Razumes? Ne. Moja primerjava WTC7 je bila karikirana. Zaradi dejstva, ker stvar v bistvu ni pomembna. Ker z PBjem nista uspela razloziti niti kdo je v pentagonu luci podrl, niti zakaj so nasli notri kolesa letala in motorje, niti kdo jih je tja odnesel in podtaknil. Potem sta na celi crti pogorela pri dokazovanju 'explozij podtaknjenega exploziva' v WTC dvojckih. Nobeden od vaju v resnici niti pomislil ni nato, kako se podira zgradba, kaj se dogaja z zrakom in kako izgleda kompresija zraka v podirajoci se stavbi.

Tu si dovolj jasno pokazal, da si vreden le vrstičke ali dveh, komaj več. Torej, ja glupe poste ignoriram oz. poskušam.


V bistvu si ti edini, ki karkoli poizkusa dokazovati, pa mu to ne uspeva najbolje.

You fail. Miserably. Dokazal si edino to, da si funkcionalno precej nepismen. Se bom v bodoce trudil, da ne bom uporabljal prekompliciranih stavkov, ker zgleda, da na sredini obupas in nehas brati.

Ti pa ignoriraš dejstva. Velika, velika razlika. Ignorirati glup post ali ignorirati (beri: ostati brez odgovora) na neizpodbitno dejstvo. Tule je neizpodbitno dejstvo, da poročajo o kolapsu WTC 7, preden je res padla.

Pa saj, a ni enostavno, no? Le povej, kako je mogoče, da poročajo o dogodku, preden se je zgodil? Samo to me zanima. Izvoli.


CNN je pred BBCjem porocal, da se tudi WTC7 podira, ne da se je podrla, da se podira. Verjetno se je res podirala, ker je nanjo popadalo en kup materiala iz onih dveh stolpov. Novinarka BBC je pa verjetno to informacijo dobila od kaj vem koga (ste se kdaj igrali telefoncke v osnovni soli? Probaj enkrat!) in povzela malo po svoje.

Si kdaj srecal povprecnega novinarja in videl kako porocajo o dogodkih? Ponavadi malo okrog povprasajo kaj se je zgodilo in potem porocajo. Dogodka pa niti ne pogledajo. V tisti zmedi sem preprican, da tista novinarka sploh ni pogledala kaj se je dogajalo in kaj se dogaja ampak je samo nekaj kar ji je prislo na usesa ponovila naprej.

Mislim, ne vem kje ti vidis tukaj zaroto? A mislis, da bi bili zarotniki tako prekleto butasti, da bi novinarjem vnaprej povedali kaj se bo zgodilo, da bodo lahko o tem porocali?

Najbrz so kar tiskovko sklicali:
"Podrli bomo WTC1, WTC2 in potem se WTC7 po treh urah. WTC7 se bo podrl ob 12:30. Sam pazte, da nau kdo ze ob 12:07 o tem porocal, potem nas bodo razkrinkali!"

Aja! Mogoce so pa tudi novinarji kar skupaj z zarotniki! Vsi skupaj! CNN, BBC in 24.com!

Ja?


Ne. Domisljas si stvari.

Ves kaj je hec, da se je men vsa stvar tudi zdela precej cudna. Pentagon. Madonca, kje je avion?! Lej kaka mejhna lukna. Kaj ce je bil izstrelek. Nakar, po nekaj kratih racunih ugotovis, da bi v primeru izstrelka pentagon zgledal precej drugace.

suntrace1 ::

Če so lahko prikrili atentat lastnega predsednika in njegovega brata, potem je bila izvedba 9/11 mala malica. Zakaj bi morali ljudje z letal ostati živi, mi ni jasno. Pač so šli v dim, tako kot ostala letala.

Še bolj zanimive razbitine, kot tiste od Pentagona, ki so ''izpuhtele'', pardon, se ''uparile'', so od četrtega letala, ki jih dejansko NI!
razbitine letala 93

Edinstven dogodek 9/11 v vseh pogledih. ni kaj.
««
6 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631184 (2073) T-h-o-r

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023048 (18934) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213453 (9076) jype

Več podobnih tem