» »

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

««
14 / 14
»
»»

Matev ::

a znaš ti pacifik še kaj drugega kot limati kr ene linke

bluefish ::

in kaj je pri domnevni novici tako grozno škandaloznega? Pač, se dogaja. In res ne sodi v to temo. Mimogrede pa novica nima navedenega vira s katerega je bila povzeta in je tako vredna en piškav drek.

PacificBlue ::

in kaj je pri domnevni novici tako grozno škandaloznega? Pač, se dogaja. In res ne sodi v to temo. Mimogrede pa novica nima navedenega vira s katerega je bila povzeta in je tako vredna en piškav drek.


Jaz sem samo hotel nakazati na povezavo med ameriškimi politiki in podkupovanjem s strani energetskih družb(predvsem naftnih podjetij)..kot je recimo Exxon(Rockefeller).

Ker te bogate družine(elite..povezava Illuminati) uničujejo demokracijo v resničnem pomenu. In to se kot vidimo ne dogaja samo v ZDa, ampak tudi v Evropi.

P.s

blufish..a ne vidiš linka?

dzinks63 ::

>" V glavnem, tisti datum 21.12 2012 se zelo ujema z povišanjem te frekvence...Zemlja bo prišla v resonanco. Iz tega lahko menimo, da tudi vse klimatske spremembe mogoče izvirajo iz tega, predvsem potresi se bodo še stopnjevali.. "

Kot da zemlja ve kakšen koledar smo si ljudje od enega naključno izbranega leta izmislili. Zemlja je stara par milijard let, kot nek koledar pa imamo par tisoč let in potem iz teh datumov vlečeš neke strateške povezave. To bi mogoče še verjeli v srednjem veku, sedaj pa pozabi na kaj takega.

bluefish ::

blufish..a ne vidiš linka?

Vidim link. Rekel sem samo, da rtvslo do tega umotvora ni prišel na lastno pest, temveč so od nekje povzemali in bi bilo zato fer napisati vir.

PacificBlue ::

Kot da zemlja ve kakšen koledar smo si ljudje od enega naključno izbranega leta izmislili. Zemlja je stara par milijard let, kot nek koledar pa imamo par tisoč let in potem iz teh datumov vlečeš neke strateške povezave. To bi mogoče še verjeli v srednjem veku, sedaj pa pozabi na kaj takega.


Vizija?:)

"Since Calendar Round dates can only distinguish in 18,980 days, equivalent to around 52 solar years, the cycle repeats roughly once each lifetime, and thus, a more refined method of dating was needed if history was to be recorded accurately. To measure dates, therefore, over periods longer than 52 years, Mesoamericans devised the Long Count calendar.

The Maya name for a day was k'in. Twenty of these k'ins are known as a winal or uinal. Eighteen winals make one tun. Twenty tuns are known as a k'atun. Twenty k'atuns make a b'ak'tun.

The Long Count calendar identifies a date by counting the number of days from August 11, 3114 BCE in the proleptic Gregorian or September 6th in the Julian calendar. But instead of using a base-10 (decimal) scheme like Western numbering, the Long Count days were tallied in a modified base-20 scheme. Thus 0.0.0.1.5 is equal to 25, and 0.0.0.2.0 is equal to 40. As the winal unit resets after only counting to 18, the Long Count consistently uses base-20 only if the tun is considered the primary unit of measurement, not the k'in; with the k'in and winal units being the number of days in the tun. The Long Count 0.0.1.0.0 represents 360 days, rather than the 400 in a purely base-20 (vigesimal) count.

There are also four rarely-used higher-order cycles: piktun, kalabtun, k'inchiltun, and alautun.

Since the Long Count dates are unambiguous, the Long Count was particularly well suited to use on monuments. The monumental inscriptions would not only include the 5 digits of the Long Count, but would also include the two tzolk'in characters followed by the two haab' characters.

Another important calendar for the Maya was the Venus cycle. The Maya were skilled astronomers, and could calculate the Venus cycle with extreme accuracy. There are six pages in the Dresden Codex (one of the Maya codices) devoted to the accurate calculation of the location of Venus. The Maya were able to achieve such accuracy by careful observation over many years. There are various theories as to why Venus cycle was especially important for the Maya, including the belief that it was associated with war and used it to divine good times (called electional astrology) for coronations and war. Maya rulers planned for wars to begin when Venus rose. The Maya also possibly tracked other planets’ movements, including those of Mars, Mercury, and Jupiter."

Vir: Wikipedia

PacificBlue ::

Vidim link. Rekel sem samo, da rtvslo do tega umotvora ni prišel na lastno pest, temveč so od nekje povzemali in bi bilo zato fer napisati vir.


http://edition.cnn.com/2008/POLITICS/09...

Kokr se men zdi Rtvslo.si povzema novice iz cnn-a.

Volta ::

" že zdj imamo občutek, da čas hitreje mine..itd.

Sorry ampak, danes, ko sem v Ikei cakal, da mi v skladiscu nalozijo robo se je cas vlekel kot kurja creva. Tud ena minuta ni bla hitrejsa!

tle se motis!"

Že Einstein je rekel: " Primi vročo ponev in sekunda bo kot ura. Primi vročo žensko in ura bo kot sekunda".

Nauk tega? Vse je relativno. Tudi čas.

Tio2 ::

Kot da zemlja ve kakšen koledar smo si ljudje od enega naključno izbranega leta izmislili. Zemlja je stara par milijard let, kot nek koledar pa



ali ti ne pride na pamet, da je kdo gledal cikluse lune in sonca s tem, da jih je v tisocletjih zapisal?

in obenem zapisoval spremembe, ki so se godile na zemlji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

MarkookraM ::

A niso te teorije zarot neke vrste verovanja? Skorajda sami priznajo, da ne morejo ničesar dokazati, a ob enem so popolnoma prepričani, da je vse res.

BigWhale ::

" že zdj imamo občutek, da čas hitreje mine..itd.

Sorry ampak, danes, ko sem v Ikei cakal, da mi v skladiscu nalozijo robo se je cas vlekel kot kurja creva. Tud ena minuta ni bla hitrejsa!

tle se motis!"

Že Einstein je rekel: " Primi vročo ponev in sekunda bo kot ura. Primi vročo žensko in ura bo kot sekunda".

Nauk tega? Vse je relativno. Tudi čas.


Skoda, ker me nisi razumel. :)

Volta ::

Čisto možno. Hitro sem preletel poste in še nekaj napisal, predn sem ugasnil comp. Morda sem res čudno napisal, ampak mislim da razumem poanto tvojega posta... Ravno mi je v misli priletela ta Einsteinova misel,pa sem jo moral napisati ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

poweroff ::

Raje priznaj da samo na vroče ... ponve ... misliš! :D
sudo poweroff

Tio2 ::

gospodarji sveta delajo crne luknje kjer je World Wide Web doma, tako, da te bodo po wi-fi zasledili


http://computerworld.co.nz/news.nsf/tec...
US$25 billion (NZ$35 billion) for ISPs to upgrade to native IPv6...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

Barakuda1 ::

Samo v razmislek

Obilce posmeha so bili deležni vsi sodelujoči, ki so zagovarjali takoimenovane "teorije zarot".
Smešilo in zasmehovalo se je vsakogor, ki si je drznil samo pomisliti, da poleg formalnih skupin, delujejo in usmerjajo družbene tokove tudi skupine ali posamezniki "iz ozadja".

A očitno te "teorije" in bojazni le niso domena samo nekaterih avtorjev v tej rubriki.

Da delujejo močne sile in posamezniki iz ozadja, danes javno trdi sam predsednik slovenske vlade in stranke SDS.
To, da ni premočno zmagal na zadnjih volitah, je po njegovem prepričanju (in to brez sramu trdi preko radia "Ognjišče") predvsem zasluga raznih "botrov", ki so angažirali volilno telo njemu v škodo.

Zanimivo, mar ne.

Predsednik (še vedno aktualne vlade moje in vaše države) trdi, da so sile iz ozadja (botri) tako močni in vplivni, da lahk dirigirajo in sproducirajo celo volilne rezultate državnozborskih volitev.

Je mar tudi naš predsednik vlade podlegel neresnim konstruktom "teorije zarote" ali pa je posredi kaj drugega.

SmeskoSnezak ::

Za vse teorike zarot in ostale, ki jih zanima. Poglejte si tale del oddaje Welt der Wunder, ki je bil na tv 21.9 ob 19:20. Jaz že iščem, če je kje na netu :)
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Da delujejo močne sile in posamezniki iz ozadja, danes javno trdi sam predsednik slovenske vlade in stranke SDS.
To, da ni premočno zmagal na zadnjih volitah, je po njegovem prepričanju (in to brez sramu trdi preko radia "Ognjišče") predvsem zasluga raznih "botrov", ki so angažirali volilno telo njemu v škodo.

Zanimivo, mar ne.

Predsednik (še vedno aktualne vlade moje in vaše države) trdi, da so sile iz ozadja (botri) tako močni in vplivni, da lahk dirigirajo in sproducirajo celo volilne rezultate državnozborskih volitev.

Je mar tudi naš predsednik vlade podlegel neresnim konstruktom "teorije zarote" ali pa je posredi kaj drugega.

Tukaj se ne gre za neke prostozidarje oz. mafijo, temveč cilja na t.i. Kučanov klan.

poweroff ::

Obilce posmeha so bili deležni vsi sodelujoči, ki so zagovarjali takoimenovane "teorije zarot".
Smešilo in zasmehovalo se je vsakogor, ki si je drznil samo pomisliti, da poleg formalnih skupin, delujejo in usmerjajo družbene tokove tudi skupine ali posamezniki "iz ozadja".


Kar se mene tiče je lahko obilice posmeha deležen tudi Janša. >:D
sudo poweroff

Barakuda1 ::

Tukaj se ne gre za neke prostozidarje oz. mafijo, temveč cilja na t.i. Kučanov klan.


:\


A bejš no .... ati to resno?:P

A. Smith ::

Predsednik (Če vedno aktualne vlade moje in vaše države) trdi, da so sile iz ozadja (botri) tako možni in vplivni, da lahk dirigirajo in sproducirajo celo volilne rezultate državnozborskih volitev.


A blagovoliš dat link, kje in kdaj je to izjavil?

Če je rekel, da so na volilni izid s publiciteto vplivale znane osebnosti (Kučan, Janković,...) menda ni povedal narobe.

Ampak obtožba, da je nekdo namerno prirejal rezultate volitev? Rad bi link. Zahteva po ponovnem štetju ne velja za zgoraj navedeno obtožbo.





In ja F21 in Zbor za republiko sta tvorbi, ki se vtikata v politiko. Pravzaprav sta politični tvorbi. Ampak tega ne poskušata skrivati. Zato ju ne morem šteti za neke "sile iz ozadja".
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

poweroff ::

Uuu, tudi Borut Pahor se vtika v politiko. Obstajajo celo posebne organizacije, ki se vtikajo v politiko - imenujejo se politične stranke. :D
sudo poweroff

A. Smith ::

Kako si drznejo :))
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

PacificBlue ::

Na dan so začele curljati informacije, ki so jih bili deležni kongresniki na skrivnem sestanku, ki naj bi se odvijalo 17 marca tega leta. Teh skrivnih sestankov naj bi bilo v celi zgodovini pet, zadnji leta 1983. Informacije so IMHO resnične, možne so spremembe glede datumov. Je pa to, na kar že ves čas opozarjam, torej Illuminati z njihovim NEW WORLD ORDER-jem.


Congress Secret Meeting! Mar 17/08

SPECIAL "CLOSED SESSION" OF U.S. HOUSE OF
REPRESENTATIVES DISCUSSED A LOT MORE THAN
THE PENDING SECURITY SURVEILLANCE PROVISIONS!

This was only the fifth time in 176 years that Congress
has closed its doors to the public. What was it that they
were discussing that they do NOT want us to know about?
Word has begun leaking from last nights special, closed-door
session of the United States House of Representatives.

Not only did members discuss new surveillance provisions as
was the publicly stated reason for the closed door session, they
also discussed:
1. the imminent collapse of the U.S. economy to occur by
September 2008,
2. the imminent collapse of US federal government finances
by February 2009,
3. the possibility of Civil War inside the USA as a result of
the collapse,
4. advance round-ups of "insurgent U.S. citizens" likely to
move against the government,
5. the detention of those rounded-up at "REX 84" camps
constructed throughout the USA,
6. the possibility of retaliation against members of Congress
for the collapses,
7. the location of "safe facilities" for members of Congress
and their families to reside during expected massive civil
unrest,
8. the necessary and unavoidable merger of the United States
with Canada (for its natural resources) and with Mexico (for its
cheap labor pool),
9. the issuance of a new currency - THE AMERO - for all three
nations as the proposed solution to the coming economic armageddon.

Members of Congress were FORBIDDEN to reveal what was discussed.
Several are so furious and concerned about the future of the country, they
have begun leaking info. More details coming later today and over the
weekend. SPREAD THE WORD!!!
"All TRUTH passes through 3 stages:
1st - it is ridiculed
2nd - it is violently opposed
3rd - it is accepted as SELF EVIDENT"

Vir: www.galacticfriends.com


Dennis Kucinich speaks about secret congress meeting

PaX_MaN ::

"who refused to attend the secret session."
Yap yap yappidi yap?

PacificBlue ::

"who refused to attend the secret session."
Yap yap yappidi yap?


Ja kaj ti pa to pove? Meni veliko kaj.

Prevedi tist
Yap yap yappidi yap?
da te bom lažje razumel.

PaX_MaN ::

Da naklada. Na tanker. Vrti gofljo. Kot sosedova žena. Polna usta so ga. Dreka.
Bolje?

PacificBlue ::

Ne žal te moram razočarat, da ne naklada. Čeprav bi si želel, da bi.Res.

Rep. Doggett Reacts to Rare Secret Session

PaX_MaN ::

Ne se zajebavat. To se je ŽE zgodilo! Vrtilec goflje™ ravno v zgornjem filmčku pravi, da so imeli tako sejo že _petkrat_! Bom napisal s številko: _5_!
Oziroma, še večkrat, če je res, ko je rekel, nehal hodit na sestanke - množina! - torej jih je bilo še več.
Sploh pa nima kaj blebetat z "mislim, se mi zdi, menim, da se je dogajalo [vstavi poljubno]", ker:
1. ga SPLOH NI BILO TAM!
2. mu nihče ni nič povedal, ker so vsi udeleženi PODPISALI SOGLASJE O MOLKU!
Za drugi video: takoj, ko omeni "hocus pocus", izgubi kredibilnost.

PacificBlue ::

@Pax man

Še vedno ne razumeš. Teh sestankov je bilo petkrat v celih 176 letih kongresa. Ne vem kok se jih je on udeležil. Me niti ne zanima.

Ja so podpisali vsi soglasje o molku. Ampak narava tega srečanja je bil tako šokantna, da so nekateri začeli izdajati informacije. Kdo ne vem, ampak tudi še tak dober sistem ni 100%.

Glede tistega hokus pokusa..res je hokus pokus. Tebe so že začarali. Si že pod njihovim vplivom oziroma ravnaš po njihovih željah. Bee:)

PaX_MaN ::

BS. Tovornjak njega. Unga, konjskega.
V to me dokončno prepriča 8. točka, quote:
8. the necessary and unavoidable merger of the United States
with Canada (for its natural resources) and with Mexico (for its
cheap labor pool),

Mhm.

Dalje. KOJI KURAC MI BODO LAGALI V FACO, PA NE BOM NIČESAR REKEL?
Če mi država LAŽE v FACO, izgubi kredibilnost in po defoltu ne deluje v korist ljudstva, potemtakem jo je treba brezpredmetno zamenjati, magari s pučem, jebote.
Al' kaj tale Gofljač™ naredi? Gre na nek kao intervju kr' nekam, in jamra, "hjao, a veste, mislim, da nam lažejo, ker se je to že zgodil petkrat v celi zgodovini! Evo vam dokaza! Kako, da ni dokaz? Če so pa petkrat! To je trdo k skala!"
Hkrati pa priznava, da je pred davnimi časi NEHAL hoditi na take sestanke, ker mu "njegova vest to prepoveduje" al' kaj je že neki naložil. WTF? Izvoljen je bil s strani ljudstva, potem pa odprto pove, da NE OPRAVLJA svojega dela?!
Blebetal o tem, kar je slišal na tistih sestankih, na katerih pa JE bil, pa itak da ne bo, ker je prpa in se boji, da bodo sankcije za njegovo tolsto rit, ki je lihkar dobila še en mandat (or sth) in bo raje mal' jamral, da bo zadovoljil take kot je PacificBlue, hkrati pa vlekel keš.

PacificBlue ::

Če mi država LAŽE v FACO, izgubi kredibilnost in po defoltu ne deluje v korist ljudstva, potemtakem jo je treba brezpredmetno zamenjati, magari s pučem, jebote.


Povej to butastim američanom. Jaz nimam možnosti trenutno hodit pred Belo hišo in tepst Busha.

Izvoljen je bil s strani ljudstva, potem pa odprto pove, da NE OPRAVLJA svojega dela?!


A delo da konspirativno deluje na skrith sestankih, o katerih ne nameravajo izdati informacij ljudstvu je zate opravljanje dela, kot ga more opravljati kongresnik?

Ma pax man..dont be silly.

Ostalo(oziroma večina), kar si pa napisal je pa točno to
Yap yap yappidi yap
.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

>>> na skrivnem sestanku, ki naj bi se odvijalo 17 marca tega leta

inkot vedno naš "wokinh toking čenčar" ve vse o tem

T-h-o-r ::

mater, to pa je bil nek jaki skrivni sestanek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PaX_MaN ::

A delo da konspirativno deluje na skrith sestankih, o katerih ne nameravajo izdati informacij ljudstvu je zate opravljanje dela, kot ga more opravljati kongresnik?

Če to piše v zakonih/ustavi/v čemerkoli imajo to napisano, da LAHKO senat/kdorkoli že predlaga za javnost zaprto sejo/sestanek, potem bi se je/ga kot DOBER poslanec/kongresnik/čistilka MORAL udeležiti, saj bo le s tem IZVEDEL iz PRVE ROKE, čemu so posvetili dnevni red in bo, temu primerno, kot lahko KONGRESNIK(!), UKREPAL.
Ne pa delat tako, kot je dotični Gofljovrtilec™: obrnit hrbet pa dreti se, kakšna krivica, da se američanom dela, čeprav so čisto LEGALNO! speljali sejo.
In, pazi zdaj, celo večkrat v svoji zgodovini!
Njegovo dejanje - obtoževanje, da država krši zakone, čeprav jih ne - zelo smrdi na protidržavno delovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

SmeskoSnezak ::

Je mogoče kdo iskal in našel video od WdW dela, ki sn ga linkal zgoraj?
@ Pusti soncu v srce... @

Rothschild ::

8-)
1.Ne, ni res da si naša družina lasti 110 bilijonov $.
2.Ni res, da so ......................


......................

Spoštovani uporabnik Rothschild


Skladno z moderatorskimi pooblastili, sem vaš post zaradi dela vsebine, ki nasprotuje pravilom ST ( 2.točka 1. člena ter 1.točke 2. Člena pravil ST) v celoti izbrisal.

V kolikor menite, da je prišlo do izbrisa neupravičeno, se lahko zoper mojo odločitev pritožite, v zato ustreznem oddelku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barakuda1 ()

Tio2 ::

http://www.irrc.state.pa.us/Documents/S...


...da povlecemo argument na malo visji nivoj......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tio2 ()

Matev ::

tio2

zopet si dobil en zaupen top secret dokument
za seKret je res
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631064 (1953) T-h-o-r

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42022981 (18867) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213424 (9047) jype

Več podobnih tem