» »

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :)

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :)

perfect ::



Ne najdem zdej na hitro.
Ne vem kje sem videl še bolše prikazano.
To poglej no..

perfect ::

Pa še en primer evo ti ga..

PacificBlue ::

hehe..na to cessno smo pa čist pozabili:) Pa ti teroristi so res pravi letalski mački:D hehe:)

c3p0 ::

Najbolj smešno pa je, da je precej "hijackerjev napad preživelo". :D Tile erabci so žilavi kot satan.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/...

PacificBlue ::

Se strinjam:D ..Še z glavo bi šli skozi zid..>:D

perfect ::

Nekje na tem forumu je nekdo postu en spisek teh čarovnij, pa ne vem kje sem ga videl.
A je kdo videl tisti spisek ? Super sicer za videti vse čarovnije na kupu. :)

PacificBlue ::

Kak spisek "carovnij" imaš v mislih?

BigWhale ::

A dokaz zato, da se v pentagon ni priletelo letalo je en youtube video nekoga, ki je stvar preizkusil v simulatorju? In tisti drugi video, ki naj bi bil rekonstrukcija flight recorderja? Na tej rekonstrukciji je pred udarcem v stavbo hitrost letala 450 kts. Maximalna hitrost 757 je pa 600kts. Res je, ni bilo full gas. Mal manj. ;)

En kup posnetkov na youtube ne dokazuje nicesar. Resnico. Dajte si vzemite cas in ne samo na hitro poiskat dokazov. Na youtube in wtconspiracy.com, se kje drugje.

jype ::

Sago> Najbolj smešno pa je, da je precej "hijackerjev napad preživelo". Tile erabci so žilavi kot satan.

Meni se pa ne zdi nič nenavadnega, da narobe identificiraš koščke oglja, ki so nekoč bili "arabci".

kpkp ::

@jype
očitno nimaš pojma kako so prišli do tistih imen:\

jype ::

Pogledal so na flight list?

In "arabci" so bli ziher tolk usekani, da so prišli na letalo s pravimi imeni, ane?

Da ne govorimo o tem, da so tisti, ki so potem pilotirali, "par ur sedeli v cessni".

Očitno nimam pojma.

kpkp ::

@jype
ti mi najdi list potnikov s tistimi imeni, pa ti dam brez dvoma prav...kolikor jaz vem so jih dobili v kovčku Mohameda Atte, ki je bil tako bister, da je vse perfektno organiziral, samo na koncu je "vse" načrte in imena vpletenih pustil v svojem kovčku (ne spomnem se točno kje), da je FBI imel malo lažje delo.

pa še ena cvetka FBI-a:
It is reported that the passport of hijacker Satam Al Suqami has been found a few blocks from the World Trade Center. [ABC News, 9/12/2001; Associated Press, 9/16/2001; ABC News, 9/16/2001] Barry Mawn, the director of the FBI’s New York office, says police and FBI found it during a “grid search” of the area. [CNN, 9/18/2001] However a senior counsel to the 9/11 Commission later claims it was actually discovered by a passerby and given to an NYPD detective, “shortly before the World Trade Center towers collapsed.” [9/11 Commission, 1/26/2004] The Guardian says, “The idea that Mohamed Atta’s passport had escaped from that inferno unsinged [tests] the credulity of the staunchest supporter of the FBI’s crackdown on terrorism.” [Guardian, 3/19/2002] (Note that, as in this Guardian account, the passport is frequently mistakenly referred to as Atta’s passport.)

Še nekaj:
s kakim kriterijem bi ugotovil kdo je terorist in kdo ne, samo s pogledom na listo potnikov, potem bi lahko govorili le o osumljencih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

c3p0 ::

Missing the point...

Yet at the same time, we are being told that these same hijackers spent the night before the attack getting drunk in bars, making noise, screaming insults at the "infidels", and doing everything they could to attract attention to themselves. They used the credit cards issued in their stolen names, allowed their driver's licenses with the stolen names to be photocopied, and used public library computers to send emails back and forth using their stolen names signed to unencrypted messages about their plans to steal aircraft and crash them into buildings, then decorated their apartments with absurdly obvious props such as a crop dusting manual to the point where the whole affair reads like a low budget "B" detective movie from the 1930s.

In short, these men did everything they could to make sure everyone knew who they were, or more to the point, who they were pretending to be.

Because the IDs used by the hijackers were phony, we cannot know who they really were or who they really worked for. But what is apparent is that those who planned the hijackings and the 9/11 attacks went out of their way to leave plenty of clues pointing to citizens of middle eastern Arab nations.

jype ::

kpkp> samo na koncu je "vse" načrte in imena vpletenih pustil v svojem kovčku (ne spomnem se točno kje), da je FBI imel malo lažje delo.

Čeprav je mogoče, verjetno zagotovo ni. Tako da tej štoriji ne verjamem.

Sago, citira> Yet at the same time, we are being told that

Ma, meni vsega tega ni nihče rekel.

krneki0001 ::

Vera jim prepoveduje piti alkohol in oni kot samomorilski zelo verni arabci so se seveda opijali z velikimi količinami alkohola.

PacificBlue ::

Vera jim prepoveduje piti alkohol in oni kot samomorilski zelo verni arabci so se seveda opijali z velikimi količinami alkohola.

Seveda..pred dnevom D bi se ga še jaz ulil če bi bil musliman:D ..

Samo vse te cvetke od FBI-ja in ameriške vlade...pa to ne moreš verjet..a je folk res tok neumen al kaj.. no sj zgleda da je..:D

kpkp ::

@jype
Ta štorja kar drži je pa res da ni edini vir, če hočeš ti "zalimam" še ostale.

bullet Two of Mohamed Atta’s bags are found on 9/11. They contain a handheld electronic flight computer, a simulator procedures manual for Boeing 757 and 767 aircraft, two videotapes relating to “air tours” of the Boeing 757 and 747 aircraft, a slide-rule flight calculator, a copy of the Koran, Atta’s passport, his will, his international driver’s license, a religious cassette tape, airline uniforms, a letter of recommendation, “education related documentation” and a note (see September 28, 2001) to other hijackers on how to mentally prepare for the hijacking. [Sydney Morning Herald, 9/15/2001; Boston Globe, 9/18/2001; Independent, 9/29/2001; Associated Press, 10/5/2001]

kpkp ::

The text of a handwritten, five-page document found in Mohamed Atta’s luggage is made public. [Observer, 9/30/2001] The next day, the Independent strongly questions if the note is genuine. It points out the “note suggests an almost Christian view of what the hijackers might have felt” and is filled with “weird” comments that Muslims would never say, such as “the time of fun and waste is gone.” If the note “is genuine, then the [hijackers] believed in a very exclusive version of Islam—or were surprisingly unfamiliar with their religion.” [Independent, 9/29/2001] Another copy of the document was discovered in a vehicle parked by a Flight 77 hijacker at Washington’s Dulles airport. A third copy of essentially the same document was found in the wreckage of Flight 93. Therefore, the letter neatly ties most of the hijackers together. [CBS News, 9/28/2001] The Guardian says, “The finds are certainly very fortunate, though some might think them a little too fortunate.” [Guardian, 10/1/2001] Interestingly, an FBI affidavit of the contents of Atta’s baggage written on September 14, 2001, and released on October 4 fails to mention the how-to letter.

Če pri Guardian-u imajo pomisleke o "sreči" FBI-ja nevem zakaj teh pomislekov ne "dovolite" meni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

jype ::

PacificBlue> Seveda..pred dnevom D bi se ga še jaz ulil če bi bil musliman

Jaz se pa ne bi, čeprav nisem musliman. Kot ateist se lahko nalivam tudi z navadno vodo, če me je volja.

kpkp> Če pri Guardian-u imajo pomisleke o "sreči" FBI-ja nevem zakaj teh pomislekov ne "dovolite" meni?

Kdo pravi, da ti jih ne dovolimo?

Jaz sem prepričan, da ni vse tako, kot kdo pravi da je, ampak da "ni letala" ko se v bajti vidi luknja od letala kot iz kakšne risanke, pa da je "controlled demolition", ko pač pade par sto tonski zgornji del stolpnice dol in pri tem natrga še sosednjo bajto, se mi zdi pa malce preveč za lase privlečena razlaga, da bi ji lahko verjel bolj kot "757 flight manual on the back seat of a car, along with arabic texts" štoriji.

PacificBlue ::

Jaz se pa ne bi, čeprav nisem musliman. Kot ateist se lahko nalivam tudi z navadno vodo, če me je volja.

Kdo pravi, da sem jaz musliman???:\ :\

c3p0 ::

jype... imaš morda kako sliko teh poškodb WTC7?

imagodei ::

Tony Blair to pravi! Citiram:
"PacificBlue told me in secret that he is in fact Muslim"

Vir: NN

Evo, to je dokaz. Če je Tony Blair rekel, mora to biti res. In on je to res rekel! O tem dvomijo samo tisti, ki ne znajo razmišljat s svojo glavo in so zaslepljeni s propagando iz sredstev javnega obveščanja!
- Hoc est qui sumus -

perfect ::

Še neki bi rad povedal.Ko pogleda človek na te stvari ''od daleč' se mu seveda zdijo takoj razumljive.
Ko pa se začneš spuščati v detalje se pa začne sama risati čisto druga zgodba..
Nobenemu tukaj ne zamerim drugačnih pogledov pa čeprav so komentarju dodane tudi žaljivke.
Zadeva je neverjetna seveda, vendar vsakemu ki dvomi da bi bilo lahko drugače svetujem,
da poišče vire sam in šele nato začne z zlaganjem kockic.

Še enkrat okoli tega pentagona..Pradstavljajte si da stojite pod tem letalom na pisti..
Zamislite si velikost,dele letala,konstrukcijo,razne kose letala kot so podvozje z kolesi
vso hidravliko motorji ,pa notranjost s tolikimi sedeži in še in še.
Šestdeset ton materiala...!? In če kdo trdi da vse to lahko izhlapi v delčku sekunde potem
se sprašujem kdo je tukaj teoretik zarote.

Poglejte ''Shanksville'' druga zgodba isti rezultat..Šestedes ton materiala izhlapi.Samo jama ostane..
Reporter na mestu nesreče poroča svoji tv hiši da ni drugega videti kot jamo..
Povejte mi katerikoli primer letalske nesreče pri katerem ni bilo kaj pobrat ?

Pa dobro ljudje, a vam je res vse jasno ??

Men ni... , trdim pa nič.

kpkp ::

@jype
:D
ti si dobil prav ekstremistične primere teorij...in dejstva potrjujejo teorije tako kot ostalim tudi uradni primanjkuje dejstev, kljub temu da kreatori uradne teorije do teh dejstev veliko lažje pridejo.
Glej...glede dvojčkov, tam imam samo vprašanja za katera ne najdem odgovorov, kot na primer kako so nastali TI "METEORITI"?
Pa zakaj ni ostalo prav veliko od centralnih nosilcev, glede na "palačinkasto" teorijo in glede na to kako sta bila WTC 1 in 2 zgrajena. Nevem po moji logiki bi po rušenju moral ostati pokonci en lep kos centralnih nosilcev ali pa bi se morala stavba zvrniti, ker da vsi nosilci istočasno popustijo, je možno, ne pa verjetno. Mislim, da bi bilo veliko profesionalnih rušilcev veselih, če bi bilo tako enostavno porušiti take velike zgradbe...lahko da se motim, vendar dvomi ostajajo.

Jaz se pa ne bi, čeprav nisem musliman. Kot ateist se lahko nalivam tudi z navadno vodo, če me je volja.
:D Se popolnoma strinjam.

Ampak zgodba, da je bila ameriška "vlada" vpletena ali vedela za to, ne zveni nevem kako neverjetno ali pač?

PacificBlue ::

Be aware! Next terror attack will be at imagodei place, using Boeing 757 and demolition equipment!!

c3p0 ::

Pacific, pozabil si navesti vir, za razliko od imagodeijeve zgodbe je tvoja torej falsifikat in ne drži vode.

PacificBlue ::

Vir sem jaz!>:D

c3p0 ::

I stand corrected.

imagodei ::

Ne, samo tisto je čist zares RES.

Piše na internetu. Na slo-techu.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

FEMA and Independent engineers report Molten Steel at the bottom of the WTC, which the Independent engineers say was caused by Amonium Nitrate which is used to put at the bottom of buildings so the demolition waves can run through the buildings easier, the molten steel was found on WTC 1 2 and 7. A Bright Amonium Nitrate type Mushroom cloud was seen rising from Building 1 2 and 7. And Seismic graph that shows a 2.1 and 2.3 Earthquake before both collapses

c3p0 ::

Nimamo nobenega razloga, da ti ne bi verjeli...

jype ::

kpkp> za katera ne najdem odgovorov, kot na primer kako so nastali TI "METEORITI"?

Poslušaj drugič. Saj v filmu povejo. "Four storeys of the WTC, compressed."

Ni težko izračunati sil in temperatur, ki se pojavijo ob rušenju stolpnice, kakršna je WTC in "inner core" zemlje ima zgolj okoli 6000 stopinj celzija. Toliko lahko dosežeš že s tem, da močno vržeš kamen ob betonsko steno - na ustrezno majhnem območju, se razume.

Ostali pa - ker sem moderator, vas moram opozoriti, da nivo diskusije ne dosega začrtanega minimalnega standarda, zato se ob poteku debate v trenutni smeri lahko nadejate masovnega izbrisa prispevkov s premalo ali celo brez vsebine.

PacificBlue ::

"Why was the evidence, the metal parts of the collapsed towers, not kept to be analyzed? Why was the metal hauled away, with the aid of reputed underworld truckers, and then sold overseas to those nations pledging absolute secrecy of the contents? Certain flag officers contend their treasonous Commander-in-Chief, supervised by Daddy, ordered this to be done. � Sherman H. Skolnick: The Overthrow of the American Republic, Part 14"

perfect ::

Opazujte odgovor Busha na novinarjevo vprašanje..


Se strinjam z moderatorjem , upam samo da bo uredil v pravo smer..:)
Nebi dal roko v ogenj..

jype ::

PacificBlue> with the aid of reputed underworld truckers

Poimensko jih naštej, ali pa se ne oglašaj s takimi traparijami.

PacificBlue> and then sold overseas to those nations pledging absolute secrecy of the contents?

Komu natanko?

PacificBlue ::

''I am a professional philosopher who has spent 35 years teaching logic, critical thinking and scientific reasoning,'' group co-founder and University of Minnesota professor James H. Fetzer told me. ``When I come to 9/11, it's not hard for me to determine what is going on. This is a scientific question. And it is so elementary that I don't think you can find a single physicist who could disagree with the idea that this was a controlled demolition.''

PacificBlue ::

How did a fire fed by jet fuel, which at most burns at 1,700 degrees Fahrenheit, cause the collapse of the Twin Towers, built of steel that melts at 2,800 degrees? (Most experts agree that the impact of airliners, made mostly of lightweight aluminum, should not have been enough alone to cause structural failure.) How could a single planeload of burning jet fuel -- most of which flared off in the initial fireball -- cause the South World Trade Center tower to collapse in just 56 minutes?

• Why did building WTC-7 fall, though no aircraft struck it? Fire alone had never before caused a steel skyscraper to collapse.

• Why did all three buildings collapse largely into their own footprints -- in the style of a controlled demolition?

• Why did no U.S. military jet intercept the wayward aircraft?

• Why has there been no investigation of BBC reports that five of the alleged 9/11 hijackers were alive and accounted for after the event?

Our current probe-ophobia is due in part to the political landscape: When one party holds all the cards, any call to investigate an alleged abuse of power or cover-up -- no matter how valid -- will look like a partisan vendetta. Those in power never want to investigate themselves.

jype ::

Ej, ti! PacificBlue!

Če ne boš odgovarjal na vprašanja ampak samo limal nepomembne kose tekstov sem, ti bom prispevke začel brisat! Ta forum ni pastebin!

kpkp ::

In the month following 9/11, a significant amount of the steel debris from the WTC collapses is removed from the rubble pile, cut into smaller sections, and either melted at a recycling plant or shipped out of the US. [US Congress, 3/6/2002] Each of the Twin Towers contained 78,000 tons of recyclable steel. Much of this is shipped to India, China, and other Asian countries, where it will be melted down and reprocessed into new steel products. Asian companies are able to purchase the steel for just $120 per ton, compared, for example, to a usual average price of $150 per ton in China. Industry officials estimate that selling off the steel and other metals from the WTC for recycling could net a few tens of million dollars. [New York Times, 10/9/2001; Reuters, 1/21/2002; Reuters, 1/22/2002; Eastday, 1/24/2002; CorpWatch, 2/6/2002]

Pa hvala za pojasnilo, nisem vedel da trenje zadošča, zato da taka masa doseže take temperature.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

PacificBlue ::

Če ne boš odgovarjal na vprašanja ampak samo limal nepomembne kose tekstov sem, ti bom prispevke začel brisat! Ta forum ni pastebin!

Ne bit hud stric jype8-O ..počakaj malenkost..mogoče pa nimam časa takoj odgovoriti..

c3p0 ::

Glede usode jekla je tukaj nekaj citatov, s povezavami na izvorne novice:

http://911research.wtc7.net/wtc/groundz...

jype ::

kpkp, citira> Industry officials estimate that selling off the steel and other metals from the WTC for recycling could net a few tens of million dollars. [New York Times, 10/9/2001; Reuters, 1/21/2002; Reuters, 1/22/2002; Eastday, 1/24/2002; CorpWatch, 2/6/2002]

Kaj pa naj bi naredili z vsem tem železjem drugega, kot prodali?

Itak vse te kvazizarote postavi na laž tisti video ki si ga prej nalepil, kjer so omenili, da so kosi, za katere so inženirji sklenili, da bi jih bilo pametno ohraniti, varno shranjeni v neki hali na letališču JFK (in nekaj teh ostankov celo pokažejo na videu, kar očitno pomeni, da reč sploh ni noben top-secret conspiracy).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PacificBlue ::

Poimensko jih naštej, ali pa se ne oglašaj s takimi traparijami.

Ne morem, potem bi tvegal samico v Guntanamo Bayu.


and then sold overseas to those nations pledging absolute secrecy of the contents?

Tesne zaveznice ZDA?

kpkp ::

@jype
ti mi samo odgovori na ti dve enostavni vprašanji:
-je to preiskovala kaka neodvisna komisija?
-ali je komisija, ki je to preiskovala, bila dovolj samostojna (ni bila pod političnim vplivom imela dovolj pristojnosti) in neobremenjena z rezultatom preiskave

Koliko pristojnosti je imela pove vse že to, da niso mogli ločeni zašlišati, Busha in Dicka in kar je bilo izrečeno na zaslišanju praktično ni zapustilo tiste sobe v nobeni obliki.
Ali je kdo moral odobriti poročilo preden so ga objavili?

perfect ::

Če pa je kaj na sabotaži ,pa ti je lahko jasno da bi poskrbeli
da ostane v hali tisto kar njim odgovarja. Simple..

jype ::

kpkp> -je to preiskovala kaka neodvisna komisija?

Pravzaprav je. Med drugim so ugotovili "gross negligence" in "willful misconduct" trenutne administracije ZDA. Obveščevalci so vedeli za priprave na 9/11. Morda so ravno zato Savdijci tako elegantno spokali iz Združenih držav.

kpkp> -ali je komisija, ki je to preiskovala, bila dovolj samostojna (ni bila pod političnim vplivom imela dovolj pristojnosti) in neobremenjena z rezultatom preiskave

Seveda ne, vendar boljša v teh okoliščinah ne more biti sestavljena. Ko se bo oblast zamenjala (in bistvo ZDA je, da se to _vedno_ zgodi prej ali slej) bo precej verjetno še kakšna preiskava.

kpkp> Koliko pristojnosti je imela pove vse že to, da niso mogli ločeni zašlišati, Busha in Dicka.

Ja. Žalostno. Ko bo predsednik Obama, bo vse drugače :)

PacificBlue ::

Seveda ne, vendar boljša v teh okoliščinah ne more biti sestavljena. Ko se bo oblast zamenjala (in bistvo ZDA je, da se to _vedno_ zgodi prej ali slej) bo precej verjetno še kakšna preiskava.

Ja pa vešda..

PacificBlue ::

Ja. Žalostno. Ko bo predsednik Obama, bo vse drugače :)

Ne predsednik(predsednica) bo Hillary Clinton..I had my sources:)

PacificBlue ::

New Hampshire je vedno zelo dober pokazatelj..poleg ostalih stvareh..

PacificBlue ::

Ej folk glejte tole stran..predvsem tam ko je oddelek naključja..:)
http://wtc-atack.tok-tok.com/index.html

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Chemtrails - reakcija na sončni svetlobi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410129 (8281) imagodei

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631177 (2066) T-h-o-r
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742048 (28956) Matev

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213449 (9072) jype

Več podobnih tem