» »

Maco se igra

Maco se igra

««
6 / 6
»
»»

nodrim ::

eh, ko bo dodal jezike, pač bo izbira .. in ni nobena panika, če pa zdej je vseeno .. :\

CaqKa ::

no sej te pa lahko da en 'če' vmes... če je pa samo vprašanje 'če'ja.
if langugages > 1 >then tralalal

Tody ::

Caka dej znižaj ego in preberi kaj je napisal 3 poste nazaj...

CaqKa ::

tody na onem skrinšotu ima dva jezika. če pa greš gledat na stran je pa samo en. in ja sem dobro prebrla kar je napisal.

nodrim ::

sej je vseeno no .. ko bo več kot 1 jezik, tega ne bo več in bomo vsi veseli, ok? 8-)

MaCoFaCo ::

Heh, kera debata :)

V glavnem, bi kaj še spremenili/dodali v sami aplikaciji (poleg tistega jezika :P)? Tisti dvoklik se mi zdi ful carski (ne vem kako se tega nisem prej domislil). Sem pa v dilemi glede menjanja barve ko greš z miško čez vrstico...

Trenutno se na strani izpiše privzeto 5 podnapisov (kar lahko ročno spremenimo). Razmišljal sem, da bi vpeljal detekcijo resolucije pri klientu in pri uporabnikih s horizontalno resolucijo večjo od 1000 pikslov privzeto nastavil višjo vrednost...

Uf, vedno neke nove ideje :D

Tody ::

Jest bi dal na prvo stran zandnjih x podnapisov ki so bili naloženi, tako se bo hitreje zvedelo zakaj se gre na strani.

MaCoFaCo ::

Objavljena je verzija 0.9.7 ( podrobnosti).

V tej verziji so bile narejene izboljšave iskalnega pogona in optimizacija podatkovnega modela. Novo je tudi to, da pri objavi podnapisov ni več vnašanja naslova ampak zadostuje IMDB povezava. Na ta način se izognemo različnim naslovom za isti film in tipkarskim napakam uporabnika. Alternativne naslove je seveda še vedno možno vnašati.

Dodan je bil še izpis letnic na seznamu podnapisov in nekaj drugih manjših zadev.

Drugače pa baza trenutno obsega skoraj 9.000 podnapisov.

MaCoFaCo ::

Objavljena je verzija 0.9.8:
-iskanje po sezonah in epizodah direktno preko iskalnega niza (npr. "ime_nadaljevanke S01E03")
-za vsako iskanje imamo sedaj na voljo povezavo (če to povezavo kliknemo se takoj sproži iskanje in prikažejo rezultati, npr. http://www.subtitles-on.net/Search.aspx?Query=black%20adder%20s01e03)

Screenshot:

zigi ::

Pozabil geslo? :)

Pa ko vpišeš uporabniško ime in geslo bi lahko tipka enter naredila postback.

Kolilo pa imaš session time out? Se mi odjavi že po nekaj minutah.

Ko hočeš uploadat nov podnapis in ga pozabiš zazipat, ti javi napako. Vse ostale nastavitve ostanejo shranjene (tip, medij,...), samo jezik ne.

Subdownloader mi ne najde podnapisa, čeprav sem ga jaz objavil. Iščeš po naslovu filma ali po različici?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zigi ()

MaCoFaCo ::

V sklop "Prijava" je sedaj dodana možnost "Resetiraj geslo", kjer je mogoče resetirati pozabljeno geslo.
Zadeva je enostavna:
-po vnosu uporabniškega imena se pošlje elektronsko sporočilo na naslov, ki ga je uporabnik vnesel pri registraciji,
-uporabnik klikne povezavo, ki je bila poslana v elektronskem sporočilu,
-samodejno se generira novo geslo in posreduje uporabniku v elektronski predal.

---

1) postback za up. ime in geslo bo dodan
2) session timeout bi moral biti 20 minut (ne bi te smel odjaviti pred tem časom...). Lahko si nastaviš, da si zapomni tvoje podatke in te bo ob izteku sessiona samodejno prijavi
3) aplikacija trenutno podpira samo pošiljanje zazipanih podnapisov :) Bom ob priliki dopolnil in omogočil pošiljanje tudi nezipanih. Tisto glede jezika je bug in bo odpravljen
4) glede Subdownloaderja: če izpolniš zgornji del (kriteriji za samodejno iskanje) išče po hash-u, če pa izpolniš spodnji del (kriteriji za ročno iskanje) pa išče po naslovu. Izpolniš lahko tudi oboje! Tvoje podnapise bi moral najti takoj po objavi, izjema je le, če si prvi objavil podnapis za nek nov film in v sistemu ni še podrobnosti o tem filmu (naslov, leto, ...). V tem primeru se tvoj podnapis pojavi takoj, ko se ti podatki s strani administratorja vnesejo v sistem.

p.s. - podnapise se da objavljati tudi direktno iz SubDownloaderja, kjer je zadeva še bolj praktična (možnost pomoči pri vnosu IMDB povezave, session se ne izteče).

MaCoFaCo ::

Objavljena je verzija 0.9.9:
-registrirani uporabniki imajo javno dostopen uporabniški profil
-registrirani uporabniki se lahko zahvalijo za podnapis
-ostale malenkosti...
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333422 (1751) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106080 (10684) Morison
»

Podnapisi.net - kak je možno, da ni angleških podnapisov, hrvaški pa so?

Oddelek: Loža
91706 (1161) gregor_m
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50176785 (53981) Dead_Meat
»

Program za avto download podnapisov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21729624 (16131) KontraCepec

Več podobnih tem