» »

Izbira med petimi HT sistemi

Izbira med petimi HT sistemi

mi_c_ho ::

Pozdrav vsem! Ker resnično nimam časa prebrati vsega foruma na temo DVDjev in ker sem prepričam, da je med vami kar nekaj eksprertov bi prosil za mnenje o naslednjih HT sistemih.
Zanima me predvsem to, da je predvajanje DVDjev u nulo, vključno z zvokom ter da brez problema predvaja divx-e (brez kakršnihkoli zatikanj) z slo podnapisi (s sumniki). Prosil bi tudi, da me opozorite na opaznejše pomanjkljivosti posameznega sistema.

Sony DAV-SR2
Samsung HT TP75
Panasonic SC-HT845E-S
JVC hišni kino TH-S66
PIONEER hišni kino DCS-360

Ima morda kdo izkušnje z Yamahinim YSP800 (se mi zdi) zvočnikom?

Hvala!

danix1 ::

Sony DAVSR2 ne bere divx-ov,
Samsung bi znal imeti dovolj velike podnapise (ostali modeli jih imajo, tudi šumnike seveda vendar moraš vedeti, kako se vklopijo. Tega Panasonica ne poznam, vendar vem, da imajo
njihovi prejšnji modeli groteskno majhne podnapise, JVC- ne vem, Pioneer pa je kolikor vem
brez šumnikov, razen, če najdeš kak firmware zanj.

Yamaha YSP 800 je odlična alternativa 5.1 sistemom in resnično deluje, vendar poleg potrebuješ še DVD in subwoofer in glasbeni stolp saj nima vgrajenega radia in glasbe ne igra ravno dobro.

Edini 5.1 sistemi (ki sem jih preizkusil) , ki delajo dobro z divx-om in imajo dovolj velike slo podnapise in podporo za Packed Bitstream (slika brez zatikanja) so: Philips HTS 5000W, LG LHW 551, LG LHT 551, LG LHW 751. Od vsega pa je najboljše vzeti Yamaha komplet RXV359 + DVD-S557 + NSP110 ki ga dobiš v Big Bangu za 99.990 SIT. DVD iz kompleta nadgradiš z firmware-om iz www.bigbang.si in dobil boš odličen player, ki ima velike podnapise, bere tudi neenako poimenovane podnapise, podpira Packed bitstream in ima celo slovenski meni. Poleg tega je v kompletu HI-FI AV receiver, ki omogoča priklop še dveh dodatnih zvočnikov (poleg priloženih 5.1 zvočnikov) in ima več digitalnih in analognih vhodov, kot jih imajo vsa domača kina ki si jih naštel skupaj (mogoče si boš hotel kdaj gor še priklopiti TV, kabelski in satelitski sprejemnik, računalnik, VCR in podobno).

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

mi_c_ho ::

Hvala. Sam na straneh BB nima te Yamahe nikjer...prepozno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393301 (49797) NejcSSD
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027129 (6661) monaco
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534862 (9682) kekpek
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53670952 (15714) LexLuthor
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724349 (8963) bizi72

Več podobnih tem