» »

Prostori za nekadilce v gostinskih lokalih

Prostori za nekadilce v gostinskih lokalih

1 2
3
»

Meamoto ::

Konkretne podatke si lahko poiščeš, če hočeš, po vsej verjetnosti so kje objavljeni.

Ker pa jih nimam in baziram svojo izjavo na pogovoru z določenimi italijanskimi gostinci, sem to tudi poudaril.

pingec ::

Jaz pa mojo baziram na italjanske medije (konkretno je bil en mesec nazaj en prispevek na italia uno TV o zakonu in gostinstvu)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Nejc Pintar ::

Ok, še nisem videl da bi kdo prišel samo na čik notr sedet.
Vidim da poznate nekadilci precej mitov o kadilcih
Lahko je biti prvi, če si edini!

pingec ::

Toraj te v bar vleče nekaj drugega kot kajenje :D ?
No, pol ne vem kje je problem če se ne kadi notr :>
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Nejc Pintar ::

v bar me vleče kofetek, brez čika pa ni dobre kave:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Trubadur ::

v bar me vleče kofetek, brez čika pa ni dobre kave

Pa ja...
Berite Thomasa!

Nejc Pintar ::

Try it...

Sicer pa tudi če pridem v lokal na čik se mi zdi nekulturno da bi tam le sedel:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

gumby ::

roadkill: ce bi se vsi kadilci tako obnasali, se tule ne bi prepirali...
na zalost ni tako

#000000 ::

Ma ja res se brez veze prepirat, tisti ki kadijo, bodo pač kadil dalje, tisti ki ne, pa ne bodo. In če bo prišel zakon da bo prepovedano bo pač prepovedano, eni se bodo prepovedi držal drugi spet ne.

Najboljš da se nehajo prodajat pa je, nekadilci ne boste smrdel po čikih in mi kadilci bomo bolj zdravi !

Potem bo par let mer in se bo nekdo najdu ki ga bodo motili rec. mobilci, al pa bublegume, al pa mogoče tud uni šumeči bombončki z jablčnim okusom, al pa 505 z črto, ker ta ni v linijo glede na piramido vrh bombona al pa ni taprave barve, skratka ne se bat neki se bo že najdl bote vidl. LP

gumby ::

kadici so pac tak primer, ker cigaretni dim smrdi. zelo.
in nekadilci smo vam neskoncno hvalezni, ker veselo zasmrajate vsak prostor

in btw mobiteli so itak skodljivi, ker sevajo jota zarke...:D

#000000 ::

Ja verjamem, sej izpušni plini tud smrdijo 'sploh od dizla' a to vam pa ne smrdi ?? Jest sm povedu če zakon bo, ga bom pač kokr se bo le dal spoštoval.

btw. baje prdec vpliva na večanje ozonske luknje, da nav kdo preveč golobe spuščal, ker nas bo vse skuril :D :D

gumby ::

emm... med malico v gostilni ponavadi ni traktorja poleg mene.
se pa po drugi strani najde frajer, ki ga prizge tud v prostoru za nekadilce.
to je bistvena razlika

pikachu004 ::

ce je kdo neolikan so to kadilci. kadijo povsod kjer jim pase (tudi kjer jim ne), ce jim kdo rece da ga to moti ga takoj poslje stran, kao, ce te moti ne bit tukaj. mislim nevem, zdej bom jst peljal psa na sprehod pred tvoja vrata, bil tam z njim pol ure da se ti posere in poscije na vrata,.. in ti reku, ja ce te kaj moti se preseli?!

#000000 ::

Ja mater kaj bo še padl za primerjavo, pa gumby sej nisi skoz na malci verjetno ? Aja al pa ta s psom kva je to zaena buča, no dam še jest eno.

Grem in pof... ženo-punco od nekadilca 'ona rada kadi' >:D in po seksu men paše enga prsmodit, in glej ga vraga ona zaprisežena nekadilka mož še bolj, nima nič proti da jest pržgem en čik. Zakva to ?? Doma se je valjda spet zgovorila da te neolikani kadilci spet niso upošteval predpisov. :D :D

dobr. mal se hecam. Brez zamere. Ampak jem še zmer kadil pa če se na glavo postavte vsi komplet. Mater res se zabavam v tej temi. LP

Brane2 ::

Simpatiziram z nekadilci, čeprav sam semtertja zakurim kakega.

Nič znatnega, le simbolično.

Saj ti si lahko defanziven in se umikaš kadilcem in ne težiš, tudi če kadijo, kjer ne bi smeli.

Ampak prej ali slej ti pa mora zavreti, ko s težko muko najdeš nek nezakajen kotiček, naročiš kaj finega in se pripraviš, da boš užival v hrani naslednjo urico, nakar se ti naserje za sosednjo mizo prava ekološka katastrofa.

Saj tip je videl, da je za nekadilce, ampak je tako fino tu, ko je skoraj prazno.

Ob takih trenutkih se zaveš da ljudje v bistvu združujemo najslabše lastnosti prašiča in podgane in da so naravne katastrofe edina stvar, s katero nas narava drži pod kontrolo, danes pa nas je bistveno preveč.

Ja, saj lahko vstaneš in prosiš tipa naj ugasne zadevo, samo cel point tega je bil, da bi si privoščil brezskrben trenutek.
Ta je težko brezskrben in ugoden, če moraš sebi ali nekomu drugemu kaliti mir....
On the journey of life, I chose the psycho path.

pingec ::

Najprej poglej kakšno primerjavo si TI dal:
"Potem bo par let mer in se bo nekdo najdu ki ga bodo motili rec. mobilci, al pa bublegume, al pa mogoče tud uni šumeči bombončki z jablčnim okusom, al pa 505 z črto, ker ta ni v linijo glede na piramido vrh bombona al pa ni taprave barve, skratka ne se bat neki se bo že najdl bote vidl. LP"


Pa mal premisli, sploh pa, ko bo vpliv mobitelov toliko raziskan kot škodljivost cigaret, lahk zarad mene tud prepovejo oz. omejijo, že zdaj se izmikam uporabi mobitela, če ni potrebe. Tukaj se ne govori o tem da nekoga samo moti ampak o tem, da to skoduje njegovemu zdravju.
Tud na cesto ne smes pjan zarad drugih, glih tako ogrozas zdravje drugih s kajenjem...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

#000000 ::

Ja res je če koga moti naj pač ukrepa, nevem naj magar koga čofne na kepo, ipd. sje u končni fazi tip krši zakon, ker kadi kjer nebi smel.

Če bi jest bil nekadilec in bi me dim motu, zraven mene garant noben nebi kadil, itak pa nebi hodil na taka mesta kjer nimajo ločenih prostorov. Tko da fantje akcija, si bo treba izvajanje zakona zgleda še enkrat izborit. Na zahtevek pa lahko daste še obvezno od države plačano 60 dnevno terapijo v toplicah, za reveže ki jih je po sloveniji čedalje več, in ki zgleda nobenga ne motijo 'čeprav kakšen model že na deleč daje videz da zime ne bo preživel' LP
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobačni zakon in biljardnica na Parmovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666506 (4910) Beli_Zajcek

Nov kadilski zakon !!!! (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
191871148 (40303) BigWhale
»

Zakon o kajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1219755 (7353) CWIZO
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513032 (10130) BigWhale
»

Pasivno kajenje ali pasiven Cukjati (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
947000 (5581) poweroff

Več podobnih tem