» »

Zakon o kajenju

Zakon o kajenju

1 2
3
»

.:noir:. ::

@vuso: zdaj pa ze mi pretiravamo, ko povemo kaj nas moti in to upraviceno..sej to je edin problem..ti zgleda ne razums in tud nebos ocitno ker spet valis prevec in ko ze omenjas kulturo hnja ocitno bo najbolje zaceti pri sebi...se ne strinjas? Sej se ni treba, (sarkz on.tud hamas se ne strinja z "merklovo".sarkz off;) bodo za to ze zakoni poskrbel, koncno (za tisto hamasovo repliko kaj drugega:D ).

matvoz ::

zal se to dogaja tudi v koloseju v mariboru. pa tudi drugje v vecjih biljardnicah sem ze videl.
na sreco se ne dela tega pogosto, samo je ravno dovolj, da mi postane slabo, ko vidim taksne budale.

vuso ::

Noir sej lepo da poveste kaj vas moti.In po svoje mi je malo žal za tiste, ki imajo take probleme s kajenjem/kadilci.Nikoli nisem trdil, da je kajenje lepa razvada, ampak da pa povzroča take travme si pa nebi mislil:D V vsaki stvari lahko najdeš stvari, ki te bodo motile in če se boš z njimi samo obremenjeval je škoda živcev.Sicer bo pa očitno res zakon poskrbel za nas kadilce(za hamas pa verjetno ne:D ).Lepo da vidim, da se držite gesla vsi drugačni vsi enakopravni:D Upam, da ste tudi drugače tako popolni.
A kdo slučajno ve kdaj bo tale zakon sprejet, ali spet nekaj bluzimo v tri krasne, in bomo kadilci še dolgo časa skupaj s hamasom terorizirali svet?

Roadkill ::

Mowzancr: Kaj je tako čudnega pri tem, da kdo kadi med igranjem biljarda?
Morm priznat, da še nisem videl biljardnice, kjer se ne bi smelo kadit.
Seveda ne smeš otresat po mizi in pazit, da ne narediš luknje v mizo s čikom. Ampak vsak, ki kadi več kot en mesec ponavadi tudi že zna kadit in ne otresa kar naokoli...
Tako da se tudi biljard da igrat s čikom v roki. Povsem brez problema.
Ü

vuso ::

Roadkill: V nobeni resni biljardnici ne pustijo s čiki operirat nad mizami.Menjava platna traja več ur in tudi platno ne stane 10 jurjev.

G[e]c ::

V BTCju lahko kadis in igras, v desetki si tud lahko?

khmm kje ze se ne da?

Roadkill ::

Isto v Direktu in Metroju, ampak pustimo to in se vrnimo na topic... :)
Ü

matvoz ::

Če ti kadiš zraven biljarda (dobesedno), me kaj prevec ne moti, dokler ravno ne pihas dim vame.. samo je ja neko nenapisano pravilo (ponekod celo pise), da takrat ko igras, pustis cigareto v pepelniku..

bozigor ::

K grem zdaj v Trst v lokal je krasno, ker nič več ne smrdiš po cigaretnem dimu drugi dan...

Je pa zanimivo, da dolgo časa nisem nikjer zasledil podatka, koliko je pasivno kajenje škodljivo in sicer me je zanimalo v % od pokajenih cigaret.

Torej tako: Če sem v istem prostoru 8 ur s kadilcem, ki pokadi 20 cigaret, potem pasivno pokadim 70% njegovih cigaret, kar predstavlja 14 cigaret!!! Ni slabo a?? In še zastonj!!

Pri tem kadilec vdihava zrak preko filtra, nekadilec pa skupaj z cigaretnim dimom, ki se v zraku veže z lebdečim prahom dobi v pljuča na prah vezane različne kemične spojine..., ki se tam vsedajo in jih čistilne migetalke ne očistijo popolnoma....

na dolgi rok smo pa itak vsi mrtvi
audentes fortuna juvat! - sreča je na strani pogumnih! pa lep dan še naprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bozigor ()

CWIZO ::

Tut kadilec bo direktno dim vase vleku. Sej ne diha preko cika...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

klemen22 ::

Ha ha, kam pa ti na biljard hodiš ? da lahko kadijo med igro. To je ponavad sam v kakih pajzlih in ravno tam največkrat ne spoštujejo tega kadilci/nekadilci. LP

Zgleda da ne poznaš scene. Ko igraš biljard lahko kadiš v Metroju, v Biljardni v bežigradu itd.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

St@jler ::

Kaj se vam zdi, bo zakon kmalu sprejet, ali ga bodo naši mlini mleli še nevemkako dolgo?
Ali se bo sploh poznalo, ali bo tako kot pri prejšnjem zakonu, ko se kršiteljev ni sankcioniralo in večina lokalov nima ločenega prostora za nekadilce?

news @ 24ur.com

gumby ::

edino prav

folk je ze tolk razvajen, da kar v prostorih za nekadilce gre ostalim smrdet pod nos
my brain hurts

Oxford ::

He, he kadilčki. Kmalu boste 'ogrožena vrsta'. >:D
Smrduhe ven iz lokalov! >:D

Upam, da je med parlamentarci dovolj nekadilcev, da bodo zakon z lahkoto podprli.

hamax ::

ta zakon je neumen. vsak lokal je lahko nekadilski, pa noben ni. zakaj? ker je prevec kadilceu in bi se jim to mocno poznalo na dobicku. se pravi, ce te cigaretni dim tko moti, pac ne hod u lokale :D

edino kjer me cigaretn dim mot je v restavracijah.

Soniux ::

Sicer ne kadim, se mi pa zdi zakon neumen in narejen za bivse kadilce.
Vglavnem ne poznam nobenega ki ni nikol kadil in ga cigaretni dim odzun mot, poleg tega bo ful lokalov praznih zarad tega...

BigWhale ::

Vprasajte irce in italiane, ce imajo kaj bolj prazne lokale...

perci ::

kadilčki se že sekirajo :D

jst pa v jok pa na drevo :)

CWIZO ::

Irci, kokr vem, so "preselil" lokale ven na okenske police:)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

St@jler ::

kaj pa če bo zdej, ko (če) bojo lokali čisti, mogoče več nekadilcev zahajalo tja, pa potem ne bodo prazni :)

perci ::

Irci, kokr vem, so "preselil" lokale ven na okenske police
Na irskem ne smeš pijače ven iz lokala nosit, tako da dvomim.

CWIZO ::

Tak mi je reku en kolega k je bil tam.
Majo ze kako foro.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobačni zakon in biljardnica na Parmovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666512 (4916) Beli_Zajcek

Nov kadilski zakon !!!! (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
191871181 (40336) BigWhale
»

Prostori za nekadilce v gostinskih lokalih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1167193 (6035) #000000
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513044 (10142) BigWhale
»

Pasivno kajenje ali pasiven Cukjati (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
947005 (5586) poweroff

Več podobnih tem