» »

Nov kadilski zakon !!!!

Nov kadilski zakon !!!!

««
37 / 39
»»

'FireSTORM' ::

Nekadilci naj nehajo nasedati provokacijam kadilcev, ker je nesmiselno.

Zavedati se je treba, da se pogovarjamo z odvisniki. Oni so za svojo razvado zastavili svoje življenje in kot vsi odvisniki padli v začaran krog.
Iz njih ne govori več pamet ampak odvisnost, ki jih žene v pisanje teh nerazumnih odgovorov. Zavedati se je treba, da je marsikateri odvisnik svojo razvado pripravljen braniti tudi z svojim življenjem, ki pri njih ni kaj dosti vredno, ker ga bodo zaradi svoje odvisnosti tako ali tako izgubili.

Tale debata tukaj je prepričevanje prepričanih. Kot, da bi šel vernika prepričevati o neobstoju boga. Oni so pač prepričani v svoj prav enako kot je džanki prepričan, da lahko kadarkoli preneha z vbrizgavanjem heroina.

Pač napišite svoje mnenje in nato ne odgovarjajte na čudaške kadilske blodnje.
Jaz sem prepričan, da so globoko v sebi hvaležni za sprejetje novega zakona in ga na skrivaj podpirajo, samo si tega še ne upajo glasno priznati. V njih poteka hud notranji boj in želimo jim lahko samo, da jim bo enkrat končno uspelo uiti iz pekla odvisnosti.


Opisal si mene in moje življenje! Res! Nebom več kadil! Zakaj ne greš za psihiatra?
Tak ste že kot stare bake ki cele dneve sedijo na avtobusni postaji gledajo kdo kadi in ko katerega pubeca najdejo da kadi potem že cela vas misli da se bogi poba drogira, je na igli in nevem kaj še vse si izmislijo...

so bili lokali noter prazni, terase pa nabito polne
tako je vsak dan - med poletjem


V močvirju mogoče, drugod po sloveniji ne.

@tomaz-:
Kdo hudiča pa hoče poleti noter sedet?!

Če imajo klimo in je fajn hladno, raje sedim noter kot pa na 39˚C zunaj.
Those penguins.... They sure aint normal....

jype ::

Tole sem dobil.

Prekleti kadilci
(Svetlana Makarovič)

Kako bi bil naš svet prijeten,
kako bi nam bilo lepo,
kako drugače bi živeli,
ko bi kadilcev ne bilo.

Kako svobodno bi zajeli
globoko v pljuča čisti zrak,
če ne bi več zastrupljal
ta ubijalski gnus - tobak.

Blaginja bi se razcvetela
in mir in sreča vsepovsod
in v bratski se objem bi združil
trpinčeni človeški rod.

Zato pobijmo vse kadilce,
morilce, lopove, smrdljivce,
te puhajoče svinjske rilce,
ki uničujejo nam živce.

Kaj gledaš, deček, me debelo?
Kadilec sem, izmeček, smet,
življenje mi bo izpuhtelo
s strupenim dimom cigaret;
zastrupljam zrak, ljudi in sebe,
zaradi mene ptice mro -
a ker sem lopov, se mi jebe,
kar je, kar b'lo je in kar bo.

hamax ::

a ni tko, da ona kadi?

mogoce malo sarkazma v tej pesmi?

BigWhale ::

Ne, temu se rece self-pity... ;>

'FireSTORM' ::

Sam bolj bedne še pa ne... :\
Those penguins.... They sure aint normal....

Barakuda1 ::

Kwa je pa tle touk bednega, da zavijaš z očmi???

jype ::

hamax> a ni tko, da ona kadi?

Ja. A je to kaj takega?

hamax> mogoce malo sarkazma v tej pesmi?

Beseda, ki jo iščeš, je v bistvu "cinizem", ki vključuje tudi sarkazem. Ja, ogromno.

sidd ::

ogromno in na zelo dober način!

@'FireSTORM':
Jaz pa nikakor ne, klima res v skrajni meri. Še pomniš kako je fajn iz kakšnega nakupovalnega centra stopiti ven, kjer je za 15°C višja temperatura? Meni to nikakor ni všeč :)

@BigWhale:
Huda :D

V glavnem, razlika je ogromna. Zrak je po lokalih toliko boljši da ne moreš verjet! Se prav sprašujem kako to da ni kaj takega prišlo v veljavo že prej?
no idea for signature
signed
I

'FireSTORM' ::

In potem še v avto kjer je še 5˚C višja temperatura in v avtu ni klime.
Raje 5 min potrpim na nedadni spremembi temperaturi kot pa 2 uri sedim na vročem pripekajočem soncu ker tisti senčniki itak nič ne pomagajo pri tako vročini, pa še morda ravno malo sonce posije na mene in po naravi sem občutljiv na sonce in se vrnem iz gostilne hujši kot če bi bil 14 dni na morju. Ne hvala. Raje potrpim teh 5 min in sem dve uri na hladnem brez straha da bom večer moral spat samo v enem položaju.

edit: {sark}Pazi da ti zdaj pluč ne raznese od friškega ludta >:D {/sark}

Kwa je pa tle touk bednega, da zavijaš z očmi???

Kako bo ta zakon prinesel mir na svet in la la la...:\ Še enkrat samo zate - > :\
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Samo najprej mi je smešno bilo ko so govorili o zimi in da bo takrat šele prava fešta to.

Ko se bo zima začela bo marsikaderi kadilec premislil ali -10 ali pa si nebo prižgal.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Pa začnimo. Moj šef ima 8 stopnjo izobrazbe - kadi. Njegov brat ima tudi 8. stopnjo izobrazbe - kadi, poznam profesorja, ki kadi, prav tako zdravnika - kadi... Aja, ne boš verjel, poslanci tudi kadijo, aja, pa jaz tudi kadim, ampak lahko, ker imam (zaenkrat) samo 5 stopnjo, kajne?


Komaj na faksu sem spoznal, da med stopnjo izobrazbe in nekaterimi temeljnimi človeškimi lastnostmi ni nobene korelacije, žal.

WarpedGone ::

Brez osebnih obračunov.
Zbogom in hvala za vse ribe

'FireSTORM' ::

Samo najprej mi je smešno bilo ko so govorili o zimi in da bo takrat šele prava fešta to.

Ko se bo zima začela bo marsikaderi kadilec premislil ali -10 ali pa si nebo prižgal.

Vse lepo in prav, ampak že dolgo pozimi ni bilo -10 :D

Sicer pa dve tri minutke na tako hladnem zraku je lahko prav osvežujoče :D
Those penguins.... They sure aint normal....

@nny ::

FireSTORM, sedaj si pa že od sile smešen. :D

A na čik in kavico se gre za tri minutke? A ja?

Kolikor jih jaz poznam, za manj kot pol ure praktično noben.

Zimske gate znajo priti prav...>:D

Fizikalko ::

>>Vse lepo in prav, ampak že dolgo pozimi ni bilo -10

Aja? Ravno prejšnjo zimo je bilo najhladnjeje, kar pomnim. V Lescah do -23, recimo.

link_up ::

a ta tema bo zdej laufala do ukinitve zakona al kaj? :D :D

ma dejte no miir :) Firestorm ti pa si dej dve skatli cikov naenkrat v usta pa protestiraj :) ma dva mac..
In and Out

buttcrack ::

@ sidd
lakse se dise, pa nije ricola


sicer je bolj neumestno, ampak ga spet bixaš - bš je to bio bronhi...:\

ahac ::

Danes je sicer vroče, ampak ne preveč vroče. Sedet zunaj z hladnim frucem :P danes čisto paše. Seveda.. so tudi odvisniki, ki ne morejo brez čika in so se usedl zunaj zaradi tega. Ampak počakmo na malo slabše vreme pa bomo vidl kolk jih bo še zunaj sedelo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Barakuda1 ::

Kako bo ta zakon prinesel mir na svet in la la la... Še enkrat samo zate - >


Samo zate >:D

Trdi ::

Firestorm ti pa si dej dve skatli cikov naenkrat v usta pa protestiraj

Hahaha, zelo posrečen predlog! :D
Trdota d.o.o.

sidd ::

@butch3r:
ne bit pikolovski...važno je da se vidi bistvo.

Še enkrat: vedno pravim vsakemu svoje, dokler to ne vpliva (slabo) na druge. Sicer sem to sedaj zelo slabo napisal, ampak mislim da se da razumet.
Ma se se bo vse lepo izteklo, ste eni spet padli na osebni nivo ;(
no idea for signature
signed
I

D-PaX ::

Tale emajl kroži. :)

Pa smo dočakali nov zakon o omejevanju kajenja. Vse super in prav. Veliko izmed nas bo prenehalo kaditi, nekateri ko bodo še preračunali koliko so se podražili cigareti z evrom tudi.

Družba se bo preselila iz jutranjih kavic v barih v zaprte prostore , več se bodo družili skupaj ob cigaretu, počasi se bodo začeli deliti na kadilce in nekadilce.

Tiste, ki bodo rade vlekle še naprej bodo spoznavale tudi večji delež kadilcev. Zato bomo primorani postati kadilci tudi mi. Dobrih, erotičnih in sexualnih žensk ( tu si lahko ogledate primer sexualne dekline =) ) bo vedno manj.

Čez leta nam bodo ostajale samo še pridne deklice, ki bodo zjutraj zbujale ob petih, hodile laufat, zjutraj pojedle ovsene kosmiče, se napravile ovile v šal in 102 cunji ter odšle na fax.

Tam se pridno učile po poti domov bodo spotoma kupile kefir. Ko bodo doma se bodo učile, napisale 2 emaila svojem profesorju.

V glavi bodo imele le kariero, ustvarjalnost in denar. Lulika, poželenje, in naravni zakoni pa bodo počasi pešali ob strani. Začne se depresija, užaloščenost, osamljenost in to pripelje v svet alkohola, mamil, gangbangov, odklopu vendar to je dolgotrajen proces. Skratka lepo od njih, da skrbijo za zdravo prehranjevanje in zdravo življenje.

Skratka pojdimo k bistvu.

Petek zvečer je bil in nisem vedel kaj bi sam s seboj. Odpravil se po barih in opazim, da so v enem izmed njih že namestili kadilnico. Se vsedem normalno k šanku, naročim Laško srkam po slamci in gledam naokoli. Sam retarded folk ob soku niti ene prave sexy biatch v celi kafani. Oči se mi ozrejo v kadilnico. Notri dve sexy prasici ža od daleč se je videlo. Usnjena kikla, ki je segala samo čez rit. Vlečeta cigaret kakor nori in si ga podajata. Prva mi je padla v oči že iz šanka podobna je bila tejle Evi Horvat.

Naročim še 1 laško in oklevam ali naj kupim marlboro brez fajrcajha. Nič strasti so me privabile naročim naročeno. Zbiram pogum kako naj se odpravim v kadilnico in kako naj začnem debato. Seveda sem vedel da bom izpadel n00bie kajti kadil sem v srednji šoli potem pa dolgo časa ne.

Eksam pivo in se odpravim. Pulz mi naraste na željeno vrednost za kurjenje LDL holesterola. Ravno zaslišim prelep komad od Nuše derende Modro morje kateri mi še bolj požene misli in domišljijo v tek.

Pridem pred kadilnico. Rdeč gumb mi pravi PRITISNI ME. pritisnem in vrata se odpro na hitro. Skočim v prostor majhen 2×2m. Pogledam predse in že me poskenirata z očmi.

Čao pozdravim. Zleknem se blizu njiju in onedve načenjata debato kakor da me ni notri. Odpiram zavojček cigaret kakor da je moj prvi. Seveda se spomnim da nimam česa za prižgat. Pocukam prvo grobo za rep na glavi ta pa se pohotne obrne z iskrijajočimi se očmi.

Pogled mi sega na njeno ritasto rito. Komajda uspem izvleči cigaret iz škatlice deklica že zapali brener. Zacini mi cigareto in že se mi približa druga. Povlečem cigareto se obrnem da bi prijel laško nakar se obrnem in tetici se držita za lev jošk druga za rit in igrata z jezičkom.

MmMMm oči se mi posvetijo. Takoj pomislim na našega ministra, ki je sprejel zakon. Sva čast njemu =) Omenim, da imam dnk v daljnem kolenu od črnca. Takoj pomislita na white nigra.

Z žepa potegnem alu folije za temnenje šip. Namalam čez šipe in ko končam sta že slečeni obrnjeni z rito nazaj kakor tale deklina. Druga prijela korenjaka ga pošteno oblizala kakor magnum, ki je poletel prvi v rit, ki je že pohotno čakala sunek. Iz drugega žepa potegnem ključavnico zaklenem kadilnico in tri ure smo se orgirali. Nenormalno sta se hotele igrati. Nenasitnice nenasitne.

Zato lahko iz prve roke povem nekaj plusov in minusov kadilnic :

Minusi :

Potrebno bo urediti kanal po katerem bo prihajala pijača. Naročiš prek lcd ja na ekranu in pijača prileti do kadilnice. Odpreš odprtino pobereš pijačo ven in to je to =)

Lahko bi namontirali noter še kakšne stole oz. pripomočke za gangbanganje. Roče, držala na stenah, mogoče 2 bangarja od vrat.

Lcd z erotičnimi filmi. Popestritev orgij

Obvezno nalimat zatemnilne folije na šipe da n00bi ne špegajo kaj se dogaja notri.

Še sam sem začel kaditi zato predvidevam da zakon ni bil uspešen.

Plusi :

Na hitro spoznaš hude bjačez v zelo utesnjenem prostoru in z nekaj sreče in pravilnega pristopa na hitro dobiš to kar si želiš.

Spolna sla in domišljija se bo širila na račun tega in obisk lokalov z kadilnicami se bo povečal.

Skratka če zaključim sva čast zakonu in kadilnicami saj notri prevladujejo sexy bjačez, ki rade vlečejo =)



In vaše kajenje in dogodivščine z kadilnicami ? =)
Paxy

'FireSTORM' ::

FireSTORM, sedaj si pa že od sile smešen. :D

A na čik in kavico se gre za tri minutke? A ja?

Kolikor jih jaz poznam, za manj kot pol ure praktično noben.

Zimske gate znajo priti prav...>:D

Več kot tri minutke ne rabim da stopim ven in skadim enega ter se vsedem nazaj not. Sicer pa če bo tak toplo pozimi kot je bilo do zdaj potem pa bo itak luksuz zunaj :D
Those penguins.... They sure aint normal....

WarpedGone ::

Vsaj malo kulture prosim. Je še to preveč?
Zbogom in hvala za vse ribe

Calligula ::

Gosticem se bo posel povrnil, firmam bo porasla produktivnost, ker konstantne cik pavze ze po statistikah le to opazno zbijajo, ljudje bodo bolj zdravi, cez cas bodo kadilci itak nehali sitnarit, ker pav vsaka sprememba boli predvsem na zacetku.

Kar se tice zapiranja v skupinice pa tega ne ocitajte v krivdo nekadilcem. Sami ste bedni in pricakujete, da vas bodo drugi vohali, ce naj vas imajo v okolici.

Ce vztrajate pri vedenju, ki vas vodi v zdruzevanje v majhnih skupinicah ste za to krivi sami.

So pa kadilci, ki jih poznam presenetljivo dobro reagirali na zakon pa itak se vsi probajo tega sranja resit samo moci ne zberejo.
Zgleda, da vsaka zunanja stimulacija na nek nacin dobro dene.

ferbec ::

Predraga kadilska druščina (nekadilski tale komentar pač ni namenjen) - če imate res takšne težave s tem, da od zdaj naprej ne boste več mogli popiti kavice in zraven skaditi svoje cigarete , pač ne greste v lokal na kavo brez cigarete.

Stvar je zelo preprosta - kadilci pač prenehamo hoditi v lokale za en mesec ali dva, v tem času bodo lokali zašli v finančne težave, ker nekako dvomim da bodo lahko preživeli ob tistih petih nekadilcih, ki bodo sedeli v zaprtem prostoru ob ledeni kavi.

Tako bo pač gostinstvo zašlo v težave, zato ker ne bo denarja, ker pa je denar tesno povezan z oblastjo, bo oblast že poskrbela za to, da bo začel denar spet pritekati - s spremembo zakona namreč.

Če se res počutite tako zatirane in nemočne, je čas da kaj tudi naredite proti temu, ne pa da samo objokujete svojo žalostno usodo, zato vas pozivam na BOJKOT!! >:D

...pa bomo videli na račun koga živijo lokali... ;)

No, pa še eno stvar pozabljate dragi zagovorniki PROTIkadilskega zakona - Slovenija namreč ni ne Irska,ne Anglija in ne Italija, ne po standardu, ne po mentaliteti, ne po geografski lokacij .... na žalost se še vedno nahajamo na Balkanu, kar prinese določene navade s saboj....skratka zakon ki deluje tam, pr nas ne bo deloval...

zavajon ::

Nekega dne bodo prišli tudi po vas.>:D
http://www.dnevnik.si/kolumne_komentarji/kolumne/260986/

WarpedGone ::

Nehajte z osebnimi obračuni. Če nimate kaj konstruktivnega za dodat, ste lahko tudi tiho.

Opomba: brisano nekaj zbezljanih postov.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Calligula ::

Jaz se strinjam, da je ta prepoved rezultat nesposobnosti politike in drzav. Sposobnost bi pokazali, ce bi zradirali to industrijo in po tej poti preprecili kajenje. S strani industtrije. In to ze zdavnaj.

Ne pa da vam danes vsem ranljivim jemlje pravico do tega, da vas industrija zlorablja do onemoglosti.

Naj kar prihajajo nekega dne po kogarkoli od nas. Kajenje so odpeljali, ker niste imeli argumentov za ohranjanje le tega.

Zgodovina sprememb…

zavajon ::

Tobačne industrije ne zradirajo zato, ker prinaša veliko denarja v državne blagajne. To pa koristi vam "neranljivim", in se lahko mirno še naprej vozite z avti, bašete z dunajskim in pomfrijem, sončite,...;)
lp

Calligula ::

Ne, zdravstvena blagajna zaradi vasega pesajocega zdravja odnasa vec kot prinasajo davki od te industrije, ohranja se brezvezen status quo politikov in funkcionarjev, ki namesto, da bi delali kar je prav in vodi k napredku raje visijo okoli stagnacije in istega stalega sranja, in to kar vi placujete v obliki trosarin trosijo za poslovne konference ipd in da denar izginja v crnih luknjah....

To je industrija brez inovacij in polna samega sranja, nategovanja, zlorab in folk ki jo podpira komercialno, politicno ali drugace dela skodo sebi in drugim. Kadilci se najvec prav z sesuvanjem lastnega zdravja in zdravja nekadilcev v vasi blizini.

In ne se spet tolazit. Kadilci ste sibki, ki vas morajo nekadilci v vasih odvisnostih tolerirat. Kupujte si ultradrage cigarete brez dima pa zastruplajte samo sebe, placujte visjo zavarovalnino pa je. Pol na osnovi takih enakosti pa bodite glasni o svojih pravicah.

Nekadilci smo pa vljudni, ker vam v zameno ne prdimo v obraz. Pa bi vam lahko, da bi bile zadeve izenacene.

Pa malo neprijetno met navado ali odvisnost kjer te industrija skoraj kot preko daljinca vsakih nekaj minut useka tako, da si moras enega prizgat. Kot da si od nekoga kuzla, ce se malo grdo izrazim. In to se placujes in se ponosen si na to.

In ste nekateri na to ponosni v smislu, da nekomu prinasate denar. Spet ta ponos, da ste za nekoga ovce, ki jih je treba strizt do smrti.

Zanimivo na kaj vse je lahko folk ponosen.

Zgodovina sprememb…

Calligula ::

To vase razmerje z tobacno industrijo lahko mirno nadaljujete na nacine, ki nas ostalih ne motijo. Ceprav ste za zdravstvo ful drazji od nekadilcev in za vas placujemo vec.

KLIK

Svoj povodec lahko mirno pustite v rokah industrije se naprej in to razmerje, ki vas navdaja z ponosom zaradi zakona ni uniceno.
Sem preprican, da vam v najkrajsem casu za vaso odvisnost razvijejo tudi podobne izdelke prav za h kavici, da tobacni in kofeinski lobi dosezeta se kake sinergije ane... da se se lepo ekonomsko pozitivno slisi.

Veliko lepse kot se slisi bit kuzla neke industrije ane? Skrbet za sinergije industrije, ki zaposluje stotisoce. Tudi revne otroke ipd..

tomaz- ::

hehe, prav hecno vas je brat, hecno, kako se ponavljate in bluzite približno dvatisočpetstotriinšestdesetkrat ENOINISTO sranje... Pa dobr, zakon je tukej, kadilci ne kadijo več znotraj lokalov, nekadilci maste čiste, nezakajene lokale, zadeva je praktično adacta, ma ne, klele se vas najde enih par, ki boste očitno v nedogled gonil eno in isto... Pa sej ne boste sveta okol obrnil, lepo vas prosim. Vmes vas pa fantje in punce sprašujejo, kako naj kej inštalirajo, kje naj kej najdejo, zrihtajo.. A ni ta forum prvenstveno nekak temu namenjen ( SLO_TECH?? ) ??? Dejte rajš mal tem fantom in puncam prsluhnit, pa gremo zvečer skup na pir, nekadilci boste veseli, kadilci bodo pa tud preživel.. V glavnem, mal strpnosti no, ne pozabte, zakaj smo tukej....:D

Calligula ::

Vcasih smo tukaj tudi, da folku, ki ma sesute proritete in perspektive kdaj postavimo stvari v novo perspektivo.
Ker res ze dolgo razen v tej temi se nisem slisal koga, ki bi se hvalil s tem ,da ga nekdo nateguje, zlorablja in molze.

Skratka tukaj jaz vlagam mojih 50 centov in pol ure za mogoce tistega enega, ki bo to, ce bo to zastekal.

Ker se ne gre samo za kajenje ampak tudi za zdravo pamet. Ta je pa prav tista, ki omogoca tudi racionalne nakupe opreme, sestave racunalnikov ipd..

Pa a se ne ves, da kadilci vrzejo letno stran denarja za ne le en ful dober racunalnik. In zmotno mislijo, da so oni ta denar kam vlozili. Industrija ga precej obdrzi zase, kar gre v davkih drzavi pa ne povrne zdravstvene skode. Zdravstvo je ful drago. Tko da tudi nekadilci to preko davkov not prinasamo in subvencioniramo. Skratka treba pravo sliko prikazat, da se nehajo oslarije pisat.

tomaz- ::

mah, ne vem, ne vem.... To je tko, kot če bi Tone Janezku, ki je navijač Olimpije, razlagal, kako je Slovan najboljši team in naj zanj navija, Janezek pa bi glih kontra nabijal Tonetu... Štekaš?

Če pa pozabta vse skupaj, pa gresta na pir, bosta najboljša prjatla, sam ne se mešat u to , ker je boljši.. Imasta pač SVOJ PRAV... In verjemi, ne verjamem, da ti bo uspelo koga "razsvetliti", pa čeprav ti dam prav!!!

Calligula ::

Jaz nega sploh ne dojemam kot tekmeca. Ker ne navaja argumentov, kjer pa jih skusa seka mimo uradnih statistik in navaja neke po domace prirejene kvazi podatke.

To da kadilec misli, da nekadilcu v drzavni blagajni dela presezek je komicno in tragicno in je pac treba temu naredit konec. V dobro njega samega, tistih, ki realnih podatkov ne poznajo in tistih, ki pravih predstav nimajo.

Tega koliksen je ekonomski izpad zaradi cik pavz tudi namerno sploh se nisem sel globje opisovat, ker se nima smisla.
Ker ta tema res ni namenjena izobrazevanju ampak sprotnemu zbijanju teh zadnjih obrambnih mehanizmov.

Ampak dejansko vidis, da folk nima predstave kaksno je dejansko stanje.

Verjami, da bo nekaj kadilcev, ki to berejo dvakrat premislilo preden bi podobne argumente se kdaj uporabili v kakem pogovoru.
Folku je treba samo pocas podajati resnicno stanje pa je. Ce pa ne ve, da seka mimo pa lahko se mesece in leta po nepotrebnem slepi sebe in ostale.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

kajenje ni potrebno družbi - je popolna izguba
tako kot alkohol ali streljanje kozlov

da kadilci prinaašjo denar je enako kot bi rekli da ljudje ki se zaletavajo z avti prinašajo denar državi od kupljenih avtov

fora je v tem da gre denar in energija v nič - v dim
in tu ni nobenega zaslužka, je zgolj izguba

kadilec pokadi cigaret v življenju za eno stanovanje recimo

kje je tu dobiček

stanovanje je šlo v zrak...

družba nima nič od tega

dukenukem ::

zdj čakam še samo to,da edn reče ,da nekadilci nardijo veliko več na šihtu,ker nimajo čikpavz :\

VolkD ::

True !

In zdaj bodo še več, ker ne bodo živčni komaj čakali na novo dozo droge.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

ferbec ::

Ja itak...
Kadilci smo itak odvisniki, še huj k uni na igli, sam o tem razmišlamo cel šiht, kako bomo do nasledne doze droge pršl....bullshit, kej tazga lahko pride sam iz ust nekoga ki ni nikol kadil, sej taki so itak najbol pametni, ko zadeve ne poznajo, a obenem pametujejo - risus abundat in ore stultorum!
Nedotakljivi nekadilci pa itak nimajo sploh pavz na šihtu, so k roboti, oni itak sam delajo in delajo, pridni kot mravlce, ko je cajt za malco se pač spravjo za tiste pol ure nekm zato kr pač morajo...kaj naj rečem, delodajalci zaposlujte nekadilce, kadilci itak cel cajt sam na drogo mislmo...:\
Sej res, zadne pol ure glih tuhtam, al bom mamo prodal al staro mamo, da bom lahko prišel do naslednjega odmerka...

volkec ::

nekadilci nimajo odmora za pitje kave? :D

Buggy ::

Morda smo celo na racun cigarete bolj produktivni :)

Matev ::

zaradi cigaret ena proizvodna delavka ne kupi stanovanja svojemu optroku - ker ga je zakadila

kako naj mu to razloži?
predlagam da mu reče: da je bila marljiv član družbe in da je ustvarjala dobiček za druge ter da je dejstvo da otrok ostane brez stanovanja nekaj kar mu lahko samo dobro dene

heh

zavedite se kadilci da mečete denar skozi usta - skozi dim
tako kot alkoholik skozi grlo - v kozarec in iz njega

odvisnost je pa taka da se tega niti ne zavedate - mislite da ste carji

volkec ::

Kaj pa ljudje ki kupujejo vsakodnevno žvečilne in jih žvečijo par minut in potem zavržejo. Uh stran vržen denar, lahko bi si kupil hišo v 3-eh letih :))

Matev ::

matematika ni ravno tvoja vrlina

MTm2H37rqt7B ::

Matev, izracun prosim....

zavajon ::

@Calligula:
Jaz kadim že kakih 25 let, na bolniški sem bil zadnjič l. 1987 zaradi vnetja slepiča, pri zdravniku sem vsakih 5 let na sistematskem pregledu, ker to zahteva zakon, k zobozdravniku hodim privat zaradi znanih razlogov.
Toliko o molzenju zdravstvene blagajne.
Kar se pa tiče višje zavarovalnine za kadilce pri zdravstvenem zavarovanju, se strinjam, ampak pod pogojem, da zavarovanje ni obvezno. Jaz sem morda res do sedaj že pokadil kakšno stanovanje, ampak eno je šlo tudi za tiste, ki se nažirate s pohanimi zrezki, pomfrijem in kokakolo (oz. so se, kajti po infarktu so na strogi dijeti :D).
Če še ne veš, živimo v kapitalističnem sistemu, kjer je lastnina "sveta", zato lahko jaz svoje stanovanje pokadim, ali pa tudi zažgem (seveda ob upoštevanju varnostnih predpisov).

lp

Buggy ::

Pa ko bos ze pri delu, naredi izracun se z dvema kavicama na dan, pa razliko v ceni med Frucem in vodo iz pipe, pa olivnim oljem in merkatorjevim trademark oljem, .....

Matev joj prejoj, nehaj ga no biksat.

Mislim, da ima delavka v proizvodnji kaj drugega za misliti in planirati, kot to da bo "zakadila" otroku stanovanje mislis da ne? Pa verjetno so ji to lahko samo pobozne sanje, kot se marsikaj drugega, ki si ne more (vec) privoscit.

Matev ::

Pa verjetno so ji to lahko samo pobozne sanje


kar zgovarjite se
in tolažite z traparijami


boste že enkrat spoznali da je kajenje metanje denarja v zrak

ali pa nikoli

Buggy ::

Saj ne trdim, da kajenje ni metanje denarja v zrak (dim). Vendar kot se prenekatera razvada, navada, luksuz, ce zelis je to moja odlocitev, kako upravljam z druzinskim proracunom - ali pac ne in se bo kdo kmalu se ob to spotaknil.
To kako upravlam s svojim denarjem ni bistvo te teme in tudi ne tebe in tebi podobnim zagovornikom. Pika.
««
37 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobačni zakon in biljardnica na Parmovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666502 (4906) Beli_Zajcek
»

Zakon o kajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1219747 (7345) CWIZO
»

Prostori za nekadilce v gostinskih lokalih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1167177 (6019) #000000
»

Prepoved kajenja v SLO ?? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21513019 (10117) BigWhale
»

Pasivno kajenje ali pasiven Cukjati (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
946996 (5577) poweroff

Več podobnih tem