» »

Wireless broadband router Linksys WRT54G, hitrost prenosa in DC++

Wireless broadband router Linksys WRT54G, hitrost prenosa in DC++

Shatzy ::

Dva vprašanji, na hitro:

1. Kok je maksimalna hitrost (realna, v kilobajtih) pri wireless povezavi?

2. DC++ mi ne najde ničesar, kljub temu da je povezan na hub. Kje v nastavitvah omogočim povezovanje DC++?

Mislim da je ta Linksysov router splošno razširjen, in močno upam da se bodo javili uporabniki, ki so imeli podobn problem.

LP,
Ali

farko ::

dcc+ moraš tudi sam ponudit določeno količino da bodo tudi drugi lahko od tebe downladali to je mapa sharing za upload in tam mora biti kljukica.In več ko daš na razpolago toliko ti potem odpira.Men vleče dol čist različn celo v bajtih kar se pa tiče najhitreje pa je 400kbs povprečje pa okoli 165kbs odvisi kako hitro povezavo ima tist od katerega vleče dol.
farko

Shatzy ::

OK, slabo sem zastavil vprašanje. Še enkrat.

1. Kolikšna je maksimalna hitrost prenosa podatko pri omenjem routerju (g wireless, 54mbps - ta cifra me mede - a so to biti al byti; kolko je realna hitrost prenosaa v kilobytih?

2. Tut sharing ni problem, ker sharam 18 giga. Ni velik, ni pa tut mal, in vem da več ko šeram, bolj je pipca odprta. Problem je, ker v routerju ne znam odpret tega protokola in vrat, ki jih DC++ uporablja. Zato bi rad da se javi nekdo ki ima doma wireless in uporablja DC++. Pliz, anyone?

ERGY ::

Hitrost je lahko taka kokr mas maximalni download. ODvisno je od tega kolko ma uporabnik na drugi strani upload. Odprt moras seveda porte visje od 1024 udp/tcp. Priporocam 141x in izbrat active v nastavitvah dcja settings > general > connection. In sharing ni nic odvisen od downloada in nehajte ze prbijate neumnosti :) Sharing je pogojen s tem ce sploh v hub prides in stevilo slotov kar pa nima nic z hitrostjo :)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ERGY ()

tec ::

Na routerju nastavis tko kot vidis na sliki. Pod IP pa vpises naslov od masine, ki hoces da uporablja dc++


V dcju pa nastavis tkole. IP pa vpises zunanji, torej tist k ti ga je dal ponudnik.


Hitrost preko wlana pa presega povezavo, ki jo bos lahko dobil na dcju, tko da nimas kej skrbet, da ti bo zaradi tega dc pocasneje delal.

Shatzy ::

A pa to dela tut na dinamičnem IPju? Potem je pa še en problem...če jest mojmu kompu določm IP, a mi bo wireless delu tut na ostalih wireless mrežah, če bo meu IP določen?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793565317 (2146) c23po
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896484029 (34165) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425490 (8774) Freakylion
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338905 (39361) ignats
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7222200 (9168) betko007

Več podobnih tem