» »

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

««
2 / 72
»»

Gandalfar ::

da je server odsel v vecna lovisca ane. Kaj je tako tezko tuki razumet?

Xplicit ::

ja ok, sam to napise za te IP-je k ste jih vi naisal/s katerih vi skoz dl-jate

Gandalfar ::

glej dej si dol tarod mod pa je potem vseen ker server uporabljas ker si clienti itaq med seboj izmenjujejo informacije o drugih virih pa o drugih streznikih

Xplicit ::

kaj in iz kje?

pa ce lahka mal bl tko laicno razlozis, zato k se glih ne spoznam u iner dobr na tole (sm pac zaceu z napsterjem in koncau na kazaa).

Gandalfar ::

Xplicit ::

ja to sm zdej presnel cez une fajle od emule, sam se vedno mi javlja za te serverje da IZGLEDAJO MRTVI

AnDr3j ::

pozdravljeni
jaz mam pa poroblem z edonkeyem. Bilokateri server hocem konektat, ne gre.
napisa sam Can't connect (pac keri server je)
kaj je narobe s tem?

pri overnetu pa lepo najde kar iscem vendar potem noce dljat. Pise samo "looking".
Lahko kaj glede tega ker sem na racunalniku ki ni direktno povezan na net? Sicer sem porte v nastavitvah za omrezje odprl samo se vedno ne dela.


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnDr3j ()

R0K ::

Mene pa še zanima naslednje.
Klikneš pač na en server, pa napiše da pošilja željo za vstop. Kak dolgo naj bi to pošiljalo? Ker do sedaj mi je sam server na hitro odvirnu (da lohk grem notr) drugi pa sploh nič, ampak seveda da so dead.

AnDr3j ::

ok zdaj je na overnetu vsaj zacelo dljat...vendar 1kb/s...imam povezavo 256/64. A je to obicajno al moram se kaj nastavit??

||_^_|| ::

Gandalfar: pa tale tvoja zadevica kej hitrej dela?

Gandalfar ::

menda hitrej dela zarad source sharinga .. morte probat. Ziher je pa lepsi kar se GUI tice..

vmlejnik ::

jst mam pa adsl ta navadn paket... pa glede downloada se ne pritozujem (vedno okol 100kb/s e-mule), mam pa cudno nizek upload ceprav mam nastiman na 0, mi zmore najvec 11 najvec 12 kb/s, drugim v standardnem paketu stvar normalno deluje na 16 kb/s. A mam mogoce linijo tako da ne zmore vec?

Mam pa se eno vprasanje kaj je ta emule tarod 3c? V cem se razlikuje od navadnega? LP vsem

Fury ::

pad dni nazaj so vsi tavelki serverji ne vem tocno zakaj porte zamenal.. in so bli pr men tut usi mrtvi.. tko da dodajte na novo iz nove liste pa bo..

Ce si pa za firewallom pa mors met odprt TCP port 4662, dobr je tut met odprte UDP porte od 4665-4670, da ma emule plac da se konekta na serverje... ceprov je zdej carsko k ma source exchange :)

Fury ::

sej ti vse pise v change logu... beri clovek.. tarod 3c ROOOOOOOXXXXX samo sux k se je clovek odpovedu nadaljenmu razvoju :(

Tr0n ::

Ne vem, meni donkey cisto ok dela. Samo treba znat tweakat in serverje redno updejtat.

[D|g|t] ::

men tud neki donky j*** ! Can't connect on this serv. (neki tazga - pa celo uporablam donky bot) pa to napise cist pr vsakemu! Kako vm rata da sploh kj dol vlecete. (sploh pa 60 -80 kb/s) Kak vm to rata. r men se nikol noce konektat na serverje pa to????........... Ka morm narest spljoh da bo delal? (ce se sploh splaca pr edonkyju).... enim je ta donki najbl the best enim ne.... drgac pa jest nism nikol dozvel da bi bil donky carski (mybi zato ker ga ne zanm uporablat pa to).... lepo bi prosu za kaka navlodial..... thnx

Gandalfar ::

za zacetek uporabi eMule tripod verzijo katere link sem dal malo visje. Potem pa porocaj o rezultatith.

BTW: je se kdo kaksen drug mod stestiral?

Daniel ::

Hm, kako naj človek pride na Silent Bob server? Ali pa še kateri drugi uporaben server, vsi ostali so nekam bolj pusti.
Uporabljam pa ta Tarod mod.

Sem čist frišen v tem

LP

[D|g|t] ::

hvala wm za mulo. je ser bolsa od donkyja. zdj bo treba najdt se kake gut serverje..... :)

globoko grlo ::

men se 22a sesuva a XPjih, vseen ker mod, tarod's modi so bli res kul, škoda k ga ni več

zdejle mam 22b UMod, zadeva nekako deluje

še ene par URLjev k jih pastate v update/osveži server.met from URL

http://server3.hostpoint.ch/~tuningsc/s...
http://www.srv1000.com/z12/server.met
http://ocbMaurice.dyns.net/pl/slist.pl/...
http://ed2k-met-1.hopto.org

ta tret, ocbMaurice... mi zdejle ene par dni ne ddela, itak mate pa v prvih dveh vse serverje

pa važn je da se nekam konekta z HI IDjem, ker pol itak po vseh serverjih išče, tko da vam ni glih treba bit na silentbob al pa gruku, al pa ada.netu konektani, pa mal potrpljenja pa bo

UL limit more bit maksimalno na 70-80% vaše zmožnosti uploada (adsl komfort 32KB/s max = UL limit 20KB/s, lahko tut več probate)

pa z max connections ni treba pretiravat, ene 1000 al pa 1500 je več kot zadost, preveč konekšnov ti zafloda linijo in pol nč ne dela

max sources per file puste tko k je

pa v properties mejte obklukan pod servers vse klukce razen "auto-update serverlist at startup" pa vam ne bo treba serverjev nikol več updejtat

če hočte updejtat server listo avtomatično ko zaženete mulo obkljukejte v serverjih "auto-update...", pol mate v direktoriju eMule en falj adresses.dat, tm not lahko skopirate URLje in to je to

tole mal tko z glave pišem, tko da če komu ni kj jasn nej napiše

globoko grlo ::

aja, še tole, win9x userji nej majo max conn največ 500, še to je preveč, ker sami vinsi niso sposobni vzdrževat več konekšnov, medtem ko NT winsi zmorejo tud več

Gandalfar ::

Sej vem da je to morda velik za zahtevat ampak ce bi bil kdo tolk dober pa ko bo opazu da pride nova verzija Emule ven da napise neki v tem smislu

Danes [datum] je prisla ven nova verzija eMule Y.XXbbb

pa morda ce se ti da se copy/paste changelog. Bomo hitreje vsi na novejsih verzijah kar pomeni posledicno tudi boljse delovanje omrezja za vse nas.

[D|g|t] ::

mene ful zanima kako sploh pridete na silent bob 1 in 2 pa ada net??? men vedno naprise (tud pr vseh) pošiljam zeljo za vstop in pol ninic.... thnx

Blue3D ::

Koko imate nastelan port 4661 ali 4662 ?
Jaz sem imel 4662 pa se je se vceraj skoz connectal
danes pa ne. Z 4661 pa dela ok.
imam 512/128 snema nekje od 20 - 30 KB
odvisno koliko stvari vlecem naenkrat dol.
up pa 9-10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blue3D ()

Tr0n ::

Ne razumem, zakaj morajo bit ravno tocno doloceni serverji?

Saj prenos podatkov ne poteka preko serverjev, ampak direktno preko uporabnikov. Serverji sluzijo zgolj za izmenjavo imen datotek, infomacije o drugih userjih, iskanje in podobno.

Hiter server ne pomeni hitrejsega prenosa, prispela le k hitrejsemu iskanju userjev in datotek po serverjih. Iskanje se izvaja po vseh serverjih, ki jih ima donkey v listi.

bigk ::

Globoko grlo, ali mi lahko poveš katerega ponudnika imaš (kabel, ADSL,...) in kakšen naj bi bil prenos po pogodbi oz. v teoriji?
l.p.

//bigk K

Kaboom ::

11/13/02 10:24:24: Error while connecting to 140.113.27.183 (140.113.27.183:1080): 10061
11/13/02 10:24:24: Fatal Error while trying to connect. Internet connection might be down

to dobim z novo mulo v win2k medtem ko se v njih donkey poveže. v win98 mi nova mula deluje normalno ampak bi rad mel več connections... in tudi če zaženem inštalacijo iz win98 v win2k mi ne dela, tak da niso krive nastavitve v programu... kaj mi je storiti?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Wolverine ::

Kaj imate tudi vi kdaj corruptan file-ko ga finalizira napise corrupted in npr namesto 700Mb je 810mb, 760mb...Kaj naj potem s taksnim fajlom, ker se mi ga ne da se 1x dol vleci?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

globoko grlo ::

biqk
komfort adsl, teoretično 2Mbit/256Kbit
praktično vse do 250 KB/s, UL pa lahko tudi polnih 32KB/s

kar se pa večjih fajlov tiče, se dogaja, sam ni pene, to so sam deli fajla ki jih je mula še enkrat prenesla in se pač štejejo zrave

globoko grlo ::

kaboom, probej se s porti mal poigrat, če prov vidm maš 1080, lahko da ti FW kj blokira

Wolverine ::

globoko grlo: ja samo kako pa potem to spraviti na navaden 700mb cd?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

ni pene, mula ti sam kaže kok podatkov je prenesla, fajl bo že tok velik kot je original

[D|g|t] ::

a kdo we zakaj men sam posila zeljo za vstop, pa se nikamr ne poveze??
mam pa kablca 512/128 pa uporablam zone alarm

MI_KO ::

Thanx za eMule!:D :D Zadeva je carska!!!

Sicer DL zaenkrat še ni bil nad 20, konst. 15 (@normaln ADSL), samo je že to amerika napram donkeyu! (pri istih fajlih max 15 norm. 0kb/s)

Sicer pa moje nastavitve zgolj kot informacijo:

Zmožnost dl: 96 ul:16
Omejitev dl:0 ul:8
port: 4662
Max povezav: 700
Viri na dat: max:2000 UDP:100 (ps. Kaj je to?)

Serverji pa tukaj:
LINK (najmanjša lista)
MI_KO

Kaboom ::

globoko grlo: port 1080 je port serverja za katerega sem jaz naredo copy paste, isto mi naredi za vse serverje na vseh portih...

Wolverine: če ti javi da je komplet posnet fajl koruptiran ga popraviš z zelo majhnim programčkom Donkey Doctor (hash-a na novo fajl, pa ga naredi pravilno) preberi navodila.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

[D|g|t] ::

hvala vam fantje za to mulo! koncn sm ugotovu u cem je blem! Ker uporablam zone alarm sm meu lov ID! pol pa sm nastimu da se naj obnas kot streznik (ko me je prasal) pol pa je blo vse gut!!! zdj mi vlece celo do 20 kbs

mato22 ::

Izšla je nova verzija Mule - o.22c.
Downloadate lohk krhttp://prdownloads.sourceforge.net/emul...

Prjatu ::

Verzija 0.22c je izšla že včeraj, tlele so pa še spremembe:

Here are the changes of this fix:
Dirus: Added a warning for windows 9X/ME users who set their max connections to high.
Unk: Irc:Added support so that two eMule clients can directly send ed2k links to each other.
Ornis: Show counts of Filenames at sources in the filedetails (Juanjo)
Ornis: Renaming filename of downloads (in filedetails) & cleanup name
Ornis: Copy Serverlink in popupmenu of the serverlist (Interceptor)
Merkur: Low ID sources are no longer exchanged
Merkur: reduced emule filesize
Ornis: Show filetype in Sharedfiles-list
Ornis: Tabs in preferences now translated (Interceptor)
Unk: Several IRC improvments and fixes
Dirus: Preview now works with extensions longer than 3 characters, fixed other minor issues related to extension length.
Dirus: Fixed bug where previewed file was not deleted when unable to spawn associated program.
Something else is controlling me!

matej97 ::

A mi ve kdo povedat kaj je ta Participation level na kazi? Vem, da je nekaj povezano z uplodanjem, nevem pa točno.

nintakiu ::

Mula je zakon,ampak mam en problem vrže me dol za servera včasih in se potem noče povezat če ga ne ponovno zaženem.Napiše nekaj takega;youre port 4661 is already connected to that server,please try again later.Kaj vas tud kaj dol meče z serverov.Ponoči je to ful bad,ko zjutraj pogledaš in vidiš da maš dol potegnjenih 200mb.

l-note ::

Tale participation level pr Kazi daje drugim uporabnikom, iz katerih ti nekaj vlečeš, vedt kok si bil kej priden. To pomeni, če si več podatkov downloadu kot uploadu, bo level nizek in s tem tudi download pri določenih uporabnikih, če si pa več podatkov uploadu kot downloadu, se ti bo pa part. level zvišu in stem tudi prioriteta na upload listi uporabnikov, ki ti dajejo fajle.

Razumeš??

MI_KO ::

kaj ve kdo kak je možno ta participation level malo navit? To ni mogoče, da dosežem komaj 40-50, pa sharam vse živo, neki frajerji pa majo tudi do 1000 pa sharajo samo 2-3 fajle (pa tudi več)?

||_^_|| ::

22c verzije ni več. ?!

mile ::

MI_KO : Vem da je deloval trik, da si zadeve downloadov od samga sebe. Omejeitev je le hitrost diska >:D

Gandalfar ::

dodal sem na vrh strani link do Kazaa lite, ki vsebuje Speed up in KL_Cheater, ki vam omogoca dviganje participation nivoja..

Zadnji tarod mod je na voljo na naslovu: http://tarod.sytes.net/eMule0.22c-Tarod...

||_^_|| ::

na sharereactorju je šlo ful folka iz ekipe:((

BaRtMaN ::

Ja, to sem tud jst danes opazu. Nekaj začetnih članov tudi. :'(

Sicer pa, če Tarod še dela mode, JUHU! 8-O

boha ::

SR is going down?! ;(

Gandalfar ::

PREBERI si najnovejso novico kjer pise da sr NE GRE down...

matej97 ::

Hvala za razlago tega Participation levela. Zanima pa me še sledeče, a ta Cheater deluje le na KaziLite, ali tudi na KaziDiet. V navodilih še piše, da si nekako shraniš ta level, ko imaš visokega. A ima že kdo izkušnje s tem? Kako dolgo rabite, da dobite visok level?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matej97 ()
««
2 / 72
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267108 (5534) Spc
»

težave z mulo in routerjem

Oddelek: Omrežja in internet
101922 (1704) Goldee
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559476 (7946) Eru
»

ADSL visoka hitrost??

Oddelek: Omrežja in internet
251756 (1122) BaRtMaN
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342504 (1778) cybermedo

Več podobnih tem