» »

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P

««
4 / 38
»»

globoko grlo ::

a je že kdo tanovo verzijo s.5.2. probal, sm jo snel pa se noče inštalirat, prav da me najde btdawnload gui.exe, če prov je

globoko grlo ::

pa nej mi še en pliz pove, če ve jasno, zakwa qurac mi zadeva uploada 70-80K, DLja pa 10-20K, če nej bi delal 1:1 nej mi še DLja 70-80K, uglavnem sm že mal sit te pizdariye, take fore lahko na muli gledam, ne pa klele

uglavnem če kdo ve a se da še kj nastavt, al pa intern.conn kj potwekat kr naglas povedat

lp

globoko grlo ::

matr sm jezn, zdejle gre za DL 3K in UL 70K, kr neki

Uros!no ::

Heh jaz sem UL omejil na 1Kb/s in downloada cca 50.. pred tem pa 1-5 :D

flipflop ::

Globoko grlo,a ti je cel UL zafilal? Maš še kak drug P2P zraven prižgan? Malo spusti UL,pa mora delat in ne 1:1,ampak boljše.

globoko grlo ::

cewlotn UL je 96K, ga ni zafilal, druzga p2p tut ne laufam,DL je tok počasn da je joj, zdejle (naslednji dan) je sicer mal bolš, mah ja, bo treba še vedno čakat na sdsl povezave pol bo pa bl kul

Samuel ::

@Tr0n
glede Bursta! mam 768MB rama, pa 2.53GHz CPU, pa se mi 99% "zgodi" pri treh, štirih odprtih torrentih! ;(

bo treba koncnoverzijo pocakat, ta je se beta!

Freelancer ::

Js sm po daljsem testiranju ostal na BitTorrent experimental :D

Tr0n ::

Jaz tudi. Zaenkrat se vedno ni boljsega klienta.

kerga dika? ::

se strinjam z Tr0n-om in Freelancer-jem. BT experimental je zakon :D :D :D

flipflop ::

To ni vec res. Si vlecem neko stvar dol ze dva dni,s hitrostjo 2-6 kB/s,skratka pocasi. Okoli dveh zacne vleci precej hitreje,okoli 40-60 kB/s,pa grem od doma in ko pridem nazaj pise PROBLEM CONNECTING TO TRACKER. Pa internet je kr crknu,ni delal nic,zdaj pa je net spet zacel delat,BT pa se vedno noce vlect. Restartam,nic.Se vedno ista stvar. Me zanima,a ta tracker pride nazaj? Ker si vlecem nekaj sploh ne starega,pa je 1GB ze potegnalo dol manjka samo se 400MB pa se mi ne da kje drugje iskat pa se tam vlect;((

Marsovec ::

Kaj uporablja kdo PTC-ja?
Zanima me zakaj mi filme in muzke normalno dol vlece ko pa dam kako igrco pa mi samo igro neha dol vlect drugo pa normalno dela?
PTC-ja sprobajte je tud vredu!!>:D :( :(

Gandalfar ::

kaj je PTC?

pivmik ::

Gandalfar:
Gugl
LP, Gregor GRE^

Gandalfar ::

ah... dobr, da zvem da je to bittorrent client :)

da vidmo ce je kaksna pametna linux verzija navoljo...

Tr0n ::

"To ni vec res. Si vlecem neko stvar dol ze dva dni,s hitrostjo 2-6 kB/s,skratka pocasi. Okoli dveh zacne vleci precej hitreje,okoli 40-60 kB/s,pa grem od doma in ko pridem nazaj pise PROBLEM CONNECTING TO TRACKER. Pa internet je kr crknu,ni delal nic,zdaj pa je net spet zacel delat,BT pa se vedno noce vlect. Restartam,nic.Se vedno ista stvar. Me zanima,a ta tracker pride nazaj? Ker si vlecem nekaj sploh ne starega,pa je 1GB ze potegnalo dol manjka samo se 400MB pa se mi ne da kje drugje iskat pa se tam vlect"

Ce je tracker down, to nima veze s klientom :). Pocasen download pa imas verjetno zato, ker prevec omejujes upload. Tolko kolko uploadas imas tudi minimalno download. Seveda je download ponavadi vecji kot upload, edino ce vsi omejijo promet na 5 kb/sec recimo. Ampak potem vsi pocasi dljajo in so si sami krivi :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

flipflop ::

Tr0n: upload mam na 0,torej neomejeno. Ampak mam paket počasen,64kbit uploada. Zgleda da so tisti ki so imeli celo verzijo nehali uploadat. Sicer je pe zdaj spet začelo vlečt ampak s hitrostjo 1 kB/s,pa še to le nekaj sekund.

CaqKa ::

hjoj...
ko boš zafilal celoten upload ti tudi download več nebo delal.
omeji upload na 5-6k pa bo špilalo boljše.

kanabis ::

Najprej se opravičujem ker bom za vas verjetno uporabil zelo butasto vprašanje, samo žal ni druge!
Sem si pobral bitt toren ampak zdaj mi ni nič jasno. Ko ga zaženem se mi odpre okno kjer je vse v rdečem zaradi errorjev. Sem našel tudi stran kjer so "linki" do raznoraznih stvari, in ko klikem nanj mi pač odpre še eno okno kjer naj bi začelo downloadati.
Vseni mi piše error glede uploada downloada...kje lahko vse te zadeve nastavim!
Post sem prebral samo je pisano za te ki osnovo že poznate tao nisem nič razumel!
Prosim če mi lahko kdo pomaga, lahko tudi na mail....hvala

flipflop ::

Pač je tracker nedosegljiv. Pustiš nekaj časa,pa bo že začelo. Se pa splača pravkar izdane stvari DL,ker starih večinoma ni.

JohnyB ::

Jest si dajme zdej dol ene dva filma s tem da so to 4 fajli sma dela res počas ( 1-5kB/s )!!! UL dela hitrej kar me ne mot, ker če enki jemleš je treba tud dajat. Sam je pa res fora da mi je sam Nerota dal dol s cca 50kB/s ostalo je res bl porazno!

Je pa res da ne uporablam nobenega programa, pač samo klik na bittroten fajl in gremo :D
Apple iMac

pivmik ::

BitTorrent se je že preveč razpasel.
Sedaj ko ga je začela uporabljat navadna raja bo postal isto hiter/počasen kot eMule in ostali.
Itak to sem že na začetku vedel.

Prepozno ste skočili na vlak, mu že zmanjkuje goriva!
Se pa je bilo lepo peljat.
LP, Gregor GRE^

OldSkul ::

Pri meni se isto dagaja, tud če ma en fajl 50 oz. 100 seedov mi snema največ z 100 kB/s, na začetku uporabe bittorrenta pa mi je snemalo tudi z 220 kB/s.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Predator ::

pa razširili so se določeni programi s katerimi ljudje omejujejo bandwidth programom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

flipflop ::

Bi rekel da je to največji problem. Sej ko bo enkrat par gigabitov uploada,ne bo več treba omejevat;)

karafeka ::

pa razširili so se določeni programi s katerimi ljudje omejujejo bandwidth programom


Hmm, a ni bitorrent v prvi vrsti namenjen novejšim filmom in nadaljevankam?? Pol je itak vseeno če folk omejuje pretočno hitrost, samo, da pusti odprt program pa je (več folka --> večja hitrost prenosa). Če zamudiš, si si sam kriv.

Če se pa lotite kakšne raritete, pol pa itak veliko sreče :) . Potem raje uporabite dc, se osebno zmeniš s uporabnikom (mogoč dlih ni tako hitrega prenosa kot pri torrentih, no pri meni se je tut že zgodilo, da sem mel maks. download (100 kb/s)).

OldSkul ::

Sem tudi opazil da če mam odprta dva Bittorrent clienta experimental, se mi po nekem času oba sesujeta in seveda ugasneta.To je precej nadležno, še posebej ker ne moreš prenašati več datotek hkrati.
Imam Win 2000.Upam na naslednje verzije Experimental clienta.

Tr0n ::

Heh, jaz jih mam odprtih tudi po 5 pa vse laufa bp.

OldSkul ::

Mogoče je to zato ker imam še E-mule odprto, bom probal še z ugasnjeno Mulo.

JohnyB ::

Ja sej jest sm imu tud 7 komadov odprtih !

Sam se mi pa zdi da kr fajn kur proc pa ram!

Koj na začetk je proc na 100% !!
Apple iMac

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohnyB ()

Fury ::

to je samo na zacetku ko hasha file.. nic novega.. tut emule to nardi.

pivmik ::

pa razširili so se določeni programi s katerimi ljudje omejujejo bandwidth programom

Če ne omejim uloada pol za začne downloadat ZELO počasi, to pa zato ker imam Adsl povezavo. Problem je v Asimetričnih povezavah, ki imajo malo uploada in velik download. Če bi imel simetrično povezavo bi lahko pustil brez omejitev. A jebatga.

Je pa avtor experimentala(in PTC) neumen da ne naredi upload v razmerju z download. Če omejiš upload n 5kB/s potem bi mogu tudi download se omejiti(recimo na 20kB), kot pri eMule/eDonkey.

Jazst pa vedno uploadam kolikor lahko.
LP, Gregor GRE^

Kriko ::

Instaliral sem navadno verzijo pa kot sem opazil nima nič za nastavljat ali se motim..samo to

Freelancer ::

Hja no glede avtorjeve neumnosti. BitTorrent je ze zasnovan tako, da manj ko dajes, manj se ostali pogovarjajo s tabo. Hitrost je pac odvisna tudi od tega, koliko je excess bandwidtha. Vec kot ga je, bolje za leecherje >:D

b0r1s ::

@kriko
ne, tisto je samo gui - tak nimas kej nastavlat..ce te kej vec zanima, je TorrentSpy precej uporabna zadeva, ker lahko vidis, koliko ljudi ima ta file v celoti, koliko jih pa ima samo del in potem taksnih stvari, ki jih noben nima v celoti sploh ne gres downloadat oz. si najdes drugega - prihranis dosti d/l cajta...

LP
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

Blisk ::

tegale BT je tok jebeno naštimat, da nimam volje!

Tr0n ::

Ha? Cisto nix ga ne rabis nastimat :). Samo instaliras, 2x kliknes na .torrent fajl in to je to :).

JohnyB ::

8-) hehe točn tko
Apple iMac

flipflop ::

Blisk,zdajle si ga pa pihnil8-) Si verjetno zamešal z mulo

Kriko ::

CyberBoy...najprej hvala...bi pa te prosil če mi še poveš čemu sliži BTeasy, da ga ne instaliram če ni potrebe!
Kaj je mogoče še kakšna stran za Torren-te razen suprnove?
Nekaj pa ne razumem glede downloada. Torej če želimo da BT deluje je potrebno pač pustit da tudi drugi lowdajo od nas, ampak kaj je treba pustit po končanem downloadu odprto okno od programa ali kako!
lp

JohnyB ::

Ja točn tko okn moreš pustit odprt da omogočš UL drugim!
Apple iMac

Kriko ::

Kaj po končanem downloadu lahko torej pustiš več oken ali ste opazili da bi kaj upočasnilo zadevo?
Pa zanima me če ste že dali kako zaevo v listo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

b0r1s ::

@kriko

Zakaj je bteasy dober ne vem (poguglaj malo - men se ne da)...ampak js ga ne rabim:D Uporabljam samo btgui + torrentspy in vec ne rabim...

Strani z torrent fajli pa je kar nekaj... na tej strani je par linkov do strani. Ne delajo vse, ampak je pa kr nekaj uporabnih med njimi..

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

Zgodovina sprememb…

flipflop ::

Ja,na rozici je res ogromno torrentov>:D

Še komu drugemu zadnje čase BT dela zelo slabo oziroma sploh ne?

Simko ::

jap, zadnje čase mi vleče z 1 KB ali pa sploh nič...čeprav je mnodo 'sourceov'... :(

jerko4 ::

Nj mi en lepo razloži kako se ta program naloži. Js sploh ne morm zdownloudat setup fajla piše:

ESTIMATED TIME LEFT: failed

ERROR:
arguments are -
- max_uploads < arg >
the maximum number of uploads to allow at once (default to 4)

keepalive_interval < arg >
number of seconds to pause between sending keepalives (default to 120.0

ja pol pa nč!

Rambo ::

A mi lahko kdo pove kje dobiti filme za BitTorrent? Kakšen link bi bil kar dobrodošel.
Tenks

Gandalfar ::

Odgovor na tale post bo pa znal bit zanimiv glede na nasa pravila :>

JohnyB ::

:P
Apple iMac

pivmik ::

MWHaHaHa!
Eko vam tukaj zanimiv postm ki se skalda s S-T pravili:
http://www.gametab.com/files/torrents.php
Imaš pa tudi poleg filmov tudi igre in druge bombončke.

Vse je možno, vse!
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()
««
4 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

&#181;Torrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4719624 (17553) roli
»

BitTorrent pohrustal &#956;Torrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115114 (12244) simnov
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354605 (3213) jan01
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714314 (9065) mgliha
»

Azureus 2.2.0.0 zunaj

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294442 (4442) zile

Več podobnih tem