» »

gradnja đamije!

gradnja đamije!

drek ::

ja jst sm zelo prot gradnji đamije kr semizdi da bo đamija posrala celo slovenijo predvsem me zanima kaj vi mislte:)

krucymucy ::

Jest tud! Ce rabjo pa đžamijo nej grejo pa dol nazaj tulit!!!

Medved ::

čim več đamij tem boljš za slovenijo, to smo tuki na eni temi že ugotovl:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

burekar ::

Ne vem, kak ste lahk tak nestrpni. Sem ateist, a še vedno pustim ljudem, da delajo kar pač hočejo, dokler me ne ovirajo.
40 000 ljudi je v slo muslimanske vere, a ne bi bilo prav, da bi jim lahko kdo v cerkvi koran bral in jih s tem naredil bolj miroljubne, namesto pa da bodo na naših cestah postali čaponi? A vi mislite, da so vsi muslimani talibani ali kaj? Ne, niso. Težite zarad ene same đžamije, ne pomislite pa na to, kak so kristjani svojo vero s krvjo širili okol?
Naši politiki sprejemajo globalizacijo, pa če nam to paše ali ne. Tudi sprejemanje drugih ver je ena izmed teh stvari.
Tipična krščanska vzgoja je kriva za to, da so ljudje nestrpni do drugih ver. Puste drugim da delajo kar hočejo, dokler vam s svojim početjem ne škodujejo.
A ko so nam pa Nemci Interšpare gradil in je s tem propadlo ogromno malih trgovin, ste bili pa židane volje?
Mal premislte, kaj pravite.

BC3 ::

kaj je to damija:(

Pepo ::

Bravo, Burekar! Se strinjam, najbolj zagovedne nacije so pustile muslimanom gradnjo kake dzamije na svojem ozemlju, tako kot muslimani pustijo gradnjo kake cerkve na svojem terenu. Normalno pa je, da naj jo gradijo v soglasju z urbanisti tako, da bo vsaj priblizno sodila v svoje okolje. Res upam, da bodo Slovenci brez posebnih tezav sprejeli takle kulturni kompromis.
Tehnika ljudstvu!

Thomas ::

Nobenega načina ni, da bi preprečili gradnjo džamije. Svoboda veroizpovedi seveda velja, demokratična ustavo jo MORA zagotavljati.

Pepo

> tako kot muslimani pustijo gradnjo kake cerkve na svojem terenu

To bi pa pomenilo več ali manj isto kot prepoved džamije. Zgradi katoliško cerkev v Saudski Arabiji - in mrtev boš, preden boš zasadil prvo lopato v tamkajšnji pesek.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

burekar ::

Thomas, v različnih državah imajo tudi različen način muslimanstva. V nekaterih sprejemajo druge vere, v nekaterih pa sploh ne.
To ni prav, pravzaprav je to tudi skregano s samim koranom. No, pustmo to. V državah, kjer je 10% pismenih, si je bolj težko predstavljat, da bodo znali vsi razumeti njihovo svet knjigo, če je še prebrat ne znajo.

Loki ::

BC3
Džaimja = muslimanska cerkev, ce se nis pogruntal.
I left my wallet in El Segundo

SkIDiver ::

Še Slo-Tech naj zgradi eno đamijo notr bomo pa molil:

računalnik naš ki si v mreži, posvečeni bodi tvoj zaslon, naj pridejo tvoji podatki zgodi se tvoja volja kakor na trdem disku tako na tiskalniku, daj nam danes naše liste in odpusti nam naše napake, kakor tudi mi odpuščamo tvoje zaradi slabih programov.

Amen:D

sketch ::

Jaz sem čisto za. Samo naj urbanisti nagruntajo pravšnje mesto in naj se jim omeji glasnost mudžahedinov (oz. CD playerjev:D) pa bo vse lepo in prav.

lp
s.
p.s. drugače pa je vse argumente, kar sem jih imel, približno povzel Burekar ^_^
Adapt and overcome.

Thomas ::

> V različnih državah majo različna muslimanstva

Povsod je en pofl z državno vero - posebno če je to Islam.

Povej mi eno saj nekoliko spodobno muslimansko državo. Kjer je OBLAST v rokah islamistov.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tolip ::

Prav v đamijah pridigajo fundamentalizem, zato ne govorit da so za islamski terorizem krivi nepismeni muslimani, ki ne poznajo korana. Bolj verjetno je, da znajo koran na pamet, kot veliko muslimanov. Poglejte samo na osebke odgovorne za napade v US, vsi izobraženi in sigurno redni obiskovalci đamij.

ilanium ::

Se strinjam s tistim, ki zagovarjajo postavitev đamije. Če sem malo sarkastičen: Če Slovenija vstopa v pravo tržno gospodarstvo, naj pač poskrbi tudi za konkurenco na področju religije. Konec koncev se za vsem skriva samo en ogromen biznis!

||_^_|| ::

ilanium: good point

Freak ::

Men je čist vseen! Sam da ne bojo hotl postat še manšina!

Hucho ::

Pri takile debati me zanima koliko ljudi je prebralo koran ?

Gandalfar ::

nadaljujte tukaj:
Trenja - DŽAMIJA:)??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prispevki za gradnjo džamije (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26448641 (44965) Ziga Dolhar
»

ĐAMIJA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60730093 (22059) KaiV6
»

Džamija v lj na cesti dveh cesarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27816252 (11795) Daedalus
»

referendum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10036098 (34593) Gr0unD Zer0
»

Trenja - DŽAMIJA:)?? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
60732566 (24972) kuglvinkl

Več podobnih tem