» »

NFS Underground 2

NFS Underground 2

1 2
3
4 5

T0RN4D0 ::

a ni v garaži tako da so vse nastavitve iste (v bistvu samo osnovni profili) ki si jih nastaviš in shraniš, da jih lahko pol spreminjaš? ne vem ker ne uporablam tega...

mx-5 je dobr avto sam na dragu pa sploh ne morem zmagat če niso vsi shifti perfect... ker je prov zamorjen avto čeprav nj bi mel 3,60s do 60 pa tko... ;( pa tud pol končna pr 220 kr neha pospešvat na dragu, na dirki se pa da z nitrotom 310 pelat :P al pa 300 000 nadrifat tud ni problem...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Paramedic ::

To morate pa ja vedet, če se rožicami ukvarjate, da moraš original exe spravit, da lahko nekoč patchaš!

Tilen: zdej moram pa testirat sam - en prej je rekel, da so vsi tisti setupi (Circuit, Drag...) enako nastavljeni, pa da si moraš sam nastavit, da ti je prav. Ti pa praviš, da si pred tekmo nastaviš tak setup, ki ustreza naslednji progi, ker so že nastavljeni za vsako. Bom ugotovil, kaj je res. Čeprav men kr univerzal zaenkrat še ustreza :D.
End transmission.

OrlyTM ::

Tornado Boy ... ce vozis z volanom (logitech momo), mas mogoc enak problem, kt sm ga mel jest ... dokler sm mel pedala nastavljena na combined axis mi avto ni su tko kot bi mogu, kr morilo ga je ... in pol sm ugotovu, da gre pedal le do enih 80% moci ... sm su v gonilnik, odklopu combined axis in nastavu v spilu za gas pac Accelerator, za zavoro pa Brake in odtihmal zadeva neprimerno bolj leti ...

mogoc se komu prov pride, tisti k furate z volanom...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

Grey ::

Kater tuning set je nastavljen po defaultu(npr. ko se vozim po mestu)? Ker jes sm spreminju neki za te različne proge pa me zanima kater mi velja...če grem npr. dirkat drag, a se avtomatsko preklopi na moje drag settingse al moram sam prestavt?

Drgač ga pa ni čez Hyundai Tiburon...1.6s do 100, aja pa btw Dynamo laže...pr tiburonu piše 2.še neki do 60mph...ko grem pa testirat je pa 1.6s do 100km/h WTF???

Tilen ::

Sam moras.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

dajte povedat to kak se naštela.. ker če morš ročno vse štelat potem tak lahko znorim :)

zdaj se menda že 25ič zajebavam z drag rejsom (onim ko med vlaki furaš)

Tilen ::

Ja tisti je tudi mene parkrat ... na koncu me je ene parkrat zasukalo. :) Saj gre, vec vaje pa bo. Drugac pa sem jih na startu vedno prehitel samo potem na koncu mi je zacelo zadek odnasat. Foraj e v tem da moras na koncu cim kasneje zaviti na idealno linijo. Npr. ce se vozis proti vlaku ne takoj zaviti ven pocakaj da se cist priblizas (skoraj zaletis) in potem zavijes ven. Avto je bolj miren in ne obrne te ko zapeljes v cilj oz na finalni skok pred ciljem. Je pa res da sta 2 taksna draga. No vsaj jaz sem mel. Eden je bil sponzorski, eden pa "kr tak" , samo sta pac bila oz en je bil v nasprotni smeri drugemu. Formula za uspeh pa je enaka. Perfec shifti in cim kasnejse zavijanje na idealno linijo.

Lp.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

ttole z čimkasnejšim izmikanjem sem tudi sam nekak izvohal :)

mi_c_ho ::

Kaj bi blo narobe, da sta dvojna rumena črta na cesti in pločnik v ovinkih ful nalomlena? Sm si naložu tanove omega drajverje z 4.10 pa ni nč bolš. Pa full screen AA je tud vkloplen.

dëych ::

Ta špil je totalna zmeda.:D Al mam pa sm jst tako zmedeno verzijo.:\

OrlyTM ::

po mojem si pa sam ti zmeden? :D

kaj pa je zmedenega po tvoje?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

darh ::

A mi lahko kdo pojasni kam se štejejo tisti "bonusi" ki jih dobiš za avoiding accident, za slajde ipd... -- kaj maš na koncu posamezdne dirke od teh bonusov??
Excuses are useless! Results are priceless!

Hair ::

To ti gre vse v nitrota. Po dirki pa nimaš nič od tega. Isto velja tudi v explore modeu.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

CaqKa ::

xbite: če nima upgrejda na NOS potem ti one točke ne grejo nikam :) sicer pa v nos :)

Grey ::

Kdaj se pa vsi body kiti odklenejo? Zdej sm vse dirke oddirku, sam še tiste so ostale, k so v garaži.

CaqKa ::

in kje vam izpisuje tiste neke procente kolko špila ste končali?

bajro ::

v spilu prtisn tipko T .. probajte se v krogu obracat boste dobival nitro al pa v rikverc pelat pa mal zaslajdrat :D .. ce se kdo neve naj na mestu proba prtiskat J pa K :))
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bajro ()

[BeN] ::

press key T :D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Fukomuko ::

Kater avto je pa najboljši? Trenutno imam Audi TT:)

PrimozR ::

SX al pa Miata. Pa hachi roku ga tut kr owna. Drgač pa pol kšn RX7/8 more bit hud pa skyline tut.

Chronoboy ::

Zadnji, ki ga dobis je Impreza WRX Sti.
Meni pise unlocked 100%, nisem pa dobu nobenega wide body kita:/
A ga dobis kot unique part?

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

trenutno zadnji avti ki sem ga dobil je audi tt. in v quickrace sem ga nabildal do konca kolkor sem ga lahko, ter ugotovil da v končni hitrosti oziroma v drag rejsu je favorit. okrog 26 sekund imam na onem drag rejsu letališču.
kaj naredi t?

PrimozR ::

Probi dobit še kšn bolši avto :D V enki sta Skyline pa Z OWNALA! Top speed sm mel 363 z Zjem.

roli ::

Kje so moji SAVE gami?
Sem gledal tam kjer je bilo napisano v postih na prvi strani pa jih nisem našel.
KJE SO?
HELP!
LP!
http://www.r00li.com

Chronoboy ::

C:\Documents and Settings\"tvoj user"\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

roli ::

Ja sem šel tako pa ni nikjer local setings.
Lp!
http://www.r00li.com

roli ::

Sem uporabil iskanje in našel.
Lp!
http://www.r00li.com

Chronoboy ::

Pravkar sem ugotovil da wide body kite dobis ko koncas igro (ne 100%).

_Dejan_ ::

No jst mam pa problem z NFSjom in sicer problem je da igrica po dolocenem casu kr zasteka, ucasih med voznjo vcasih v meniju in sicer zasteka tako da pomaga samo reset. Je komu jasno kaj bi blo?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

CaqKa ::

driverji od grafične.. ali pa kake voltaže.

Volta ::

Čuj jez sem mel tud čez 1mio pik!! Pa če verjamšeš al ne!! Tam 1300000SCORE!! Trgal sem! Ampak ne z miato ampak z RX-7! Sej mazda je mazda!! -Pa je mel en čez 1500000SCORe!! _Ne vem kak jim rata! Dobri so ja pa reputationa majo tud fulll vlko! Jaz sem mel v driftu tam 1mio reputationa! Pa sej je kr ok!

:D LP

_Dejan_ ::

Mislim da sem pogrunat napako zakaj mi je zaatekal comp. zagnal sem Dxdiag in vidu da laufa ena kniznica v debug mode(al neki tazga) in nanovo nalozu DX9c in zdej je 3h delal ok.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

OmegaM ::

A mi lahko kdo pove kje se shranjuje vse proge, oz. SAVE ki sem jih naredil.Rad bi formatiral pa me zanima kje je to da si shranim na cd.
Sem mislil da je nekje pod mojimi dokumenti.

lp
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

_Dejan_ ::

Lenoba:D poglej gor k je Chronoboy napisu kam se vse shranjuje
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

mannix ::

Jst sm sele zacel spilat in mi je ful hud spil.A kdo mogoce ve keri so novi auti notr,slisu sm da je notr tud AUDI A3.
Lp Mannix

Doman ::

Igral sem igro in danes hočem pridit v igro in mi windows napiše napako in me vrže ven iz igre. To mi nardi ko pritisnem katero koli tipko po filmčku. Sedaj bi pa hotel ponovno instalirat igro vendar bi pred tem rad shranil vsa odprta mesta, trgovine inp. Ve kdo v kateri mapi je to?

LP

CaqKa ::

ne ne vemo. kolikor sem slišal se zadeve sploh ne da shranit, ker uporablaj nek hash, ki se ustvarja glede na inštalacijo, tak da ga na drugem računalniku ali pa po ponovni inštalaciji sploh ne moreš uporabit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Doman ::

Ma kar neki, zdej sploh ni filinga igrat več, sem nabiju 1 teden skoz zdej me pa to jebe ;((
Kak bi pa odkril napako?

Chronoboy ::

mannix: NFS underground 2 car list
2003 Acura RSX Type S
2004 Audi A3
2004 Audi TT
2004 Cadillac Escalade
2003 Ford Focus ZX3
2005 Ford Mustang GT
2000 Honda Civic Coupe Si
2004 Hummer H2
2003 Hyundai Tiburon GT
2004 Infiniti G35
2002 Lexus iS300
2004 Lincoln Navigator
1999 Mazda Miata - MX5
1995 Mazda RX-7
2004 Mazda RX-8
1999 Mitsubishi 3000 GT
1999 Mitsubishi Eclipse GSX
2003 Mitsubishi Lancer EVO VIII
1992 Nissan 240sx
2003 Nissan 350Z
2003 Nissan Sentra SE-R Spec V
1999 Nissan Skyline R34 GTR
2003 Peugeot 206 GTI
2004 Pontiac GTO
2004 Subaru Impreza WRX STI
2003 Toyota Celica GT-S
1987 Toyota Corolla GTS (AE86)
1998 Toyota Supra
2003 Volkswagen Golf GTI

Zadnji, ki ga dobis je Impreza.

Zgodovina sprememb…

Klemenn ::

k so že kaki dodatni afteki? kakega ferrarija pogrejšam :)

Chronoboy ::

Obljubljali so Hondo s2000, a z njo ni nic.
Ferrari pa bi ne pasal tam vmes:)

mannix ::

Chronoboy hvala.
Skoda ker ni not kaksnega BMWja al pa Mercedesa.
Lp Mannix

johnyboy ::

Ej, kako se pa v igro doda svoje mp3-je?
Baje je možno.
Krajna forever.

dëych ::

@:Ej, kako se pa v igro doda svoje mp3-je?
Baje je možno.

Simpl. Odpreš Winamp, zbereš kaj boš poslušal. Zaženeš špil. In voila:D .

V špilu samo izklopeš tisto musko.;)

Tak mam jaz.:D In je zakon. :8)


Lp

gofra ::

Kar se tiče "unique delov" - jih je 7 (vsaj jaz sem jih dobil sedem. Recept pa je, da enostavno furaš OUTRUN dirke do onemoglosti - in zmagaš seveda. Brez teh dirk pač ni specialnih delov.

T tipka (sicer ne vem zakaj enostavno ne probate) pokaže status tvoje kariere - vse kar si in česar še nisi dosegel. Lp!

CaqKa ::

meni takrat tipka ti enostavno ni primla.. zato nisem vedel kaj je z njo.. no včeraj al predvčerajšni pa je :)
zato sem pa vprašal.
ja jaz sem dobil dva unique dela.


sicer je pa butcher's cleaver iz diablota1, ta pravi unique item ;)

slo-man ::

zivjo

mene pa zanima ce bi se dalo pri nfs spremeniti musko v igrci ko vozis in v meniju. Rad bi dal notr svojo musko .Ali se to da?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slo-man ()

Wad@ ::

Jaz sem svojo skakajočo hondo oblekel v carbon:D .

me pa zanima od koga je odvisno pri katerih procentih končaš igro? usak konča različno, pri meni se je končalo pri 69%..

pa kar me moti so veliko slabši modeli ljudi kot pri enki..usi neki kockasti in polakirani...in ne moreš prosto odpirati vrat, vrteti avta v trgovinah;( .
aja..kateri avto je vam najbolši za navadne dirke(sptint, u.r.l...). ko sem jih predelaval u menuju pride najbolši pospeški/hitrost pri skyline-u se mi zdi(nism niti useh pregledal). Samo če dobiš unique del za motor je malo bolš..recimo moja honda ima bolše karakteristike kot če jo navadno predelam do fula u menuju..

@slo-man:izklopi muziko pod audio in vklopi winamp;)

Hair ::

Pri kolikih procentih končaš igro je odvisno od tega, koliko neuradnih (na zemljevidu neoznačenih) dirk prevoziš.
Te dirke se namreč štejejo v procente, ne vplivajo pa na zgodbo.

Pa še tole za tiste, ki šele začenjo:
Stage 1: none
Stage 2: Unique hoods (win 4 outrun races)

Stage 3: Performance upgrade to engine, transmission, or tires (win 3 outrun races)
Stage 3: Unique Rims (win 6 outrun races)

Stage 4: Unique Spoilers (win 4 outrun races)
Stage 4: Unique Vinyls (win 6 outrun races)
Stage 4: Performance upgrade to ECU, turbo, or brakes (win 9 outrun races)

Stage 5: Performance upgrade to NOS, weight reduction, or suspension (win 6 outrun races)
Stage 5: Unique Wide Body Kits (win 11 outrun races)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

T0RN4D0 ::

kak prideš do outrun dirke?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455991 (2184) mtosev
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552133 (16148) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127855 (15231) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
575999 (4272) WarMaker
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725464 (15822) boštjan

Več podobnih tem