» »

Need For Speed: ProStreet

Need For Speed: ProStreet

macgajver ::

Za primer solidne dirkačine sem dal race07 če bi bilo podobno tdu bi bil zadovoljen ampak to kar so naredili je nesprejemljivo.
LFS pa raje ne omenjam ker je klasa zase.

Pa če bi imel kako lastno staro petko, bi še šlo. Ej slučajno se ubadam malo s dirkanjem sicer bolj drag race ampak ti povem te švoh avtomobili niso noben užitek za dirkat prej mučenje vse se krivi, nagiba avto nima moči da bi vlekel iz ovinka. Konstantno Podkrmarjenje uglavnem za obvladovat je naravnost mučenje. Za prvič da sprobavaš meje in se zabavaš je kakšen clio rs prava stvar.
tenstan krompir je pa zakon

PrimozR ::

Jah to stane. če pa petko na izi sparkiraš v neko grmovje pa ni škode. In za di(v)jaka je to najbolj pomembno. Je pa res. Tale Punto (1st gen, 55 konjev) ne gre nikamor, s 3. na on-ramp za avtocesto se pa tolk nagne, da se šrižge lučka za bencin :D V levih ovinkih ti pa 'zastonj' nafila tank :D

EDIT: če bi imel talent oz. poznal način, kako ga preizkusiti (brez da bi dajal ene par 100k bivših SIT za avto), bi takoj šel vozit GHD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Mavrik ::

Nazaj na topic prosim.
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

meni je vcasih kar ql, ko brutalna zverina z 800 konji koplje v tretji, ko samo pomisliš na polovico plina...



sicer pa se da tudi brez sklopke lepo speljat v skoraj vsakem špilu, samo malo obcutka rabiš v nogi/palcu

p.s. zakaj sploh so sklopke pri teh simulacijah?

sem enkrat probal za finto neko simulacijo... dam na manual, ter šaltam brez sklopke, da bi slišal če se tak fajn sliši kot v pravem avtu

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

PINki ::

Za kaj je ta števec?

>>><<< ::

Verjetno imaš turbo...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Klemzz ::

@PINki, to turbo števc.

PINki ::

In kako deluje ta turbo? Razložte mal prosim...:))

Gr0unD Zer0 ::

turbo prisilno napolni cilinder z več zraka ter goriva, kot bi slo not brez turbine in rezultat je višja moč motorja

PINki ::

Ok, grem zdaj mal nazigat to mašinco pri 10% kariere:P Gre okol 320 na GRIP stezi:) Lp

aiko ::

Lahko bi vsaj Lexusa spet dali not. V Undergroundih in Most Wanted je bil mega.

Klemzz ::

PINki ::

Hudo:D

Jackal ::

Glede na to, da večini tukaj igra dela (pre)počasi, imam ravno nasproten problem. Ca. 1/4 kroga dela igra normalno, potem pa naenkrat začne teči vse hitreje (recimo 3-5x hitreje kot normalno). Je imel kdo podoben problem in kako zrihtat zadevo?

PC
A64 X2 4400+
1 GB ram
GF6600GT
Walking the way is something completely different than imagining the way.

GargyX ::

:D :D

Ne no, prosim ne omenjaj besed "drag race" in "diraknje" v istem stavku... Ker to je žalitev za dirkanje...

"Ukavrjam se z dirkanjem, točneje drag race...." Ne noooooo :D :D :D :D

Sorry za Off Topic...

Gargy

Gr0unD Zer0 ::

eni majo pac le dovolj skilla za speljat pa pravilno šaltat:D

Galaxy ::

Kronal sem ProStreet za najslabšo igro vseh časov. Imam več zabave z RCT1

Shagrath ::

LP!

Zanima me, če je normalno, da mi igra šteka(cca. 15-20 FPS) na resoluciji 1024x748 - vse na full oz. high detajlih.

Moja konfiguracija:
- P4 3,2Ghz HT
- Saphire ATI Radeon HD3850 256MB
- 2Ghz ram

Računalnik je za moje pojme dovolj zmogljiv, da bi igro poganjal na zgoraj navedenih detajlih.

Hvala!

Klemzz ::

2GHz ram? :D šteka bol k ne usem...

Shagrath ::

2Gb rama... Mal je blo že pozno hehe:)) Je to napaka v sami igri ali driverjih?

aiko ::

Kolegu 1, na Gigabyte Nvidia 7600 GS (na 800x600) šteka, kolegu 2 celo na 640x480, da se ne da igrat, meni pa na integrirani Radeon X1250 dela na 1024x768 tekoče. Ni mi ravno jasno... Kaka ideja?

kixs ::

Ko sem jo probal, mi ni cisto nic stekala... nastavitve pa ne vem vec tocno kaksne so bile... verjetno vse na max - kot po navadi :P

Klemzz ::

men je delval od 30-60 @ 1280*800 pa 4×AA k sm meu še 2900XT na 3870 še nism probu, ostalo E6420@2.6GHz, 2GB...

Volta ::

Shagrath: Pomoje ti šteka zaradi procesorja ( samo moje mnenje ). Kar precej nas že ma C2D procesorje in se pozna veliko. Drugače pa ni problem v premalo rama. Ti samo poskušal znižat detajle, izklopit po možnosti AA in AF, ter kake world detajle dat na manj, pa bo tako bolje. Veliko k temu štekanju pripomore tudi tvoja resolucija - že preskok iz 1024 na 1280 se kar pozna. Danes že rabiš zelo močno mašino, da ti takšno igro na max. detajlih tekoče poganja :)

Shagrath ::

Sem zmanjšal resolucijo in detajle pa imam občutek, kot da vse skupaj še slabše dela. Konec koncov mi je vseeno, če šteka, ker tole ni več NFS zame. Vprašanje je bilo zgolj informativno.

Volta ::

Hm :) Izgleda, da tvoj računalnik deluje ravno nasprotno od večine računal. Manj ga obremeniš, slabši so rezultati, malo za šalo, malo za res. Jaz tega NFS-ja še sicer nisem igral, tako da težko rečem kaj. Bom videl, ko ga poženem. Se bo kak špil tudi zate našel, sem prepričan, s katerim boš zadovoljen :D

Gr0unD Zer0 ::

midva s kolegom sma skoraj obrnila ta piece of shiat, ker je on pač taki die hard fan nfsja in ne bo skapiral da je serija navadno govno postala

Meizu ::

Bod vesel, da maš sploh kej za obrnit, lohk sploh nebi blo nobene špilje, kdo se bo potem vsaj delno zabaval?

SashaCom ::

@Shagrath
Moje mnenje je da ti nagajajo samo novi gonilniki za ATI, poizkusi namestit kakšno starejšo verzijo!
It's not bad being small fish if you're PIRANHA!

Shagrath ::

SashaCom: Sem probal na gonilnikih iz priloženega CDja, Catalyst 7.11 in 7.12, pa je povsod enako.

Echelon ::

Dragi prijatelj, jaz vem kje ti tiči problem. Grafiko imaš super, ram tudi, enojno jedro procesorja ti pa zavira cel računalnik. Nabavi Core2 Duo, Verjemi...lastne izkušnje...to je vse, kar ti lahko rečem.

Bi pa vprašal kateri avto je najboljši za drift? Ker meni nikakor ne uspeva premagat drift kinga, niti nobenega drifta več ne morem naredit. Mam trenutno na lvl3 nabildano Supro in ne morem naredit več kot 2400, rabil bi pa čez 3000. Popizdujem zraven, res. Pa nisem slab drifter, 100x sem ponavljal pa ne morem naredit do pizde materne. Dejte pomagat z nasveti prosim.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

Tilen ::

NFS je vedno bolj porazen. Kje so časi, ko smo ga lahko poknili na ne vem kako0 stare mašine in uživali v igranju. Danes na mašini v podpisu in resoluciji 1920x1200 je zadeva enostavno neigrabilna, medtem ko se da Crysis pri enaki resoluciji in HIGH detajlih v SP mode normalno igrat. Gonilniki so zadnji, official.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Shagrath ::

Plato imam Intel D925XCV. Mislim, da se na to plato ne da namestiti dual core:( .

PrimozR ::

Res je, ne gre.

Engineer_SLO ::

a si poizkusil naložiti vse zadnje gonilnike za vso periferijo-zvočna ,plata(čipset)

drugače pa so za grafično zunaj tudi 8.1 gonilniki ki so precej boljši,lahko pa poizkusiš tudi z omega driverji...

če še vedno ne pomaga poizkusi nadgraditi še bios..

aja pa še preveri še če ti ram dela v dualu...

sam procesor ne bi smel toliko zavirati da ti ta igra ne bi tekoče delovala...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Ales22LJ ::

Pa nevm kj se sploh bunite lahka mate masino za 1500 eur procesor pa vam bo spil steku zato k je sam spil v k. Narjen nepomaga niti 4 gb rama pa 4 jedrni procesor!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Echelon ::

Res? Kako pa potem meni dela popolnoma tekoče na spodnjem omejenem sistemu? Igram na XP-jih in ločljivosti 1280x1024.
Shagrath, nej ti nejak povem. Ko sem imel AMD Athlon 3200+ in X1950pro, mi je Colin Dirt štekal tudi na low, bil je neigralen, ko sem pa zamenjal plato in namestil Intel Core2 Duo E6750 z isto grafično, mi je pa tekel popolnoma tekoče na medium in 1280x1024. Enako velja za NFSPS, kolegove izkušnje... Enojno jedro procesorja je propadlo, izumrlo. Niso ti krivi gonilniki grafične, ne biosa, nabavi dvojedernika in potem poročaj.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Ales22LJ ::

A lol zdej se je en bebo najdu k mu kao ne steka iz med 100 k jokajo kle k nemorjo igrt k moja se boljse kiste! Dej dej na 1200 resoluciji na minumum bi se na p3 800 hrz delal! Ker ce se nisi upazu spil enako steka ce imas 800x600 al pa 1200x800 ter 1600x1000 vse na lox al pa high! Izto steka. Zamik slike!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Echelon ::

Kak zamik slike?:\ Igra mi teče perfektno, kaj pa vam jebe, pa ne bi vedel. Kupite si KIŠTE:D
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

PINki ::

Kupis original:8)

Dej prvo lepo razlož problem ne pa se pizdit in nekaj na pamet govorit, ker meni dela čist tekoče na:

c2d: 3.0ghz
RAM: 2gb 800mhz
grafa: 8800GTS

Verjamem da je ogromna razlika med 1 in 2 jedrnim procem:))

Echelon ::

Ogromna razlika je, tako kot si rekel..;)
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Volta ::

Jap, tudi jaz se temu pridružujem. Iz P4 3.4, 1.5GB DDR400 ter X800PRO sem šel na dvojedrno mašino in je nekako tako, kot da bi se iz stare stoenke usedel v kakšnega Audija. Razlika like 100% :)

LP

Echelon ::

A je kdo že obrnil ta game? Nej mi prosim pove, kako prit do Grip Kinga. Zadnji race day me jebe v glavo, zadnja proga, spector shootout. Ne pridem na prvo mesto pa da se ubiješ:( Imam Zondo na lvl3 nabildano pa nimam za burek. Peljem polna z nitro mimo checkpointa pa ne presežem časa. V čem ZA FAK je fora..??
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Volta ::

Veš kaj ti priporočam. Idi malo ven iz hiše, da se nadihaš svežega zraka, potem se lepo mirno vsedi nazaj pred comp, daj gor Metallico in ga razturaj >:D Svež luft pomaga . Men je že večkrat. Pa ne mislil si, da tega ne zmoreš. Takoj ko se omejiš si v riti. Tudi pri šahu je tako :)

Echelon ::

Hvala za nasvet to mi je pa zdaj RES pomagalo:D Sam js resno sprašujem..
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Volta ::

Saj sem resno mislil. Ponavadi ko se človek ubada z takimi malenkostmi ne doseže popolnoma nič. Ko pa ta problem odmisliš in se stvari ponovno lotiš jo ponavadi rešiš. Tako sem že večkrat tudi katero igro nardil, tud kak drift :D

Echelon ::

Drift mi tud dela probleme ja. Najbolj moti me, da je igra bla pred tem prelahka, zdaj pa krnaenkrat nenormalna težavnost. Glede počitka od igre se popolnoma strinjam s tabo, tud meni je pomagalo, ampak pri nfsju ni tako. Že od včeraj probavam in mi ne rata. A je sploh kdo obrnil tol sranje?
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

PrimozR ::

KDor pravi da so enojedrniki izumrli, nima pojma. Conroe-L Celeron 420 @ 2,4 GHz FTW!!! Ni problemov v LFSju, RBRju, TDUju, NFSja pa ne špilam. Več.

Echelon ::

Ma ti nimaš pojma. Iz Athlona na Intela Core2 Duo je razlika, kot bi zamenjal celo kišto. Pa to govorim iz lasnih izkušenj, tk da ne pametovat. Igre, ko si jih ti omenil, so pa vse stare, ki so še laufale na enojnem jedru. NFS-ja pa nisi niti probal, zato tudi ne veš...
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Klemzz ::

jst sm presedlau iz AMD 3700+ na E6420 že lani polet in je bla razlika takšna kot noč in dan...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841550 (28048) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386048 (5220) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211733 (9307) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313025 (9250) thebaloh
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218684 (9597) mace

Več podobnih tem