» »

NFS Underground 2

NFS Underground 2

1 2 3
4
5

Paramedic ::

Outrun dirke najdeš, če se prosto voziš po npr. avtocesti in najdeš enega, ki tako divja kot ti (označeni so tudi na mini-map), se zadaj njega pelješ, pa te pokliče, pa daš enter, pa že divjata. Ti ga moraš prehitet, pa mu uiti 100m naprej, tako da te izgubi. Dobiš keš na roko :D.
End transmission.

jakec ::

Zanima me ce je mogoce v igri nastaviti 5.1 zvok? Ker v options imas moznost: mono in stereo. Imam pa on nvidie sound storm .
Ce kdo kej ve prosim za informacije .

T0RN4D0 ::

Hehe sej sem takoj ko sm vprašu tu ugoovil sam, ampak vseeno tnx paramedic. :)

najbolš da neki časa draftaš, da dobiš nitro, pol ga pa zrinešš pa stisneš enter >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

Ćefur ::

EJ jst sm začeu igrat NFS underground 2 pa pridem do 50% pol pa ne vem kaj naprej delati. Niti ena proga se mi ne odpre in rabim pomoč. Če kdo ve kako odpreti še druge race nej napiše.
AMD Duron 1800@2000, 1024MB RAM DDR, Hitachi 160GB, GF 6600 128MB

Cross ::

avto si zrihtej na cimvec zvezdic, mogoce si ga mors spravt na 10, pol bos dubu verjetn zvezdico in pol bo naprej. pa mogoce mors ksno stacuno se najdt, sam verjetn ne. uglavnm zrihti avto.
entering the subspace

mare87 ::

Ah. Igro sem preigral do 100% in čisto pozabil na Outrun dirke. Sem jih že čez 30 zmagal in ne dobim nobenga Unique parta. Mi ostanejo še samo drugi save-i ali morem it od začetka spet?

Myth ::

Nekaj me zanima. Meni se cestni dirkači več ne pojavlajo. Zakaj ne? Moram it mogoče kakšno dirko zmagat?

Kaj morem za vsako s***je plačat , like barvanje, dodatki, etc?
Čista zmeda, kr je vse mal drugačno....
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Myth ::

Še ena stvar. Mi mogoče lahko kdo pove zakaj mi moj avto po pol ure igre začne slabo zavijat v ledo in desno? Poskušal sem z drugim avtom, isto... >:D
help pls... :'(
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bbobst ::

Jaz pa imam ene probleme pri pospeševanju in bremzanju avtomobila.
Če igram na tipkovnici je OK,avto hitro pospešuje in zavira,če pa igram z joystickom pa gre vse zelo pocasi,traja celo večnost da spelje .
V nastavitvah imam samo keyboard in joypad.
Jaz sem joystick naštimal na joypad,pa je vse skupaj ne,kam čudno.
Joystick drugače dela vredu.
A sem kaj spregledal ?

Matek ::

Jes mam tiste grozno kockaste teksture še vedno, ne glede na to kako spreminjam detajle v nastavitvah, od najbolj low do najbolj high, ve kdo kaj bi lahko naredil?

bbobst, imaš joystick pravilno skalibriran? Meni analogne palčke na joypadu niso vredu ovinkale, samo s tipkovnico sem lahko do konca zavil, pa sem kaj kmalu ugotovil, da mi dela stvar kar po defaultu, da je sploh nisem skalibriral od zadnjega formata.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

_Dejan_ ::

jst sm mel tut full grde teksture pol pa sm naložu druge driverje(ene ko so zoptimizirani za HL2) in je slika veliko boljša in še zatika se ne več nastavitve v igri pa so ostale iste primerjava kvalitete pa je taka kot da pri starih driverjih bi blo AA na nuli pr teh pa na 4x
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Xplicit ::

updejt baje resi probleme s texturami, vsaj pr meni je bilo tako

Matek ::

1.1? Meni ni pomagalo...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

bbobst ::

Sem že rešil problem z joystickom.
Tej igri ne paše USB priklop,sem dal na zvočno,pa je sedaj OK.

FiSh_bAiT ::

Alo.

A mogoce kdo ve zaka men nenormalno pada frame rate pri vecjih hitrostih in na vecini predelov mesta. Za hec sem npr štopal eno dirko. Ki je trajala "30s" npr... V realnem času je pa to blo 40s. Hud zamik. Pa s tem da sem dal najprej vse detaile do konca pa resolucijo 1280x1024. Potem pa na 1024x768 pa medium detajle (nekatere celo na nulo - world detail pa tist Road reflect). Ampak Frame Rate se vedno zacne padati pri vecjih hitrostih...
Ni mi jasn zaka to ne dela tk ko bi mogl.

Mam P4 3.2 LGA 775, 1024 DDR2 533 mhz RAM-a, 2x 300 GB diska 16 MB cache-ja, pa asusovo P5AD2 deluxe plato pa Winfast 6600 GT graficno na PCI-E.
Aja... pa na Microsoftov Sidewinder FF volan spilam...

Ce se komu sanja zaka bi to blo bi blo zlo fajn.
Danke.
P4 3.2, 1024 DDR2 533, Winfast 6600 GT.

Zgodovina sprememb…

jakec ::

premocnen racunalnik mas za tak spil:)

Kaj potem ni mozno nastimat 5.1 zvok ?

Klemenn ::

Sicer ne vem če je to še...ampak ta pojav je že v nfsu 1.

Če imaš to.

Pojav je imenovan stuttering (al nekej tazga). Fora je v tem, da FPS ne pade, igra sm zasteka za mili al mikro sekunde, čist dost da te pr 330kmh čist zaje*e. To pa je opaženo samo pri nvidia karticah. Jz sem to opazu na dveh računalnikih z amd in p4, z dvema različnima nvidia karticama, različnih generacij, drugih drajverjih, povsod isti ku*ac.

Pa ni kaki vsync al fsaa al kej tazga..to je že izklopleno. Pa se dogaja tut na 800*600. Ne vem no...

Sloviper ::

a ma kdo kaksen walkthrough za ta spil?

darh ::

jest mam drivethrough :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Matek ::

Thank you for choosing burgerking, plz drive through. >:D

Sloviper, v čem je problem? Na kateri težavnosti igraš sploh? Poskusi kaj zgooglat, kolk vem se najde dost stvari.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sloviper ::

Hvala MADMAN bom probal kaj najt!

Volta ::

To je pomoje nekompatibilnost komponent al pa maš tako smolo s compi ko jaz!!! Mam AMD Athlona 64 3200+@2510, 1GB DDR400, MSI StarForce NX6800GT, 160GB Seagate Baracuda 8mega cashe Special edition, 500W TAGAN, Asus K8N- E Deluxe.....Pa mi vse igerce po vrsti štekajo... Pa mam gonilnike ok Bios ok blablabla... Pa resetira comp kr naprej, Pri vlkih površinah šteka, pri vlko detailih šteka.... Pa piska ko hudič! Če ve kdo kaj je to mi naj pove ker bom počasi živce zgubo...

LP:|

Mirč ::

zamenjama:
amd XP2400+M@3200+GF TI 4200@TI 4400;768ddr rama, 100gb ibm spec.edition,cdrw,tv tuner,firewire...
men nobene igra v dveh letih in pol ni štekala (doom3,farcry,halflife2,nfsu 1 in 2,cm4,painkiller,mafia,tom clancy,rainbow six,vietcong,max payn1&2...)
lp
MIRČ

Volta ::

Ja kje si pa že vidu da je že kermu štekal Doom3 na LOW??? HEHEHE!! Ti kr probaj na Ultra Quality špilat pol se pa meni...

LP

Cross ::

pozdravljeni!

dej naj kdo k zna šaltat na manual :D naj pove kašn best lap cajt je sposobn nardit pr progi Outer Ring. moj dosežek je tko 1.11.85 z 206 s trafficom na off, pa une na hard, sam to itak nima veze. sej drgač bi se dal verjetn še kej hitrej stisnt sam se mi ful ne gre settings spreminjat k mam kokr tok idealo naštimano za vse proge. pa povejte še s kerim avtom furate. tko da mam mal za primerjat.

previdno vozte!
entering the subspace

R33D3M33R ::

EHm, nisem bral vsega, zanima me samo, če se da s Peugeotom 206 (tistim, ki ga na začetku dobiš) obrniti špil al ga moraš menjavat? :D
P.S: Avto redno nadgrajujem...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

ru7 ::

Mene pa zanima, če še kdo to špila, kake ma kej cajte na dragu. Jst sem furu prvo na letališču (ma najmanj ovir) in sem pršu do 20.62. Me pa zanima, kake mate kej cajte, da da kdo kak nasvet kako zbit še kako desetinko, ali celo kot v enki pod 20sek :)

Matek ::

|generator|, itak da se da, pežo pwnage! :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R33D3M33R ::

Kul, edino "drag" me malo muči, bom se že navadil :D
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tilen ::

Meni so pa smesni tisti, ki kritizitrajo igro glede na to, češ, da se tla prevec svetijo.

Kako je pa v resnici? >:D >:D

Haha!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

R33D3M33R ::

Samo res se včasih v špilu stvari ful svetijo, v body shopu naprimer nisem mogel videti kaj sem sploh instaliral 8-O :'( :(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Kowy ::

Kako se pa špila ta igra preko LAN-a? Meni napiše "looking for lan servers", in pol mi ne najde nič. A morm v firewall-u odpreti port forwarding in če, katerega uporablja ta špil? A se morm tudi na njihovi strani registrirat oz. učlanit?

Lp, Jani

Dr_M ::

Tilen: kok pik je zbral od driftanja...?? 8-O :D :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Nebi vedel :D >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Slide ::

Folk a potem pravte da novejši driverji na GeForce Ti 4200, popravjo kockasto cesto??
forever 200 MPH ...

R33D3M33R ::

Kockasta cesta se pojavi tudi meni na radeonu, restart igre pomaga rešiti problem :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Slide ::

Jp res je Generator, restart game does the stuff... Ej mene pa zdej zanima ko sm začew kariero in sm si zbral Hondico in je modre barve in zdej ne vem a bo skoz modr?? Nism nikjer zasledil da bi lahko zbiral barvo avtomobila... Kaj sm spregledu??

Tenx
forever 200 MPH ...

Matek ::

Slide, najti moraš delavnico za barvanje in podobno. Mislim, da je pred njo rumena luč.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Shybby ::

Za barvanje je rdeča, rumena je če se prav spomnim za neonke pa feršterkarijo ...

Matek ::

Hvala Shybby, je že kak mesec odkar sem igral :8) .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

XPSISTEM ::

prosu bi za nasvet ker mi igro noče instalirat....? na cd ju so neki kompresirani fileji ...pomagite prosm!!


Hvala vam lepa

CaqKa ::

sej nekje v škatli morjo zraven bit navodila za inštalacijo.

Paramedic ::

Se strinjam. Če igre ne znaš inštalirat, je verjetno sploh ne bi smel met :\.
End transmission.

Brudol ::

Jst mam pa eno vprašanje. Sm dubu save game od enga ''ez''a. Tiste mape in tiste fajle notri sem vse preimenoval v Brudol. Npr.: iz ''ez Magazine 3'' v ''Brudol Magazine 3''. Pol sm zagnal igro in za load game je bil tud Brudol. Sm odpru in šu dirkat sam pol ku je so bli rezultati je blo namesto Brudol napisano ez.

Kaku nej tisto spremenim v Brudol ?
LP Brudol

PrimozR ::

Obrneš z nule pa je.

Brudol ::

Še kaka druga šansa :| .
LP Brudol

Tilen ::

V Mantisu pride NFSU 2 samo 3600 SIT !! 8-O 8-O

Narocil sem ga pred minuto, dobim ga jutri. Bom malo online zaigral ;)

Bilo bi mi enostavno krivo, koliko sem ga preigral in da si ga za 3600 potem nebi kupil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

cnZz ::

ko sem jaz zacel igrat sem imel en blesav avto pol sm si pa kupu tiburon pol mazdo rx-8 (tista kao brez valjev) zdaj imam pa nissana 350z pa use tri avte mam na 10 zvezdic use unlockse mam razen wide body parts al kaj je ze tisto. saj bi se lahko zmenili pa bi sli mal igrat online. najjaci so pa tisti downhill drifti tam sem samo v enem drifti (ne v eni tekmi)dosegel nekaj cez 100k tock tak da sem ze bil drift king.najvec v eni tekmi pa sem imel skupno 270k. sam je bla tud proga dolga.
dajte se vi kaj napisat pa se kaksno slikco zraven pastajte bom jaz tud.
kar se pa tice online igranja z vami boste pa morali se malo počakati ker igram na svoje racunalniku ki je bistveno boljsi od tega s katerega vam zdaj pisem samo tisti tam nima interneta :( :( :( :( :(
pa tu slikco bom pastal svojo al pa ene par

P.S.pa dol ulecte iz pirate bay men je uleku 100kb/s +:D :D
joke!
kupil sem jo v bigbangu za 10k:D
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

simnov ::

Pa naj meni kdo pove zakaj mi igra zamrzne tako da moram resetirat računalnik
imam 6600gt vse druge igre delujejo ok v radeon 9600 pro mi je delovala brez problemov

Tilen ::

Mas instaliran patch?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455955 (2148) mtosev
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552098 (16113) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127805 (15181) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
575977 (4250) WarMaker
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725438 (15796) boštjan

Več podobnih tem