» »

Need For Speed - Underground

Need For Speed - Underground

glinik ::

Mi lahko kateri napiše kodo za to igro?Al pa mi jo pošlje na mail?

glinika@yahoo.com

Lepo prosim.

Lp

Keyser Soze ::

Mah ta špil je skoraj podn. Trenutno sem tam okoli 100 proge in ga igram samo še iz principa, da pridem do konca.

Kot prvo. Preformansi avtomobilov. Real life. Jeah right. Vseskozi vozim Golfa GTI(ker pač za Audija RS nimajo) in avto je čedalje slabše vodljiv. Čeprav imam vse izboljšave (pro preformance)se voziš kot po ledu. Boh ne daj, da se te pipne nasprotnik. Te garant obrne. Al pa če ti njega skušaš izrinit. Ni šans. Vedno potegneš najkrajšo. In da ne rečem, da vsak tisti korejec bolje leti.:D Ha, ha.

Spojlerji, ipd. Nobenega efekta na vodljivost avtomobila. Ja dobr, da jih prodajajo samo za izgled. Pismo ta rally pa formula. To so sami šminkerji. Vsi tisti spojlerji čist brezveze.:\

Al pa promet. Jah, garant boš v zadnjem ovinku, po možnosti v kakšnem šestem krogu, uletel v največjo prometno gužvo na svetu. 7 avtomobilov(nedirkačev) na kupu!! Ne me basata. Preden si ti spet na nogah so ostali že zdavnaj na cilju.

Da o relističnih poškodbah ne govorimo. No ja vsaj na dragu lahko narediš formalno totalko.

P.S.: Tolk živcev, ki mi je požrla ta igrica mi jih pomoje še nobena ni. Pismo, še herpes sem fasal od živciranja.:D
OM, F, G!

Dr_M ::

Keyser Soze: golfa mas?? smeh...ampak respect, da si tok delec s tem prsu. pa uzem raj ksn avto :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ru7 ::

Hmm, sam fantje, morm priznat po LAN-u špil seka, komaj čakam NEST >:D
Tu lahko spremljate potek dela
pa še download (server, client)
Vse skupaj je okoli 20kb >:D

Raw ::

kool! Thanks.

.raw

Keyser Soze ::

Keyser Soze: golfa mas?? smeh...ampak respect, da si tok delec s tem prsu. pa uzem raj ksn avto


He, he. Da ne rečem,da vseskozi igram na hard.:D
Saj sem rekel. Če reveži za Avdlna nimajo. Tistih korejcev pa ne bom vozil. Np, hvala. Ni moj stil.

Je pa še ena bedna fora. "Catch on" funkcija al nekaj podobnega. Če greš v custom race meni.
V underground mode pa mislim, da je je tudi ta funkcija v veljavi. Kako bi drugače pojasnili, da tudi pod razno ne moreš pustiti nasprotnikov več ko ene par sekund za sabo. Kvečjemu če imaš srečo, da se zakantajo v kakšen avto.

Ali pa recimo, ko se zaletiš in te oni pustijo daleč za sabo. Takrat jih ni noben problem dohiteti. Ampak ko jih dohitiš, takrat se jim pa spet utrga in jih ne moreš prehitet za en soliden čas.

Se da to kako izklopit??
OM, F, G!

Dr_M ::

sej korejski je sam edn :) japonski pa posekajo evropske za neki svetlobnih let :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Keyser Soze ::

Jah v igrici že.:D Ah ti fantazijski svetovi.:D No ja pa da ne rečem, da z mojim golfom nasekam vse tiste poševnooke na hard nastavitvah. Ahhh, what a joy.

Koreja, Japan, Taiwan,... poceni pleh pa slaba plastika. Njet njet. Če hočeš luksuz al pa hitrost kupiš Merđota al pa Audlna. SL 65 AMG ali pa kakšen Nuvolari(ko bo v serijski>:D). Pa da se ti Hans podpiše na mašino in si na konju.

Rising Sun Cars no go... Not for me.8-)

P.S.: Se pa strinjam, da je Sorento prvi OK oblikovani ter s kolikor toliko izbranimi materijali sestavljen avto iz onega konca. Ampak to je že SUV. Nimaš kaj evropejci smo tisti pravi inženirji.

Drugače pa mi NFS čedalje bolj šteka. Sem pri 106 progi, pa komaj voziš. Gre vse po korakih. Da ne rečem, da je čedalje huje. Tega od začetka ni bilo, pa sem imel grafiko vseskozi na istih nastavitvah. A je pri vas isto?
OM, F, G!

Freelancer ::

Honda Civic all the way :D

Keyser Soze ::

Eeee, voila.

Obrnjot igrico. Tist na koncu bi pa lahko malo bolj podrobno predstavili. >:D

Važn, da je moj golf ostal na voljo.

P.S.: In ker bom iz golega maščevanja zaradi požrtih živcev špil zbrisal z računala, me zanima kaj mi je storiti vkolikor me še kdaj zasrbi volan in mi bo želja voziti moj stari dobri golf. A saved games so dovolj. Al je potrebno še kakšne shranjene custom avtomobile kopirat oz. arhivirat??
OM, F, G!

Thanatos ::

saved games so dovolj. kayzer pridi kaj online bom pokazal cesa je moj "korejc" zmozen :D

Dr_M ::

Koreja, Japan, Taiwan,... poceni pleh pa slaba plastika. Njet njet. Če hočeš luksuz al pa hitrost kupiš Merđota al pa Audlna. SL 65 AMG ali pa kakšen Nuvolari(ko bo v serijski)

Koreja: najboljse razmerje med ceno in kvaliteto.
Japan: kvaliteta precej prej nemcijo. cist tko:) ok mogoce edin ksn A8 za luxuz, ampak avtomobili za navadne smrtnike, so pa japonski all the way.
golf je celo v resnici en skret, tok bednga avta od vw res nebi pricakoval. ubistvu sm biu nad usemi nemskimi avto razocaran do zdej, s katerimi sm se vozu, razn opel mi je dost ql.


edit: ce hoces res ksn hud luxuz japonci res mogoce niso tapravi, sam ce pa hoces visoko kvaliteten high preformance, po moznosti za tuning, pa ne bos najdu nikjer konkurence japoncem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Keyser Soze ::

:D

Ah stara debata. Kdo je boljši.
Mislim, da ne bomo prišli skupaj. Je pa zanimivo, koliko Japoncev vedno vidiš na avtosejmih v nemčiji. Pa ne avtov, temveč ljudi - iščejo ideje:\ - le zakaj? A si kdaj sedel v RS6 al pa M3?
Golf je pa tako ali tako legenda. Kar govori tudi 5. generacij tega avtomobila.

Važn da je Honda, aneda?>:D

P.S.: Sej bi šel online. Če bi ne bil na dial-upu.
OM, F, G!

mare87 ::

Huh sem že mislo, da bom obupo pri 95 dirki no pol po 10 poslusu je pa šlo. Zdaj pa sem mel taki zegn, pri 101 tournamentu zadnja proga, je en zadaj zaostal za 0:00. Na koncu mi ga je uspelo prehitet v cilju:D.

Dr_M ::

od vw je edin passat kolikor toliko podoben avtomobilu. golf je pa razred zase. udobje je nekje na ravni zastavinih avtomobilov. v m3 se nism pelu, sm pa se v starejsemu 520 in novemu 528. razocaranje je bilo ogromno. edin audiji nekak izstopajo iz slabega povrecja.
japonci izscejo na sejmih ideje za oblike, ker to ni njihova mocna stran, glede tehnologije in kvalitete avtomobilov so pa #1 na svetu :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ru7 ::

...za vse, ki to še nabijate, danes 3.jan 2004 ob 21h se dobimo na ircu #slo-tech , potem se bomo dogovorili za potankosti, kako kje kaj bomo špilali, gremo mal online, v svoj room. Vsi vabljeni mal pogledat. Če komu ne dela prek neta, rabi patch, bla, bla, ... naj me pocuka na ircu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ru7 ()

C_maniak ::

jao, pa to ni res.

najprej mi MP ne dela (ko kliknem na Play Online button, mi igra zablokira in morm restartat), zdej mi še v samo igro ne pride. winsi javijo nek error. resinstall ne pomaga.

;( ;(( :\

in glih pri igri, ki mi gre od rok...

MilkyWay ::

Golf je pa tako ali tako legenda. Kar govori tudi 5. generacij tega avtomobila.

Važn da je Honda, aneda?

Ko ravno omenjaš golfa in hondo... Potem je pa civic še večja legenda, saj je zdajšnji civic že 7. generacija tega avtomobila :D.

Keyser Soze ::

Kjer ima ena generacija golfa daljšo zgodovino kot vseh sedem od civica.:D
OM, F, G!

ru7 ::

C-maniak, kaj te pa je*e, a popravke si dal gor?

jRk0 ::

Naj prosim tece pogovor o igri ne o tem keri avto je boljsi v real life :)

da ne bom pristranski, v igri je golf najgrsi avtomobil meni :)
You fuck up once, you loose two teeth.

mrTwelveTrees ::

A tale NFS Underground se ne da špilat preko LANa ??

ker sem najdu tole stran... http://3priedez.net/nfsu/

ru7 ::

Ja se da, sem pa dal link že kr nekaj posov višje :D

Keyser Soze ::

Ha, moderator, ki ne loči pristranskosti od nepristranskosti.:D

Mimogrede. Pri mojem NFS je na hard nabrisal vse korejce. Dobr da ni kokpitov. Ker drugače bi videli mnogo cheap plastike by japan.>:D
OM, F, G!

Dr_M ::

Keyser Soze: dobr da je samo en nemc u spilu, da se ne vid kasna jajca furajo/te po nasih cestah :)
cheap plastika gor ali dol. useen mam raj 5x boljsi in pol cenejsi avto od teh evropskih sekretov :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Se najbolj zanimivo je pa to, da so japonci dokaj priljubljeni pri nemcih, ker se jim elektronika ne kvari kar naprej. Hmmm... :D

R0K ::

Vi 'japonćki' se kr vozte v vaših rikšah. :-)

Sicer pa jap. avtomobili niso niti malo pribljubljeni pri Nemcih. Oni še vedno prisegajo na nemško kakovost, in tudi ko so jih spraševali katera znamka jim je najljubša je bila prva jap. šele na 9. mestu. :-)

Sicer pa edini dober avto v tem špilu je kakšna Mazda RX-7. Edino pri njej sem opazil udersteer (spodrsavanje koles) ko sem vozil pri navadni progi (ne drift). Drugi so vsi kot tanki. 300kmh skoz ovinek mala malca s hondo civic. Pa ja, z njo si že pri 250kmh na ravnem pri sv. Petru :-)

Itak pa bi se dalo še ogromno debatirat o igri. Igra je recimo 5% realnosti. Avti majo štir kolese, pa vrate. Pol se pa že kr konča :-)

Enivej. A mogoče kdo ve če je možnost dodajanja avtomoiblov? Pogledal sm eno stran z modi od nfsja, pa nič ne piše o tem. Ve kdo kaj več. Bi blo fino še kak avto dodat.

Dr_M ::

Vi 'japonćki' se kr vozte v vaših rikšah

ja...ampak te rikse se vozijo se malo dlje kot pa svabska KAKAvost. in razlika bo vedno bolj ocitna. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

"Sicer pa jap. avtomobili niso niti malo pribljubljeni pri Nemcih. Oni še vedno prisegajo na nemško kakovost, in tudi ko so jih spraševali katera znamka jim je najljubša je bila prva jap. šele na 9. mestu. :-)"

Zanimivo, kako ima lahko vsak popolnoma drugacne podatke, kajne? :D


Dr_M: Nemska kakavost, ta je dobra :D

C_maniak ::

ni ga čez nissana, pravim.:P

sicer smo pa malo zašli, kaj?:\ :D

Dr_M ::

Nemska kakavost, ta je dobra

jest bi za tole govoril v pretekliku...pac stvari se spreminjajo. na zalost.
jaonci so nemce prehitel kr po desni strani.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Keyser Soze ::

Oprosti, ampak jaz sem do sedaj japonca zasledil samo pri tistem človeku, ki se je spoprijemal z močno limited budgetom, pa je želel športnika. 300SIT shop verzija.

Ko govorimo o kakovosti, športnikih, tehniki, luksuzu se ozremo za Bugatijem, Lamborghinijem, Maybachom, Aston Martinom, Jaguarjem, Bentleyem, Ferrarijem, Maseratijem, Porschejem, Rolls-Roycem potem pa še za kakšnim AMGjem, Mercedesom(običajnim), Audijem, BMWjem, pa še kakšnega sem morda pozabil.:\

P.S.: Dr M. postrezi nam s podatki o revolucionarni tehnologiji. Imam občutek, da si lastnik kakšnega japonca. Imam prav?
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

R0K ::

Seveda se vozijo dlje. Upam da imaš kakšne statistike, dokaze, grafe da malo vidimo.

Dobra roba se sama hvali.

Vi opevate japonce na vsakem koraku, ampak boljši so še vedno evropejci. Pa tukaj ni všteta samo kvaliteta, ampak še izgled, varnost, cena, performanse. Tukaj je pa tema pri japoncih.

C_maniak ::

cena je v prid evropejcem?:\

Dr_M ::

Keyser Soze: predvidevam, da se se nisi srecu s ksnimi tuningi. mal tm poglej kaj se dogaja. ti bo takoj jasno :)
pa v lasti nimam japonskega avtomobila, mocno pa upam da si bom lahko privoscil ksnga.

pa tiste sportne znamke ki si jih ti nastel, so ubistvu samo imena, produkti so pa bolj tako tako...mal avta za prevec denarja. tako je, pa ce se na trepalnice postavis.
mene niti ne zanimajo taki avti ki ga kupis in vozis, ampak me zanima tuning. in za to so japonci delec najbolsi.

glede kvalitete pa tko...japonski bencinarji za salo delajo toliko kolimetrov kot nemski dizli (ki naj bi bli najbolsi), nemski bencinarji pa mocno zaostajajo :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

varnost: tuki so japonci vsaj izenaceni z ksnimi nemci, ce ne ze ksn korak pred njimi.pa se zelo hitro napredujejo.
cena: evropa - mal avta za veliko denarja. vzhod - velik avta za enako ali celo manj denarja.
performanse: sicer stock res niso japonski motorji najmocnejsi, ampak za zelo malo denarja se njihova moc podvoji,potroji :)
izgled: pred 10-15 leti res niso bli japonski avti najlepsi, ampak so zelo zelo napredovali.spadajo med lepse avtomobile :)
kvaliteta: ze dolgo znano je, da se japonski avti najmn kvarijo. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

R0K ::

Ne vem kaj sanjaš o tuningu. Vsi ricer boyi ste isti. Ne prenesete da so stock EU avtomobili precej hitrejši od jap. potem pa omenjate tuning.

ampak kdo bo šel tunat Ferrarija Modeno 360 alpa Porša 911 Turbo. A ti 400PS ni dovolj. Folk ki si kupi tak avto, si kupi poleg moči, še imidž, prestiš pa nenazdanje tudi ko ga bo prodajl bo več dobil zanj.

Če pa si ti kupiš Hondo Civic za 500 jurjev in iz nje vržeš use ven, pa namontiraš na njo turbino in na AC prehitiš enga Porša in misliš, da si hitrejši od njega pa tudi ne vem. Če ti je to v veselje, potem pa delaj. Alpa se vozi s kolesom mimo salona od Ferrarija pa boš hitrejši od vseh, ki tam stojijo :-))

Iz jap. sta edina športna avtomobila Skyline R34 in NSX. Mogoče še Mitsu EVO in Imreza WRX, ampak to sta že avtomobila druga razreda.

Sicer pa tuning nima veze s tem, skot prihaja. Vsak avto se da tunat. Recimo Honda civic in golf sta pač ena najbojl popularnih, ampak ne zato, ker sta najboljša ampak zato, ker sta dostopna največ ljudem. Mata dober price/in kaj dobiš.

Tudi sam se nebi branil kakšnega VTIja oz golfa 1.8T. Ampak me ti avti ne zanimajo.

BMW uber alles! :-)

Dr_M ::

no upam da ne bo kdo mislu da kej pluvam po evropskih avtih. nobenga se nebi branu ce bi ga dubu zastonj.:)

men so tut na zuni usec BMWji, sam kaj ko me je cist razocaru k sm se not usedu.pa z njim pelu.

cakam pa na novo opel astro. oblika je nora. edn najlepsih avtov kar sm jih kdaj vidu. :)

Vsi ricer boyi ste isti

jest nism cist standarden. men so tisti avti k so zuni cist kicasti, pod havbo majo pa 60km motor cist grdi in apn. moj avto bi na zuni zgledu cist stock...mogoce s ksnimi malimi dodatki, pod havbo bi bla pa posast :)
nekoc bom meu skyline-a al pa mogoce supro :) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

MilkyWay ::

Po japonskih zakonih ima avto lahko največ 280 KM, tako da boš po moči težko primerjal japonske avte s ferrarijem, porschejem, BMW-jem, ipd.

Sicer pa tudi konji niso vse. Sem gledu ene japonske filmčke (Best Motoring), kjer honda nsx rukne BMW-ja M3 za šalo. Tud ferrari 355 je spušnu :D.

Keyser Soze ::

Še nisem slišal za tuning...

Ko si bil ti še v plenicah sem jaz že mislil na tuning.

Sicer pa kaj se pogovarjam o teh stvareh z otroci, ki še niso imeli svojega avtomobila in je vse znanje, ki ga posedujejo o tem prišlo iz gledanja "japonskih" filmčkov o superiornosti njihovih toy-cars ter igranja igric ala NFS.

Ko bodo prišli japonci na raven kakšnega Veyrona, GT2ke al pa kakšnega CC 85(ki imajo mimogrede več potenciala že v osnovi kot japončki po velepoteznem tuningu) se bomo pa naprej pogovarjal.

Medtem pa glejte naprej svoje filmčke in sanjajte svoje fantazije.:)
OM, F, G!

ru7 ::

Sam še zmer mislim, da japonci ne delajo slabih avtomobilov. Ko se enkrat pelješ v kaki Turbo Hondi, si malo drugačnega mnenja pomojem, sej ne rečem BMW, Audi, sej so vsi dobri, sam meni ima naprimer Honda nek čar (VTEC powah), alpa recmo Skyline. Ker njegovih 280KM vrže na dyno pravjo kr okoli 340KM (če se ne motim). Mal pogledaš po netu, kako so ene Honde naprimer poštimane (1.8l motor -> 600Hp), sej ne rečem, ma Golf isto Dahlback, ki je ZVER.

...sej pravim, Europejci, Japonci, vsi znajo, sam še stvar okusa.

Dr_M ::

Medtem pa glejte naprej svoje filmčke in sanjajte svoje fantazije

enako tut tebi. pa se naprej lepo sanji o 10x+ drazjih avtomobilih.
pa veselo kakanje v plenicke:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DJ-DUST ::

Ce grete na statistiko vasega avta, imate 5 okvirckov za masino, perfomance itd... tisti 5 okvircek sploh ni odprt, pise Not Owned v legendi in me zanima ce ima kdo to odprto sploh in kako se to odpre?



Spil sem pa obrno. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DJ-DUST ()

Keyser Soze ::

Te zadeve dobiš, ko zmagaš v neki dirki ter ti Samantha(al kaj je že) ter tisti "lulek" ponudita kot ultra super duper nagrado v kakšnem sprintu ipd.

Torej tiste not owned lahko "prizmagaš" kupit pa se jih mislim, da ne da.

P.S.: Pa sej ne delajo slabih avtomobilov Japonci. Ampak mi gre pa na jetra, ko začnejo mulci, ki še za svoj avto nimajo(pa čeprav je rabljena honda civic), vpit o superiornosti njihove tehnike. Pa 90% pravi evropskih športnikov še videli niso.

P.P.S: Dahlback je hud ja. Bi se z veseljem zapeljal naokrog s polno konjušnico.
OM, F, G!

MilkyWay ::

Ko bodo prišli japonci na raven kakšnega Veyrona, GT2ke al pa kakšnega CC 85(ki imajo mimogrede več potenciala že v osnovi kot japončki po velepoteznem tuningu) se bomo pa naprej pogovarjal.

Ko bojo Nemci naredili, to, kar naredijo Japonci za isti denar, se bomo pa naprej pogovarjali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MilkyWay ()

R0K ::

Hum?

Japonci niso prov nič poceni.

Ena Honda NSX pride ravno toliko kot Porše 911 Carrera.

Pa ima Porš boljše performanse.

Drugi avtomobili pa itak niso omena vredni. Mogoče še kakšen nissan 350z, mazda rx-8, honda s2000 ... ampak vsi imajo veliko konkurenco ... m3, m5, z4 3.0 ... če se obrnema samo na BMWjeje :-)

Keyser Soze ::

He, He. CC 85 je Šved. Aston Martin je recimo Britanec. Ferrari je Italijan.

Niso samo Nemci veliki kostruktorji.
OM, F, G!

DJ-DUST ::

Ok lahko si priigram, samo kako pol da si nisem? Igral sem na medium, kaj pa kaj pa na hard in spil sem obrno, ampak vsaj 1 ali 2 stvari bi lahko dobil, nimam pa niti ene, to mi je cudno :\

Vozilo sem si pa updajtu skoz, tud ko sem kaj dubu sem sprejel itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DJ-DUST ()

Thanatos ::

samo avto ki ga naredis v undergroundu (karieri) ima na koncu 3 te unique upgrejde.

Keyser Soze ::

Jp, mislim, da sem tudi jaz imel samo tri te upgrejde.

Verjetno nisi zbral dovolj točk, denarja???
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455961 (2154) mtosev
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21019685 (6815) opeter
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127819 (15195) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
575979 (4252) WarMaker
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753899 (3267) Deathlike M Tito

Več podobnih tem