» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
9 / 12
»»

;-) ::

Kako misliš novih avtov?

Jaz mam vse odklenjene.

PrimozR ::

Vam lahko povem kakšnega sem mel za bossa. Skyline, črne barve, črne šipe, pod havbo spedenan do konca, kar se je dal. In s tem, da sem napisal Skyline, mislim Skyline, ne neka spaka z body kiti, spojlerji in tako naprej. Na zunaj razen temnih šip prav tak, kot je pripeljal iz fabrke.

DOOM_er ::

sam res ne prosm vs mam probleme z dioptrijo
Robots will steal your job. But that's OK

strelajasna ::

Zdravo.
Zanima me, zakaj mi vedno, ko zaženem igrico, računalnik resetira? Na starem računalnku mi je igrica normalno delala, ko pa sem kupil novega, ker mi je na unem crknila matična, procesor, ram, pa ne dela več. Ko zaženem igro mi računalnik izklopi in ga ponovno zažene.


Kaj bi lahko bilo?

galimim ::

Po 70% igre sem spisal tole: Grafika in meniji so super vendar pa je igralnost in realizem na 0. Da razložim. najprej o igralnosti. Ker igram z volanom me najbol moti kdaj gume primejo ker učasih ko ni tkeba primejo k ko ko bi pa rabu grip pa drsijš pa celi cesti levo in desno. nasledna stvar pa so nasprotniki ki se učasih ustavijo kar sred ceste učasi pa jih prime da bi se ti nastavli in te zabremzal. Druga vozila pa ko se zabije v njih z 10km/h letijo po zraku ko pereščki ko pa kdo zapelje mimo njih se pa kr ustavijo in se ne premaknejo. Pa smo pri realizmu tu so pa avtomobili na udaru. Primer: kako bo en Lancer evo 9 prehitel dokonca napadenanega Astona Martina ki gre 290 za šalo brez NOSa ko pa dam NOS pa gre 350 Evo me pa šiša brez NOSa?? Speljevanje je pa sploh ne realistično saj tega da bi ti avto tako speljal v resničnem svetu sploh nemoreš doseč. Tvoj Crew pa ti sploh ne pomaga in te samo ovira. Pa še nekaj o prodaji avtomobilov. Ni važno kako hitr je važno je da lepo zgleda.

tako
Grafika +
meniji +
različna okolja +
dajanske razlike med avtomobili +

igralnost -
realizem -
crew -
prodaja avtomobilov-

Če bi bila igralnost na tako ravni kot v Underground 2 bi bila zelo dobra igra tako pa dobi 55/100 z moje strani
je pa res da je kot MW ponoči-obup
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: galimim ()

;-) ::

Super si spisal tole.

Sam kaj si mislil z tem?

je pa res da je kot MW ponoči-obup


LP

galimim ::

to je moj osebni pridih. mene MW ni potegnu not kot sta me Underground in Underground 2 in carbon me ni potengnu not tok kokr sm upal da me bo in je to zame MW ki se dogaja ponoči
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

kriko1 ::

Ni mi tako dobra kot MW, moje najboljše so še vedno (meni osebno):
NFS 4, NFS UnderGround 2, NFS MW, tale me pa je malo razočarala.
Par urc igranja in imam že 65% career complete.

In zakaj če imaš starejšo grafično, moraš potem v canyonu (če imaš shaders na low) strmeti v nek siv zmazek (ki naj bi bila cesta)?
Vsepovsod kamor svetijo luči od avta se vidi tako sivo, ko pridrviš v ovinek kakšen krat sploh ne opaziš zidu - niso mogli tole pri EA kako drugače zrihtat (se ne spoznam dosti na gračne oprijeme)?

skodars ::

Živjo!
Ena neumesna ampak povezana z igro...
Namreč prebral sem dosti o te igr in konfiguraciji pa se tudi sam stestiral zadevo na laptopu in zadeva deluje brez problema na medium nastavitvah.
Zdej pa me zanima. Vseeno bolše da jest tega ne igram na laptopu ker laptopi niso za igre.
Al se je zadeva kej spremenila?
Odigral sem eno dirko in procesor se je segrel na okoli 65 stopinj...buh ve kaj bi bilo če bi še dalj časa igral...
Vglavnem imam Toshibo A100, dual core 1,73Mhz, 1Gb RAM, Ai Radeon x1600...
LP!

Pyr0Beast ::

Laptopi so narejeni, da preživijo take temperature, zato se nič ne boj. Je pa bolje, da ko greš igrati (ze nekaj urc), da vzameš baterijo ven, ker jo visoka T kaj kmalu poškoduje... pa igraj na kakšni trdi podlagi in ne na kakšnem blagu, kjer lahko zrak nemoteno lufta.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

skodars ::

Ubistvu sem spraševal zato, ker sem enkrat ne dolgo nazaj slišal od enega kako delajo na laptop neke zahtevne aplikacije in jim skos crkuje matična plošča. Pa sem zato vprašal če se lahko kej zgodi..

@LOL ::

Ubistvu sem spraševal zato, ker sem enkrat ne dolgo nazaj slišal od enega kako delajo na laptop neke zahtevne aplikacije in jim skos crkuje matična plošča. Pa sem zato vprašal če se lahko kej zgodi..

No v tem primeru pojdi do trgovca ki ti je prodal to govno od prenosnika in mu ga vrži pret pult ter zahtevaj denar nazaj. To potem ni prenosnik ampak predraga kitajska slabo skonstruirana igrača

ttommy ::

Jaz imam pa sledeč problem-po kakšnih 20 minutah igranja se mi PC zaustavi-monitor se ugasne,tipkovnica ne reagira-diski še pa vedno delajo.Need for speed-Underground 2 lahko igram ure in ure,pa ni težav.Kaj bi bilo?
(Do te težave mi pa igra normalno dela-teče gladko brez zaustavljanja na 1024x768...)
Igro poganjam preko Daemon tools-tako kot vse ostale.

AMD Athlon 64 2800+
786MB Ram
Radeon X700 Pro
Maxtor 80 GB
Osnovna plošča-K8 Trinitron GA-K8VM800M (rev. 2.0)
VIA K8M800 chipset
Gamer

Klemzz ::

vidš pa si sam pršou do odgovora (dtools)... >:D

jurre ::

a to ste vidli (nisem jaz snemal):D
drift 1
drift 2

El Barto ::

Jaz na svojem notesniku igram vse sorte je pa Fujitsu Siemens Amilo M1425 (Centrino 1.6 , 512 MB, 80 GB, R9700 128 MB) in to že dve leti pa nisem imel problema, le v roke me nikol ne zebe :P .

Poleti na morju (35°C), k nisem bil za drugega kot za parkirat v senci sem tudi dve ure fural McCrasha petko, pa nimam nobenih problemov. Le štiri prazne škatlice za cdje sem podložil pod vsako nogo (za malce boljše hlajenje).
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Dejan99 ::

Probal sem samo Carbon DEMO-ta pa mi je bil takoj zanič. Vse se neki ponavla, od Undergrounda naprej je vse isto, lahko bi se kej novga spomnil. Men osebno so bli najboljši Porsche, underground2, mogoče še kater. Pri tem špilu pogrešam vsaj malo realnosti, ki je pa še nikol ni blo, r lepo se lahko zaletavaš,... Pa še to, moti me ker je od undergorunda naprej vedno vožnja ponoči. Vse je enolično, pa premal časa posvečajo programiranju, saj skoraj vsak let pride nov nfs, zdej je ta carbon že 10 po vrsti, se mi zdi. Mal spremenijo grafiko, kaj dodajo in to je to. Vglavnem poden.

boy001 ::

Mogoče kdo ve kje bi bila težava, igra se normalno igra, grafika v redu, samo avto je črn, ni detajlov ampak neka silhueta avtomobila, tudi drugi avtomobili so prav tako črni, igram pa na prenosniku, spreminjal nastavitve pa nic ne pomaga.

ttommy ::

@Klemzz-kaj misliš s tem,a da dtools dela probleme?
Gamer

aodius ::

sem obrmil, ni nekaj novega;(

Slo-One ::

Probal sem samo Carbon DEMO-ta pa mi je bil takoj zanič. Vse se neki ponavla, od Undergrounda naprej je vse isto, lahko bi se kej novga spomnil. Men osebno so bli najboljši Porsche, underground2, mogoče še kater. Pri tem špilu pogrešam vsaj malo realnosti, ki je pa še nikol ni blo, r lepo se lahko zaletavaš,... Pa še to, moti me ker je od undergorunda naprej vedno vožnja ponoči. Vse je enolično, pa premal časa posvečajo programiranju, saj skoraj vsak let pride nov nfs, zdej je ta carbon že 10 po vrsti, se mi zdi. Mal spremenijo grafiko, kaj dodajo in to je to. Vglavnem poden.




A vedno ponoči, a sn jaz malo slep ali pa je to... >:D >:D >:D .


Je pa res da se ponavlja v N3d0gl3d.

Gr0unD Zer0 ::

tu so leni avtorji pozabili temo vdelat:D

@LOL ::

Preveč so osvetlili sceno.>:D

galimim ::

slo-one to ne NFA Most Wanted
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

mbra ::

Drugič špilam Carbon pa sem na 100% obrno s Corveto in sedaj še moram poj**** policijo na 200.000 škode da odklenem BMW M3 GTR
Ful so zaj***ni)
mbra

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

@LOL ::

Drugič špilam Carbon

Se ti pa da

Gr0unD Zer0 ::

mogoče kupim ko bo v big bangu za 7 jurjev za ps2...

AndrewSmith ::

Vredna je max 2k sit.
Ta del je pa res katastrofa,
pa nisem zahteven...glavno da
se dirka.
Razen driftov in pogojno nacin
predelav je igra za v smeti.
Obrnu sem jo v treh dneh,pa nisem
neki ful igral.
Zdaj samo se driftam....:D

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Andrei15 ::

Ali lahko to igro igraš prek hamachija z drugimi igralci tako kot je mp ali moraš imeti org.?

mtosev ::

Rabis kupit original. S-T pravila. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jancko ::

mene tudi....samo zanima kaj si moram uštimat da špilam prek neta:D
jancko

Mavrik ::

Greš lepo pod Multiplayer, pa se prijaviš in potem igraš.

Če nimaš originala, ga kupiš.
Če ga ne nameravaš, potem tukaj podpore dobil boš ne.
The truth is rarely pure and never simple.

Kenpachi ::

ČEPRAV!

Je EA (ne)namerno izpustil LAN način igranja v igri. Razlogi... Bogtigavedi...
Zaraki Kenpachi.

Pyr0Beast ::

Da se prek vlana špilat prek neta.
www.ipve.com
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ArchNemesis ::

Zdravo

Amm a mogoče kdo ve kje je Direct IP Connection možnost pri tej igri? Ali rabiš za to kak poseben patch? Vidim samo možnost online preko EA serverja kjer se je treba registrirat.

LapD ::

sej se registriraš zastonj tud če nimaš originala..

ArchNemesis ::

LapD in lahko tudi igram preko neta po tipu Direct IP povezave? Logično je da brez originala na EA serverjih ne morem igrati...

Sem se registriral in poskušal prijaviti (username, password) na http://uk.electronicarts.se/default.aspx ampak mi vedno piše '' Server unreachable. Please try again later. ''

Zgodovina sprememb…

Palček Smuk ::

Mene pa zanima če je kdo igral za tiste reward kartice. Najbolj me muči tista s 321km/h skozi speedcam. Našel sem eno progo, ki je kolikor toliko ravna v tistem delu kjer je speedcam (voziš po nekem kanalu), samo z nobenim avtom ne pridem čez 310km/h (to sem naredil z do konca predelanim McLarnom SLR).

Mogoče kdo ve kakšno rešitev?

Pyr0Beast ::

Hhehe. McLaren ni glih za to XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

LapD ::

Seveda, da igraš na njihovih serverjih. Druge opcije za MP sploh ni v Carbonu kokr vem. Vsaj jst je nism zasledil. Jst sm si naredu account na EA normalno in se s tem povezal v igri. Vse dela BP.

ArchNemesis ::

LapD torej Online deluje, pa čeprav nimam (originalnega) multiplayer key? Bi mi lahk prosim točno opisal kaj je treba nardit? po tem ko kliknem na Sign In, mi piše da moram vnest CD Key. jz username in password imam (dobil sem ga ''v'' igri pri registraciji) ampak to je pa tud vse... ne znam se povezat in nč :(. Hvala

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ejte dečki, če nimate originalov, potem tukaj ne bom pustil diskusije o tem, kako se zaobide zaščita, a je jasno?
The truth is rarely pure and never simple.

Pyr0Beast ::

Ok, ok :P
Bomo to prek ZS pol uredil :D

No še ene par slikc.

380 km/h po speed brakerju
-- več ni hotu jt

512 km/h (po 'ravnini') hehe

.. tale avtoček je šel tudi 525, samo sem prepozno pritisnil PrintScr in sem že končal v zidu xD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

steev ::

Bodimo realni.
:|

Pyr0Beast ::

Sej sem. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

Evo, še mal lepši rezulatat :P

521 km/h

hihi :P
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bluefish ::

heh, že po teh hitrostih se vidi, kako nerealna je ta igra.

jancko ::

Jst bi sam nek vprašal... Patch 1.3 nikakor ne morem dat gor....oziroma prtisnem se odpre dos okno in v sekundi zapre...ko pa grem v igro piše še zmeraj 1.2 kakšna ideja
jancko

AndrewSmith ::

Beast....ti si malo munjen:D :D :D

@blueFish...ti pa igraj gtr2 in se pred vsakim ovinkom
ustavi da ga speljes;) :D
Vsaj jst skoraj da se moram....:8) ;(
Ceprav ta carbon res smrdi.....;((
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

bluefish ::

sicer offtopic:
GTR2 se s tipkovnico raje ne lotevam. Sem pa preigral že kar nekaj dirkaških simulacij in mi zato Carbon žal smrdi že od daleč, kar se tiče realizma. Nimam pa nič proti - pač je igra arkada. :D
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545916 (1131) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841558 (28056) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386058 (5230) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127865 (15241) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218689 (9602) mace

Več podobnih tem