» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
11 / 12
»»

T-h-o-r ::

Kako se lahko sploh začnete pogovarjati o realnosti carbona :D

Kenpachi ::

@Tayphoon:

Ti se najbrž norca delaš iz mene. Tako bi sklepal, ker če bi prebral moj post

RedArmy

registriran:
02.10.2005

Poslano: 24.12.2006 22:07:44 | odgovori
Pošlji zasebno sporočilo
Glej. Ti iščeš po menijih v CAREER MODE. Moral bi pa iskati v MAIN MENU, torej takoj prvi menu, kjer te vrže igra po loadanju profila.


, bi ugotovil, kje je RC menu že nekaj časa nazaj. :\
Zaraki Kenpachi.

mtosev ::

Meni je igra prekratka drugo je OK. Pa policija mi manjka.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Koca ::

a niso pulcaji notr? na zacetku so, pa baje so pol tut. sam vrjetn ni tko kokr u MW

Tayphoon ::

RedArmy se ti opravičujem da sem spregledal tvoj odgovor.

macgajver ::

Carbon je en velik LoL jest sm ga dau gor pred parimi dnevi sm reku bom mal avte pedenou dam 100% save gor spedenam 3 avte peljem 2 progi zeehhh doukčas adijo uninstall byby.
tenstan krompir je pa zakon

Tayphoon ::

Mah jaz vrjamem da je marsikomu nič kaj zanimiv Carbon. Pomoje da je to logično saj igre NFS izhajajo dokaj redno in če igraš eno pa drugo pa tretjo... se počasi naveličaš. Vsaj za en čas.

Jaz dejansko nič nisem igral iger zaj vsaj 5 let in Carbon mi se zato zdi kar vredu ker dejansko jaz še nisem naveličan vsega skupaj.

Zdaj pa se je pojavla ena težava in me zanima če ma kdo še podobne probleme.

Igram lepo normalno zdaj par dni pa odklenem 3 od 4 področij in pridem nekje na 57 % igre in ko premagam tretjega boss-a se odpre potem še četrto področje in zdaj naenkrat ne gre mi več.

Preprosto avto ne gre več dovolj da tudi ko fenomenalno vozim da niti blizu zmagi ne pridem.

V ovinke ko lepo zvozim in gas do daske po ravnini pol pa nekje četrti. Še na starih 3 območjih sem imel ene 2 progi za zvozit in isto.

Zaj pa nevem vozil sem skozi z camarom ss pa sem kupil še porshe -ja pa isto.

Performance sem kupil vse kaj je na voljo za oba avta pa tud tunning sem izvajal različen ampak ne gre mi več. Preprosto zmaga je predaleč.

Zdaj pa nevem al še kaj nisem naredil da mi odklene kaki hitrejši avto al pa ne znam vozit oziroma igra tam od 60% naprej postane bistveno težja?

Nisem pa se dost s policcaji lovil pa po cestah z drugimi za nagrado ampak večino kar iz garaže skačem po karti in vozim proge.

Torej ko se odklene zadnje 4 območje ali postane igra bistveno težja ali ne?

Pa še nekaj me zanima nitro, supercharger, motor... to dokaj hitro dobiš pro pakete pa že zdaj lep čas nisem dobil nič zraven me zanima če med temi 60 in 100 proccenti sploh še dobim kaj zraven ko poveča performace mojega camaro ss recimo. Al se potem kaki lamborghiniji odprejo ko po defoltu gredo bolše?

Edit: je pa zagotovo pohvalno da po defolt nastavitvah deluje tako dobro na mojem starejšem računalniku da se mi enkrat ni nič zataknilo med igro in kljub dosti video izrezkom in dinamičbem prešaltavanju med progami deluje vse kot da je pisano za mojo opremo. Hitro in zanesljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

Pyr0Beast ::

Je pa res, da kr presenetljivo dela :)

Dejansko ti zmanjkuje moči za pospeševanje?
.. ps. z driftanjem ne prideš daleč, ker se moč ne more prenašat na kolesa ob speljevanju. Kupi si gume z gripom.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tayphoon ::

Samo z gripom pa ni veselja. ;)

Porshe že ma po defoltu taki grip recimo da tudi z gumami za drift ne morš kaj dost podriftat.

Mah vse sem že probal in finta je dokler nisem odklenil zadnjega 4 območja sem vse naredil maksimalno z tremi poskusi celo marsikaj v prvem poskusu to je do 57 % natančno sem prišel.

Danes pa sem vozil kar nekaj čez dan pa nisem naredil 1 proge oziroma niti 1 procenta.

Preprosto prehitri so. Oni ko je prvi mi že v začetku proge ko vozim brezhibno pobegne tako daleč da vem da ni realno več da ga dobim.

Zdaj bom še malo probaval pa vsaj 1 zmago da vknjižim pol bom vedo da pač tlko bolše moram voziti al dejansko kaj mi ne štima. Pomoje da zdaj postane zajebano pač od 60 % naprej ker začetek je bil ful easy pa se mi skoz zdi da že malo se stopnjuje in je težje. Samo pač tak smešno mi je da nemorm vsaj ene zmage vknjižit zaj naenkrat.

Tayphoon ::

Evo pa sem zmagal spet eno.

Cliota sem si pač moral očitno kupiti ker porshe pač ne zmore. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

Pyr0Beast ::

Zanimiva resnica XD
Ciljaj na kakega Dodge Viper SRT-10, zadeva šiba :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tayphoon ::

Ni še odklenjen viper samo zdaj z cliotom tud vknjižujema zmage.

Mali avto pa šibkejši od viperja (ki je ponavadi vodilen avto) ampak na progi pokaže srce ko z viperjem bok ob boku do končne črte ga šibama. >:D

Obnaša se že dost bolše ko porshe.

Mogoce pa mi bodo po novem clioti všeč.

Kenpachi ::

Mitsubishi EVO seka.
Zaraki Kenpachi.

Klemzz ::

zame samo impreza & supra :)

Tayphoon ::

Zdaj se mi je ekostika začela odpirati komaj.

Zdaj bom malo stestiral Lamborghinija Gallardo. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

PrimozR ::

Skyline GTR. Ni boljše mašine v serijskih avtomobilih od RB26DETT. 2,6 litra, ki jih lepo zapolnjuje 6 cilindrov, ko pa so prostori prazni, jih poamagata napolniti dve turbini! Blok zdrži do 1300 konjev (v resnici). Žal ne dosega več emisijskih standardov in tako gre mašina 'na odpad'. GTR R35 bo imel V6 mašino. Baje made by Cosworth.

Gr0unD Zer0 ::

zadnjic sem spil probal na ps2, živ obup...
avto se obnaša kot da je medoceanski parnik.
neodziven da te kap
hočem zavit, nagnem gobico, avto pa zavija, kot da je šofer motorični idiot z amputiranima rokama...

AndrewSmith ::

Jst mam pa problem z instalacijo.
Mi napise da nimam namescen DX9 in ne gre dalje.
Probal sem za foro dat se MW gor,pa isto.Na kompu
mam se 12 drugih iger in vse delajo dobro,pa tudi Call of Juarez
in GTR2 sem danes namestil brez problema in obe delajo dobro.
Namestil se na novo tudi driverje in DX9 pa ne pomaga.
Igro sem sicer mel ze nalozeno,ampak sem menjal diske,ter
na novo windowse nalozil,legalne.Updati so vsi,driverji najnovejsi.
Ve kdo v cem je problem,ker to se mi se nikoli ni zgodilo
da zdaj.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

macgajver ::

Skopirano iz enega mojega starega posta deluje za vse EA igre ki vam jih noče inštalirat zaradi kao dx9.

problem ni v directx 9.0c ampak v eajevi instalaciji pri nekaterih dela pri nekaterih ne tistim ki ne dela naredite naslednje preverite da imate res zadnji dx9 potem pa na cd/dvd poiščite EA autorun kliknete s desnim gumbom na miški properties compatibility windows 2000 in apply nato zadevo lahko normalno inštalirate.
tenstan krompir je pa zakon

2furious ::

Lepo pozdravljeni.Sem igor danes sem prvič na forumu, danes sem kupil igro jo uspešno naložil. Ko sem jo hotel zagnati pa katastrofa........NE DELA. Izgleda kot da hoče zagnati pa se ponovno ugasne probal sem tisto s properities v autorun pa ne najdem compatibiliti with win 2000 ali karkoli podobnega. Je pa res da imam laptop 1.7G 512 mega naložil sem tudi
d9c pa nič Mam win xp home edition grafična pa kaj vam jast vem INTEL GRAPHIC MEDIA ACCELERATOR 900 kaj je pa ostalo pa ne vem upam da nisem vrgel 10k. sit zaradi svojeega neznanja hvaaaaalllaaaaa za pomoč pa se slišimo:\

msms ::

S to grafično ti tako zahtevne igre ne bo pognalo.

OCCULT ::

Pomoje si vrgel kar proč 10K:O pre slab računalnik to je moje mnenje.


Lp
Occult

Tilen ::

PC System Requirements

The minimum PC system requirements for Need for Speed Carbon are the following:
Operating System: Windows 2000 Service Pack 4 / Windows XP Service Pack 2
(64-bit versions are not compatible)
Processor: 1.7 GHz
Memory: 512 MB RAM
Hard Drive: 4.7 GB for CD/DVD versions / 11 GB for EA Downloader version (5GB for download, 6GB for install)
Optical Drive: 8x DVD drive (Europe) / CD drive (North America)
The Collector's Edition only comes in PC-DVD format and requires a DVD drive
Video Card: A video card with 64 MB memory and one of these chipsets is required:

NVIDIA GeForce3 / NVIDIA GeForce4 (Ti series only) / ATI Radeon 8500.
Laptop versions of these chipsets may work but are not supported
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
DirectX: Version 9.0c
Online Multiplayer: 512 Kbps connection; 2-8 Players
Input: Keyboard, Mouse
Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

INTEL GRAPHIC MEDIA ACCELERATOR 900

SPECIFICATIONS:
Third-generation Graphics Core
256-bit graphics core
8/16/32 bpp
Up to 8.5 GB/sec memory bandwidth with DDR2 533 MHz
1.3 GP/sec and 1.3 GT/sec fill rate
128 MB maximum video memory
2048x1536 at 85 Hz maximum resolution
Dynamic Display Modes for flat-panel and wide-screen support
Operating systems supported: Microsoft Windows* XP, Windows 2000, Linux-compatible (Xfree86 source available)
High-performance 3D
Up to 4 pixels per clock rendering
Microsoft* DirectX* 9 Hardware Acceleration Features:
Up to 4 pixels per clock rendering
Pixel Shader 2.0
Volumetric Textures
Shadow Maps
Slope Scale Depth Bias
Two-Sided Stencil
Microsoft* DirectX* 9 Vertex Shader 2.0 and Transform and Lighting supported in software through highly optimized Processor Specific Geometry Pipeline (PSGP)
DirectX Texture Decompression
OpenGL* 1.4 support




S tem pa zal ne bo slo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mirč ::

itak da ne
lp

2furious ::

Smešno. Lejte fantje hvala za info. Zdaj mi pa povejte v čem je sploh point. Jaz mam komp sam za to da kaj v excelu kaj napišem ali vordu da mam kam tisoče fotk shranit pa kaj zapečt muvi pogledat kdaj pa kdaj kej v corellu kaj naredim pa v photoshopu!!!!! Za vse drugo sem pa en PIECE OF SHIT kar se tiče drobovja seveda, lepoo vas prosim mi razložte v čem je problem. Tiste zahteve ki so bile opisane zgoraj od Tilna so dobre še enkrat hvala za to. Vse drugo pa meni pomeni le to, če bi hotel vse to zbasati v svojega lepija bi moral biti velik najmanj meter krat meter pa debel vsaj deset centimetrov brez zaslona. Kaj se neda to nič sfrizirati.:'( :'(

2furious ::

Drugače pa mam na kompu NFS underground 2 ki mi je že delala in mi je zelo všeč, pa sem jo enkrat ponesreči zbrisal. Ko sem jo nazaj naložil mipa ni več delala, ker je seveda kopija katero bi moral skrekati pa tudi to nimam pojma pa vse mam baje na CD-jih.

msms ::

Za igre špilat bi rabil zunanjo grafično kartico.

2furious ::

Ja mal bo treba pobrskati po netu pa o ceni se pozanimati drugače pa je res cool.

macgajver ::

2furious model če nisi ravno izoliran od človeškega prebivalstva zaradi bilokakšnega razloga povprašaj malo mladino in ti bodo vse razložil mogoče še celo naložil in usposobili zastonj. Ti pa takoj povem da za tako bedno špilo kot je need for speed carbon ni vredno vložit v kompjuter niti centa evra.
tenstan krompir je pa zakon

2furious ::

ma nisem izoliran sam od jutra do sutra delam pa igre me sploh ne zanimajo sam speed me je prevzel a je poj kaka druga avtomobilska igra za mojo grafično kartico kaj pa gti racing ali nekaj temu podobnega.

ttommy ::

Morda kje piše,pasemspregledal:kam se shranjuje igra?Za primer,če bi kdaj zbrisal igro,da ne bi od začetka igral.........
Gamer

Gr0unD Zer0 ::

ti samo zbriši, pa ne igraj več:P
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data---
nekje tu not menda...

kriko1 ::

Shranjuje se v my documents - če se ne motim (od nfs mw naprej).

DeathKiller ::

jes sm carbona že naredu

Kenpachi ::

V čem? V Visual Basicu? Al celo v Javi?
Zaraki Kenpachi.

@LOL ::

jes sm carbona že naredu

Kak car si ti0:)
Čestitam obrnu si eno najslabših iger preteklega leta. Upam vsaj da je bila gusarska kopija>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gr0unD Zer0 ::

V čem? V Visual Basicu? Al celo v Javi?


eh
on je to naredo v assemblerju :D

Slide ::

Mene pa zanima, če kdo izmed vas, še vedno špila NFS Carbon na Geforce Ti4200. In me zanima, če ima možnost nastavljanja RoadReflection in Motion Blur, ter Video Correction.
Zanimivo se mi zdi da pri NFS MW, sem lahko to nastavlu, medtem ko pr NFS Carbon mam te opcije dizejblane.
Predvsem čudi me to, ker je isti engine, in imam novejše driverje, kot za NFS MW ampak teh opcij ne morem spreminjat... Je kdo naletel na kej podobnga...

Mim grede... na 1024x768 vse kr se da na MAX razen tistga kr sm omenu da ne morm spreminjat
špil laufa pr 30FPS+


LP
forever 200 MPH ...

macgajver ::

Hee seveda ti dela vse na max ko pa ti grafična pou stvari sploh ne pokaže kot če bi naprimer imel kakšno grafo ki podpira vse bonbončke dx9 in sm3. Glede nastavitev pa nebi vedu probej kšn config poiskat pa tm mal štelej.
tenstan krompir je pa zakon

Gr0unD Zer0 ::

hehe

to me spomni na dogodek, ko je halo kolegu boljse laufal na gf2 mx400 kot meni na radeonu 9700:D
you jut gotta love dx8:P

the_game ::

js pa mam težave pri LAN strežniku, ko kliknem tam HOST game pač, da ustvarim nov server za LAN in ko hočem vstopiti v Lobby mi vrže opozorilo, da sem diskonektan iz EA strežnika ali pa se je povezava prekinila ali pa nimam priključenega LAN kablja...
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Valvoline ::

js pa mam težave pri LAN strežniku, ko kliknem tam HOST game pač, da ustvarim nov server za LAN in ko hočem vstopiti v Lobby mi vrže opozorilo, da sem diskonektan iz EA strežnika ali pa se je povezava prekinila ali pa nimam priključenega LAN kablja...

Daj si gor zadnji patch. Brez tega špil šteka k zmešan.

ABX ::

Najboljša dirkačina je Gran Turismo, ne razumem zakaj NFS se ne vrne nazaj in spet ponudi vsaj malo simulacije.


Z temi neumnimi arkadami postane dolgčas v uri ali dve.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

PrimozR ::

Čak, praviš, da z arakdami postane dolgčas. V isti sapi pa praviš, da je GT najboljša dirkačina? Po tvoje rata dolgčas tudi ob GTju.

ABX ::

GT ima dober simulacijski model, poenostavljen ja zaradi zabave, vendar še vedno odličen.

NFS vsako leto bolj zabluzi. Legenda ostane 1, 2 in Prosche.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

the_game ::

inštaliral že use mogoče...še vedno mam težave, ko hočem u lobby mi vrže error kao, da sm prekinjen s povezavo ali pa nimam kabla za internet priključenega..
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

PrimozR ::

GT ima dober simulacijski model, poenostavljen ja zaradi zabave, vendar še vedno odličen.

NFS vsako leto bolj zabluzi. Legenda ostane 1, 2 in Prosche.


Ja, jest sem pa zelen helikopter, oblečen v roza tutu in znam plesat balet. še špili, ki se veliko bolj samooklicujejo za simulacije so daleč od tega. Recimo kar vse, kar bazira na pogonu ISI.

ABX ::

Ta Need for Speed je verjetno najslabši do danes. Zguba časa.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

GLAVNI ::

PIPI, daj nastavitve na Professional, ABS na 0, prav tako TC, Steering type na Prefessional (lahko tudi na Simulation), pa mi pol povej, če je še vedno arkada.

PrimozR ::

Okej, ni toliko arkada, point je, da je fizika TOTALNO v ne smem reči čem. In seveda vozim brez ABS in TC, nastavitev težavnosti pa niti ni tako važna, ker tisto malo, kar vozim, vozim sam. M3 GTR na Nordschleife. Z vsemi pomagali na off.
««
11 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545913 (1128) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841532 (28030) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386044 (5216) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127856 (15232) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218681 (9594) mace

Več podobnih tem