» »

Need For Speed: ProStreet

Need For Speed: ProStreet

bluefish ::

do izida bo sigurno dodanih še nekaj.

Klemzz ::

kdaj bi loh še kašnga legacy-a not vrgl ;((

Gr0unD Zer0 ::

kaj ni to karavan?

Klemzz ::

oboje...nevem zakaj kej tazga ne dajo, majo isto turbo izvedenke k so čist super športne...

dzinks63 ::

:)) Zanimiv simulator: nfs 08 bmw m3 simulation

dzinks63 ::

:)) Career Mode Featurette, in stores october 31st.

BlazP ::

NFS Carbon me je razocaral na celi crti. Ne vem kako bi lahko spacali bolj slaboumno zgodbo in koncept/smisel namena igranja. Na koncu spila za nagrado dobis najboljsi avto, ki ti absolutno nic ne koristi, ker je spila konc. Za nagrado moras na koncu tudi pogledat cisto vse Creditse, ki se jih preprosto ne da prekiniti drugace kot s stiskom tipke RESET ali ubitjem procesa v task managerju. Nobenega spila se nisem tako hitro zbrisal z diska na koncu kot tega.
Ce bo ProStreet samo tretjino toliko beden kot je Carbon, bo se vedno zelo beden. Probal ga bom vseeno.

belowZero ::

NFS carbon je v primerjavi s colin mcrea rally 4 totaln drek;( mislm sm se pri 140 km/h zabiu v ograjo pa nc.Šipa mi je pa počla:))

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Need For Speed serije so ARKADE, dajte si to že enkrat dopovedat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kriko1 ::

Točno, arkada. In sedaj z vso to realistiko bodo pokvarili to kar je nfs bil. Ni več policije, ni več zabavno. Dobro je ker bodo poškodbe, kar sem čakal od nfs4. Sicer policija ter poškodbe (kjer se prerivaš ter treskaš v blokade) ne bi šle skupaj, vendar bi lahko npr. znižali samo stopnjo poškodb. Ukinit kifeljce je totalna zmota. Simulacije že imamo, naj pripeljejo original dušo nfs nazaj!

Tr0n ::

Kaj tako realisticnega pa sploh bo v ProStreet? Damage model? Gimme a break.

VoX ::

Glede policajve v NFS ProStreet...kot ze ime pove bo ProStreet in je misleno da bo Profesionalno dirkanje (tekmovanje) in pri kakorsnokoli "uradni dirki" kr ni policajve ki bi te lovili ce vozis 200KM/H na uro...tako je tudi EA sam komentirav zakaj ni policajve v igri
More money, more problems ! ! !

bluefish ::

Electronic Arts has announced that the new addition to the Need for Speed brand will be available on October 31st in North America and November 1st in Europe.

The new ProStreet will allow the player to fully customize the entire car, including the heart that is under the hood and not just the paint job and stickers. There will be four game modes called the grip, drag, drift and speed challange, so this means that there is nothing new there. Let's not forget the Autosculpt technology that will have a direct impact on your car's performance. If you crash, you drive slower.

Along side the release date announcement, EA has released new screenshots.

Fudzilla

bluefish ::




Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

realen damage model? niti to ne bo:D

na ekranu se ti izpiše da si pač totalko naredo pa je to to...

in med samo voznjo maš filing da ma avto 3 tone minimalno...

izjemno neodziven avto, problemi pri držanju ter popravljanju smeri ter tendenca, da se voziš več po bankinah kot po cesti pač ni enako realizmu...


sodeč po verziji iz leipziga mam samo dve besedi za povedat: tace vstran(kolko lahko)


edino kaj se mi je res dopadlo je bil dim ob burnoutu na štartu...:D

Urc ::

realen damage

Haha to ne sme bit :D A ni zakon da v dragu dregneš drug avto, napiše totaled in je to to (aja šipa poči) :D :D :D

Gr0unD Zer0 ::

mhm... res zakon...

če bi kosi konkretno leteli, se niti ne bi toliko pritozeval nad najbolj zavitimi drag progami ever ter najbolj prometnimi...

a grem dat roko v ogenj da bo spet to govno eden bolje prodajanih spilov

macgajver ::

Gr0unD Zer0 praviš da fantje spt drek mešajo s tem need for speedom mal se bodo mogl zresnt in nrdit en dobr špil jest sem še nekaj časa upal da bodo vsaj tegale nrdil tko kot se zagre.
tenstan krompir je pa zakon

OChack ::

brez zajebancije, v NFS3 so odsevi avtov hudi, najjači, čeprov ne odsevajo oklice so pa zlo fajn mislm se šajnajo bol ku pravi>:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Tilen ::

Gr0unD Zer0 praviš da fantje spt drek mešajo s tem need for speedom mal se bodo mogl zresnt in nrdit en dobr špil jest sem še nekaj časa upal da bodo vsaj tegale nrdil tko kot se zagre.

Žalostno za nekatere in precej veselo za razvijalce je dejstvo, da se bo NFS prodajal, pa če bo do zdaj najslabši. Izoblikovali so en velik krog ljudi, katerim je takšen arkaden stil vožnje všeč. Z njihovega stalisca bi bilo neumno uvest neke hude spremembe, kaj pa če iztirijo iz zdajšnjega idealnega modela? Pol pa pilijo grafiko in dodajo tu in tam kaj novega. NFS imo ne bo nikoli postal simulacija. Nikoli.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

destroyer2k ::

Ta igra je toliko prodajna samo zaradi ene stvari ne grafike ali da je fajni špil ampak promovirajo ga toliko da vsakega "butlna" preričajo s tem da igra je zakon.

Ne bom pa rekel da ta špil bo spet "drek", ker sedaj razvijajo drugi nič več tisti američani ko so naredli zadne 2 ali 3 serije. Sedaj ena kanadska razvijalska skupina razvija pa tisti del ko so ga že prej naredili je bil pa kar dober.

macgajver ::

OMG Danes sem pogledal tisti trayler za drag race kaj nej rečem razočaranje do amena pa kje za fuka so dobil idejo da more jit avto od začetka po tazadnih kolesih pa sej ni motor boh pomagej.

Pa za mustanga bi še reku nej jim bo pač nej majo veselje vin diesel hitri in drzni malo holywooda samo ne mi pa bluzit kr s mazdo po zadnih kolesih joooj bedarija da večje ni. Kaj bo golf tud po zadnjih kolesih letu ma nej se zresnejo teli fantje obstajajo predelave kjer avtomobili grejo po zadnjih kolesih in imajo krepko čez1000konjev samo to definitivno ne paše v drag race z običnimi predelanimi avtomobili.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

kriko1 ::

Avti gredo po ta zadnjih? A tudi letijo slučajno? Imam občutek da to bo krasna polomija.

Gr0unD Zer0 ::

saj nimam nič proti arkadam(sem die hard fan nfs 2 in 3, burnouta in še mogoče kake bolj arkadne zadeve)

ampak problem tiči v tem, da se zadeva vozi naravnost nagravžno, vsaj ta verzija ki sem jo jaz igral... avto je neodziven za pop*zdit, nekje na ravni avtobusa v nfs2. obcutek je podoben igranju na tipkovnico, s steering sensitivity na minimum in občutek je taki kot da ma pad enostavno zamik. od arkade pričakujem, da samo pomislim v kero smer naj gre avto, ne pa da moram videt dejansko četrt/pol sekunde v prihodnost.

dzinks63 ::

:)) 1na1 : Drag King

CaqKa ::

dokler ne vifim TNFS v opengl ali pa dx verziji ne pogledam, teh novodobnih nfsjev več pod nobenim pogojem. so se mi čist zagabli.
btw.. kupim tnfs.
morem screamerja nekje iz omare popraskat.

ivanuscha ::

Ma te razvijalci NFS-ja so mongoloidi. V vsakem delu so še večje bedarije notr. Kr po tazadnih bo šu zdej avto pr dragu jao ;( ;( :\

Tilen ::

Prodajal se bo pa najvrjetneje najbolje do zdaj in to je to kar proizvajalce zanima.

Ej a si ze igral novi NFS PS?
Ne, kaj je sploh kaj novega?
JA, po zadni se lahko pelas OMGWTF!
To pa morm nabavit, kaj takega še nisem videl :)

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

kriko1 ::

Carbon se baje ni tako dobro prodajal. Lahko pa bi jim tudi potegnilo to, da bi lahko upoštevali kak feedback s strani publike in s tem naredili izdelek ki bi se dobro prodajal.

Tr0n ::

bluefish ::

upam, da na tem forumu ni uporabnikov, ki bi lahko trdili to, kar trdi eden izmed osebkov med komentarji videa:
i'm a big fan of EA and the Need for Speed series! i have all of the need for speed games!.

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ivanuscha ::

@blueFish

Ni treba bat... >:D Sicer si jst lastim vse nfs-je do NFS: Porsche 2000, potem pa tud ene nisem več kupil.

Rotaidal ::

Od EA imam samo BF 2142. :) Ostalo je vse crap. Pa toti fan je verjetno mlajši od 10let , ali pa ima IQ na ravni sobne temperature:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Gr0unD Zer0 ::

believe me, it's not phun...
v bistvu je špil iztrebek...

Urc ::

A si že igral?

Vsaj demo? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

Gr0unD Zer0 ::

da.
smo pač g33ki pa smo sli v leipzig na GC

serija NFS res gre samo še down-hill.

še dva dela pa sploh slabše ne more bit...

kot sem rekel, edina pozitivna stvar na špilu je dim ob štartu:D

dukenukem ::

sj grejo navzdol vse EA igre,od basketa ,do fife, do vsega, vsako leto slabše |O

ivanuscha ::

Preveč na lahek način služjo, še premal je piratstva! >:D

Rotaidal ::

Se pač najde folk, ki še vedno naivno kupuje njihove igre. EA bo tako dolgo cuzal dnar dokler ga bo lahko. Zakaj bi morali naredit boljše igre, če jim ni treba. Zakaj se trudit po nepotrebnem.

Pesimist ::

Pa kaj se te grete. Eni pac majo radi to serijo, drugi pa tisti bedni System Shok 2 pa Bioshok spilate.

kriko1 ::

Eni pa smo imeli radi to serijo.... sedaj je serija zasrana.

Gr0unD Zer0 ::

in eni še črko c znamo tu pa tam uporabit ko je potrebna.

če si fan serije, takoj opaziš upadanje kvalitete iz dela v del... vozi se ko drek, zgodba je vedno bolj za lase privlečena, načini igranja pa vedno bolj podebiljeni(naprimer drift v carbonu)

'FireSTORM' ::

Najboljša sta itak bila U in U2, dokler nisi v U2 nametal gor preveč luči in spinerjev ter nevem kaj še vse in si bil potem kot božična jelka na štirih potačih.

Edit: OMG, just saw the vid...

This is phu*king....BULLPOOP...
Preveč se ukvarjajo z zgodbo in grafičnimi efekti in nevem kaj še vse, medtem ko je vožnja kot da bi potakal avtek po tleh kot otrok ki se plazi za avtkom po štirih...
LFS ima tričetrt manj bling bling ter vsega tega sranja in je 1000x boljša igra...
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Zanimiv simulator: nfs 08 bmw m3 simulation


TOlk za BTW, tole je ISI pogon in očitno M3 GTR challenge. Ali pa GTR 2. Saj je isto.

dzinks63 ::

:)) Trailer Grip Racing Featurette, poškodbe dober zgledajo, avtomobili se razbijajo, da kar vse frči po zraku.

Gr0unD Zer0 ::

grip... GRIP???

ne me fa*ing j*bat

>pushing your car to the limit?

v keri dirkačini pa si lahko privoščiš ležerno kruzanje med dirko?:\

>1(one) of the new modes blabla...

lol it's fu**ing circuit racing:\ najosnovnejši možen način dirkanja, ki ga poznamo že odkar obstaja dirkanje(magari s konjskimi vpregami), ki ga vidimo v ama vsaki dirkačini, in tip ga hvali v nebesa, kot da so izumili pa res nekaj izjemno novega, revolucionarnega...
faak... kuj glava me boli... in čutim neko primitivno željo tega primata razbit z bejzbolko, da bo utihnil...

da obstaja folk ko temu nasede... you'd have do be blind

>it's about traction...

ne, res?
a ponavadi pa mamo valda najslabse mozne gume v vsaki dirkačini...

that justin is soooooo full of sh*i, he's gonna explode anytime now

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Teehee, Cossie bo v NFSju. Škoda samo da bo špil suxal do konca...

Gr0unD Zer0 ::

no na srečo ga bo itaq kolega kupo in če se slučajno izkaže za kaj spodobnega(kar dvomim, ker karbona si niti sposodit nisn hoto) ga bo pač dal za sposojo

macgajver ::

Gr0unD Zer0 res zakon post tisti zgornji.
+1
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841184 (27682) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385974 (5146) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211637 (9211) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9312941 (9166) thebaloh
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218600 (9513) mace

Več podobnih tem