» »

Need For Speed - Underground

Need For Speed - Underground

Freelancer ::

Da ne boste se kaj izumil :D

Microsoft ::

Kere gonilnike uporablate lastniki GPUja nVidia Ti 4200 (64MB)?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

gappee ::

Ok, sm že uredil. Mal bl dolg sm iskal gonilnike, ampak sm jih le najdu. Thanksgod!:))
Verzijo 52.(ostalih številk ne vem) sm najdu. Mogoče je zadnja.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gappee ()

sk8er ::

kaj pa kej vaše najvišje hitrosti?
meni je uspelo do 371.19 km/h :D

Flip that sh*t!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Dr_M ::

hja...zdej sm najdu en trainer...ma velik stvari.dela tut online,tko da...nevem ce se se splaca spilat.


kaj pa kej vaše najvišje hitrosti?

glej 3. stran zadni post.
s trainerjom je slo pa najvec 389km/h, vec pa noce.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Uuu fino, tist +3 trainer ma tud infinite nitro :) To sm ze od zacetka hotu sprobat :D

Dr_M ::

mors met se unga, da ti masine ne odpici. drugac pa trainer +4 sesuje spil po parih dirkah.

sam spilat online je pa toooooooook bedn da ni res. sploh drage na RANKED....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Totalka bedn je to, ce folk ze clo kup spil, ker bi ga rad igral online, da so pol take pizdarije s cheatanjem. To je kr mal huda, da trainer dela online. Pol se pa vsi cudijo, zakaj piratstvo obstaja. Sej 10K na en povprecen spil tud ni velik...?>:D
Zele sm za foro probu eno dirko z infinite nitrom v underground. Najprej sem celo zvozu brez nitrota in je bil un Jose al kaj je tist debil zmeri 5 sekund za mano, ko sm pa dal restart pa skoz samo nitro prbiju je pa on tolk norel, da ko sm se enkrat zabil in me je on prehitel, ga sploh vec nism mogu dohitet :) Temule AIju trga...

Raw ::

Velik spilal online...
Tud trainerje sem sprobal - tri celo. Bil sem prijetno presenecen glede tega, po dirki mi je odbilo pike, ceprav sem zmagal! Ni delovalo vedno, ampak ene 80%... sploh ni slabo.
Drac me pa FUL jezi multiplayer. Od ene 100 tekm, sem bil na tretjem mestu le 2x. Zmagal sem dostkrat in tud drugi sem bil kar nekajkrat. Ce gledas kak se stejejo tocke bi jih moral imeti cez 10k, kar pa je dalec stran od dejanskega stanja.. Zmagam, mi pik ne pristeje. Zmagam tezko tekmo in bi mogu dobit preko 1000 pik - huh, ODBIJE mi jih 100. WTF?! ... Sem drugi, mi odbije pike, najvec kar mi je uspelo je blo skupnih 900 tock. Se slabse je, ker to dela le nekaterim - pa ni vazno a majo piratsko verzijo ali original.
Ranking suxx do amena. Seveda to sploh ni edina pomankljivost, me je pa na momente ZELO razjezila.

ps: zej k sm se sprjaznu, pa zanalasc spilam s fulkom k ma dost vec pik in jih jezim >:D


.raw

Dr_M ::

Raw: ja tocno tako...men steje pike samo ksno usako deseto zmago. ce pa ne zmagam pa vedno odbije, tut ce sm 2. kjer sploh nej nebi odbil pik, ce igrajo 3 ali 4.
men je celo ratal pridet na dobrih 2100 pik, ampak sm takoj padu na 1500 ceprov sm meu sam 1x total pa 1x engine blow, pa 2x drugi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Freelancer ::

Trainerz are fun :D Zgleda, da je tole maximum tele korete. Se 400 ne gre, buuu >:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

mloncar ::

tuki je še moja supra! fajn avto, sam čakam de dobim skylina :-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Raw ::

Multiplayer.

no comment.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Freelancer ::

Zakaj preprosto ne naredijo takega cheata, ki te teleportira pred cilj?:)

Boki_ ::

Kode in trainerji so brezvezni. Če igraš, igraj brez pomoči, sicer igra izgubi smisel.
I'm back

smilyxx ::

No men je tut ratal dobit skylinea. Pa vedno ko startam mi avto zavije v levo (ali desno). Ksne ideje?

Lp
Save water.
drink beer.

MilkyWay ::

Štartaj tako, da se kolesa ne vrtijo v prazno ali pa kontra "namotaj" :D.

Freelancer ::

Hehe men je s skyline-om ratalo zgazit tisto kurbo, ki ti maha na zacetku kdaj startat. Prej ni slo, ker drugi avtomobili ne zavijejo takoj :D

mloncar ::

ej, skyline pač tak fejt potegne, de ti rit odnese... ...sej to je čist realno pri avtomobilih, ki imajo velik moči, pa seveda pogon na zadnjih kolesih!

rešitev: štarti z malo gasa - posledica: slab štart ali pa namoti v drugo stran (to ni nevemka velik problem, ne?)


jst sm z njim zelo zadovoln!

smilyxx ::

OK. Sam da se to ne dogaja le meni :D .

Lp
Save water.
drink beer.

Thanatos ::



brez goljufi >:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

zupo ::

Sem prebral celo temo in nisem zasledil nič glede Style točk. Kaj lahko počnem z njimi??? Se da kaj odlkenit al so tam samo za okras (mam jih nad 30.000)


lp
zupo

svejk ::

je imel kdo probleme s sesuvanjem, namrec ko pridem v spil, mi pokaze tisti menu da bi dodal igralca...puf pa se racunalnik sesuje

gappee ::

Končno sm ga obrnu!!!:))
Sj vem da to ni nč tazga. Zadnjo progo sm probaval 40min!;(
Na konc sm pa uno komi za kako sekundo prehitu. Vozi ful nelogično. :D
Se zaleti, je ni; potem te pa takoj dohiti, pa voz za tabo, dokler ne nardiš napake. Kr neki.

Kako olajšanje!:)

Desk-Star ::

Jest sm jo tud že čez djal sm me je virus povozu pa sm mogu formatirat zdej pa ne vem kje so saveji a kdo slučajn ve ker sm mapo kr na drug disk kopirov zdej pa ne vem kje so savi:(

darh ::

/document & settings/all users/application data/nfs underground/ 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Grey ::

LOL tale špil je mal čudn. Do 85 levela sm pršu s Peugeot 206(my badass car) pol naprej pa še mal z MX-5. Zdej se spet furam s P206 in zmagujem. Zdej mi pa neki ne gre v glavo...a so vsi avti enak močni ker včasih na pospeških dol počm tut 350Z...S2000 pa za malo šalo. Pol sm šu mal customise car pa jih vse do konca spedenu. Šu drag race izklopu promet in gleu kok potegnejo avti. Probu sm Supro, Eclipsa, RX-7, P206 in začuda vsi so pršl do okol 350 km/h. A sm slabe dele izbrau za avte da močnejši ne potegnejo več...al kaj je to...

Thanatos ::

avti so vsi v eni klasi in so zelo izenaceni. prakticno lahko z vsemi zmagujes tako off kot online.

Grey ::

Ja skor izenačeni...eni majo mal bolj pospešek..pa slabšo končno..eni obratno...handling je pa tut pr vseh "skor" enak. Zdej sm že pr 96/111. Avti letijo k zmešani. 350Z ma dost potenciala...sm ga 350km/h gonu pa še ni biu na rdečem. Kako se slikce pejsta gor?

Freelancer ::

Bah, js sm prsu do 45/111 pa se mi ne da vec sploh... spila sm se totalka navelicu :)

C_maniak ::

špil SEKA. obrnu. zanimivo se mi zdi to, da mi je proti koncu šlo zelo na hitro. vse sem obrnu na medium, razn 2 mislim da ne (od ene 40-ih). mogoče je skyline in velika samozavest ob njem kej pomagala. :)

Grey ::

Js pa poleg P206 rad vozim Mazdo RX-7...avto trga gate :D .

gappee ::

Skyline je najbolši.:D

A mogoče kdo ve, kako se da dobit menjalnik s 7 al 8 prestavam?
Sj nism prepričan, da se da, samo k pogledaš na statistiko, kaže recimo da so ujel 2 od 8 perfect shiftov.
Če je odvisn od avtov pa od package-a plis povejte, kater bi lohk bil.
Aja, pa še to: Kaj je bolš: Nitro al NOS?

Boki_ ::

Oboje je isti k*rac. Poglej spodaj na trakcih, kjer je speed, handling,... boš vidu, da ti za oba kaže enako. Isto kot pri paketih, kjer so 1,2,3,... paket, pa so samo imena drugačna.
I'm back

svejk ::

kaj ni imel noben problemov s sesutjem spila?

Boki_ ::

Kako to misliš ˝s sesutjem˝?

Thanatos ::

kot shift ti steje tudi ce prestavis v nizjo prestavo

Moonman ::

Živjo!

A bi mi lahko kdo poslal ta file: TRACKB1109.lzc
Dolg je 727Kb.
Še mail: moonman_26@hotmail.com

Hvala!

Brilko ::

Ej jst mam pa en problem. Upam da bote znal pomagat.
Igra mi je ful všeč, kmal bom verjetno še z volanom probu. :))

Problem: do 83 proge deluje vse super, ko pa zaženem 84 progo mi pa vedno vrže po loadanju igre v Windowse (XP). Imate kak predlog zakaj to dela? Probite kaj poštudirat! Hvala pa še velik užitkov ob igranju.

Dr_M ::

Raw: mam odgovor na tvoj post. tok vellko hitrost pokaze zato, ker ti je med dirko mal net steknu in takrat se ubistvu pr teb use skup mal ustav, ostali pa normalno spilajo in ko se spet sinhronizira, se zdi kot da so oni sli tok hitr kot kaze na sliki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

freejack ::

Pa dejte no, a so čist znoreli al kaj. Vozim ko niki lauda, brez napaka, ene dva/tri kroge komot vodim, oni za mano, jih popolnoma zmanjka s karte, malo za tem pa že piči en mimo mene in čeprav vozim BREZ napake, jih NI možno dobit. Mislim, EA ma pa mal čudne predstave, kaj je to AI oz. catch up. BEDNO

C_maniak ::

jap, AI sux. jeb**a. :)

zupo ::

A obstaja kaksna možnost, da bi igral preko LANa in ne prek neta--

C_maniak ::

ne :P

vsaj ni se še ugotovil.

Grey ::

Folk a vi igrate igrco na hard težavnosti? Ker js sm brez problema prehitu vse tekmovalce...se zaletavu, jih spet dohitu in prehitu itd. Res da so kake fore čudne ampak to je navsezadnje dirkanje.

freejack: res da majo včasih mal čudne ampak pomisl mal...pičiš 200 km/h se zabiješ in te odbije ne vem kam..vrtiš se...valda da te bo nasprotnik dohitu če ne prehitu k piči 250km/h in se ne zabije halo!! Ali maš nesrečo al pa ne obvladaš scene.

110 in 111 misija sta mi ble ful u izi...res da sta mi bla skos za ritjo ampak sm odvozu brez napake...letel je pa kt sneta sekira. 111 sm celo v prvem poskusu naredu 110 pa v 3 se mi zdi. Težavnostna stopnja medium.

Dr_M ::

111 sm furu za easy ene 20x pa nism mogu, pol sm pa na hard odfuru v drugo :) 112 pa na meduim v tretje :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

C_maniak ::

hm. ene dirke se spounem, ko je bla taka blesava. če me je prehitu, ga nikakor nism mogu več dohitet. če sm ga pa zadržu zadi, je pa šlo. sam pol je bil pa dostkrat problem, da sm se kam zaletu, pa je šou mim.

drgač sm pa špilu od začetka na hard, pol pa skoz na medium. razn kdaj, ko je bla kriza, sm na easy dal. se mi je pa 2. četrtina zdela mnogo težja od zadnje. mogoč je skyline pripomogu.:)

G@MER ::

Ej, kuk se prilep slikce na forum?
Vem, da je to en že uprašu, sam nisem najdu odgovora.

LP!

ali3n ::

Ej, kuk se prilep slikce na forum?


Slikce uploudaš na enega izmed serverjev (npr. users.volja.net, freeweb.siol.net, arnes...) skopiraš link do slike (npr. 'users.volja.net/tvojeime/slikatapata.jpg' in ga pejstaš v povezavo (gumb "slika").
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

G@MER ::

Evo, še moja Toyota Celica GT-S; modded by Myself (also known as G@mer and Viper):

http://www.nfsunlimited.net/index.php?g...

Pokomentirajte! Drgač sem pa na 103 dirki od 111.

Over & Out!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455987 (2180) mtosev
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21019705 (6835) opeter
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127854 (15230) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
575999 (4272) WarMaker
»

nova kampanija na SP serverju za ET.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
753904 (3272) Deathlike M Tito

Več podobnih tem