» »

Need For Speed Underground 2 (demo)

Need For Speed Underground 2 (demo)

«
1
2

WarMaker ::

Končno smo dočakali (le) demo verzijo NFSU2. Vam priporočam, da si jo takoj greste pobrat, ker sem jo probal in vam povem, da me je pustila odprtih ust.. imaste tudi ONLINE varjanto...:D :D

več info = Slo-games.net - NFSU2 demo


lp
  • spremenilo: jRk0 ()

BlackHole ::

Pa je treba res s tremi posti opozarjat na neko igro? |O :\
LP Marko

jRk0 ::

x800xt

registriran: 10.10.2004

Poslano: 27.10.2004 00:14:26 | popravi | polepšaj | odgovori | briši | zakleni
Pošlji zasebno sporočilo
Ali var igra teče gladko meni na najvišjih nastavitvah nič ne trga sam
vse se enkrat bolj počasi premika. Ali bo cela igra bolj zahtevna ali manj

Amd athlon xp 2500+
512 ddr 400
radeon 9600 pro (gpu 550, ram ddr650mhz)

Če bi zraven tega sistema kupil radeon 9800 pro
ali bi mi igra tekla gladko na maximum

Lp matjaž

[To temo je polepšal jRk0 dne 27.10.2004 ob 10:44:23.]
[To temo je ustvaril x800xt dne 27.10.2004 ob 00:14:26.]
Tilen

registriran: 08.11.2003

Poslano: 27.10.2004 00:19:58 | popravi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
Odgovor bos zvedel cez 1 uro, ko bom mel dol.

lp.

NF7-S, 2500+@2432, 2x256 Corsair 3700,9800SE@PRO, S-ATA WD 120, Z-640, PSU 550W
Tilen

registriran: 08.11.2003

Poslano: 27.10.2004 01:56:33 | popravi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo
WOHOHOHOOOO!!!!! Worx BP on my system.

1280 x 1024 / FULL HIGH detail.


Svetovn spil.

NF7-S, 2500+@2432, 2x256 Corsair 3700,9800SE@PRO, S-ATA WD 120, Z-640, PSU 550W


[Ta odgovor je spremenil Tilen dne 27.10.2004 ob 01:56:46.]
[Ta odgovor je ustvaril Tilen dne 27.10.2004 ob 01:56:33.]
Tilen

registriran: 08.11.2003

Poslano: 27.10.2004 02:04:06 | popravi | polepšaj | odgovori | briši
Pošlji zasebno sporočilo

meni

ena iz igre ;)=

8-O ;)

NF7-S, 2500+@2432, 2x256 Corsair 3700,9800SE@PRO, S-ATA WD 120, Z-640, PSU 550W


[Ta odgovor je spremenil Tilen dne 27.10.2004 ob 02:04:44.]
[Ta odgovor je ustvaril Tilen dne 27.10.2004 ob 02:04:08.]
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

jRk0 ::

Dovolil sem si premakniti sporocila iz tiste druge teme v to, ker je tu ze link in vse do demota, tisto pa sem izbrisal, ker res nima pomena imeti sto tem o eni ter isti stvari...


lp, m.
You fuck up once, you loose two teeth.

Grey ::

Je kdo že najdu Car Specialities Shop? Js sm 5 milijonkrat prevozu tist deu mesta pa ga nism najdu.

kilergas ::

Tist shop dobis kjer se zacne en vstop na avtocesto,(blizu se nahaja temno modra pika) V shopu zamenjas lahko 3 barve avta kar je edino kar lahko menjas v igri.Upam da je to pravi shop ki ga isces.

Grey ::

Ne, tega sm že najdu. 4/5 sm jih najdu. Manjka mi samo še tist Car Specialities Shop, ki ima rumeno piko oz. rumeno luč pred vhodom.

Grey ::

YEEEHAA! Najdu sm tisto trgovino. Tm loh kupuješ neonke, haube, zvočnike, spinerje,...:)). Tistim, ki je še niste našli...GL:D .

kilergas ::

"Lahko kupujes,.."si mislu rect,lahko bomo kupovali :D

Grey ::

No ja...

kilergas ::

Drugace pa v cem je fora se poigravat s tipkami J in H ? sam avto mal uzdignes in da mal poskakuje,ces lej moj konicek pa zna tudi to ?

globoko grlo ::

A mi lahko en pove, v čem je razlika med 1ko in 2jko, grafika se mi zdi tkorekoč ista, avti so pač drugi, kok nalepk lahko gordam me pa prov boli qurac. Torej, kaj je tok drugačnega, da je to 2jka?

to je vse kar me matra

lp

OrlyTM ::

novi nacini voznje, novi nacini bildanja avta, novi avti, nove proge, free ride nacin, pomembnost denarja in se in se in se ...

ves, spil ni sam grafika ..... ce te za nalepke boli, bos mu se velik drugih reci za pocet :) .. ce ti pa tunanje avta ni v veselje, pol mas pa se kup drugih spilov, k ti bojo mogoc bolj vsec ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Microsoft ::

Jst bi hotu, da zadn konc se bolj odnasa... Pa ma izkljucen Stabiliti Control, sam se mi zdi, da se vseeno premalo oz. skoraj nic ne odnasa zadnjega konca...

Sicer je pa vredu.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

OrlyTM ::

kr sm jst spilu demo, je handling kr precej bolj "akcijsko" nastavljen ...

bomo vidli kako bo v koncni verziji :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

sk8er ::

men špil nima dost novosti, da bi sploh lahk rekli da gre za nfsu2. To govorim za demo, ko bo pa prišla končna verzija si pa mogoče še premislim:)) . Kdaj je pa sploh datum izida končne različice? Novembra enkrat, sam kdaj?

Tut js sm si izkluču stability control in mi je veliko bolj všeč obnašanje avtomobila, vendar se pri velikih hitrostih ne pozna kej dost razlike, se mi zdi.
Flip that sh*t!

skyline ::

eh...nfsu2 je zlo podobn enki. kje je fora da mas 'drift mode' ce je avto nemogoce dat pocez? kje ste ze vidl da bi mogu z rocno vsak ovink odpelat?! :\
no ja, vseen cakam se na full verzijo, sam prevec pa tut ne pricakujem.8-)

BigSexy ::

Meni se zdi pa zadeva kr precej drugačna kot prvi del. Grafika je dodelana, fizika spremenjena, etc. Ni več "do konca gas pa čez ovink za šalo" furanja npr.

Vredu zadeva.
To Infinity And Beyond !

jurre ::

mene pa zanima zakaj imam tako sliko ko zalaufam race8-O
slika v menijih je ok, frendu je baje to tudi delalo ko je zvisal detajle v nastavitvah, jaz sem pustil default,tudi ce zvisam je isto?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

sk8er ::

ej ne boš verjel, a se pri meni zgodi ista stvar, če zvišam detajle.Mam pa R9800 Pro, tak kot ti. Zgleda da še niso čisto poštimali pogona oziroma podpore grafičnih kartic al whatever...

V končni verziji pa itak da more delat:D
Flip that sh*t!

jurre ::

hm..zgleda res...sam je fora ker sem detajle zvisal, pa potem dau default ko sem to zagledal pa je se kar isto;((
tko da imam vedno temo..razen ce probam se 1x instalirat:\

kilergas ::

Pri meni je bila tudi tema,.samo tist jezicek sem na sredino postavil in vola,.slika se je prikazala.

Thanatos ::

krivo je to da ima atijeve grafe v tem spilu probleme z anti aliasingom. izklopte ga bolj detaljnih opcijah v spilu.

RC14 ::

Za tako sliko so krivi driverji in nič drugega, kak anti aliasing!. Dejte si ta nove driverje 4.10 pa bo delalo kot se šika. Prej sem imel 4.9 pa sem imel isto foro, pol pa dal 4.10 pa je vse ok.
Drugač pa glede igre, podobno sranje kot enka, sam da je še bolj grafično požrešna, mam radeona 9800pro, amd 2500+@ 3200+ in 512 rama, pa če dam vse na max, sploh ne teče gladko. Men uglavnem ni všeč, pač stvar okusa.

Lp

zlabo ::

Jao, jaz ne morem inštalirat.
Teži mi da se instalacija ne more nadaljevat ker nimam naloženega directx 9.0c

Uglavnem naložim directx 9.0c, restartam pa vse spet isto no.
Sem zapekel enmu frendu, pa pravi da mu dela BP.

A kdo ve kaj bi blo?

Lp, zlabo

OldSkul ::

Isto je bilo pri meni.
Problem je bil, da sem imel winse XP z nekimi beta SP2 integriranimi.Nato sem si dobil winse z SP2 final in vse skupaj na novo naložil.Zdaj dela.

jurre ::

imas prav Thanatos!
sem nalozil se 1x spil, zalaufov in dela ok...zvisam na 1024 resolucijo..TEMA..dam options, antialising na 0 in puf se pojavi slika8-O
driverje imam 4.9

AtaStrumf ::

AA je kriv v 4.9, drugače je pa meni mal bedno ker mi gre resolucija samo do 800x600 8-O. Pa špil bi totalno sekal, če bi bila fizika vožnje zaletavanja boljš narejena. Grafika je super, okolje tudi, samo tisto glavno torej vozni model/poškodbeni model je pa sranje. Nič bolj kot 3 leta stari špili. Tak špil z Race Driver 2 voznim in poškodbenim modelom bi sekal, tako pa sem odpeljal par krogov in mi je dosadilo. 200 km/h v steno pa ništa. ZEH!

Poldy ::

Starejši otroci smo pač bolj zahtevni. Igra bi morala zaletavanje bolj kaznovti. Aja, pa ta je tudi huda - bolj ko ti gume škripajo, več turbota imaš:\

Zheegec ::

Očitno se jim ni dalo ukvarjati z modelom poškodb, to mi IMHO bilo potrebno. Samo pri takšni dirkačini je to potem težko izpeljati.
Je pa realnost vsaj eno stopnjo višje kot pri Underground (1), vsaj avto se malo bolje obnaša.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Nejc Pintar ::

Pri taki arkadni dirkačini niti nima smisla da bi vključili poškodbe saj bi bila igra pretežka
Lahko je biti prvi, če si edini!

AtaStrumf ::

Sej ne bi rabile poškodbe vplivat na obnašanje vozila, samo da bi se malo razbil pa to. TOCA ma tko da ti pol odleti guma, kar bi bila mal kriza da bi se še naprej normalno vozil, ampak do te točke, bi bilo pa vseeno zabavno videti kako se avto razbija. Pa tudi naleti so poden. To bi moralo leteti vse naokoli >:D.

Grey ::

Veste, enim je point tega dirkanje in ne zanalaščno razsuvanje avta v stilu "HAHAHHAA kok mu je guma odletela" in podobne neumnosti.

Poldy ::

Ja že, samo recimo ti se trudiš in zmanjšaš hitrost v ovinku, nakar te nekdo (kolega) prehiti s polno hitrostjo in po flipersko zvozi ovinek ter pusti tebe nekje zadaj. S tem te prisili da še ti tako voziš... taka vožnja je pa meni totalno brezveze.

Poškodbeni model bi moral biti tak, kot je bil v nfs porsche. Več ko si se zaletaval, počasneje si šel. Na koncu pa si moral za poškodbe še plačati.Še vedno arkaden a ne otročji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

AtaStrumf ::

Poanta igre je, da je zabavna in takšna kot je brez poškodb za MOJE pojme pač ni tolk zabavna kot bi lahko bila.

killah bee ::

ja res špil je totalno beden,edino kar je dobr je to ,da si pedenaš avto,pa še to kičasto!!!

tako igro furat je men dolgčas,ko obračaš špil, se UI zaletava ob stene itd...,tak da morš še ti vozit, tako da je meni ob enem krogu še dosti vožnje po BOB STEZI, igrejte GT serijo pa boste vidl kaj je vožnja avtomobilov,za moje pojme so to najbolše dirkačine,
sam škoda ker jih ni za PC.

ko greš preko neta igrat,tud vsi neki vozjo kot po bob stezi,tak da tebi ne preostane nič drugega,kot da posnemaš soigralca,ali pa prekineš igro, in pritisneš na gumb UNINSTALL:D

tko da ta igra je bolj za mulčke stare do 8 let!!!

priznam pa da lepo zgleda, samo kokr lepo zgleda tolk je bedna za igrat;)

PS: AtaStrumf- niti zabavna ni;(

LP Killah bee
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Js ne vem za vas, ampak če vam je ratal NFSU obrnt na Hard in to z zaletavanjem v steno...pol ste pa carji. Js sm se pač tok nadrku te proge(ponavljale so se u ibr) da sm jih vedno zvozu optimalno z največjo možno hitrostjo in brez zaletavanja(zakaj bi rabu pol damage model), itq me pol noobi ne dohitijo.

odklop99 ::

ena mal neumesna...kdaj pa izzide?



Lp odklop

zlabo ::

Eh, jaz jo še zmeri nisem uspel zalaufat, mogoče bom počaku na original|O

Drugač pa, a kdo od vas kej špila LFS (live for speed)?

Lp, zlabo

Ćefur ::

Pr mojmu kolegu je isti problem sam je šel pač na settings pa display pol je tm nekje najdu *full screen Anti-Aliasing* pa je dou skor do konca dol pa mu je delala igra normalno.

Uživi
AMD Duron 1800@2000, 1024MB RAM DDR, Hitachi 160GB, GF 6600 128MB

Tilen ::

Hm? Jaz pa nisem imel teh problemov. Uporabljam pa nove omega driverje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ćefur ::

yo TILEN! Ej mene neki zanima, kje bi se dala dobit GTA San Andreas PC verzija.(če mogoče veš)

Hvala
AMD Duron 1800@2000, 1024MB RAM DDR, Hitachi 160GB, GF 6600 128MB

Tilen ::

Ne da se je še dobiti. Je samo PS2 verzija zaenkrat.
Sorry za off topic.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

skyline ::

zlabo: live for speed je se zmeraj dalec najboljsa simulacija voznje.
ce ti bo kdaj dolgcas, kontaktiraj P|P|ja, on je res LFS fanatik. 8-)
nism se dozivu, da bi ga vprasou: gres LFS, on bi pa reku: ne, dons se mi ne da. ;>

Keyser Soze ::

To je tipičen bull enih mladcev, ko pravijo da na hard lahko zvozijo prvi del NFSU brez zaletavanja. Jah malo morgen. Ko te bom videl v ene 100 dirki na hard(kakšen endurance) zvozit brez zaletavanja ti bom verjel. Že sam promet ti onemogoča uporabo optimalne linije ali pa maksimalne hitrosti skozi ovinek.

Tako da bull, tisti, ki reče da se lahko pelje brez zaletavanja.

In to, da ne morejo narediti ala TOCA in kakšen CMcrae rally je zadeva otročarija. Pač za mulčke, ki se jim zdi fino, da lahko letijo čez ovinke 200 ali še več na uro in se odbijajo kot pingpong žogice. En fino crash pa bi morala biti zadeva neuporabna. Totaled - ala drag. PA zaradi mene če se nič ne razleti.

Tilen ::

Je kdo probal Ford Racing 3 ? Tisto je sele fliper ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

zlabo ::

skyline: to je pa čist res! Zadnič sem začel špilat LFS in res, men je ful zakon...
Sicer sem še bolj kot ne n00b, sam sej počas se bom navadu, vsak dan so hitrejši krogi:P

LP, zlabo

PrimozR ::

Mja mene je Skyline že prehitu glede LFS. zlabo kup S1. No pa konc Off Topica.

NFSU2 je men totalno bedn
Tuning game? WHERE THE HELL DO YOU HAVE TUNING?
Toj navadn ricanje. Feltne k majo ene prosto vrteče čopiče notr. Ne hvala. Toj Pimp my ride špil... Sm prešpilu demo. Driftat se ne da SPLJOH! Niti z ročno ne gre, kaj šele da bi feintu (toj tko da če je ovnk v levo, avto najprej 'zaguncaš v desno pol pa v levo pa počez skos ovink). Mrbit bo kej bolš v celi verziji k se bo dal nastavlat 20 delov avtomobila (fedri in podobne reči). V špilu sm zamenu Zja za tistga sivga k zgleda najbl normaln. Leti kr dobr, tut koncept špila niti ni tolk slb (razn tega da bo večina nasprotnikov pimp-flešerjev :D ), bedn mi je pa convertanje style pik v NOS. IMHO bi mogu dobit pač en kanistr na dirko pol bi si pa lepo po vsaki dirki kupu novga.
My 2 cents.

Grey ::

Tuninga v demu ni, prav tako kot ni opcije za izključitev pretvarjanja pik v NOS.

PrimozR ::

A v celi se bo dal NOS sceno izklopt?
Drgač pa govorim za cel špil da sploh ni več tuning (kao discover the tuner world - BULLSHIT! mogl bi bit discover the PIMP world :D )
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21019602 (6732) opeter
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322183 (1081) PrimozR
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596271 (4356) Dead_slayer
»

Slo-Tech 3D Team! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389246 (6656) TommyLee

Več podobnih tem