» »

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted

««
«
1 / 14
»»

Brudol ::

No na vidiku je že nova igra iz serije Need For Speed ... Most Wanted. No kar dobro si preberte, malo slikice pogledite (10 jih je že) je pa tudi že videoclip. Grafika bo kot kaže na zelo visoki ravni, zato tisti malo slabše podkovani z hardwarom ... šparite :D .

No kritike, mnenja in podobno ... TUKAJ 8-) .
LP Brudol
  • spremenil: Brudol ()

G-Force ::

Another Fast&Furious wannabe copy game...

Se bojim, da nas bo EA spet peljala žejne čez vodo...

Obljube o policajih in boljši grafiki me ne ganejo...ko bodo pa gameplay spilili se bomo pa naprej pogovarjali...

Oh in še to...hvala k**** da so dalo not končno BMWja!:D

LP.
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

Brudol ::

Mene pa prav veseli da bojo policaji :D . Ker jih pa že tolk dolgo cajta nisem vidu v nobeni NFS špili 0:) >:D .
LP Brudol

Alexius Heristalski ::

Nič ne piše, da bo za PC.
Poškodb ne bo. Beda.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Brudol ::

Piše ''Availabe on: PlayStation 2, Nintendo GameCube, XboX 360 ;(( ''

Race Online*
Need For Speed Most Wanted features online play for Xbox 360, Xbox, the PlayStation®2 computer entertainment system and the PC.

Sam tukaj je govora o PCju :| .
LP Brudol

mzidy ::

Po moje bo za PC; isto je blo z Vice City, San Andreas,...

Myth ::

Veš da morajo malce "jebat" nas ko imamo PC-je in ustrahovat. Konec koncov pa vedno naredijo tudi za PC. :))
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Chronoboy ::

Konec koncov pa vedno naredijo tudi za PC. :))

Se ne strinjam (Halo 2).:|

Alexius Heristalski ::

Halo ni NFS.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Brudol ::

Ziher bo tud za PCje. Drugače si bojo pod nosom obrisali okoli 50% dobička :D .
LP Brudol

Tilen ::

Novembra 2005.

Drugace pa nor spil... 8-O

OK pogledal filmcek se 1x, a bi tukaj lahko bilo govora o novi tehnologiji HDR?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Myth ::

HDR? :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tilen ::

HDR lighting.

Primer naslade v Hl2. Ta level bi naj dobili kmalu... bo pa nekako samo za high end mašine. >:D

Pa back on topic, nebi rad da se debata zdaj odvija kaj glede Hl2, podan je samo primer oz. prikaz delcek zmoznosti nove tehnologije.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Myth ::

Hvala...

Ja, vedno bližje je izdaja. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Nejaa ::

U, komi čakam novga need for speeda. Bo treba takrat brata nahecat, da ga zrihta...:) Čeprav ubistvu še prejšnga nfs underground nism čez pršla. Kokrkoli že, komi čakam!:)

RC14 ::

Temu pa se že reče dobra grafika. Že res da ni vse v grafiki, samo pri takih mašinah in grafičnih kot so danes, se pa že spodobi dobra grafika in razne sence itd...
To igro pa še jaz zelo nestrpno pričakujem, pa čeprav nisem ne vem kak ljubitelj teh NFS serij. Po mojem bo hud špil.


lp

cholt45 ::

Po mojem še en MlačniKebab™3, z tečnimi policaji! Če bo policija tako zabita kot pri prejšnjem, je bolje da jih sploh ni!

peri14 ::

ma mislim da bo to najbolša igrica z avtomobili!!!policaje so končno dal notr in avtomobili so res dobri!!!=)))najbol vesel sm da so dali bmwja k je res avto od sile=)))))vem da bo za pc ampak me zanima kdaj?????piše povsod da je tudi za pc ampak nevem kdaj???!!!!če kšn ve naj piše!!!!

Tilen ::

04/11/05 Press Release EA Announces Need For Speed Most Wanted
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Brudol ::

Njihova stran je vedno bolj založena s slikami in filmčki ... vredno ogleda ;) :D
LP Brudol

PrimozR ::

Še vedno pa sanjam utopične sanje da bo fizka prbližn fizka in da se bo dal uporabljat volan. Kar se pa tiče najboljše igre z avtomobili, se pa ne bi strnju niti pod razno.

Mavrik ::

PIPI: NFS serija nikoli ni bila simulacija in nikoli ne bo.

Drugače pa bo to verjetno še en ščiš kot sta bila oba undergrounda... jaz hočem nazaj McLarna.
The truth is rarely pure and never simple.

Matek ::

Ne vem zakaj hočete igro z volanom in podobne zadeve. NFS serija je pač arkada, mogoče je vmes kaka serija malo odstopala (recimo porsche unleashed), ampak še vedno se pač cilja na povsem drug trg. Simulacije imajo precej bolj specifično publiko in jih je tudi kar nekaj, ne zahtevajte tega še od NFSja.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dr_M ::

po NFS sta bla undergeound in underground2 prva, ki sta bla vredna mojga casa.
no, pa 2 del tut ni biu pretirano slab. pa mogoce se porsche.
ostalo je blo...&%/&$%($%
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

peri14 ::

m asej ne da imam nevem kašno mašino ampak mislim da imam dovolj dobro tako da bi mi igrca morala delati!!!upam no....

roli ::

Meni so bili undergroundi všeč dokler nisem dobil Xboxa.
Tukaj je igra forza motosport prva klasa.
Demo bom pa vse eno probal.
http://www.r00li.com

Sami ::

Najboljša NFS-ja sta bila 4 (High Stakes) in 5 (Porsche Unleashed), Underground sem sicer obrnil, ampak sta bolj zguba časa. Pri undergroundu ni več čistega dirkanja, ampak samo načičkani avti in šminkerija.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mtosev ::

Najboljša NFS-ja sta bila 4 (High Stakes)

THE BEST NEED FOR SPEED!!!

Jaz jo še igram (na XPju).
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

poluks ::

dobro zgleda bomo vidli na kakih masinkah bo delalo

Tilen ::

Saj pomoje ne bo take panike. NFS je tudi ena izmed takih iger, ki je zelo prilagodljiva. Recimo NFSU in NFSU2 sta po defaultu za crknit grda, ko pa daš detaile na full vse in posedujes dobro graficno pol pa vidis v bistvu vse.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

poluks ::

to ze sam je pol glupo igrat ce nevidis vsega pa se meni osebno je bil NFS2 brezveze ker nisem mogu igrat z motionblurom (slaba graficna :(... ), blo je prelahko! Ceprav mi je pa bla tudi igralnost v prvem nfsju tudi boljsa!(zdaj bo upam zelo zanimivo k so policaji dirkat z enim k ga srecas na cesti-pazit bos mogu na policaje in njega- make no mistake) hehehehe:P

PrimozR ::

Jest sm lighttrail, glow, motion blur pa vse take pizd****e izklopu. takoj. Ne morš špilat s temu.

OrlyTM ::

Jest sm lighttrail, glow, motion blur pa vse take pizd****e izklopu. takoj. Ne morš špilat s temu.


se strinjam ... edino motion blur je po svoje kul, k ti res nardi filing, da se bolj leti ... pac, mal drvenja cez drn in strn ... za simulacijske voznje mamo druge spile.

Kaj pa mislis s tem, da "se bo dalo uporabljat volan" ... saj se NFS U in NFS U2 zelo lepo vozi na volan?

Pa jst nimam nobene zelje, da bi se bolj "simulacijski" model voznje naredl ... rabmo tut pristne arkade ... in NFS to je.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrlyTM ()

PrimozR ::

Jest sm mogu za pol v eno stran volan obrnt preden je dojel da sm ga sploh premaknu. To mislm.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Matek ()

Tilen ::

Držite se teme prosim, da ne bo spet rdeče.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OrlyTM ::

@pipi ...
nimam pojma kaj mas to za en problem, men cist normalno z volanom dela.

pa da gremo nazaj na temo :D tale most wanted full obeta pa upam, da ne bodo prevec spreminjal vozni model ... divjanje cez drn in strn je prov fajn od casa do casa :)

edin kr jim bom zameru u hard, ce se se kdaj pojavi, je skriptan promet in skatlast promet.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PrimozR ::

Jah men je všeč da k volan premaknem, da tut avto avije. NFSU2 mi je deloval kot da ma ~30% deadzone-a.

OrlyTM ::

ej, ne vem ... to si mogu neki nastavitve falit ... pri men je zadeva popolnoma odzivna in precej natancna .... tut force feedback se obcuti, ceprav nek presezek ni, valda.

Ker volan pa mas ... moj je MOMO Racing Force ....

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PrimozR ::

Nekih blaznih nastavitev sploh vidu nisem. Itk se mi ni dal zajebavat, sm kr na tipkovnco špilu. Takisto MOMO R.

__luka__ ::

upam da bodo vn vrgli to da MORAS svoj avto nacickat tolk da nakonc pride vn ornk grd ( jebes karbon in nevem kake nalepke ), najraj bi vidu da zunanji izgled sploh ni vazn.

LP
the truth is out there

PrimozR ::

E, to se pa strinjam. Jest sm v NFSU2 na konc mel XRX STi na mn k 5 zvezdic pa mi je bla lepa. Modre barve, komplet Type V body kit (posamezni deli), en tak 'plastičen' spojler (velik del se je pobarvu, razen nosilcev) pa zlate feltne Enkei Suzuka. Pa fabrška havba ter rally style hood vent.

OrlyTM ::

tut jst se to strinjam ... prov na kozlanje so mi sle tiste nalepke ... ko en cefur car sm mel na koncu :( ... pa tolk je bil lep, enobarvn ...

pa kaj blo s tistim wide body kitom, to pa nism sploh nikol dobu ... :| whatever ...

kolkr je spil bil v osnovi kul, je mel tut par takih glupih napak, da sam joj ... upam, da bodo to mal odpravl.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

peri14 ::

zdaj sm zasledu kjer so flmčki igrice da na koncu filmčka piše da bo igrca za pc izšla novembra!!!!=)))usaj upam da res!!!to igrco res najbol čakam!!!:))

triple cross ::

BMW, BMW, BMW..... 4 3v3r yes!!!!!

poluks ::

sploh ni blo nujno da si mel avto polepljenz vinils, da si dobu zvezdice, j e pa glupo da si na koncu mogu met obvezno vsaj nekaj delov karbonskih da si zbral dovolj zvezdic
glede unih wide body kit pa si mogu malo vec procentov zbrat (beri dokoncati skoraj vse evente)
i pol si pa dobu dva, tri kita- totalna beda za tak trud

upam da bo tu vec povdarka na razlicnih dodatkih kot na nalepkah

glede bmwja pa se vsi tak veselite pol bo pa na koncu cist zanc - bo ze ker avto velik boljsi da se ga ne bo splacalomet :P :P :P :P

Suli ::

MB-McLaren SLR recimo.>:D

Sami ::

Swift GTI8-) (samo škoda ker ga ne bo noter:D )
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

PrimozR ::

M3 GTR bo kr zver. Možno pa da bodo bolši noter, ja. opasen je McLaren sploh pa Carrera GT.

peri14 ::

ja ma kot kaže se use vrti okrog bmwja u tej igrci!!!že na samih filmčkih kaže skor samo bmwja!!tako da bo vrjtn najbolši u tej igrci!!=)))

Good Guy ::

bo notr tut kšna mazda (recimo rx8 mx 5)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211718 (9292) Sandi1987
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552098 (16113) Sandi1987
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462823 (1659) Hitri
»

Ugani igro! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
63431117 (17514) opeter
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526026 (4210) francka45

Več podobnih tem