» »

NFS Underground 2

NFS Underground 2

1
2
3 4 5

Hair ::

Ugasni računalnik in izključi napetost. Potem pa nanovo zaženi.

Sliši se smešno, ampak meni to dostikrat pomaga.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

OrlyTM ::

tut to sm ze naredu ... rezultat enak ;((

-------------
drugac sm tut jst ze razmisljal, da ma lahk napajalnik prste zravn, ker ze lep cas opazam, da se mi cudno obnasa ... grem jutr po novega, pa bomo vidl ... ampak kakor kol obrnes, je zadeva cudna, ker na tipkovnici ne dela sam en del tipk, drugo vse dela normalno (ce mam priklopljen volan, lahko normalno dirkam!!) medtem ko v vseh drugih aplikacijah zadeva funkcionira brez problema ...

ah ja ... those computers ... otherwise we would be so boored ... or would we?!? ;(( ;((

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Bramac ^^ ::

System restore?

OrlyTM ::

ma nima to veze IMHO ... ce vse ostalo deluje normalno ... itq nism pa nic sistemskega spreminjal sploh ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Paramedic ::


To so vse lokacije, vsaj tko se zdi.

Mene pa zanima, če kdo ve kake napotke za car tuning. Ko daš nastavit avto, izbereš za kateri način vožnje ga hočeš uglasit, a so te privzete nastavitve že najboljše za tisti način vožnje?
A ma kdo kak manual :) so ga zgleda pozabili priložit v mojo škatlo zraven igre.
End transmission.

jRk0 ::

Tiste nastavitve so vsepovsod enake, za vse nacine. Ti si jih pa lahko pol prilagodis za vsak nacin po svojih zeljah.

Jaz sem sicer se cisto na zacetku spila, ampak na miati sem z nastavljanjem dosegel boljsi pospesek do 60 milj (ne vem zakaj na dynotu ne kaze do 100kmh, ce mas nastavljeno na kmh) pa do 100 milj, koncna je ostala enaka, pa ene 1-2kW vec moci sem pridobil :)
You fuck up once, you loose two teeth.

jRk0 ::

Cist not pado, grem spat :D
You fuck up once, you loose two teeth.

OrlyTM ::

a je mozno, da so te moje tezave ravno zaradi napajalnika, al bi blo kej druzga se za pogledat prej? ... vse skup mi je jako cudno, ker povsod drugje dela brez problema, v tem spilu je pa kar naenkrat nehalo ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Paramedic ::

Pri namigu ti pove, da daj višji navor na tiste obrate, ki jih bolj rabiš. Katere pa rabim bolj pri dragu in katere pri streetX itd? Sej vse rabim :D
End transmission.

Raw ::

Matr kwa goljufa tale spil.. to ni res. Sovražm 'kec ap'. I'd go and kill the fucker who invented it with my bare hands.
I am what I am and I do what I can

Tilen ::

Ja, isto je blo pr "enki". Si ga skozi konstantno teral, 3 kroge si vodil, potem pa so te naenkrat zaceli dohitevat ceprav si se ti vedno vozil na polno. Zaradi tega sem Underground tudi prenehal igrat, ker se mi je zdelo bedno. Tudi pri drugem delu zdaj je tako, samo se mi zdi, da ni tako hudo. je pa res, da nisem se toliko igral.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T0RN4D0 ::

Od kje je tako, če jih vedno pustim 20 s do pol minute zadi če je mal dalša dirka? PR enki je blo vseen kak si vozu razn zadnga kroga, in ta napak je odpravlena. :) :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tilen ::

Ja zadn krog je bil vedno... in zdaj pri dvojki spet al kaj? Od zacetka se mi ni zdelo tako, proti "Koncu" pa vedno bolj.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

nuclear ::

kok nabit 6 zvezdic pr avtu?;(

drgače je ena farben shop trgovina tt tam gorih v karpatih, če koga zanima..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Saso71 ::

Jst mam pa en problem!!!
Ko vstavim CD s špilom, mi pokaže osnovno okno za inštalacijo igre. Ko potem kliknem Install, mi reče naj vstavim noter CD1, čeprav je ta že noter.
Mi zna kdo povedat, kako naj to rešim.

boštjan ::

original?če n...,idi pa si še eno rožico vtrgaj dol;)
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

isa1234 ::

ali lahko kaj naredim da hitreje laufa na 64mb graficni.kako bi moral nastaviti graficno?nekdo je pisal o izklopu procesov(ali je to misljen v task managerju)HVALA

Phil ::

Ce je graficna ozko grlo potem izklapljanje procesov ne bo pomagalo. Znizaj raje malo kolicino graficnih efektov v igri (AA, motion blur, reflections, ...).
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

OrlyTM ::

a takega problema, k ga mam jst, nima nihce?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

T0RN4D0 ::

nuclear- poišč vse trgovin ko lakhko, da se ti odklenejo razne zadeve... poštrihi, vse kar se da dodaj, nalepake po celem avtu pa bo :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

nuclear ::

Tornado mam vse shope.. zle sm komi na 3.70 =/ pa mam večino.. pa tt dirk ni več =// ka naj zj da se mi odklene še kej za na avto? =/
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Paramedic ::

Mogoče so ti ostale še kake underground dirke, mislim tiste, ki jih ni na načrtu, kvečjemu da te na mobitel obvestijo. Drugače pa ne vem, zakaj ne bi bilo vse odklenjeno, če si že vse preigral...

Kje v Jackson Heights pa je graphics shop, mislim da ga js še nism našel? Zdej sem ravno odklenil južni del - vzhod. A je tam tud kaj.
Pa še, če ne ve kdo, obstaja tipka T, kjer ti izpiše kaj vse že imaš narejeno.
End transmission.

T0RN4D0 ::

jst mam ravno 6.02 al 6.01 ne vem točno trenutno... (dans nič ne špilam ker ni časa :| ) pa en sošolc tud jambra da je vse naredu pa ad ma 3 avte sam pa to... pa da se mu nič ne odklene (na začetku še bol ko ne) ne vem kaj vi počnete :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

dëych ::

Ja men na začetku tut ni blo nč jasn zakaj nč. Potem sm pa kr najdu neki..V enga sm se zaletu pa z njim tekmoval in vooolaa, sm mel kr neke nove fore spet. Pa men se zdi da sm neke nove trgovine odkril pa take fore. V glavnem moraš raziskovat.:D

Volta ::

Jaz bi pa reku da je bla 1 za enih 50% boljša ko 2!! Prvič zato ker je grafika slabša!! Imam namreč nVidio 6800GT tak da tu nebo debate sploh!! Vse sem vklopo na pune!! Grafika je drgač ok sam se mi zdi da je bla v 1 precej boljša!! Glede igralnosti!! 1 je bla zakon zame in bo ostala!! Nobeni špil več ne bo tak dobro naret za prek neta špilat kot je bla Nfsu1!! Se strinjate?? Drifti kaki so bli, Dragi???? Spet me je zamikalo da bi si jo spet gor dal pa šou malo špialt!! Ker za prek neta ni boljšega....:8) :8)


LP Dani!! Ker pa nasprotno pravi pa ga vabim na en spopad na Drift v 1, pa na Central Europe!! Tak sem pod nickom Voltaspeeder!!:D :D

odklop99 ::

spil kr ql...ceprov me mal stavri moti...avto mam nabildan ze z 9 zvezdicami... uglavnem manka mi do 10te zvezdice sam se malo...pa sm sele na 50% celotne igre?"?"wtf.... 3 much hitr vse dobis....pa se neodklenjenga mam sam se 2%


Drgac pa nacin spila mi je ql...

ker avto furate...???
Jest mam hondico od zacetka in je ql!


aja pa se to...zakaj ce vklopim anti aliasing mi rata crna slika???
mam pa masino : amd 3.0 xp+, 1024mb ram, radeon 9800pro,... ostalo sranje....


Lp odklop

T0RN4D0 ::

am jst mam miato (mx-5) pa kr gre sam dragi so problem... nadriftam pa vedno v enem potegu več ko majo nasprotniki rezultat. >:D

BTW voltaspeeder kolk si mel v 1 rekord v driftu? jst se ne spomnem več al 360 al 500k, en kolega je mel dobr miljon pik! >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

darh ::

Ce bi mel original spil bi lahko klical na support :)

-- just a reminder -- a si updejtal?
Excuses are useless! Results are priceless!

Binji ::

pa dajte ze mir s tem legalnim-nelegalnim. Morde se mu samo ne da klicarit ali pisarit tja.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

CaqKa ::

pa kaj v totem mestu je kdaj tak da lepo sonce sije? pa da ni tak temačno?
aja pa zakaj one bejbe stojijo na cesti samo takrat ko je začetek rejsa. jaz bi jih po mestu mel da bi še kako na sprehod peljal :) (si zamislite ko bi potem slišal krike, ali pa da bi dobil extra točke ali pa denar)
:)

snoopy20 ::

hy!
sem nov tukaj in nevem če glih ta tema spada sem?
se ne spoznam najbolj na računalnike, sem nabavo nov comp, pa me zanima če bo laufal NFSU2 na njem?
amd athlon 64 3000+ boxed
OP QDI K8V800-6AL,ATHLON64,VIAK8T800,DDR400, ATX
2* RAM DDR 256MB PC400 Apacer CL2,5 AM1
ati radeon 9600pro 128 mb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: snoopy20 ()

jRk0 ::

Da.

:)

Na tem compu ti bo stoprocentno delal cisto vsak spil, ki je bil do zdaj izdan. Vendar ne na najvisjih resolucijah po vsej verjetnosti, ker je graficna rahlo ozko grlo.
You fuck up once, you loose two teeth.

snoopy20 ::

hval! :))))
:))
kak se bo pa kaj obneso pri novejših špilih?
je samo grafična slaba al bi blo boljše še kaj drugega zamenjat?
ram-i pa plata?

CaqKa ::

kaj če bi saje vprašal kolko boljši računalnik je sploh možno dobit?
mislim a vam ni jasno da ce izdelovalec naredi igro. da bo povsem logično da bo igra delala na povprečnem računalniku ki ga dobiš za čadsa prodaje igre v trgovini?

snoopy v bistvu bi blo fajn če imaš še monitor.

OrlyTM ::

no evo ... navzlic vsega ubijanja, sem se odlocu, da poizkusim se z reinstallom sistema (windows) in zdej zadeva deluje tako kot mora ...

kje je bil problem, nimam pojma! Mi je pa skrajno cudno ... ce ma kdo kake ideje, kaj bi lahk ta zadeva bla, feel free to respond ...

men ni jasno nic ...

-----------------
anyhow, zdej je zrihtano in upam, da ne bo vec tezav ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

PhotoBlaz ::

Jaz imam pa probleme z LAN igranjem.
Ok, na enem PC-ju naredim server, drugi ga normalno vidi, ok ga zberem,..potem pa Connecting to lobby....in konec veselja!
Kaksen namig?

zee ::

Namig za za vse igralce:
1: 10 zvezdic dosežeš brez problema. Najti je treba vse trgovine, ki je več, kot jih je narisanih na slikci, ki jo je nekdo prilepil. Ko enkrat namečete na avto prednje, zadnje spojlerje, havbo in kaj jest vem še vse kaj iz ogljika imate takoj 10 zvezdic. Pomaga tudi špilanje v Specialites shopih (predvsem Hidravlika).

2: Nekdo je rekel, da ne ve, kako naprej, ker mu je dirk zmanjkalo. Označenih dirk je precej. Še več je pa neoznačenih, ki so tudi bolje plačane. V druge dela mesta prideš postopoma, to ti sporoči ona bejba po telefonu. Najboljše trgovine so v spodnjem delu mesta (na zemljevidu je to levo spodaj).

3: Ko špil obrneš, imaš opravljenih 64% vseh dirk. Preverjeno na stopnji Easy in Hard.

Če koga še kaj zanima, naj vpraša. Sem špil ravno včeraj končal in danes zbrisal.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

MesQue ::

hja... demo sem že špilo...
nasledni teden pa bom mogoče dobil nfsu2 celo :)
MesQue
Moj web www.zupizumi.tk
Lep Pozdrav!

PrimozR ::

Mene zanima kdaj turbine dobiš. Pomojem je moj SX al zlo 'podhranjen' al pa pa zlo slabo nastavlen al pa jest ZLO slabo driftam v NFSUju, ker ni šans da bi drift zmagu... Upam da bo s turbino kej bolš. Mam pa še dobre 5 dirk za narest (po dva drifta pa URLja pa ena sponzorska dirka. Loh je še kej).

zee ::

P|P|:
Turbino dobiš v prvem Performance Shopu (moder krogec na zemljevidu).
Driftal boš lažje, če boš izklopil Stability Control. Turbina ni bistvena za drift.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PrimozR ::

Turbina zaklenena, stability control izkloplen že od 1ke od 16/111 naprej :) Tut v NFSZ2 demotu je izkloplen.

Tilen ::

Driftal bos tudi lazje ce si bos avto posebej za drift race nastavil. Meni je pomagalo :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bajro ::

zee js pa frend sva obrnla ta spil in je bil na 70% koncan (medium) ... je na zacetku spil zlo dobr po pa vse manj :))
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

ru7 ::

Kr neki, kokr vem je bla napovedana S2000 not, pa jo jst nimam. Špil nehu pri ene 64%, sem dirku še neki po uni mapci (do ene >75%), kjer ni denarja. Po prvi dirki dobiš SMS, da pridi v Car Lot, samo nič ni. A se kermu sanja???

Jst bi S2000 :(

Paramedic ::

Tilen, kako si si ti za drifte nastavu? Js si za drifte izberem drug avto, en v katerem so mi drifti bolje šli, recimo.

Pri čem se pa splača imet tiste terence, al so bolj zaradi lepšega v igri :D?
End transmission.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Hm... Setup je pomoj tut problem mal, ja. SAm ma avto premal konov. V prvi lepo rije, z drugo ga pa total zamori. Setup je kr trd, ostalo se pa ne spomnem... Če ma kdo kej pomoči glede tega :)

d3k0 ::

Kok mate pa kej frameov?

pa ne morem instalirat patch za boga ne gre! UK ali US patch?

pa kje ste ga sneli?
!.....Happy new 2005.....!

dëych ::

Em..zakaj mam jst to čist drgač

Tukaj "menu" tko zgleda:


Več slik: http://gameguru.ru/img/img/need_for_spe...

Jst mam pa tko kokr je v demu (tisto temno neki). V čem je fora?:|

Tilen ::

Tilen, kako si si ti za drifte nastavu?

V garazo gres potem pa tisto predzadnjo opcijo stisnes, (neki car tunning) pol pa si tam nastavis DRIFT pa ti nastavi avto za najbolsi performance na drift race-u. Rxoxoxo :) Pol pa lahk gres se na testno voznjo da vidis kolk boljse drifta :D

MAs tut Circuit pa Street-x pa U.R.L vse...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Klemenn ::

kdor patchat ne more....

najbrž zato ker mash rožica verzijo, rabiš originalni exe za patchat...:\

če ma kdo še spravljen original exe, msg me privat
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456004 (2197) mtosev
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552152 (16167) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127868 (15244) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
576000 (4273) WarMaker
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725474 (15832) boštjan

Več podobnih tem