» »

Need For Speed: ProStreet

Need For Speed: ProStreet

««
«
1 / 8
»»

Meizu ::

Ja, danes slučajno letim po Fudzilli in sem našel novico, da so napovedali nov Need For Speed...

No, morm pa povedat, da sm nekako zgubil zaupanje v Need For Speed serije z njihovim zadnjim delom, Carbonom... Takšnega poloma pa res še ne... Ampak sodeč po temle trailerju, je grafika in gameplay zelo kul, vidne so tudi nekatere nove funkcije novega dela NFS... Med njimi gre najbolj omeniti možnost, da se boš lahko "skantal" (razsul) v zidih in tako naprej. Je pa vprašanje, če so to skonstruirali samo za trailer in v igri ne bo vidno... Hmmm...

Klik do oficial trailerja

Kaj vi pravite? Če ne drugo, bo grafika vsaj malce bolja od prejšnjega dela... Sicer pa gre pomoje spet za kak vsem že znani EA nateg... Ampak useeno upam, da bo tale del uspešen...:\

EDIT: Tale Mazda ga pa res seka... Lepa ko hudič>:D
  • spremenil: Mavrik ()

>>><<< ::

Igra že ima naslov in sicer NFS Pro Street.

Izi ::

Tukaj nekaj ugibajo glede te igre.
Need For Speed: Pro Street
Več pa bo znanega 31. maja

Tr0n ::

Kaj se nimate dosti te milking serije? :\

mtosev ::

MW je bil super spil Carbon pa drek aja pa se sn kupiloba originala spila
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Meizu ::

A je že kej znano, če bo za PC? Povsod govorijo namreč le o PS3 in Xbox360:'(

Gr0unD Zer0 ::

ob vsakem delu upam, da le ni govno...
kajpak sem vedno razočaran...
čeravno sem igral vse, ker v druzbi pač niso kritični, se ob obdobju izida nimaš o čem drugem menit z njimi...

Alexius Heristalski ::

Nov NFS? Če ne bo Ferrari, nočem slišati o njem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

TechBeats ::

Baje bo u temu delu tud poškodbeni model u igri. Končn, je biu že cajt >:D.
Valda, da bo za PC, ker del pa ni biu.
AciD TriP

LapD ::

ratal popularno to odštevanje zdj zgleda >:D

Gr0unD Zer0 ::



glej prvi frame...

itaq bo isti drek, z ravno dovolj novostimi, da bo folk to veselo razglabil...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

bluefish ::

če bo taka, kot je prikazano v trailerju, se bo serija morda končno vrnila v čase NFS 5, ko je bila igralnost nekaj povsem drugega. In seveda držimo pesti za poškodbeni model.

Tr0n ::

Zelo dvomim, da bo EA dejansko vlozil vec casa in denarja in v celoti predelal fizicni in poskodbeni model.

Highly doubtful. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

;-) ::

MW je bil super spil Carbon pa drek aja pa se sn kupiloba originala spila


Vsekakor pomemben podatek da si kupil oba špila, ki nista vredna niti pol pizde mrzle vode. Zaj še samo manjka da ti avto sam vozi...pa da bomo samo gledali:D

ahac ::

Igralnost? Kako lahko z tega trailerja vidite igralnost?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kixs ::

Nej naredijo nekaj takega kot Test Drive Unlimited, samo z boljso grafiko ;)

lp

Meizu ::

kixs - Se ti podpišem;)

TDU me je resnično prevzel. Če bi jim pri NFS-ju ratal spacat neki podobnega kot TDU, z boljšo/enako dobro grafiko + poškodbeni model - tu se imamo kej pogovarjat. Če pa misli bit isto sranje kot s Carbonom, pol pa nit volje krekanga špila igraqt ne bom imel, kaj šele ga kupit:(

Gr0unD Zer0 ::

ampak še vedno se bo špil prodajal za med, ker bo večina nekritičnega folka cela mastna na poškodbe ter par novih kosov plastike za na avto navesit in par novih vinylov, mogoče kaki ekstra avto, pa bo to to...

pa recimo da bo spet kaki beden način dirkanja zraven, tako kot canyon v carbonu...

ampak svaka jim čast, molžo glupega folka so skoraj perfekcionirali... če bi tolko truda šlo v dejanski razvoj špila, bi dejansko serija ne bila le kup ekskrementa

stock ::

Ne zdej se je čas na tistmu linku že izteku.. in kaj zdej??? NČ!
Samo zdej je kokr štekam uradno Pro Street -a vedl smo to že 1/2leta.

EvilDare ::

Če kliknem na link mi kaže še vedno 12 ur in pol do konca.

klemenmozina ::

Need for speed Pro street
Link

Izi ::

Ja, danes so razkrili kar nekaj stvari.
Igra naj bi izšla Novembra 2007 in ubogih 6 mesecevr se mi zdi kar nekam hitro za igro naslednje generacije, kakor jo oglašujejo :D
Izdelali bodo verzije za takorekoč vse platforme: PC, XBOX, XBOX 360, PlayStation2, PlayStation3, Playstation Portable, Wii, Nintendo DS in še za mobilce.

Igra ne bo šla po starih tirnicah ampak bo zavila v povsem novo smer (to niso moje besede :D )
Kot pove naslov bo v ProStreet šlo za street racing.
Celotna zgodba je strnjena v tem stavku: "you're thrust to compete head to head against the best street racers in a multitude of racing showdowns."

Igra se bo ponašala z brezhibno natančnostjo in foto-realistično grafiko z impresivnimi podrobnostmi. (Sliši se dobro :D )
Vse to naj bi te učinkovito transportiralo v center dogajanja. :)
"Autosculpt" tehnologijo, ki je bila že v Carbonu bodo dvignili na novo stopnjo in bo sedaj prvič direktno vplivala na zmogljivost in obnašanje avtomobila in bo zraven še vdihnila avtu tvojo osebnost. >:D

Need for Speed ProStreet je čisti okus surovega adrenalina in dirkanja z posledicami.
Vsaka udrtina, vsaka praska in vsaka zmečkanina na avtu pomeni bojno rano, dokaz tvoje predanosti in tekmovalnega poguma.
Z agresivnim in izkušenim sistemom umetne inteligence, boš postal del neverjetne tekmovalne izkušnje. (WOW, kako nakladajo :D )

Dodali so revolucionarni "online" način, ki bo na novo definiral pojem tekmovalnega družabnega igranja.

Tako, da boste vedeli kaj vas čaka :D
To vse je prevod današnjega hvaljenja njihovega Executive Producerja.
Pa še nekaj novih screenshotov so dodali, ki izgledajo kar impresivno.

bluefish ::

če bi bila igra taka, kot na nekaterih screenih, potem hudo. Lahko pa, da so vsi ti screeni le cinematic vložki.

Izi ::

Lahko pa, da so vsi ti screeni le cinematic vložki.

Tudi meni se tako zdi.
Ko gledam vse tiste karoserije, ki kot v ogledalu odsevajo celotno dogajanje v okolici, se mi zdi, da današnje grafične kartice niti približno niso zmožne česa takega.
Saj bi samo za tisto dogajanje, ki se odseva na do visokega sijaja zloščenih karoserijah, potreboval moč ene cele grafične kartice >:D

Tr0n ::

Naj nekdo temo spremeni v Need for Speed ProStreet damnit! :)

REDWOOD CITY, Calif. – May 31, 2007 – Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) announced today that the blockbuster Need for Speed™ franchise is introducing a new version that drives the series in a new direction. Need for Speed™ ProStreet is a ground-breaking Need for Speed experience where you’re thrust to compete head to head against the best street racers in a multitude of racing showdowns. The game is being developed by EA Black Box in Vancouver, B.C., and is slated to ship this fall.

“Need for Speed ProStreet accelerates street racing culture by providing the ultimate stage for the pursuit of street racing supremacy,” said Executive Producer, Larry LaPierre. “This is a game about building the ultimate performance-tuned battle machine, taking it to multi-disciplinary showdowns all over the world and pitting your skills and reputation against the very best street racers.”

Need for Speed ProStreet boasts impeccable precision and impressively detailed photo-realistic graphics, effectively transporting you to the center of the action. It pushes the “Autosculpt™” technology to a new level, allowing you to directly impact your car’s performance for the first time as well as personalize its appearance. Need for Speed ProStreet is a true taste of raw adrenaline and racing with consequences. Every dent, every scratch and every crumpled body panel is a battle scar, proof of your commitment and competitive mettle. With an aggressive and skilled AI system, you become immersed in an unmatched believable race experience. Add in a revolutionary online mode that will redefine the meaning of competitive social play, and Need for Speed ProStreet is the ultimate formula for an emotionally charged street racing showdown.

Need for Speed ProStreet will be available for Xbox 360™ video game and entertainment system, PLAYSTATION®3 computer entertainment system, and Wii™ as well as the PlayStation®2 computer entertainment system, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation® Portable) handheld entertainment system, PC and mobile. More information can be found at www.needforspeed.com

ahac ::

Ja, orenk nakladajo.. na konc bomo pa spet dobil igro enako zadnjim petim NFS serije.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

No ja, vsaj poskodbeni model bo vgrajen.

To je ze revolucija pri EA.

Cveto ::

Kakor vidim bo igro razvijal kanadski oddele EA, ki je razvijal že prvi del (pa morda še katerga potem), kar je dober znak. To, da imajo za razvoj samo pol leta pa ne drži, glede na to, da so bile prve informacije o novem NFS Pro Street že kmalu po novem letu (glej temo na Joker forumu)

Klub vsemu povedanem pa imam glede na izkušnje z zadnjimi par deli ka slab občutek, da bo spet en pofl.

V bistvu me pa od prihoda TDU cela zadeva niti ne zanima kaj preveč... :D :D :D

Gr0unD Zer0 ::

mogoče pa nas tokrat presenetijo z izjemno fiziko(ne izjemno realno, ampak tak da je zabavna, a ne za lase privlečena), dobro grafiko(ki jo vedno nekak zajebejo z zasluzkarstvom, da špil mora it še na ps2/xbox in je promet bolj škatlast od tetrapaka) ter kakim zanimivim načinom igranja...
:D :D :D
eh... zakaj sploh sanjam....:\

flipflop ::

Dvomim da bo kakšna dobra reč nastala. Zadnji dober NFS je bil Porsche.|O

Meizu ::

Brez zamere, ampak men se je pa NFS Porsche najbolj gabil... :\

Najrajš sem igral tastare NFSje...Tanajnovejši "NFS" je pa TDU:D

destroyer2k ::

Men osebno nsf nobeden ni bil precej dobr. Za prvo silo so bli za osalo pa ne.Brez zamere samo ta EA reklamira to igro toliko dobra da folk misli že da je dobra igra.

dzinks63 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Meizu ::

Mene pa bolj zanima, ali mislijo ponoviti isto foro kot pri Carbonu, ko so štiri dni pred izidom celotne igre izdali demo...

roli ::

Hahaha nov NFS:D ! Pa ne že spet no kaj se še niso naveličali al kaj? Zadnji NFS, ki sem ga igral je bil MW pa še ta se mi je po par dirkah totalno zagabil.Totalo ponavljanje.Dokončaj par dirk in premagaj tega, dokončaj par dirk in premagaj tistega.Potem pa se po šoli govori samo o novem NFSju kako je super, kako;( ;(( >:D .... Mislim z vsakim delom se kopljejo v globoko luknjo. Underground1 je še nekako bil ampak vse naprej je samo drek. NFSja pa tako ali tako nisem nikoli obrnil.

Kar pa se poškodb tiče: Morda bo sedaj odletelo stransko ogledalo, ko se boš z celim gasom pribil v zid in se lepo odbil mimo nasprotnika:D :D .
http://www.r00li.com

Vikking ::

Še en glas za Porsche unleashed, nevem kok ne morjo spacat še ene take dobre zadevce.

steev ::

Še en glas za GTR :))
:|

Mavrik ::

Še en glas za Porsche unleashed, nevem kok ne morjo spacat še ene take dobre zadevce.


Saj TDU recimo pride dokaj blizu in jasno pokaže, kakšni bi morali biti novi NFSji. Nekaj upanja za ProStreet vseeno je, čeprav bo zadeva verjetno samo lišpanje avtojov z nekaj malo vožnje, kot so bili zadnji NFSji.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Meizu ::

Meni je NFS PS osebno dokaj zanimiv, predvsem zaradi velike izbire avtov in seveda načina dirkanja. Ta naj ne bi bil več arkada. Nej bi blo podobno kot Forza Motorsports al pa GTR. To bo še kul, če bo res tako. Kr ne si mislit, da sm jst fan NFS-jev, ko sm novembra lani dobil Carbon v roke, sm kmalu poginu od sramote, češ, celo leto smo čakali, dobili pa en šit, katerega zgodba je bedna, driftanje zanič, končaš pa v 2-h urah celo igro? Tisto je blo res bv. Sam Tele nove pogruntavščine, recimo, boš lahko sesul avto do take mere, da ne boš mogu kočat dirke. Odneslo bo kolesa in vsega še zraven. So zmozgali celo, da če se boš dvakrat z isto hitrostjo zaletel v istem ovinku na isto mesto, niti slučajno naj ne bi bil izid nesreče drugačen... Recimo, enkrat bi zvilo vrata, drugič pa vrata in odbilo kolo recimo...

Predvsem pa mislim, da bi se celo dalo zaupat temu NFS-ju, saj ga razvijajo kanadčani. Vse te bedne dele nazaj pa so razvijali američanaci, tko da... Sej je sam direktor EA-ja potrdil, da vedno nabijajo eno in isto pri igrah...:\ :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

PARTyZAN ::

1 leto si cakal na igro, pa si pricakoval da bo dobra? Na dobre igre se caka VELIKO vec. Samo to je pac ta politika EAja. Naredijo pogon za 10 iger, ki jih bodo potem na hitro izdali za cuzanje denarja iz 15 letnikov.

ahac ::

In zdaj enako čaka še na enega. Drugo leto bo pa spet razočaran. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Meizu ::

Ahh... NFS PS je v razvoji že več kot dve leti. Malce si guglajte, preden streljate...:\

StajercSSS ::

Na kurac mi ide, ko stisneš gas, pa komaj potegne, kot da bi nevemkaj vlekel za sabo.. Al pa gas spustiš, pa že stoji... Pa skoz špureee, pizda ne gre brez njih?

Glas za test drive unlimited, gtr 2, toca 3...
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

LeXani ::

Need for Speed Pro Street Interview
Nič več tavanja po mestu..igra je simulacija, poudarjena predvsem na "perfomance" .
Čas prve prijave 04.11.2005

bluefish ::

če bodo stvari res take, kot govori ta človeček v intervjuju, potem lahko pričakujemo celo boljšo izkušnjo kot je bila Porsche Unleashed. Vendar pa dvomim v vse povedano.

Gr0unD Zer0 ::

glavno da bo fizika vsaj malo uživantska(ni potreben 100% realizem), pa bo...

Tr0n ::

Tilen ::

Hoho, tole pa sploh ne zgleda tako slabo. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TechBeats ::

Jup, zgleda prou fletn špil, sm mislu da bo slabš (sm vidu ene screene pa ni zgledal nevem kaj, avto k iz carbona okolica pa iz MW). Sam tale filmčk je pa hudo nakazu nov NFS, DA DA tole si bom pa kupu, ker sm se že z Carbonom zajebu, s temle delom pa upam da se nom še enkrat:P
AciD TriP

bosko555 ::

Na njihove forumu sem bral kaj bi naj vse igra nudila in koliko sem videl je veliko novosti in pa še tisti ko je tisto spisal, je rekel da se ponovno vrača drag, česar se zelo zelo veselim. Avtov bi pa naj bilo kr precej, točno niso hteli izdat koliko. Tukaj je link do tega posta:

http://forums.ea.com/mboards/thread.jsp...

Če je to kar je napisano vse res, pa nebi vedo. Če pa je pa se tega NFS zelo veselim.

PS. Meni je bil MW dosti slabši od Carbon-a, predvsem ker je imel Carbon, muscle avte not :)>:D .
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841513 (28011) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386041 (5213) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211731 (9305) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313019 (9244) thebaloh
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218676 (9589) mace

Več podobnih tem