» »

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted

««
13 / 14
»»

Codename_47 ::

Na tipkovnico mi tale NFS zadovoljivo teče (30-50FPS ne ravno na MAX nastavitvah). Od prijatelja sem si sposodil Trust FF380 Force Feedback Race Master volan. In sedaj problem: če imam force feedback prižgan, igra deluje z 10-20 FPS, če pa imam force feedback ugasnjen pa 30-40. :\ Ne razumem, kaj bi lahko bil problem. Imam najnovejše driverje za volan.

Prosim za pomoč, ker je catch ravno v Force Feedback-u in ne uživam toliko v igri, kot bi sicer.

iskra ::

Pismo kaj je sploh poanta dirkat, da dobiš nazaj "svoj" BMW M3 GTR, če je pa tko u qrtzu avto? Sploh se ga ne da predelat... Krneki. Končna pa je samo ene 330. S puntom sem dosegu 376, Gallardo je nesu do 370, ostalo so vse jajca... Mercedes SLR, kao po oceni Top Gear naj naj avto, je taka kanta, da ni za verjet. Punto Ownz!!

Da ne omenjam kko utečt policiji, če maš pogon na zadnja kolesa. Sploh ne vem kaj so si mislili pri EA - da hočem delat burnout čisto vsakič, ko hočem dat gas??

V glavnem, imam 98 al 99% in M3 še vedno ne morem frizirat. Kak predlog? Lih za kak LAN bi prišlo prav...
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

PrimozR ::

EM SLR niti ni tako naj avto... Če pogledaš lestvico časov je že kje, 5. mesto? Prva je ZOnda F, drugi je Enzo Ferrari preoblečen v Masseratijevo karoserijo, 3. je originalni Enzo, 4. je Carrera GT, mogoče 5. še kaka Zonda S. Je zelo prizanesljiv avto, vsaj v primerjavi s Carrero GT (Jeremy je opisal Carrero GT kot avto, ki ti za vsako napako odgrizne glavo, SLR pa odpušča).

iskra ::

No, izgleda, da se bo potrebno usesti pred TV in si ogledati nova nadaljevanja. Nazadnje sem videl oddajo, kjer je SLR za 3 sekunde izboljšal najboljši čas.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

PrimozR ::

iskra 1.19 dvomim da je šel. Sicer mam pa VSE oddaje od 2004 naprej.

PrimozR ::

KliK!

SLR je sedmi s časom 1:20.9. Prejle se pozabil še Ariel Atom in pa Ascari KZ1 (Ariela bi se lahko spomnil, Ascarija niti pod razno).

iskra ::

No takrat je bil najboljši čas 1:23 - ne spomnim se več kateri avto, en Lamborghini se mi zdi. Potem pa SLR 1:20,neki.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

zbogi ::

pipi, kva je ta Zonda ze en avto? Pic
kdo je proizvajalec, prvič čujem za to čudo.
p.s. tle men manjka Mclaren F1, ker bi zihr kotiral med prvih 5.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zbogi ()

PrimozR ::

Mcalern je f00, ma v p***i menjalnik, težko zavijanje, sklopka je čudna. Je avto, ki je zelo hiter v ravni črti. V RL pač. Zonda je pa Argnetinskih korenin, sprva je bil namen, da bi bila Pagani Fangio, a je nastala po Fangiovi smrti, torej je Pagani v Fangiovo čast ime spremenil v Zondo, ki pa je neka vrsta vetra v Andih. Fangio je zaslužen za 7,2 litrske V12 Mercedezove motorje, ki počivajo v Zondah. Najmočnejša, F verzija, ima mislim da 610 konjev in je noro hitra (Na Top Gear-u je najhitrejši avto - Veyron še ni bil na testni stezi).

igor0203 ::

Wow, teli avti so pa chick magnet... Kok pa kej stanejo? >:D

zbogi ::

thx PIPI, jst sem mel da vedno občutek da je Mc mal boljš narejen avto, vsaj kok ga hvalijo, pa kok je raztural v nsf2
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

stock ::

Mclarn je str 10 let najmn. menjalnik v k**** -u igrci?
btw pizda je bedn... nemors pedenat m3, se strinjam s tabo iskra ka je point za ta kurceu bmw, se spomnm da je blo lansklet na uradni strani uprasanje ker auto bi najbl radi vidl v naslednjem delu pa je biu m3, uglaunm pol nardijo tak kurc is tega

bluefish ::

še dva moja avtiča

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

_Dejan_ ::

no da jst potrdim tisto z 1.3 patchom če naložite 1.3 patch ni res da ne morete več igrati naprej igre tako kot je rekel nekdo v prejšnih postih... Ko sem bil na 3jem mestu sem naložil patch in ko sem prišel na 2. mesto sem še vedno lahko normalno igral naprej...:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

msms ::

Ta igra je na splošnoo zelo lahka. Malenkost težje je prehitet vodilne 3. Evo še moj avto:

mtosev ::

>:D Kaj ti igraš igro v španščini?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zbogi ::

primorci pa intalianščina.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

msms ::

dobil pač original igro iz španije.

Mirtma ::

@msms :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirtma ()

cnZz ::

ja pa eni mate res stroj pa vm se zmer ne dela
jest mam intel pentium 4 3000mgzh 512 rama pa radeon 9600xt pa mam resolucijo na 1280x1024 nastavitve nimam do konca ka pol mi use se svet mam pa nek na sred pa tiste na high (ka lahko samo zbiras high al pa low) pa mi cist lepo dela

drgac pa jest zdej samo denar sparam avte mam pa od drugih ka sm dobu pink slip tko de zdej mam porsche cayman, eclipsa pa tistga od earla subaru pomoje de je
subaruja mam jest samo za bountyje nabirat ka ma 4wd kar ti res pomaga ucer sm igrou je prslo ene par tistih crnih sportnih avtov name pa 5 state purstuit (de ne omenim se traffic) pa sm dal samo gas pa nitro in sem bil ze zuni) za dirke mam pa caymana :D
zdaj moram premagat se tistga ka ma gallardota #6 pa de ga kupm (ce pa dobim pink slip se tolk bol itak ga bom posmekov mal)
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

c00L3r ::

Mogoče "malo" of topic. Tukaj imate čase avtomobilov iz odaje Top Gear. :)

Moj favorit Lamborghini Gallardo:

PrimozR ::

Kaj ko bi pogledal nekaj postov nazaj? Maš link z imenom Klik! na uradno TopGear stran. By me :\

sverde21 ::

Se da Need For Speed: Most Wanted prepričat kako, da bi delu na prenosniku v formatu 16:10, ker sedaj mi sliko raztegne ... :\

@Mavrik: ne vem zakaj bi moral vsa vprašanja v zvezi z NFS_MW tle noter postat, ker potem je 10 tem v eni temi in je vse skupaj zmešnjava.... 8-O
<?php echo `w`; ?>

MaCoFaCo ::

Mislim da je na prejšnji strani nekaj na temo widescreen igranja (hint: išči moj nick :P)

sverde21 ::

sm najdu ja... sam tistega fajla .AWT ni več na voljo :'( oz. men ga noče potegnt...
<?php echo `w`; ?>

MaCoFaCo ::

Kam lahko uploadam? Ali pa mi napiši mail na ZS.

Mavrik ::

Zdaj veš zakaj sem te usmero na to temo.
The truth is rarely pure and never simple.

Pyr0Beast ::

Obrnu NFSMW v petek ob 22h. Igrati sem pa mogu na 640x480@vse na low da sem imel ene 60 frejmov.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

macgajver ::

ma sej ta nfsmw je gnilo optimiziran sm mal brau jokerja pa piše da na nevem kašni grozni mašini se igra zatika tok da bi lepo prosu ne nabijat da na 6600gt dela povsem oh in ah in gladko ker se men na 6800 ultri isto zatika.

----Razn če daš detajle pr 6600 gt na max poj pa igra že tok bl počas dela da se ne opaz da se zatika.
tenstan krompir je pa zakon

Paramedic ::

Tisti ko majo na slabi mašini visoke detalje majo neomejen speed-breaker - je kr skoz vklopljen >:D.
End transmission.

ace99 ::

ja res, rad bi vidu te pametnjakovice k pravjo da na 6600gt vse na muc dela..

ace99 ::

ve mogoce kdo za kak cheat, da bi mal denarja prdobil nr nfs??

Codename_47 ::

Google is your best friend.

Google je tvoj najboljši prijatelj.

:D ;)

ace99 ::

hehe. je blo za pricakovat tak odgovor:|

c00L3r ::

Na 6600 GT da bi naj delala brez problema? :P Nevem kdo je take bedarije govoril. Mam 6600 GT in vem da šteka, če je vse na max. Še na 6800 GT šteka. Samo po mojem je to bug v igri, upam da bo kaki popravek to odpravil ;(

Silentman01 ::

Fora je v programih ki tečejo v ozadju v windowsih...
Ko zaprem nepotrebne programčke, zadeva na 6600GT dela extra zadovoljivo BREZ ZATIKANJA!

Pa brez skrbi, nisem edini ki mu z 6600GT igra dela normalno na MAX detajlih (samo sence so na low)

lp:D
Ni vse tako, kot se zdi!

EvilDare ::

A lahko prosim napišeš oz. narediš screenshot grafičnih nastavitev. Ker baje če ti grafična kartica česa ne podpira ti da manj nastavitev. To so moje nastavitve:

Klik1
Klik2

Zraven sem še napisal koliko stopenj imajo nekatere nastavitve. Igra pa dela recimo v mestih od 30-40 fps na avtocestah itd. pa od 50-60.
Imam pa 6800gt in a64 @2400. Gonilniki za grafično so 81.95.

Slide ::

Geforce 4 4200 požira ta špil brez problema na 800x600 skoraj da vse na HIGH, 1024x768 ga pa zabije za 50% tak da ja 10 do 16 FPS :D , drugač sm pa blizu 30 skoz.

GF4 Ti 4200 rox.
forever 200 MPH ...

_Dejan_ ::

jah sam 30fps je bl tko tko..
Jst mam naslednje nastavitve:



in dela z cca. 50fps-jev izven mesta tudi z več...

Moderator dej fotke na vaš server
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Mirč ::

45
lp

Dr_M ::

jest sm meu tezave z nihanjem fps-jev in precejsnim stekanjem, potem sm pa uklopil vsync in zdej dela konstantno z 70fps.:)
1280x1024 2x fsaa 4x af z reflections in sence bl na sredini, ostalo najvec.

ru7 ::

sam tko, a je gdo prpravu LAN do delovanja?

Silentman01 ::

New video driver suites have been released by the big two manufacturers, ATi and nVidia. This takes the ATi Catalyst suite out to version 5.13 and the nVidia Forceware package to version 81.98.

ATi Catalyst 5.13

New features in this Release include H.264 Hardware Acceleration, ATI CrossFire™ Support for the ATI Radeon&reg; X1800 and HQV Video Benchmark Support. No specific mention of issues with the Need For Speed series is made in the driver release notes.

nVidia Forceware 81.98

No specific new features are mentioned in the 81.98 driver release notes. However, the document does mention that rendering problems in Need For Speed Most Wanted have been resolved in this release.
Ni vse tako, kot se zdi!

c00L3r ::

Igranje v LAN deluje. Kaj je treba naredit? Tisti ki bo server, si mora v nastavitvah Local Area Network (v Windowsih) nastavit kot Gateway svoj lasten IP naslov. Ista finta je bla že v Underground 2.

Klemenn ::

1. a se da kako dodajat muzko po svojih željah (da zamenaš to k je notr z svojo)

2. se da dobit še kake afte druge? in kere?

zile ::

Mene pa zanima, če lahko še enkrat igraš duel z tistimi na blacklisti, ki si jih že premagal. Pri 3 nism uspel dobiti njihovega avta, pa bi ga nekako rad... 0:)

BladE_ ::

a Aston Martina bi rd meu :D :D mislm da se ne da se 1x
Akcija - Reakcija

iNooby ::

če rabite dosti bountyja samo naredite da vas lovi kakih 10 policajev, pol pa idite na avtobusno postajo, pa na avtobuse, pa se postavite na konec avtobusa, tak da vas policaji lahko vidijo, pol pa samo čakite tak dugo dokler vam bo.:D gor na avtobuse lahko pride tudi kaki policaj, tak da ga samo zrinite dol:D
ko vam policaji postavijo one spajkse samo stisnite ctrl(da vam naredi počasni posnetek) pa se zaletite v kuferam od policaja in to je to, pomaga :)
Haters gonna hate...

iNooby ::

:D lol msms kak te razumeš kaj ?:D :D
Haters gonna hate...

iNooby ::

za prvega je potrebno men se zdi 10.000.000 bountyja za drugega pa ne vem točno, ampak se mi zdi da tam okoli 8.000.000:)
Haters gonna hate...
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211753 (9327) Sandi1987
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552152 (16167) Sandi1987
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462830 (1666) Hitri
»

Ugani igro! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
63431164 (17561) opeter
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526046 (4230) francka45

Več podobnih tem