» »

NFS Underground 2

NFS Underground 2

«
1
2 3
...
5

Matek ::

Prejšnja tema o omenjeni igri je bila popolnoma zgrešena, polovica postov je bila offtopic, druga polovica pa je vsebovala nelegalne povezave, zato sem jo zbrisal. Sedaj imate drugo priložnost. Pred nadaljnim postanjem poskrbite, da boste seznanjeni s pravili. Prosim, da se tokrat ukvarjate s vsebino igre in NE z nelegalnim pridobivanjem le-te. Hvala.

Nekaj filmčkov iz igre lahko dobite tukaj, ne pozabite obiskati tudi domače strani.

Bolje ispasti glup nego iz aviona.
  • zavaroval slike: Matek ()

RiNC ::

Glede na to da demota nisem sprobal že komaj čakam na "ta pravo stvar"...:D
Upam da se bo moje čakanje obrestovalo, sedaj sem s prenosom komaj na 1,5% (hehehehe).
Ups! Pazimo na pravila!
CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!

Xplicit ::

men je demo dost ql, ceprav malo prevec omejen (v vsakem drugem ovinku je skor blokada), pa tud sam en avto...

no bomo vidl kak bo cel spil, ce ga bom uspel sprobat :\

Tr0n ::

Kar cool zadeva za to, kar pac je, torej arkadna dirkacina. Precej grde teksture na visjih resolucijah, kar pa je verjetno bug.

mtjz33 ::

Prvo se opravičujem za neumnost, ki sem jo naredu včeraj.Na forumu sem še nov,torej se še nisem "upelu"Torej vsem (umsko)prizadetim opravičilo.
Nazaj k igri.Igra SEKA.Ni kaj veliko sprememb gled na prvi Underground,toda vseeno zanimivo.Kdor pričakuje spremembo kakršna je bila iz NFS Hot porsuit2 VS NFS U ,bo rahlo razočaran.Toda ne razumet tega napačno,da je igra slaba ali kaj podobnega. Igra kot sem reku seka.To so spet sam moje "oči",ter moje mišlenje,kar pa ne pomeni da boste drugi istega mnenja.

Poldy ::

Kako je s teksturami, ker kakor vidim so zelo slabe. Ali bo to možno kako popraviti, ali bom pač moral igrati igro na stopnji GTA3?

mtjz33 ::

Poldi kakšne maš šoferje maš za grafo?Baje rešijo težavo tazadnji.

boych ::

Meni se zdi, da se avto too much drži ceste. Skoraj malo preveč...
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Tr0n ::

Poldy: Na 1280x1024 so precej grde, na 1024x768 pa normalne. Pa Over Brightness in Contrass si izklopi v opcijah.

Grey ::

boych: Car Stability dej na Off pa bo kr dost boljš.

Mirč ::

Texture so res za en k.nfsu1 je bil 100xboljši glede grafične plati.
lp:)
p.s.kak polepšat te škatlaste texture kdo ve.

jRk0 ::

Grafika je ko ena grda kicasta na metre verizica iz trznice s polno kvazi diamanti raznolikih barv. Kr neki v glavnem...Pa sploh nic posebnega ni na 1024x768, ne vem no. Saj igra je kar huda, predvsem hitrost, ker ti lahko precej adrenalina nabije. Samo kaj druga ko arkada pa res ni. Odkar LFS spilam malo bolj je za en drek :)
You fuck up once, you loose two teeth.

Grey ::

Ne vem...neki mate preveč preobremenjen procesor, al pa probi še enkrat zagnat. Pr men so tud ble ful take čudne(kokr da bi na Software laufu) pol sm pa ugasnu en proces, k mi je ful proca požiru pa še enkrat zagnau špil pa je normalno...

Priznam...pogrešam damage, ampak je še zmeri kul.

BigSexy ::

Teksture so bile tudi pri meni čudne.. vendar je Tr0n zgoraj prav lepo napisal..

Pa Over Brightness in Contrast si izklopi v opcijah.

Hip hip strašni trik, teksture so lepe ;).

-big
To Infinity And Beyond !

Tr0n ::

Pa v1.1 patch tudi pomaga.

Oblivion ::

Naj kdo prilepi kaksno slikco, da vidimo, kaj je narobe. Pri meni ni zaslediti nobenih napak pri teksturah.

Radeon X800Pro
Catalyst 4.10

Witboy ::

Jaz sicer se nisem dal novih drivrjev gor sam je pa dejstvo da je cesta drobno kockasta... mislm wtf?!? Ce dajo vn novo spilo bi lahko glede na zdejsne graficne jo mal polepsal ne pa da je slabs kot pa njena predhodnica :(

BigSexy ::

Mislim, da bi večina lahko prebrala kakšen uvod v funkcionalno branje.

Zgoraj ti lepo piše..

Over Brightness in Contrast si izklopi v opcijah in/ali namesti patch.

:P
To Infinity And Beyond !

Mirč ::

mislim da kontrast nema veze sem špil še enkrat zagnal pa dela zdaj ok.
res čudno toole.
lp
:)

Tr0n ::

No, opciji za svetlobo in kotrast sem omenil zato, ker v vecini primerov igra izgleda prevec svetlo (ze skoraj belo pri vseh luceh) oz. je kontrast premocen. Ne vem, zakaj je tole vklopljeno po defaultu.

Mirč ::

to pa res.Samo proge so se mi zdele boljše pri prvem delu sploh tisti jump preko mosta itd..
lp
mirč

iro ::

BigSexy Kje najdem patch, Das link.

Poldy ::

Vprašanje glede večigralstva:

Recimo da izberem LAN, dam Host in potem mi javi Connecting To Lobby - Kaj to pomeni?

dëych ::

Folk mene so tut te kocke neki jeb***, pa zdej kr naenkrat jih ni več:D . Kar sm naredu je blo to, da sm inštaliral demo. Pa najprej pognal celo, potem pa še demo (obe verziji na enkrat odprti). In oba zaprl s taskmanagerjem(End Task). In od takrat naprej ni več kock. Ne vem no.:D

Mam pa naštimano na 800x600, pa vse vklopljen, razen enhanced contrast.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

roli ::

A je cela igra že izšla?
Kje ( pri nas jo majo ali kdaj jo bodo meli? ).
Koliko košta ( ali bo koštala ) ?
Lp!
http://www.r00li.com

Doman ::

ja je izšla :D

Men je igra še kar ok, čeprav bi se lahko bolj potrudili, in jo magar kasneje izdali. Me pa zelo spominja na midniht Club 2, ki je moja najboljša igra.

LP

mcrastur ::

špil je čist vrhunski...predvsem zarad igralnosti ;)
sam ga bom spet komot obrnu na hard :\

Mirč ::

glede teh kock je res čudno men so zginle ko sem drugič zagnal igro in nekaj šaro po nastavitvah.
lp
mirč

Boki_ ::

Jap, enak pr meni, zalaufam, nastavim vse na high in to, potem pa kockasta slika. WTF?? Potem pa ponovno zaženem igro in slika je kristalna...
I'm back

gpavlo ::

Men je tut igra full dobra sm mam pa en problem, NE NAJDEM BAYVIEW CAR SPECIALITIES SHOP-a.
Odklenil sm že neonke pa drug stuff sm ne najdem kje je ta delavnica. Če kdo mogoče ve naj PROSIM pove ali pa prilepi sliko.
To sm že najdu.
http://www.mojavto.net/galerija/galerij...

HVALA!
Real Madrid CF

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gpavlo ()

boštjan ::

mene nekaj samo zanima. kdaj mate šahovnico na cesti,recimo jaz jo mam vedno,ko grem quick race igrat,ko pa grem na carier mode pa te šahovnice ni
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Xplicit ::

ql spil, sm cist not padu

sam me pa zanima kje bi se dal dobit en city map kjer so oznaceni vse likacije za izbolsavo avtomobila? ker mislm da mi jih ene par manjka (jih preprosto nijer ne najdem).

sk8er ::

Xplicit poskusi s pritiskom črke M na tipkovnici:D
Flip that sh*t!

dëych ::

pa številko T, mislm črko.:D Tam vam vse piše kulk štacun vam še manjka pa kje jih najdete.;)

Lp:P

gpavlo ::

Mogoče kdo ve kam se shranjujejo save gami?
Real Madrid CF

Xplicit ::

sk8er - mogoce pa ti unih k jih se nisi odkril ne prikaze na mapi ane... :\

torej rabil bi en JPG ali kej podobnega, kjer so oznacene VSE TRGOVINE
ker se mi ne da iskat po predelih mest k so bl slabo nardil, k ne mors vedt v katerem predelu si, razn k not zapeles :\
pa ne ves kje je kaksn predel...

no sej za glavn del mesta mislm da imam vse, sam une izven mesta mislm da mi mal falijo

sk8er ::

a se še komu dogaja da mu na drift, x-street in U.R.L. dirkah framerate ful pade?? Men not po mestu dela čist kul sam ko pa grem na te dirke je pa groza.
Comp bi pa tut mogu bit dost zmogljiv: athlon 2200+, 1024 RAM, R9800Pro (catalyst 4.10). Res pa je da mam vse grafične cukrčke vklopljene, vključno z antialising-om. hmmm...:\
Flip that sh*t!

Tilen ::

Ja kje so profili in save game-i v igri? Mislim mapo/file .
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

\Documents and Settings\Tvoj Username\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Tilen ::

Hvala.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jancko ::

:) :) :) :) :) ma men dela brez problemov

--mam 2600 mhz in
-radeon 9600
jancko

Tilen ::

Meni tudi. Kista v podpisu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Phil ::

Glede kockastih tekstur pomaga če v nastavitvah za grafiko nastaviš "texture filtering" na max.
Drugače pa zakon igra.
LP

boštjan ::

NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Matek ()

T0RN4D0 ::

Hehe tazga navala na [cenzura] še menda ni blo.. ni čudn ker je res nor špil!

Pa tnx za tistele trgovince. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xplicit ()

Xplicit ::

hvala bostjan, sam sem medtem ze nasem dve ki sta mi manjkale
vseeno hvala

Slide ::

Probu DEMO, recimo da je gut... Če zanemarim nove načine špilanja, in povem da imam na detajlih kot jih lahko moja karta (Ti4200) požira je isti šmorn kt prvi dew... Zaenkrat špil še ni vredn menjat grafične... :D
Eno stvar so pa pozabil dodat in mislim da bi bla super, da ko bi biw v Free Roam-u da bi bli policaji zravn in da bi se ganjali po velikem mestu...>:D
forever 200 MPH ...

boštjan ::

tudi jaz pogrešam policaje,no mogoče pa to pripravljajo za tretji del
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

OrlyTM ::

;(( ;(( ;((

cel popoldan spilu normalno, zele zvecer naloudam gejm ... in kaj dogaja ... tipkovnica ne pali v menijih sploh ... samo z volanom lahk komandiram ...

ce grem v nastavitve tipkovnice, mi gor pa dol dela, potrjevanje (enter) in ostalo pa ne .. grem igrat igro ... escape dela za po menijih soltat pa drugac ko z volanom ne gre ...

komu kej jasno?!?! --- OK, bi reku, da zarad tega, k mam volan priklopljen, pa je popoldan vse delovalo BP ... men res nc jasno cry.gif

lp
OrlyTM

PS: se to ... ne dela sam del tipkovnice ... kurzorja gor in dol delata vedno, levo desno nikol, enter ne dela, escape dela itd ... krneki res ... nc jasno ... v vseh drugih programih tipkovnica dela normalno ...
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OrlyTM ::

evo, gladko se mi bo snel ;((

-----------------------
- odinstaliru gejm, pobrisu vse z imenom underground iz racunalnika in iz registry-ja ... rezultat isti! ;((

- zamenju 2 tipkovnici ... rezultat isti! ;((

------------------------

zadeva vceri delovala brez problema popolnoma, dokler se ni enkrat komp restartal med igro (ko je igra stala v meniju, sam sm se menu na telefonu) ... sm pustu ene dve uri na mir, zvecer naloudam gejm in problemi so tu in nocjo stran ... :|

se kaka ideja, kaj bi veljalo pogledat?

aja, v vseh drugih programih in igrah, tipkovnica deluje povsem brez problema ... :\

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455757 (1950) mtosev
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55551954 (15969) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127693 (15069) Sandi1987
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
575947 (4220) WarMaker
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725329 (15687) boštjan

Več podobnih tem