» »

Need For Speed: ProStreet

Need For Speed: ProStreet

««
8 / 8
»
»»

PrimozR ::

Sem šel z A64 na Core 2 pa je bila pohitritev v LFSju. Vseeno pa je dejstvo, da špili še vedno delajo. In LFS star? Dam roko v ogenj, če je bil za katerikoli NFS popravek izdan po zadnjem patchu za LFS.

EDIT: gledam NFS stran, latest news je iz konca oktobra če me spomin ne vara, med avtomobili pa je čisti hec. Nissan ima na primer po novem GTOja (*cough* Pontiac *cough*), R34 Skyline GTR je po novem Nissan GTR Proto, Mitsubishi pa ima popolnoma drugačnega Lancerja, ki, glej ga zlomka, izgleda kot EVO. V resnici pa sta avtomobila kot dan in noč in bo šele pri desetki spet EVO podoben običajnemu Lancerju.

EDIT2: Volkswagon says it all!!! Upam da so podatki v samem špilu bolj točni... :\

Aja, pa še BMW MZ4... V originalu pa je seveda Z4M...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Mavrik ::

Heh... dajte nehajte buče prodajat. Igre, ki dejansko uporabijo drugo jedro lahko prešteješ na prste mizarjeve roke. NFS to ni.
The truth is rarely pure and never simple.

Echelon ::

No tej jih pa preštej ti. Recimo, da ima mizar 3 prste:D
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Gr0unD Zer0 ::

drift je najlazji od vsega...
ko avto zacne driftat, samo šaltaš v 5. prestavo, pike pa samo letijo...

5k brez problema, bilo kje

Echelon ::

Dej mi malo povej, kako driftaš pa ker avto maš? Meni ne uspe naredt 3k pa mam Supro nabildano do konca. Drag se mi zdi peace of cake, tudi Grip, ampak Drift me pa jebe v glavo dobesedno. Praviš da ročno menjavaš? Misliš da me to zajbava, ker mam avtomatsko?

Sem probal zdaj manualno...moj kurac ti nardiš 5k bilo kje. Ne verjamem, ne ne ne ne ne ne ni mogoče.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

iLichu ::

Ne vem kako lahko igrate Pro Street :( je največjo sranje od vseh NFSjov

Gr0unD Zer0 ::

okej, pretiravam, gre povečini čez 4k, gre tudi cez 5 in tudi če ne, zmagas z relativno visoko prednostjo...

driftal sem tudi jaz s supro...

enostavno ko avto gre postrani šaltaš v 4/5 prestavo in je to to

Echelon ::

Te še lahko neki vprašam? Si končal igro ali vsaj premagal drift kinga? Ker meni je prej tut šlo na izi, 5k sem nažgal gor, zdaj pa niti 3k ne morem in sem stuck..
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Gr0unD Zer0 ::

sem ze dvakrat napisal kako sem jaz driftal...

prvo rundo normalno, če ni šlo sem pa pač menjaval ročno

Echelon ::

Ok pa sem premagal drift kinga. Čist lahek je bil, sam race day v Tokiu me je jebal:D
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Meizu ::

Veš kaj je sam meni odbito ane... Večina botov v tekmovanjih pred drift kingom nadrifta skoraj še enkrat več kot drift king. Krneki... Zakaj potem oni ne prevzamejo mesta drift kinga:\

Grem driftat une racedaye.... Sovragi lepo po 3400PTS.... Pridem do drift kinga pa kr 2400 in podobne oslarije... I can't see the point here?:)]

macgajver ::

Glede štekanja pri tej igri tisti ki trdite da leti kot namazano morate imet pa res ornk stroje.
Pri tej igri vsaj mislim da je problem kot pravijo angleži--- The worst part about this game is that it is stuttering.Nekaj v tem smislu.
Jest sm probal špil q6600 2gb rama 8800gtx vse navito in je bil prisoten ta stuttering.
Razn če se res precej zmanša detajle potem se ne skoraj ne opazi tega zatikanja.

No sicer če po pravici povem se mi glatko j... za ta špil samo povem tistim herojem ki trdijo kako glatko in super duper maxedout vse dela.
In če boste še kar trdili kako super dela lahko rečem da pač niste sposobni opazit tega zatikanja.
tenstan krompir je pa zakon

Echelon ::

Še enkrat bom rekel...ZATIKANJA NI. Bom pa rekel, da se opazijo neki presledki predvsem v Gripu, v Speed Challange se pa tega ne opazi. Verjetno je mišljeno to. Ampak temu ne morem rečt, da šteka, kajti nimam nobenih problemov pri vožnji, igra leti z 60fps. Je pa prisoten tako rečen stuttering, ampak se težko opazi. Pomaga, če preklopiš camera na bumper(da avta ne kaže).
Sam zakaj se pol nobeden ni bunil za Doom3 pogon, ki se je nenehno osveževal? To se je bolj opazlo kot pri NNFS-ju...

Kar se pa tiče tega, da so kingi preslabi, se pa defenetivno strinjam. Najprej se morš dobesedno fukat, da prideš do njega, pol ga pa obrneš ko keks. Totalno fucked up.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

PINki ::

Tisti, ki imate 4-jedrnike, koliko vam obremeni CPU?
Meni moj E6600 na 3.0ghz obremeni oba jedra 100%8-O

Tilen ::

Igra je crap, nabija CPU load za brez veze. Pri meni enako nabije oba jedra na 100% tudi če sem samo v meniju. |O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

iLichu ::

jst ne vem kaj vi serete da igra steka,kajti meni dela use na high 1280x1024 ,imam pa e6550 2gb ram in ati hd 3850

Echelon ::

Tudi meni ni jasno:)
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

iLichu ::

pomoč bi rabu, na začetku igre sm odklenu en rumen avto in ga sfriziru,pol sm šou dirkat in kr nikjer ni da izberem svoj avto,samo lahko zberem golf gti,hondo civic pa en tretji avto ;(( :'( :(

EDIT: kje spremenim mph v kmh ???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

iLichu ::

Zdj sm pogruntu da rabim za driftanje en avto, za drag drug itd., sm zacel iz zacetrka igrat sm kupo subaru in dal da bo za drip racing al nek tazga in zdj h grem drip dirkat ga ni tm da ga zberem :( hel please :'(

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Klemzz ::

Na enih dirkah maš kao "sponzorske" avte, tak da svojih ne morš zbrat.

iLichu ::

ja jst ne morm pr nubeni dirki svojga avta furat :( sam pa šele na začetku igre, sm naredu sam tiste 4 prve dirke in celo dobiil sm zastonj avto :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

dronyx ::

Vem da je tole že malo mimo, ampak morda bo kdo vedel.

Sem približno na 10 % in imam problem v tem, da sem prodal avto za drag, ker se mi je zdel prepočasen in edino v tej disciplini nisem zmagoval. Potem pa kupim korveto, ker je mi delovala kot hiter avto. Ampak hudiča, avto je povsem nekonkurenčen in sedaj razen zadnjega mesta ne morem nič. Denarja za kaj drugega kupit tudi nimam, tako da lahko začnem od začetka, ali je kaka druga opcija? Namreč nekaj več denarja lahko dobiš samo če dominiraš na tekmi, kar pa sedaj ne morem več. Prokleti moroni, kdor si je tole izmislil. Pa ko greš v šoping avtomobilov nikjer ne moreš avto testirati, kako se bo obnesel glede na konkurenco.

PrimozR ::

Izkušnja za naprej da naslednjič kupi spodoben avto in ne ameriškega sranja.

Meizu ::

Edini dobri avti za drag:

Charger tastar, in Pontiac GTO. Slednjega sem imel na koncu na 1100HP in sem dobesedno pometel z vso konkurenco, tudi po več sekund. Pontiac GTO ftw! Izogibaj pa se tem novejšim sranjam, kot je recimo korveta, Shelby GT500 tanova ipd.

dronyx ::

Ha, sploh nisem vedel, da se ekran, kjer imaš nadgradnje za avtomobile, pomika tudi navzdol in jasno je bil avto slab. Sedaj še v drag zmagujem kot za šalo. V tej igri je žal konkurenca res brez veze, ker si vedno za nekaj razredov pred njimi. Vseeno, če bi se sam vozil okrog po stezi. TOCA3 je kar se tega tiče daleč pred temle. Tam vsaj na nekaj dirkah se boriš do konca.

Meizu ::

Menjaj za chargerja al pa pontiaca, boš videl kaj šele tisto dela... ;)

dronyx ::

Saj sem za drag vzel Pontiaca GTO in ga še nadgradil. Sedaj na 1/4 milje dosegam čas okrog 8.5, ostali pa prek 11 sekund (sem nekje na 14% kariere).

NFS serija je sicer navadna arkada, kjer tekmuješ sam s sabo, ampak drugače je dobro dirkačino kar težko sprogramirat, da računalniško vodeni tekmovalci lahko konkurirajo. V bistvu mora imeti zelo dobro narejen poškodbeni model, ki vpliva na vožnjo (to pri NFS nikakor ne, razen če narediš totalko), kaznovana pa mora biti tudi vožnja izven steze, kar v NFS tudi ni in lahko gladko sekaš vse ovinke.

Se pa spomnim par dirk iz Toca 3, kjer se res boriš čisto do zadnjega ovinka in to je zame pravo dirkanje na računalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PrimozR ::

Saj sem za drag vzel Pontiaca GTO in ga še nadgradil. Sedaj na 1/4 milje dosegam čas okrog 8.5, ostali pa prek 11 sekund (sem nekje na 14% kariere).

NFS serija je sicer navadna arkada, kjer tekmuješ sam s sabo, ampak drugače je dobro dirkačino kar težko sprogramirat, da računalniško vodeni tekmovalci lahko konkurirajo. V bistvu mora imeti zelo dobro narejen poškodbeni model, ki vpliva na vožnjo (to pri NFS nikakor ne, razen če narediš totalko), kaznovana pa mora biti tudi vožnja izven steze, kar v NFS tudi ni in lahko gladko sekaš vse ovinke.

Se pa spomnim par dirk iz Toca 3, kjer se res boriš čisto do zadnjega ovinka in to je zame pravo dirkanje na računalniku.


To lahko naredi en sam programer, en na pol živ grafični dizajner in en skrbnik spletnih strani. How hard can it be?

dronyx ::

Še eno vprašanje. Ko prideš do konca, moraš dominirati v vsaki izmed disciplin in na koncu premagati nekega kao šefa. Ostale sem premagal, je pa ostala zaklenjena proga autobahnring, kjer so verjetno hitrostne tekme. Piše nekaj v smislu, da imam rekorde 8/10, torej še na dveh progah nimam rekorda za to, da se to tekmovanje odklene. Ampak nimam pa ideje, za katere proge sploh gre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Sandi1987 ::

Kje je statistika? Tam piše samo, koliko % igre si dokončal.

PrimozR ::

Drugič poglej datum zadnjega posta :P

Sandi1987 ::

V Personal Records je statistika.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841540 (28038) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386044 (5216) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211732 (9306) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313024 (9249) thebaloh
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218681 (9594) mace

Več podobnih tem