» »

Need For Speed: ProStreet

Need For Speed: ProStreet

Blaz90 ::

Sprobi demo, pa me moti prou ogabno štekanje tk vsakih par sec, isto je meu ži most wanted, sm dau tud vse na low, mam 70fps, pa v nekem trenutku padejo na 50, pa slika mal cukne in se zaletiš...
Nwm no, sej compa res nimam najbolšga (amd 3800+, 2giga rama, 7950gt), in tud sm navajen igrat na low/medium, ampak vse skupi se mi zdi mal čudno. Upam da je problem v kakih driverjih, ker je škoda, igra ma potencial.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blaz90 ()

Klemzz ::

no ja, krasno je k je dan in ne noč :)) kar se demota tiče. avto oz. vožna ni tok lesena (so kao velke hitrosti) je pa res da morš uzet king težavnost da je zabavno, model uničevanja ni tok lep, dim tut ni nč posebnga :\ ko bo ceu uzuni bomo vidl kak se bo odrezu.

Good Guy ::

škoda prostora na disku..

totalno razočaranje..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

AapocalypseE ::

Komaj čakam, da izide celotna verzija. Nevem kaj vas moti, ampak meni je zelo dobra igra, edino kaj me moti je, da je tak kratki demo ;(( Deluje čisto tekoče vse na high, AA 4x, anisotropic.

Veron ::

i like it, je pa zanimivo, da dela na x1950pro na high, 1024x768 brez AA tekoče, torej min fps ne pade pod 30.

ahac ::

Men pa ne dela na 6600gt tekoče niti z vse na "low", čeprav izgleda zanič.
Zanimivo, da Timeshift, UT3, Crysis in podobne nove igre delajo tekoče pa vseeno izgledajo 10x boljš kot NFSPS na primernih nastavitvah. ;)

ps. Kar se tiče špila... spet nekaj za otroke, ki niso nikol igral starih iger z NFS serije (in verjetno tud nikol vozil avta).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

macgajver ::

Ahac se strinjam.
Sploh ne mislim več šinfat igre ker enostavno ni vredna truda lahko rečem samo to:
V demu za moje pojme niso pokazali stvari ki bi mene prepričala za igranje celotne igre kaj šele za nakup.

Am dim je pa soliden ni kej.:)
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

GLAVNI ::

ena beseda: KATASTROFA

res, da imam slab računalnik, vendar to ne spremeni dejstva, da je sranje

sprobal na bruderovem računalniku, kjer dela tekoče, vendar me je vseeno razočaral

totalka? sem mislil, da bo pri 240kmh iz njega nastal mini, a odpade mu samo odbijač;(

SKLEP: še ena katastrofa iz strani nfs-ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

Veron ::

100 ljudi - 300 okusov.

Sicer meni je všeč, sploh pa zadeva z volanom veliko bolša ;)

Alfonzo ::

Dejte prosim kakšne slikce gor.:D

Davids84 ::

Ja res je katastrofa tale igrca,men se zdi da s vsako nasledno igro izgubijo oboževalce iger serije NFS.Zadnja dokaj dobra igra iz družine NFS iger je Most Wanted in se mi zdi da se bo velika većina strinjala z menoj.No iz mojega povzetka je igra totalno podn.Pač to bi bilo samo moje mnenje.lp

AapocalypseE ::








Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

roli ::

No-ja slikce so lepe!
Samo mene ne bodo z slikcami prerpičali1

Preprosto me NFS serija sploh več ne zanima. Zadnji, ki sem ga probal in igral pol ure je bil MW pa še tega sem potem pozabil.
http://www.r00li.com

PrimozR ::

JUap, most Wanted je bil dokaj svetla pika v seriji od NFSU naprej.

jeanmike ::

ne vem kako lahko na podlagi demota sklepate da bo igra katastrofa, glede škode na avtu pa primerjajte pro street in pa carbon, ki je bil prava polomija. meni se zdi vodljivost avta precej bolj realistična kot pa pri carbonu, MW, U2 in U. Že to da lahko narediš totalko je svetla točka igre.

Počakajmo do 14.11, da bomo vidli zakaj se sploh gre.

mtosev ::

A bo to delalo na X1650PRO? :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ahac ::

ne vem kako lahko na podlagi demota sklepate da bo igra katastrofa,


Počakajmo do 14.11, da bomo vidli zakaj se sploh gre.


A boš igro kar kupil, čeprav ti demo očitno ne pove nič o igri sami?

Kaj je potem razlog za demo, če ne to, da se na podlagi tega odločiš ali boš igro kupil ali ne?

Jao, kam smo prišli... se še spomnim, ko je demo res bil demo in se je dalo tisto dejansko malo preigravat. Good times.

Zdaj pa itak vsak potegne cel špil dol pa je car, demoti so pa kratki in brezveze. Why the **** jih sploh še delajo? ;(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ERGY ::

Ena najboljsih serij meni je bila Porsche 2000, potem sm kasneje odigral se MW, od tega naprej pa sploh nevem kako lahko taki gejm se prodajajo. Sramota :|

mtosev ::

Itak je najboljsi NFS RC / HS.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Carbon je eden najslabsih NFSjev ever. ;(

Pa se sn orig kupo. :(
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

sajmonmofo ::

vodlijivost avta smrdi totalno, pa so se nekaj hvalili z realizmom, igra bi se morala imenovat pro street train simulator....


:\

Zgodovina sprememb…

z3ro ::

AMD 3000+
6600GT
1gb rama

1280x1024, 2XAA dela 21-35fps

vse mi je ql razen zavijanje je mal cudno...

PINki ::

Tok bedne igrice pa še res nisem igral. Kakšno bedno zavijanje pa dim je tok nerealen razn ce nism kej dobr naštimu v options, pa tud damage model ni nevem kaj.:\

dzinks63 ::

:)) Takšen pomp , ko je bil okoli tega , bi res pričakoval neko super hi dirkačino. Nekak se ne morem vživet v vse skupaj. Bi rekel, da je dirkačina samo za 10+ letne, tako kot se prikaže na začetku, deluje precej otroško, rada pa bi bila odrasla. Še dobr, da delajo demote, ker drugače bi se morda celo odločil za nakup.

PrimozR ::

Dvomim da jo bom sploh preizkusil. Dema 100% ne bom DLjal... Oh ja, grem spat da bom jutri spočit za 3 urno dirko v real simulatorju :>

Meizu ::

Pa fak no... Ljudje, ne bit taki. Samo nekaj šimfate. Mogoče zvenim kot "NFS Fan" a, priznajmo, to nisem. Vendar me je ta igra presenetila. Lepa grafika, lahko se razsuješ...

Sam vi nečesa ne razumete - predstavljajte si, da igrate kariero v Pro Streetu. Vsakič ko se močno zaletite (ali pa le malo) Vam takoj zvije celoten odbijač, mogoče celo odbije, zlomi vetrobrane, odseka vrata, izbije motor ven iz šasije - si predstavljate kakšno denarno škodo boste trpeli zaradi tega + za nadaljevanje v karieri boste morali kupovati vedno novejše in DRAŽJE dele - pa še te boste obnavljali.

Grem stavit 10€ da bi se nekdo tu pritožu, češ, fak, tile so pa šli predaleč, igra je katastrofa, konc debate. Mislim, da so igro naredili odlično in že sam napredek po obnašanju avta na cesti, v sami grafiki, odsevanju, samih funkcijah, ki jih ponuja (aerodinamika in različni spojlerji bodo vplivali na handling avta) naredi prejšnji del, Carbon, pravega palčka.

Ubistvu mi je vseeno kakšna so vaša mnenja, konec koncev smo vsi svobodni in se sami odločamo o svojih dejanjih in mnenjih. Mene je navdušil, originala pa vseeno ne bom kupil, ker mi deluje malce predrago. Če ga bo moj prijatelj kupil bomo poskusili, drugače pa se bomo že nekako drugače dokopali do originala>:D (ne bom govoril kako, zaradi pravil na tem forumu;) :P )

Veron ::

@sajmonmofo si probal z volanom? Je super ;)

Cassidy ::

samo eno vprašanje........igra je kar nekaj, sem pričakoval več in kot vidim govorite tukaj o nekih FPS-jih, vem kaj to je, vendar ne vem kako bi si nastavo na Nvidini kartici da bi mi to kazalo, pri Atijevih vem da ti Atitools to avtomatsko pokaže..... prosim za pomoč

:StreetRacer: kaj ti visto laufaš???? ker maš dobre screene..???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cassidy ()

Veron ::

Lahko z Fraps-om

macgajver ::

samo eno vprašanje........igra je kar nekaj, sem pričakoval več

No kako lahko to rečeš to je pa ja vrhunski izdelek samo poglej dim kakšna kakovost ne res sploh nebom opazil skropucala idino kar še gledam je odličen dim res fascinantno moram jim priznati odlično kakšna vožnja kakšno dirkanje lepo vas prosim kot da je to pomembno saj imamo vrhunsko prikazano kurnjenje gum na zaćetku kaj nam bo dirkanje itak smo ameriški rednecki in kar koli nam porinejo bo dobr važno da se gume žgejo in muzika zravn zbija to je to.

Mogoče bodo naslednje leto vgradili v avto še mcdonald samopostrežno da bo igra še boljša si predstavljate nfs na začetku se kurijo gume muzika zbija iz avta pa letijo napol pojedeni mcchikni in cocacola wwoooo to bo nekaj za nas kakšno dirkanje potem brez veze.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

macak333 ::

Sem nov na forumu pa se mi je zdelo tukaj pametno vprašat. Zakaj mene vrže iz igrnr pro street lih ko hoče pridt v igro (tm ko mi napiše click to play kliknem in me vrže). Drugič spet probam pa mi je delala za neki cajta in komp se mi resetira. Drgač pa imam AMD 2600, 1.84 GHz, 768 MB RAM, 256 Nividia grafično. Sm pogledu pod min. system r. pa zgleda da me sam GHz-ji mankajo. Ali je lahko to vzrok?
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: macak333 ()

PrimozR ::

Veron če je podobno prejšnim NFSUjem, ne, z volanom smrdi še bolj. Mislim ne vem no, zakaj bi vozil z volanom, če je 50% deadzone-a? Lažje s tipkovnico.

Tr0n ::

Carbon je eden najslabsih NFSjev ever. ;(
Mislim, da si ProStreet zasluzi ta naslov.

The king is dead. Long live the new king.

Veron ::

P|P pravim, da glih ni podobno prejšnim prejšnim, tale je ful bol ;) Veliko bolše je vozit z volanom pro street.

dukenukem ::

macak333 mam isti sistem kot ti,in dela,ko sem nastavitve spremenu me je pa ven vrglo ,a ti crysis demo dela ?,sj morm nov comp ubavt do konc leta :D

AapocalypseE ::

Meizu, se podpišem pod tvoj post! :)

Cassidy, mam Visto ja, ampak mislim, da bi na XP-ju moglo bit isto, če daš vse na max.

macak333 ::

Nepoznam igrice, tako da.... Ševedno me zanima ali so za to krivi GHz?

AapocalypseE ::

macak333, menjaj cel sistem in boš lahko igral najnovejše igre.

LeXani ::

Sprobal demo..podn od podna..čedalje na slabše jim gre.ProStreet - z čeladami na glav..:D
Čas prve prijave 04.11.2005

macak333 ::

JA sej veš da bom ceu sistem menu zard igrce, sam tko me je zanimu vzrok.

Tilen ::

:StreetRacer: kaj ti visto laufaš???? ker maš dobre screene..???

Bolj me skoraj ne bi mogel nasmejat. Hvala ti!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AapocalypseE ::

macak333, ja pol že nisi nek igralec, če ne misliš :D glede na to, da ne poznaš Crysis definitivno nisi. Sploh brezveze na takem compu, kot ga maš sprobavat novejše igre.

T-Majo ::

Hmmm mi lahko nekdo neki razloz?

Core 2 Duo e6400 @ 3.45ghz
2x1gb OCZ Gold 4-4-4-12 Rama
Radeon HD2600XT
Sata 2 WD Disk
Asus P5B Deluxe


Igra ne deluje tekoče na nobeni nastavitvi. FPSjev je majn kot 10. Sicer je res d imam velik ekran, ampak vse nastavitve ne low/off.
Porazno, vsako leto upam d zdej bo pa res en dober NFS tak kot obljubljajo pa promovirajo. Spet shit od shita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

AapocalypseE ::

T-Majo, pomoje je kriva grafična, ampak na low bi moglo delat tekoče. Je pa smešno, da šimfaš igro, praviš pa da je sploh igrat ne moreš. :\

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

T-Majo, a zdaj ker pa tvoje racunalo ne more gnat 1920x1200, ker imas ti novo grafo za 90€ je pa kar igra kriva? :\ PA sem ze mislil, da je slucajno hardware kriv...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dukenukem ::

a ste vidl še kašno igro ,da bi bla zlo dobra in narejena v 1 letu?tele nfsje packajo vsako leto nove :D

destroyer2k ::

dukenukem

Aja potem pa vidim da ti zelo veliko veš o nfs seriji. Ker to igro so delal 3 leta pa btw razvijalec je drug od carbon zdaj so neki kanadčani.

macgajver ::

kanadčani Naj raje hokej igrajo in pustijo igre pri miru. Imajo pa smisel za dim kot so pokazali --- Res sem zloben Samo jebi ga če narediš povprečen špil oglašuj tisto kar je v igri bolje kot povprečno v tem primeru dim heheheeh
tenstan krompir je pa zakon

tommy boy ::

Ja, sej najlažje je prodajat dim. Drugo v igrci itak ni pomembno. Glaven je dim, da pol nič ne vidiš kje voziš.;) Na tem dimu so se letos zelo potrudili in upam, da bo tako tudi v prihodnjih (enakih) nadaljevanjih serije NFS.:D :D Mogoče bo v nadaljevanju serije dim celo barven. :D Hehe.

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Pa dajte kaksen skrinost od dima, ker pri meni je zelo grd, sploh ni podoben tapravemu;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841576 (28074) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386060 (5232) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211753 (9327) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313026 (9251) thebaloh
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218692 (9605) mace

Več podobnih tem