» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
10 / 12
»»

Kami ::

Če je kdo zainteresiran za kaki online game ali pa za tekmovanje, klik.

PrimozR ::

bluefish to je že na daleč očitno da je arkada...

Mirč ::

Pyr0Beast,kaki avto mas to

bluefish ::

mislim, da je Ford GT500

PrimozR ::

GT40 pa res...

bluefish ::

:8) sem rekel nekaj bolj iz spomina.

Pyr0Beast ::

Da, avtič je Ford GT, s tunano mašino na max HP in menjalnikom na max speed (nitro je tudi na max speed) :D
Sicer ma štart (za razliko od drugih, ki so v garaži) bolj poden, ampak dobi že v 1. brzini okoli 120 če se ne motim >:D
... menjam ročno, ker z avtomatiko ni tako dobrih razultatov. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

steev ::

Tko govoriš, kot da voziš simulacijo. Kot da imas nevem kaksne nastavitve. :P
:|

Pyr0Beast ::

Ja, ene dobre simulacije se pa res nebi branil ;)
Sicer pri tem Carbonu res ni veliko za razmišljat, pač, če hoče folk iste rekorde podirat, da se ne bo matral XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PrimozR ::

Za simulacijo glej moj podpis.

mtosev ::

jajca jaz zadnji cayon run nemorem naredit.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kenpachi ::

Če ne voziš tunerja, ti ga toplo priporočam. Kateregakoli... Zaradi handlinga. Tako lahko hitreje speljuješ hairpine kot kekec Darius.
Zaraki Kenpachi.

PrimozR ::

Skyline-a. Al pa Scoobyja.

7h3_1 ::

zdele gledam tv in so na sporedu 5min reklame in jih slučajn gledam in kr naenkrat reklama. Jst gledam kaj to bi blo pa pol zagledam avto kako dol po canyonu dirka - pol pa napis NFS carbon :D :D. Če se še kdo ne strinja da EA niso pr tej igrci ni nrdila nč novga k mest pa avte. :D Še reklamo so nrdil.>:D >:D

Koca ::

vrjetn zato k jim prodaja ne gre najbol:D ;)

Mirč ::

men so v tej igerci sam kanjoni zakon z lamborghinijem jih lepo odpelješ ali pa kakšnim skylinom ter tud dariusa premagaš,nekje z 150000točk.Škoda, da ni na koncu še kakega crossa.
lp

Kenpachi ::

Ja, malce prekratko je vse skupej...
Zaraki Kenpachi.

Pyr0Beast ::

Jst sem modela pustu za sabo že v prvem ovinku, se mi ni dalo peljat do konca XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ArchNemesis ::

Pyr0Beast jz sem tebi ja poslal message.. pa že kr dolgo čakam???

Pyr0Beast ::

Ja, sry, moram neki cajta najdt, trenutno ga ni velik.
Lp do nadalnjega
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

NiMH ::

Probi tudi z Muscle Carom...K majo pospeške... :D :D Sicer je pa Carbona Čist easy obrnit...

PrimozR ::

Ma un tip s chargerjem konceptom mi je v predzadnji dirki na štartu čist ušel, v prvem ovunku bremzal jest pa s polhnim gasom mimo. Skyline powah!!! >:D

DeMaka ::

Če tak gleaš Carbon ni nč posebnga...ni neke vlke nadrgradnje od MW-ja! Edino kar je da se vrača drift!

NiMH ::

Pa Carbon Je čist cool igra samo da bi mela maaaaaalo več misij pa da bi DRAG bil spet :) drugače me pa ne moti nič...grafika je carska vse je vredu... :D :D :D :D :D

stock ::

ja... nevem res kje so pa kr na Drag pozabl?

bluefish ::

igra je pač žrtev filmskih trendov. Tudi v Tokio Drift ni bilo drag race-a, razen na začetku. Morda naslednjič.

T-h-o-r ::

Kurc gleda tokio drift, jz ga hočem met pr nfsju ko je najbolj adrenalinsko

vice boy ::

Mogoče ni čist za tuki sm vseen...
S prjatlom hočem igrt carbon prek neta... Prjava ej uspela... Grem pod ranked, ker pod unranked nemorem ker bi kao neki mogu pet update sm nwem kje bi na njihovi strani to dobiu
pa tud invajtat ne morem mojga frenda v igro...
Predlogi.
Hvala
vesele praznike... Vse :d
lp, začetnik
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

PrimozR ::

Oba kupita original.

Tayphoon ::

Reward Cards ko jih dobim piše da bi mogli biti v main menuju.

Jaz pa tega nikjer ne najdem!?

Drugače pa super špil dost bolše ko v MW ko si mogo neke bedarije zganjat da se ti je nitro polnil tu pa dela realno kot je. Se pravi da rabi en cas da se pritisk napolni iz bombe in gremo opet.

Pa da ne komplicirajo nekaj pa da voziš za moj okus ravno prave proge ki dovoljujejo hitrost in vožnjo skozi ovinke ki niso najtežje težavnostne stopnje.

PrimozR ::

Pritisk pa pride od kod? A hrčki notr gonjo kolo pa pumpajo? Realno je bo samo v NFSU, kjer si imel en cel shot nitra in to je blo to.

vice boy ::

Original ni problem...
je nekje drugje
kdor ima original nj vrže kepo snega vame...se mi zdi da nebi biu kej preveč okepan
LP, Amater
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Tayphoon ::

Vidiš da ne veš. Seveda je realno.

To vgradiš v avto pač eno bombo nitra in ta potem napolni en prekat (pritisk v bombi zaradi izanečevanja pritiska) do neke mere ti pa potem pritisneš na gumb in prazniš ta prostorc (ne pa cele jeklenke) ki se potem samodejno spet sam napolni zaradi pritiska v jeklenki. In tako je narejeno tudi v carbonu in tako bi tudi vedno moralo biti. (ne hrčki ampak tlak v glavni jeklenki torej!)

Zdaj tako je pač narejeno to tudi v real life zato pa maš tam en tlakomer ko se polni ena majnša jeklenkica z tavlke in k maš dovolj oziroma je polno pa stisneš gumb in stvar polti kazalec pa strmo pada.

To je 1000 % bolj realno kot pa v nekaterih verzijah kjer si dobival nitro ob raznih checkpointih in prevozenih namisljenih linijah ali ob kaksnem driftanju. Tisto je blo ološ to pa je špica za moj okus seveda za druge pa nevem. (in zato v realnosti če maš nitro v avtomobilu ali na motorju ne pomeni to kot si rekel da bi imel samo en "šut" pa konec ampak je točno tako kot je to narejeno v Carbonu.)

Zdaj pa k prvotnemu vprašanju:

Kje lahko vidim REWARDS CARDS ko jih dobivam ker piše kao da so v main menu jaz pa tega ne najdem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

Kenpachi ::

Zakon, js sem kvalificiran za kepanje! :D

RC so v main menuju. Samo brat moraš znat, kaj naj rečem...
Zaraki Kenpachi.

Tayphoon ::

Ja kiro je main menu? Če sem vse pregledal in tega ni.

Ko si v safe house tam je pol glavni menu zraven world map.... pa ostalih pizdarij? Če jaz tam nimam nič o RC.

Pa tam ko je performacne, pa style pa košarica.... tm tud ne...

Nevem no ne najdem tega pa da se ubiješ.

mavec ::

RedArmy se ze ne bo ubil zaradi tega, ker ti ne najdes zgoraj omenjene stvari. :D

Tayphoon ::

Kaj je se poleg teh kur..vih RC zravn v menujih?

Pyr0Beast ::

To vgradiš v avto pač eno bombo nitra in ta potem napolni en prekat (pritisk v bombi zaradi izanečevanja pritiska) do neke mere ti pa potem pritisneš na gumb in prazniš ta prostorc (ne pa cele jeklenke) ki se potem samodejno spet sam napolni zaradi pritiska v jeklenki. In tako je narejeno tudi v carbonu in tako bi tudi vedno moralo biti. (ne hrčki ampak tlak v glavni jeklenki torej!)
Ja ja ja. .. itq
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tayphoon ::

Daj no lepo te prosim malo si poglej na kaki hayabusi kako to deluje pa potem nekaj pamet soli.

In čisto tako to deluje v Carbonu.

Če pa se ne strinjaš pa povej kaj ti ne paše lepo prosim in kaj ni realno v carbonu?

To da z driftanjem ne polniš nitra to ti ni realno al kaj? Al da cela jeklenka nitra res traja le 3 sekunde?

Malo poargumentiraj preden nekaj pluvate kaj ni realno v carbonu?

Lahko kaki video hayabuse poiščem če že tak trdite da imate prav pa bomo vidli če se obnaša tako kot v carbonu ali ne.

Edit: edino kakšna tlačna črpalka če bi kdo trdil da še pri vsem v določenih izvedbah sodeluje bi vrjel ampak v detajle se nebi spuščal ker nisem strojnik lepo prosim.

Zaj pa če se hoče kdo pameten delati pa trditi da nimam prav (in oh in sploh) pa naj argumentira drugače pa naj se rajše zadrži za sebe pa mi pove kje so REWARD CARDS (kaj je v main menu zraven)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

Kenpachi ::

Glej. Ti iščeš po menijih v CAREER MODE. Moral bi pa iskati v MAIN MENU, torej takoj prvi menu, kjer te vrže igra po loadanju profila.
Zaraki Kenpachi.

Pyr0Beast ::

V carbonu marsikaj ni realno.

... pa ne moreš imeti 'eno' jeklenko nitrota za 20km
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

@LOL ::

V carbonu marsikaj ni realno.

Je sploh kaj realno oziroma vsaj blizu realnosti?>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Tayphoon ::

Ja saj vrjamem da ni popolnoma realno če pa je igra samo ta način polnjenja z nitrotom pa je tud če je prirejen igri da je zanimiv za igro še vseeno dokaj realno glede na stanje v real life.

100 krat bolj že kot je bla da v underground al most wanted opcija da si driftal pa tako dobival nitro ali pa ko si čez check point zapeljel so te nagradili.

Tisti je pa čista igra bla in ni blo blage veze z realnostjo.

Jah te jeklenke pa si predtavljaj da so lahko čisto male z deci nitrota al pa take z 50 litri al pa 100 litrti v prtljažniku in to je potem OGROMNO priložnosti da lepo pritisneš na gumb in sprostiš potrebno silo in nabiješ konje in če druga ne po določenem času morš s tem nehati da ne uničiš motorja in že če bi tako gledal na vse skupaj je to stanje v carbonu dokaj realno.

Če imaš eno malo večjo jeklenko nitrota v prtljažniku potem ne porabiš tega kar tako posebej ne z enim pritiskom na gumb za par sekund.

Zdaj jaz detajlov ne vem kako to naredijo skupaj v tehničnem smislu kaj vse je potrebno ampak neko realno stanje je zajeto v carbonu vseeno toliko pa vem o teh stvareh. Pa vem da niso hrčki za to potrebni da deluje tudi brez njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tayphoon ()

Pyr0Beast ::

Jah te jeklenke pa si predtavljaj da so lahko čisto male z deci nitrota al pa take z 50 litri al pa 100 litrti v prtljažniku in to je potem OGROMNO priložnosti da lepo pritisneš na gumb in sprostiš potrebno silo in nabiješ konje in če druga ne po določenem času morš s tem nehati da ne uničiš motorja in že če bi tako gledal na vse skupaj je to stanje v carbonu dokaj realno.

OMG, a ti sploh veš koliko 100 litrska jeklenka tehta ?
hah, nabiješ konje, haha
ja, zdej ma pa mašina z nitrotom za 100% večjo moč ... 8|

Je sploh kaj realno oziroma vsaj blizu realnosti?
Ta JE dobra XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Tayphoon ::

Pa nemesto 100 litrov ki se ti tako smešni zdijo pa sem jih dal za primerjavo ker nekateri serjejo z tem da bi naj jeklenka nitrota trajala par sekund in je prazna vzemi 10 litrov. To pa tudi ni tako težko ne? Malo glavo uporabi? Al misliš d je v teh jeklenkah nitrota res za 3 sekunde goriva?

Pa kaj bi sploh rad povedal ti mene zanima? Nevem o čem se sploh prepirama?

Kaj točno te moti v mojih odgovorih ne pa copy/paste pa lol pa nevem kake znake vse zraven?

Ne gre se samo za konje gre se zaradi druge vrste goriva tudi za boljše pospeške kot posledica večjega navora in v končni fazi če nabijaš vrtljaje tudi gre za več konjev.

In to se zato izvaja krajši čas ker greš preko normalnih mej motorja (mej vzdržljivosti) z tem početjem (seveda če greš in nimaš zaščite ki to onemogoča) in bi ga če bi to uporabljal dalj časa uničil - preobremenil. (dalj časa je relativno in pomeni v tem primeru recimo pol minute ali minuta ali še majn). Detajli res niso pomebni ker potem idi na kaki strojniški forum pa jim tam LoL piši.

Zdaj pa Reward Cards menu sem že našel ker je očitno bil nedko prelen da bi mi povedal kje se to nahaja tak da nebom več te teme bral ker sem prej ko na pomoč naletel na težake.

Zdaj pa če se mislite prepirat naprej se boli mene k... jaz sem povedal kak je če se pa ne strinjaš pa dokaži ne pa neki Lol pa lol pa ol pa nevem kaj pisat kar na pamet.

Sistem nitrota v carbonu je za moje pojme dokaj realno narejen in osebno mi je zelo všeč napram starim verzijam ki so bile pa res nerealne in bolj bedne.

Drugega pa ti nimam za povedat več če nočeš poslušat pa samo neke paničariš ja?

Tak da ti pol pač vrjami da so hrčki not jaz bom pa svoje vrjel pa boma oba srečna.

Pa vesel božič.

Tayphoon ::

Pa take teme so za izmenjavo iskušenj in pomoč recimo ali za podjebavanje drugih?

Sam mislim da slednje.

rapz0r ::

Ta tema je itak en velik smeh.

Sploh pa vedno kjer koli kaj preberem o tem Carbonu skor s stola padem. Najbolj smešno pa je to da nekateri res mislijo da ma a špil kej veze z realnostjo. No, ima, avtomobili so resnični in v realnosti obstajajo.

Pyr0Beast ::

lOl ? Kje ?

Realnost v NFS C je taka .. . 521 km/h se zelo realno sliši aneda ? :)

Pa vesel božič tudi tebi :P
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PrimozR ::

AFAIK se nitro v takšni obliki, kot je v NFSjih, odpre pred dragom ter se cel drag po malem dodaja v motor. Dejansko ni takšnih shotov. Če bi bli, bi ti samo naenkrat konje nabil v višave, prav tako pa glavo skozi havbo...

@LOL ::

Še najbolj hecno je to: Carbon je po Jokerjevi anketi najbolj igrana igrica se mi zdi, pa ena najbolj prodajanih0:) Dokler bo folk na tako nizkem nivoju da bo igral vsako sranje ki jim ga porinejo pred rit, do takrat boste deležni takih uber naslvov hehe. "Noobi" Hej, potem pa si deležen na forumu ki naj bi predstavljal malo bolj razvite osebke že take teme kjer se o eni naslabših iger letošnjega leta razpravlja dobesedno resno.... no comment
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()
««
10 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545866 (1081) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841457 (27955) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386022 (5194) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127819 (15195) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218666 (9579) mace

Več podobnih tem